NL toptennisser Ysaline Bonaventure
Bijgewerkt t/m 5 juli 2014 Home



♀ Ysaline Bonaventure ♀ Ysaline Bonaventure




Prestaties
Challenger Zeeland 2013 (Vrouwen) (Middelburg, 29 jun - 7 jul) $25.000
1R DE Lena-Marie Hofmann / Ysaline Bonaventure 7-6(5), 6-2

Future Amstelveen 2013 (Vrouwen) (Amstelveen, 8 jun - 16 jun) ****
F DE Ysaline Bonaventure / Cindy Burger 6-4, 6-2
SF DE Ysaline Bonaventure / Bernarda Pera 7-6(4), 3-6, 7-6(0)
QF DE Ysaline Bonaventure / Valeria Podda 6-2, 6-4
2R DE Ysaline Bonaventure / Mandy Wagemaker 7-6(3), 6-7(4), 6-1
1R DE Ysaline Bonaventure / Kim van der Horst 6-7(5), 6-3, 6-3

Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1
8 juni 2013 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-3
2e DE Daniëlle Harmsen / Ysaline Bonaventure 5-7, 1-6
6 juni 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
2e DE Ysaline Bonaventure / Daniëlle Harmsen 6-4, 7-6(2)
4 juni 2013 T.C. Van Horne (Weert) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e DD Stanislava Hrozenská - Zuzana Kučová / Olga Kalyuzhnaya - Ysaline Bonaventure 6-1, 6-1
2 juni 2013 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
2e DE Eva Wacanno / Ysaline Bonaventure 4-6, 6-7(5)
1 juni 2013 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-0
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Ysaline Bonaventure / Chayenne Ewijk - Jade Schoelink 6-2, 6-1
29 mei 2013 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-2
1e DE Bibiane Schoofs / Ysaline Bonaventure 7-5, 4-6, 5-7
1e DD Angelique van der Meet - Bernice van de Velde / Ysaline Bonaventure - Olga Kalyuzhnaya 6-1, 6-1
25 mei 2013 T.C. Zandvoort 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-4
2e DE Ksenia Palkina / Ysaline Bonaventure 6-4, 6-3

Future Rotterdam 2012 (Vrouwen) (Rotterdam, 25 aug - 2 sep) ****
QF DE Ekaterine Gorgodze / Ysaline Bonaventure 3-6, 6-3, 6-2
2R DE Ysaline Bonaventure / Moniqúe Zuur 2-6, 6-3, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Nikki Luttikhuis 6-3, 6-2
QF DD Anaïs Laurendon - Morgane Pons / Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure 6-4, 2-6, [10-5]
1R DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert 6-3, 6-2

Future Enschede 2012 (Vrouwen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
SF DE Carolin Daniels / Ysaline Bonaventure 6-4, 6-4
QF DE Ysaline Bonaventure / Aleksandra Romanova 6-0, 6-4
2R DE Ysaline Bonaventure / Anouk Tigu 1-6, 6-3, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Katharina Holert 6-4, 6-3
SF DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure 7-5, 6-3
QF DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Matilda Hamlin - Anouk Tigu 6-1, 6-4
1R DD Elyne Boeykens - Ysaline Bonaventure / Camille Cheli - Morgane Pons 6-1, 6-3

Future Breda 2012 (Vrouwen) (Breda, 25 jun - 1 jul) ****
SF DE Angelique van der Meet / Ysaline Bonaventure 6-4, 6-2
QF DE Ysaline Bonaventure / Nicolette van Uitert 6-2, 6-3
2R DE Ysaline Bonaventure / Eva Wacanno 6-3, 7-6(5)
1R DE Ysaline Bonaventure / Isabella Shinikova 6-1, 6-2
F DD Ysaline Bonaventure - Isabella Shinikova / Xenia Knoll - Carolin Daniels 6-4, 7-6(5)
SF DD Isabella Shinikova - Ysaline Bonaventure / Eva Wacanno - Marcella Koek 5-7, 6-0, 7-6(7)
QF DD Ysaline Bonaventure - Isabella Shinikova / Jainy Scheepens - Anouk Tigu 6-3, 6-1
1R DD Isabella Shinikova - Ysaline Bonaventure / Elyne Boeykens - Steffi Distelmans 7-6(5), 6-3

Future Alkmaar 2012 (Vrouwen) (Alkmaar, 18 jun - 24 jun) ****
QF DE Janina Toljan / Ysaline Bonaventure 6-3, 6-3
2R DE Ysaline Bonaventure / Anna Shkudun 6-4, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Louise Boinay 5-7, 6-3, 6-3
QF DD Elyne Boeykens - Caitlin Whoriskey / Ysaline Bonaventure - Emmanuelle De Beer 6-4, 6-2
1R DD Ysaline Bonaventure - Emmanuelle De Beer / Jessica O'Meara - Adrija Runcha 6-3, 2-6, [10-6]

Future Drenthe 2012 (Vrouwen) (Meppel, 11 jun - 17 jun) ****
F DE Ysaline Bonaventure / Julia Kimmelmann 6-2, 6-4
SF DE Ysaline Bonaventure / Varvara Flink 6-2, 6-2
QF DE Ysaline Bonaventure / Valeria Podda 7-5, 6-0
2R DE Ysaline Bonaventure / Chayenne Ewijk 7-5, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Ana-Clara Duarte 6-2, 6-4
F DD Ysaline Bonaventure - Nicolette van Uitert / Marrit Boonstra - Vivian Heisen 6-1, 4-6, [10-7]
SF DD Ysaline Bonaventure - Nicolette van Uitert / Ksenia Dmitrieva - Anastasia Meglinskaya 6-1, 7-5
QF DD Ysaline Bonaventure - Nicolette van Uitert / Christina Shakovets - Anna Zaja 3-6, 6-2, [11-9]
1R DD Ysaline Bonaventure - Nicolette van Uitert / Chayenne Ewijk - Anouk Tigu 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
3 juni 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
1e DE Ysaline Bonaventure / Emma Verberne 6-1, 6-2
1e DD Ysaline Bonaventure - Katarina Kachlikova / Lara van Tiggelen - Emma Verberne 6-1, 6-1
2e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Lara van Tiggelen - Bart Brons 6-4, 1-0
20 mei 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-3
1e DE Elise Tamaëla / Ysaline Bonaventure 5-7, 6-4, 7-6
1e DD Natalia Ryzhonkova - Pauline Wong / Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings 6-0
1e GD Colin van Beem - Elise Tamaëla / Ysaline Bonaventure - Paul Moggré 5-7, 5-7
13 mei 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 2 7-1
1e DE Ysaline Bonaventure / Leonie Guijt 6-2, 6-1
1e DD Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings / Leonie Guijt - Daphne van Duuren 3-6, 6-2, 6-4
1e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Leonie Guijt - Floris Herrema 6-2, 6-0
6 mei 2012 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
1e DE Ysaline Bonaventure / Daphne van den Heuvel 6-1, 6-4
1e DD Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings / Pleun Burgmans - Anna Arina Marenko 7-5, 6-2
1e GD Ysaline Bonaventure - Paul Moggré / Tom Schönenberg - Pleun Burgmans 7-5, 5-7, 7-6
9 april 2012 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 3-5
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Ysaline Bonaventure 6-4, 4-6, 6-2
1e DD Olga Kalyuzhnaya - Mandy Wagemaker / Ysaline Bonaventure - Steffie Weterings 2-6, 6-3, 2-6
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Boy Wijnmalen / Ysaline Bonaventure - Stephan Fransen 7-6, 7-5

Future Alkmaar 2011 (vrouwen) (Alkmaar, 13 jun - 19 jun) ****
2R DE Vivian Heisen / Ysaline Bonaventure 7-5, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Rowie Kouw 6-4, 6-1

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
8 mei 2011 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / Meppeler L.T.C. 1 5-3
2e DE Ysaline Bonaventure / Charlotte Koning 6-4, 3-6, 7-6
1e DD Ysaline Bonaventure - Nicolette van Uitert / Josien Boverhof - Ireen Kuipers 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7
25 april 2011 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / Sittardse L.T.C. 1 6-2
1e DE Ysaline Bonaventure / Sanne Louwers 6-3, 6-1
1e DD Ysaline Bonaventure - Roos van der Zwaan / Sanne Louwers - Ilona Somers 6-7, 3-6
17 april 2011 T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
1e DE Moniqúe Zuur / Ysaline Bonaventure 0-6, 0-0
1e DD Ségou Jonker - Moniqúe Zuur / Ysaline Bonaventure - Tessa Brevé 7-6, 2-6, 6-4
1e GD Ségou Jonker - Robin Nicolai / Ysaline Bonaventure - Cedric Willems 6-4, 5-7, 7-6

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
10 april 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
2e DE Sviatlana Pirazhenka / Ysaline Bonaventure 2-6, 6-7
1e GD Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus / Ysaline Bonaventure - Stephan Fransen 6-3, 7-5

Henk Timmer Herfst 2010 (Hengelo, 16 okt - 24 okt) **
F DE Ysaline Bonaventure / Pauline Wong 6-3, 5-7, 6-4
SF DE Ysaline Bonaventure / Cindy Burger 6-2, 7-5
QF DE Ysaline Bonaventure / Martine Dijkman 6-3, 6-0
2R DE Ysaline Bonaventure / Ireen Kuipers 7-6, 7-6
1R DE Ysaline Bonaventure / Vera de Jong 6-1, 6-3

Future Rotterdam 2010 (vrouwen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
1R DE Iris Khanna / Ysaline Bonaventure 6-2, 6-1
QF DD Anna Arina Marenko - Ekaterina Yakovleva / Ysaline Bonaventure - Gabriëla van de Graaf 6-1, 6-1

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
30 mei 2010 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 6-2
1e DE Bouwiena Boer / Ysaline Bonaventure 1-6, 6-4, 7-6
1e DD Bouwiena Boer - Evy Hoeve-Last / Ysaline Bonaventure - Ellen de Jong Opgave thuis
2e GD Evy Hoeve-Last - Michel Meijer / Ysaline Bonaventure - Daniel Scholten 6-4, 2-6, 7-6
16 mei 2010 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 7-1
1e DE Ysaline Bonaventure / Margot Martens 6-0, 6-1
1e DD Ysaline Bonaventure - Ellen de Jong / Margot Martens - Marilien de Vries 7-5, 6-1
1e GD Ysaline Bonaventure - Maximilian Dinslaken / Marilien de Vries - Dave de Graaf Opgave uit
9 mei 2010 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 7-1
1e DE Kim Rus / Ysaline Bonaventure 1-6, 2-6
1e DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Ysaline Bonaventure - Ellen de Jong 6-1, 6-1
2e GD Wieger Moen - Mandy Wagemaker / Ysaline Bonaventure - Daniel Scholten 6-4, 3-6, 7-6
2 mei 2010 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 5-3
1e DE Anouk Sinnige / Ysaline Bonaventure 3-6, 6-4, 2-6
1e DD Dorrit Huppes - Anouk Sinnige / Ellen de Jong - Ysaline Bonaventure 6-0, 6-4
1e GD Dorrit Huppes - Martijn Bok / Ysaline Bonaventure - Alexander van Rosendael 6-1, 6-3
25 april 2010 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Bemmel 1 5-3
1e DE Ysaline Bonaventure / Stefanie Leushuis 6-1, 7-6
1e GD Daniel Scholten - Ysaline Bonaventure / Stefanie Leushuis - Stefan Nab 7-6, 6-4
11 april 2010 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.C. Bilthoven 1 3-5
1e DE Ysaline Bonaventure / Eva Boschloo 6-3, 6-4

Henk Timmer TF - RTT Kerst 2009 (Enschede, 21 dec - 27 dec) ***
QF DE Lisa Borckink / Ysaline Bonaventure 7-6, 6-4
2R DE Ysaline Bonaventure / Gabriëla van de Graaf 7-5, 6-4
1R DE Ysaline Bonaventure / Florence Na 6-2, 6-1

Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek 2009 (Hengelo, 19 okt - 24 okt) ***
SF DE Cindy Burger / Ysaline Bonaventure 6-4, 6-1
QF DE Ysaline Bonaventure / Renée Reinhard 6-3, 6-3
2R DE Ysaline Bonaventure / Melissa Gerritsen 6-3, 6-3
1R DE Ysaline Bonaventure / Jade Schoelink 6-2, 6-3

Future Almere 2009 (vrouwen) (Almere-Stad, 31 aug - 6 sep) ****
1R DE Angelique van der Meet / Ysaline Bonaventure 6-3, 6-3

Future Rotterdam 2009 (vrouwen) (Apeldoorn, 19 jun - 28 jun) ****
QF DD Anastasia Meglinskaya - Marina Melnikova / Ysaline Bonaventure - Rosalie van der Hoek 7-6(5), 4-6, 10-3

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
17 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e DE Marieke Zegwaart / Ysaline Bonaventure 2-6, 4-6
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 3-6, 5-7
3 mei 2009 T.C. Zandvoort 3 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 3-5
1e DE Marlieke Jager / Ysaline Bonaventure 3-6, 2-6
1e GD Giordy Baron - Renate Stoop / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 3-6, 2-6
26 april 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
2e DE Ysaline Bonaventure / Lisette Brand 6-1, 6-2
1e GD Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer / Renée Reinhard - Serinho Wijdenbosch 6-1, 6-4
19 april 2009 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.C. Victoria (Rotterdam) 1 6-2
1e DE Jitske Frankenhuis / Ysaline Bonaventure 2-6, 3-6
1e GD Jitske Frankenhuis - Pim Zijlstra / Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer 6-3, 7-6
13 april 2009 T.C. Victoria (Rotterdam) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 2-6
1e DE Ysaline Bonaventure / Linda Sentis 0-6, 4-6
2e GD Ysaline Bonaventure - Boy Vergeer / Jolanda Mens - Matthew Pierot 6-1, 3-6, 6-7