NL toptennisser Yentl Methorst
Bijgewerkt t/m 12 januari 2024 Home



♀ Yentl Methorst KNLTB 20247273
Methorst, Y.




Prestaties
Dash’35 Tennis Tuning Open Toernooi & NRT** 2023 (Dordrecht, 5 aug - 13 aug) **
  F DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Min Chae Kim - Dominique Yeo 6-2, 7-6
HF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Kimberley van Heugten - Vivian Polak 6-1, 6-3

105e Sphaerinda Open NRT** 2023 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
1R DE Mima de Niet / Yentl Methorst 6-2, 6-3
HF DD Coco Bosman - Pippa Bosman / Yentl Methorst - Carolien Smits 7-6, 6-2
KF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Joann Leijten - Charlotte Pikkaart 5-7, 6-4, [10-4]

TPC Cash RB-Media Open Vijf Eiken 2023 - NRT** (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
1R DE Natasja Dragic / Yentl Methorst Walkover

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 3
4 juni 2023 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 4-4
 DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Quinty van Dongen - Laurèl Polman 3-6, 4-6
2e GD Jay Trip - Yentl Methorst / Laurèl Polman - Davy Visser 4-6, 4-6

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi NRT* 2023 (Den Bosch, 21 mei - 29 mei) *
HF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Cheyenne Houkes - Maike Tiemersma 6-3, 6-1
KF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Emma Borgers - Quinty van Dongen 7-6(5), 6-2

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 3
21 mei 2023 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e DE Yentl Methorst / Kristel van der Heijden 3-6, 3-6
 DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Marleen Habes - Amber Maatman 4-6, 7-6, [10-4]
1e GD Luuk Logtenberg - Yentl Methorst / Kristel van der Heijden - Jay Temming 4-6, 3-6
14 mei 2023 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
 DD Sarah de Boer - Birgit Heijnemans / Yentl Methorst - Myrthe Wittkämper 6-1, 6-1
1e GD Birgit Heijnemans - Nick Beumer / Luuk Logtenberg - Yentl Methorst 2-6, 4-6
23 april 2023 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 0-8
1e DE Yentl Methorst / Angelique van der Meet 2-6, 2-6
16 april 2023 B.L.T.V. (Breda) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
1e DE Maike Tiemersma / Yentl Methorst 0-6, 6-3, 6-2
 DD Katarina Kujovic - Maike Tiemersma / Steffi Kröger - Yentl Methorst 4-6, 3-6
10 april 2023 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 2 6-2
2e DE Yentl Methorst / Maartje Schulz 6-2, 6-2
 DD Steffi Kröger - Yentl Methorst / Cleo van Engelen - Maartje Schulz 6-1, 6-2
1e GD Tom Schulz - Yentl Methorst / Sander Compeer - Maartje Schulz 6-0, 6-3

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Sophie Wagemaker / Yentl Methorst 7-5, 6-3
1R DE Yentl Methorst / Carolien Smits 6-3, 6-7(5), 6-4
  F DD Dunya Charalampopoulos - Anouk Koevermans / Yentl Methorst - Demi de Vries 6-1, 6-1
HF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Lois van de Fliert - Inge Vijsma 5-7, 7-5, [10-7]
KF DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Rikke de Koning - Marente Sijbesma Walkover
1R DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Senna van den Heuvel - Roos Schoemaker 6-0, 6-1

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
29 mei 2022 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 2-6
 DD Lisanne Mosterd - Manon Zijlstra / Yentl Methorst - Lotte van Til 3-6, 1-6
22 mei 2022 H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 3-5
 DD Flore Hullegie - Eva Aberson / Lisa Marrée - Yentl Methorst 1-6, 2-6
1e GD Pieter Vink - Isa Spruyt / Vinzenz Koning - Yentl Methorst 4-6, 7-6, [7-10]
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
 DD Yentl Methorst - Suus Stalenhoef / Puck Luttikhuis - Anna Boonstra 6-3, 5-7, [13-15]
1e GD Yentl Methorst - Michiel Druyvesteyn / Sjoerd Idzerda - Anna Boonstra 6-0, 2-1 Opgave
1 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 4-4
 DD Lisa Marrée - Yentl Methorst / Niki Keijser - Demi Huisman 6-1, 6-2
24 april 2022 R.C. Borne 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
 DD Maartje Mekenkamp - Sophie van Tongeren / Yentl Methorst - Lisa Marrée 4-6, 4-6
1e GD Noah ten Veen - Suze Bennink / Yentl Methorst - Vinzenz Koning 0-6, 6-2, [13-11]
18 april 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
1e DE Yentl Methorst / Sonja Dobrowolski 6-3, 6-3
1e GD Yentl Methorst - Arnoud Kramer / Evelien Bruningmeyer - Gijs Hannink 6-1, 6-3

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
31 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
1e DE Madelief van Heese / Yentl Methorst 2-6, 2-6
 DD Laurie Barendse - Madelief van Heese / Yentl Methorst - Lotte van Til 6-3, 7-6
1e GD Adamus Admiraal - Mirjam Swarte / Jacco van der Putten - Yentl Methorst 6-7, 3-6
24 oktober 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.V. Berlicum 1 7-1
1e DE Yentl Methorst / Aniek Kolen 7-5, 6-0
 DD Yentl Methorst - Lotte van Til / Naomi Merkx - Aniek Kolen 6-2, 6-1
17 oktober 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 8-0
1e DE Valerie Griffejoen / Yentl Methorst 6-3, 6-4
 DD Lisa Marrée - Myrthe Wittkämper / Kim Stukker - Yentl Methorst 6-4, 6-4
10 oktober 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 3-5
1e DE Yentl Methorst / Lotte Oostvogels 3-6, 5-7
 DD Yentl Methorst - Lotte van Til / April van Gennip - Lucky van Gennip 0-6, 2-6
1e GD Jacco van der Putten - Yentl Methorst / Lotte Oostvogels - Joris van der Velden 4-6, 6-2, [4-10]
3 oktober 2021 T.C. Venray 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
1e DE Rosil Hesen / Yentl Methorst 6-0, 6-1
1e GD Florian Staehle - Marleen Lensen-Custers / Jacco van der Putten - Yentl Methorst 2-6, 2-6
26 september 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e DE Yentl Methorst / Nina Morks 3-6, 1-6
 DD Yentl Methorst - Lotte van Til / Nina Morks - Merle de Vries 6-3, 7-6
1e GD Jacco van der Putten - Yentl Methorst / Jari Alberts - Merle de Vries 1-6, 7-5, [10-3]
19 september 2021 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
 DD Sterre Fleur Moerdijk - Hilde van Houten / Yentl Methorst - Kim Stukker 3-6, 2-6
1e GD Shanna Buitenhuis - Tijmen van der Linden / Yentl Methorst - Jacco van der Putten 0-6, 4-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
11 oktober 2020 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-0
2e DE Ivet Stancheva / Yentl Methorst 6-2, 6-0
4 oktober 2020 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 6-2
1e DE Yentl Methorst / Kristel Vos 6-3, 6-3
 DD Yentl Methorst - Merle de Vries / Julia te Velde - Kristel Vos 6-3, 6-4
2e GD Luuk Ammerlaan - Yentl Methorst / Ties de Regt - Kristel Vos 6-1, 6-1
27 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
2e DE Elja Vegter / Yentl Methorst 2-6, 6-2, 4-6
2e GD Amanda Bikker - Jari Alberts / Yentl Methorst - Luuk Ammerlaan 4-6, 3-6
20 september 2020 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Soestdijk 1 3-5
1e DE Yentl Methorst / Rose Marie Nijkamp 1-6, 5-7
2e GD Yentl Methorst - Luuk Ammerlaan / Britt du Pree - Thijs Roper 3-6, 7-5, [10-8]
13 september 2020 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 6-2
2e DE Julia van Rosendael / Yentl Methorst 6-2, 6-1
2e GD Julia van Rosendael - Timo de Mooy / Yentl Methorst - Mees Buytenhuijs 6-2, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 T.C. Bakkum 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 2-6
2e DE Emily van der Werf / Yentl Methorst 6-2, 6-7, 2-6
1e GD Yvo van der Horst - Isa Kiebert / Koen van der Zouwen - Yentl Methorst 2-6, 3-6
26 mei 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 5-3
2e DE Yentl Methorst / Pantha Ardani 3-6, 7-5, 6-1
 DD Yentl Methorst - Merle de Vries / Nina Kwakman - Evelina Teeuwen 6-1, 6-2
22 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
1e DE Yentl Methorst / Esther Vermeulen 0-6, 1-6
 DD Yentl Methorst - Merle de Vries / Esther Vermeulen - Kimberly Loo 2-6, 6-3, [9-11]
14 april 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
2e DE Sophie van Rosendael / Yentl Methorst 6-2, 6-2
1e GD Olger van Gent - Sophie van Rosendael / Yentl Methorst - Luuk Ammerlaan 7-6, 6-3
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
2e DE Yentl Methorst / Vivian Hegeman 6-1, 6-1
 DD Yentl Methorst - Merle de Vries / Vivian Hegeman - Natalja Krekelberg 7-6, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 3 2
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 3 2
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 2
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
8 jan 2024 215 59
4 dec 2023 193 55
6 nov 2023 190 53
2 okt 2023 193 53
4 sep 2023 194 53
31 jul 2023 202 94
3 jul 2023 194 96
5 jun 2023 155 80
1 mei 2023 150 92
3 apr 2023 148 92
27 feb 2023 163 98
30 jan 2023 159 99
2 jan 2023 166 94
5 dec 2022 165 91
31 okt 2022 170 99
3 okt 2022 169 99
5 sep 2022 168 97
1 aug 2022 176 99
4 jul 2022 169 95