NL toptennisser Yannick Ebbinghaus
Bijgewerkt t/m 5 juni 2018 Home



♂ Yannick Ebbinghaus




Prestaties
Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem - Wesley Koolhof 1-6, 7-5, 1-6
1e GD Yannick Ebbinghaus - Caroline Maes / Wesley Koolhof - Josanne van Bennekom 1-6, 3-6
21 april 2013 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 7-1
1e HD Thimo van der Lecq - Boy Wijnmalen / Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart 6-4, 6-3
2e GD Thimo van der Lecq - Mandy Wagemaker / Claire Lablans - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-2
14 april 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 2-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Martijn van Haasteren / Bobbie de Goeijen - Bart van Delft 1-6, 4-6
1e GD Yannick Ebbinghaus - Claire Lablans / Bart van Delft - Moniqúe Zuur 4-6, 7-6, 7-6
7 april 2013 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Lennert van der Linden / Yannick Ebbinghaus 6-1, 6-2
1e GD Elyne Boeykens - Lennert van der Linden / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-3

Approach Herfst 2012 (Eibergen, 24 nov - 25 nov) **
HF HE Justin Eleveld / Yannick Ebbinghaus 6-3, 7-6
KF HE Yannick Ebbinghaus / Botic van de Zandschulp 6-3, 6-3
2R HE Yannick Ebbinghaus / Moos Sporken 6-1, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Sjors van der Velden 6-2, 6-1

Future F7 2012 (Mannen) (Wierden, 1 sep - 9 sep) ****
1R HE Victor Baluda / Yannick Ebbinghaus 6-1, 6-2
  F HD Victor Baluda - Yannick Ebbinghaus / Sander Arends - Elroy Middendorp 6-3, 6-2
HF HD Victor Baluda - Yannick Ebbinghaus / Benjamin Strunk - Laslo Urrutia Fuentes 6-2, 6-4
KF HD Victor Baluda - Yannick Ebbinghaus / Alexander Blom - Kevin Griekspoor 6-2, 7-6(2)

Future Rotterdam 2012 (Mannen) (Rotterdam, 25 aug - 2 sep) ****
1R HE Axel Michon / Yannick Ebbinghaus 5-7, 7-6(6), 6-3
HF HD Stephan Fransen - Gerald Melzer / Yannick Ebbinghaus - Matthew Pierot 7-5, 6-2
KF HD Yannick Ebbinghaus - Matthew Pierot / Filippo Leonardi - Roberto Marcora 6-3, 6-2
1R HD Yannick Ebbinghaus - Matthew Pierot / Riccardo Maiga - Uros Vico 6-2, 6-2

Future Enschede 2012 (Mannen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
2R HE Philipp Davydenko / Yannick Ebbinghaus 6-1, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / David Pel 6-4, 6-1
HF HD Alexander Blom - Kevin Griekspoor / Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem 6-4, 6-3
KF HD Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem / Oliver Golding - Alex Slabinsky 6-4, 6-2

Future Middelburg 2012 (Mannen) (Middelburg, 30 jun - 8 jul) ****
1R HE Taro Daniel / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-1
HF HD Maximilian Dinslaken - George von Massow / Yannick Ebbinghaus - Andriej Kapas 6-4, 6-4
KF HD Yannick Ebbinghaus - Andriej Kapas / Sander Arends - Alexander Blom 6-4, 7-6(0)

Breda Future 2012 (Mannen) (Breda, 25 jun - 1 jul) ****
1R HE Alexander Lazov / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-7(2), 6-0
KF HD Wesley Koolhof - Romano Frantzen / Yannick Ebbinghaus - Jeroen Bénard 3-6, 6-4, 7-6(8)
1R HD Yannick Ebbinghaus - Jeroen Bénard / Lennart Gouka - Gijs Peelen 4-6, 6-2, [10-6]

Future Alkmaar 2012 (Mannen) (Alkmaar, 18 jun - 24 jun) ****
2R HE Tiago Fernandes / Yannick Ebbinghaus 6-0, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Juho Paukku 6-1, 6-3
1R HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Yannick Ebbinghaus - Martijn van Haasteren 7-6(1), 6-1

Future Zuidwolde 2012 (Mannen) (Zuidwolde, 11 jun - 17 jun) ****
1R HD Stephan Fransen - Lennert van der Linden / Yannick Ebbinghaus - Colin van Beem 6-2, 7-5

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
3 juni 2012 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Stefan Wauters / Yannick Ebbinghaus 6-0, 6-2
1e HD Stefan Wauters - Vladimir Obradovic / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen Opgave thuis
1e GD Zuzana Kučová - Stefan Wauters / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus Opgave uit

TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2012 (Enschede, 21 mei - 28 mei) **
  F HE Yannick Ebbinghaus / Evthimios Karaliolios 4-6, 7-6, 6-2
HF HE Yannick Ebbinghaus / Ega Uneputty 6-2, 6-3
KF HE Yannick Ebbinghaus / Paul Monteban 6-0, 6-1
2R HE Yannick Ebbinghaus / Ruben Oberink 6-0, 6-4
  F HD Yannick Ebbinghaus - Evthimios Karaliolios / Dennis Coenen - Lody Teeuwsen 6-2, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Evthimios Karaliolios / Justin Eleveld - Pim Heinhuis 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
20 mei 2012 G.T.R. (Spaubeek) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 0-8
1e HE Pascal Wilkat / Yannick Ebbinghaus 3-6, 3-6
1e HD Pascal Wilkat - Philippe Brand / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 3-6, 4-6
1e GD Pascal Wilkat - Marjanne Vanoppen / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 3-6, 6-3, 6-7
13 mei 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 5-3
1e HE Yannick Ebbinghaus / Eric Kuijlen 6-7, 1-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Martijn Janssens - Eric Kuijlen 6-0, 0-0
1e GD Yannick Ebbinghaus - Caroline Maes / Eric Kuijlen - Jade Schoelink 4-6, 2-6
6 mei 2012 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 6-2
1e HE Yannick Ebbinghaus / Remy Groenendaal 3-6, 6-7
1e HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Roel Oostdam - Remy Groenendaal 6-2, 6-0
1e GD Yannick Ebbinghaus - Sviatlana Pirazhenka / Denise van Putten - Roel Oostdam 6-0, 6-7, 7-6
22 april 2012 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Matthew Pierot / Yannick Ebbinghaus 0-6, 7-6, 6-2
1e HD Bart van Delft - Melle van Gemerden / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 6-7, 2-6
1e GD Anouk Sterk - Melle van Gemerden / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-4
9 april 2012 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
2e HE Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus 2-6, 1-6
1e HD Jeroen Camfferman - Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 6-4, 3-6, 0-6
1e GD Valeria Podda - Jeroen Camfferman / Caroline Maes - Yannick Ebbinghaus 6-7, 4-6

Connectica Open 2012 (Beverwijk, 26 mrt - 1 apr) **
HF HE Bart de Gier / Yannick Ebbinghaus 6-4, 0-6, 7-5
KF HE Yannick Ebbinghaus / Dennis Bank 6-3, 6-0
2R HE Yannick Ebbinghaus / Jeroen Gortworst 6-0, 6-0
1R HE Yannick Ebbinghaus / Rich van Hout 6-4, 6-1
  F HD Bart de Gier - Jake Mak / Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen 6-2, 7-5
HF HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Tim America - Danny Spierenburg 6-1, 4-6, 6-4
KF HD Yannick Ebbinghaus - Bart van Kampen / Glenn Smits - Boy Vergeer 6-1, 6-7, 6-4

ZuidWest Lease toernooi 2012 (Goes, 20 feb - 26 feb) **
KF HE Tim van Terheijden / Yannick Ebbinghaus 6-2, 6-4
2R HE Yannick Ebbinghaus / Jan-Wouter Roep Walkover
1R HE Yannick Ebbinghaus / Frank van Summeren 6-2, 6-4

Henk Timmer Circuit/Toptennis.nl en MATCH Tennis (Zoetermeer, 6 feb - 12 feb) ***
KF HE Jasper Smit / Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-0
2R HE Yannick Ebbinghaus / Mathys Bloem 6-1, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Daan van Randtwijk 6-0, 6-3
  F HD Sander Arends - Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus - Sabin Tigu 6-2, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Sabin Tigu / Rick van Dijk - Patrick Planken 6-0, 6-1
KF HD Yannick Ebbinghaus - Sabin Tigu / Franz Sydow - Ronald Wind 6-7(6), 6-2, 6-1

Central Park Alkmaar 2012 (Alkmaar, 2 jan - 8 jan) ***
KF HE Tim van Terheijden / Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-1
2R HE Yannick Ebbinghaus / Stefan Bodde 6-3, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Hugo Mes 6-1, 6-1
KF HD Bart Brons - Xander Spong / Stefan Bodde - Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-3
1R HD Stefan Bodde - Yannick Ebbinghaus / Yoram Hilberts - Bart van Leijsen 6-3, 6-1

Victoria Oudejaarstoernooi 2011 (Rotterdam, 27 dec - 31 dec) **
KF HE Jannick Lupescu / Yannick Ebbinghaus 7-6, 6-3
2R HE Yannick Ebbinghaus / Robert Willekes MacDonald 7-6, 6-0
1R HE Yannick Ebbinghaus / Roderick van der Kolk 6-2, 6-3
  F HD Bobbie de Goeijen - Jannick Lupescu / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-4, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Lennert van der Linden - Alban Meuffels Walkover
KF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Sidney de Boer - Steven de Boer 4-6, 7-6, 7-6

TEAN International 2011 (mannen) (Alphen a/d Rijn, 3 sep - 12 sep) €42.500
Q2 HE Alexandre Folie / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-2
Q1 HE Yannick Ebbinghaus / Vincent van den Honert 4-6, 6-3, 6-4
1R HD Michel Koning - Martijn van Haasteren / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden 6-4, 6-2

Future Apeldoorn 2011 (mannen) (Apeldoorn, 29 aug - 4 sep) ****
2R HE Antal van der Duim / Yannick Ebbinghaus 6-0, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Olaf de Weerdt 6-1, 2-6, 7-6(1)
KF HD Laurent Rochette - Alexandre Sidorenko / Yannick Ebbinghaus - Akash Wagh 6-3, 5-7, [10-4]
1R HD Yannick Ebbinghaus - Akash Wagh / Bobbie de Goeijen - Matthew Pierot 6-4, 7-6(4)

Future Enschede 2011 (mannen) (Enschede, 22 aug - 28 aug) ****
1R HE Jonathan Eysseric / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-3
KF HD Jonathan Eysseric - Laurent Rochette / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden 7-6(2), 6-2
1R HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Kevin Kaczynski - Daniel Masur 2-6, 6-4, [10-2]

Future Alkmaar 2011 (mannen) (Alkmaar, 13 jun - 19 jun) *****
2R HE Ińigo Cervantes-Huegun / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-3
1R HE Yannick Ebbinghaus / Alexander Ritschard 6-2, 1-6, 6-3
1R HD Timo Nieminen - Juho Paukku / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden 7-6(8), 6-2

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
29 mei 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / Meppeler L.T.C. 1 3-5
2e HE Yannick Ebbinghaus / Alban Meuffels 6-3, 3-6, 6-2
1e HD Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus / Boy Westerhof - Alban Meuffels 4-6, 6-7
1e GD Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus / Boy Westerhof - Josien Boverhof 2-6, 6-7
22 mei 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 4-4
2e HE Yannick Ebbinghaus / Rogier Wassen 2-6, 3-6
1e HD Bart Brons - Yannick Ebbinghaus / Kevin Noordermeer - Rogier Wassen 4-6, 2-6
2e GD Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus / Silvana den Engelsman-Bauer - Kevin Noordermeer 6-3, 5-4
15 mei 2011 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
2e HE Colin van Beem / Yannick Ebbinghaus 6-2, 2-6, 2-6
1e HD Roy Bruggeling - Colin van Beem / Michel van der Goes - Yannick Ebbinghaus 6-2, 7-6
1e GD Pauline Wong - Roy Bruggeling / Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus 2-6, 2-6
8 mei 2011 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 5-3
2e HE Matthew Pierot / Yannick Ebbinghaus 7-6, 5-7, 6-3
1e HD Matthew Pierot - Melle van Gemerden / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 3-6, 1-6
1e GD Jolanda Mens - Bart van Delft / Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus 6-4, 3-6, 6-7
25 april 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 7-1
2e HE Yannick Ebbinghaus / Arjan Pondman 6-1, 6-0
1e HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Serinho Wijdenbosch - Arjan Pondman 6-2, 6-2
2e GD Inge Kaars Sijpesteijn - Yannick Ebbinghaus / Anna Alzate - Serinho Wijdenbosch 1-6, 7-5, 6-7
17 april 2011 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 6-2
2e HE Sascha Klör / Yannick Ebbinghaus 6-3, 5-7, 6-1
1e HD Holger Fischer - Sascha Klör / Michel van der Goes - Yannick Ebbinghaus 6-1, 7-5
1e GD Estelle Guisard - Sascha Klör / Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus 3-6, 4-6
10 april 2011 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
1e HE Yannick Ebbinghaus / Mark de Jong 2-6, 1-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Mark de Jong - Stephan Fransen 2-6, 3-6
1e GD Sviatlana Pirazhenka - Yannick Ebbinghaus / Ysaline Bonaventure - Stephan Fransen 6-3, 7-5

Connectica Open 2011 (Beverwijk, 26 mrt - 3 apr) **
  F HE Alban Meuffels / Yannick Ebbinghaus 6-7(4), 6-3, 6-2
HF HE Yannick Ebbinghaus / Sander Koning 6-4, 6-4
KF HE Yannick Ebbinghaus / Milco Trampe 6-3, 6-1
2R HE Yannick Ebbinghaus / Zar Lasahido 6-2, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Joey Bokhorst 6-1, 6-2
KF HD Bart de Gier - Jake Mak / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-1, 6-2
1R HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Joey Bokhorst - Don Nutzinger 6-0, 6-1

Henk Timmer & Bavaria toernooi 2011 (Geldrop, 31 jan - 6 feb) ***
1R HE Jorg van der Vloed / Yannick Ebbinghaus 1-6, 6-3, 6-2

ZuidWest leasetoernooi 2010 (Goes, 18 dec - 27 dec) **
HF HE Matthew Pierot / Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-4
KF HE Yannick Ebbinghaus / Sidney de Boer 6-0 Opgave
2R HE Yannick Ebbinghaus / Fabian Koning 6-0, 6-4
1R HE Yannick Ebbinghaus / Dmitri van Hoof 6-0, 6-1
  F GD Yannick Ebbinghaus - Lara van Tiggelen / Kevin Boelhouwer - Tessa Brevé 7-5, 6-3
HF GD Yannick Ebbinghaus - Lara van Tiggelen / Sidney de Boer - Romy Brans 6-2, 6-2
KF GD Yannick Ebbinghaus - Lara van Tiggelen / Ruud Martens - Milou Flohil 6-2, 6-4

TEAN International 2010 (mannen) (Alphen a/d Rijn, 6 sep - 12 sep) €42.500
1R HD Antal van der Duim - Boy Westerhof / Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan 6-3, 6-2

NRT G.S.T.C. 2010 (Groningen, 7 jun - 13 jun) *
  F HE Yannick Ebbinghaus / Pedro Mol 6-1, 7-5
HF HE Yannick Ebbinghaus / Roy Schoonveld 6-1, 6-4
KF HE Yannick Ebbinghaus / Werner Lootsma 3-0 Opgave
2R HE Yannick Ebbinghaus / Paul Geurts 6-4, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Martijn van den Hurk 6-0, 6-1

Tennis Factory Noordegraaf Pinkstertoernooi 2010 (Enschede, 21 mei - 24 mei) **
HF HE Roy Bruggeling / Yannick Ebbinghaus 2-6, 6-4, 6-2
KF HE Yannick Ebbinghaus / Milco Trampe 6-1, 6-0
2R HE Yannick Ebbinghaus / Kevin Pijper 6-2, 6-0
1R HE Yannick Ebbinghaus / Remy Nagel 6-2, 6-0
  F HD Roy Bruggeling - Yannick Ebbinghaus / Yellan Boendermaker - Mark Riebel 6-2, 7-5
HF HD Roy Bruggeling - Yannick Ebbinghaus / Sascha Lisi - Yoeri Somers 6-2, 6-2
KF HD Roy Bruggeling - Yannick Ebbinghaus / Marc IJzerman - Gert-Jan Kortman 7-5, 6-3

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7
16 mei 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
1e HE Yannick Ebbinghaus / Joost Vogel 6-1, 6-0
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Jordi Hermans - Joost Vogel 6-4, 6-2
2e GD Ilona van de Wetering - Yannick Ebbinghaus / Anita Bos - Jordi Hermans 6-2, 6-2
9 mei 2010 Oosterbeekse T.V. 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 2-6
1e HE Romano Tatuhey / Yannick Ebbinghaus 4-6, 2-6
1e HD Coen van Keulen - Romano Tatuhey / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 6-3, 6-7, 6-7
2 mei 2010 T.C. Bakkum 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Ruud Vis / Yannick Ebbinghaus 2-6, 4-6
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 1-6, 6-7
25 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Yannick Ebbinghaus / Ronald Tijveleijn 6-3, 6-4
1e HD Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus / Niels Zijlstra - Pim Zijlstra 7-5, 6-4
11 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Yannick Ebbinghaus / Wesley Koolhof 5-7, 6-3, 6-4
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Giordy Baron - Wesley Koolhof 4-6, 6-4, 6-1

Connectica Open 2010 (Beverwijk, 20 mrt - 28 mrt) **
HF HE Bart Brons / Yannick Ebbinghaus 6-3, 4-6, 6-2
KF HE Yannick Ebbinghaus / Jasper Smit 7-6, 0-6, 6-4
2R HE Yannick Ebbinghaus / Gijs Linders 6-2, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Colin van Beem 7-5, 6-0
HF HD Melchert Leguijt - Zen Zijlstra / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden 6-7, 6-1, 6-2
KF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Sidney de Boer - Steven de Boer 6-4, 6-4

Geldrop Banen Henk Timmer 2010 (Geldrop, 23 jan - 31 jan) ***
HF HE Gerard ter Woorst / Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-2
KF HE Yannick Ebbinghaus / Sander Arends 6-4, 6-3
2R HE Yannick Ebbinghaus / Pim Toonders 6-0, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Franz Sydow 6-4, 6-0
KF HD Pim van Deuveren - Daan Maasland / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-4, 6-3

Victoria Open + Nationale Ranglijst 2010 (Rotterdam, 29 dec - 3 jan) **
KF HE Serinho Wijdenbosch / Yannick Ebbinghaus 6-1, 6-4
2R HE Yannick Ebbinghaus / Nick van Rosberg 6-3, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Dennis Kockx 6-3, 6-7, 6-3
  F HD David Pel - Serinho Wijdenbosch / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-4, 2-6, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Stefan de Jong - Ricardo van Zutphen 6-2, 6-2
KF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Raymon Janson - Mark Riebel 6-3, 6-3

Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek 2009 (Hengelo, 19 okt - 24 okt) ***
1R HE Gijs Linders / Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-2

RaBoBank Open 2009 NRT (Winschoten, 27 jul - 2 aug) ***
KF HE Philippe Oudshoorn / Yannick Ebbinghaus 7-5, 6-3
2R HE Yannick Ebbinghaus / David Josepa 6-1, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Arjan Pondman 7-5, 4-2 Opgave
KF HD Mark de Jong - Stefan de Jong / Mathys Bloem - Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-4

Open Leidse Kampioenschappen 2009 (Leiden, 15 jul - 19 jul) ****
2R HE Bart de Gier / Yannick Ebbinghaus 6-2, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Kevin Noordermeer 6-3, 6-1
  F HD Tim America - Jeroen van der Ven / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-4, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Bart Brons - Marcus Hilpert 4-6, 6-3, 6-4
KF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Menno van de Bor - Julian Vandenbussche 6-3, 4-6, 6-3
1R HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Bob Altelaar - Sander Koning 6-3, 6-3

Boekweit 2009 (Hoorn, 4 jul - 12 jul) ****
1R HE Roel Oostdam / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-4
HF HD Bart de Gier - Jake Mak / Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan 6-4, 6-2
KF HD Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan / Dave de Graaf - Jordi Hermans 6-1, 6-1

Rhijenhof Open 2009 (Benthuizen, 29 jun - 5 jul) ****
2R HE Danny Spierenburg / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-3
1R HE Yannick Ebbinghaus / Lennart van Campen 6-4, 6-2

RaBo Open 2009 ('s-Gravenzande, 22 jun - 28 jun) ****
2R HE Arko Zoutendijk / Yannick Ebbinghaus 6-0, 6-0
1R HE Yannick Ebbinghaus / Bas Struijk 7-5, 6-4
HF HD Mark de Jong - Arko Zoutendijk / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden 7-5, 6-3
KF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Matthijs Bolsius - Roel Oostdam 7-6, 7-5

Feenstra Open Startbaan Toernooi 2009 NRt (Amstelveen, 15 jun - 21 jun) ***
HF HE Mark de Jong / Yannick Ebbinghaus 6-3, 6-4
KF HE Yannick Ebbinghaus / Kevin Noordermeer 7-5, 6-2
2R HE Yannick Ebbinghaus / Bob van Duijn 6-4, 3-6, 6-4
1R HE Yannick Ebbinghaus / Dennis Kos 6-3, 6-2
  F HD Bart Brons - Mark de Jong / Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan 6-1, 6-3
HF HD Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan / Giancarlo Balzarelli - Geert-Jan van Dijken 6-0, 6-1
KF HD Yannick Ebbinghaus - Jasper van der Zwan / Peter Amerika - Robert van Boesschoten 6-3, 6-3

Geldrop Banen Open Gravel Toernooi 2009 (Geldrop, 1 jun - 7 jun) *
  F HE Ille van Engelen / Yannick Ebbinghaus 6-6 Opgave
HF HE Yannick Ebbinghaus / Steven Eelkman Rooda 6-1, 7-6
KF HE Yannick Ebbinghaus / Paul Honig 6-3, 6-4
2R HE Yannick Ebbinghaus / Pim van Deuveren 6-3, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Jorg van der Vloed 7-6, 6-1
  F HD Ille van Engelen - David Vorderman / Yannick Ebbinghaus - Dave de Graaf Walkover
HF HD Yannick Ebbinghaus - Dave de Graaf / Jan Geevers - Jorg van der Vloed 7-5, 7-6

TF Noordegraaf Pinkstertoernooi 2009 (Enschede, 25 mei - 1 jun) **
KF HE Alexander Nonnekes / Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-3
2R HE Yannick Ebbinghaus / Nik Bronmans 6-4, 6-2
1R HE Yannick Ebbinghaus / Maarten Witte 6-1, 6-1
  F HD Yellan Boendermaker - Mark Riebel / Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden Walkover
HF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Jerry Bogaers - Sascha Lisi Walkover
KF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Pascal Nijland - Bart Overbeek 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
24 mei 2009 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 4-4
2e HE Nick van Rosberg / Yannick Ebbinghaus 2-6, 3-6
1e HD Niels de Morée - Nick van Rosberg / Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-2
17 mei 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e HE Yannick Ebbinghaus / Ivo Noorlander 6-4, 7-6
1e HD Niels van Hal - Yannick Ebbinghaus / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 6-4, 0-6, 4-6
10 mei 2009 T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 0-8
1e HE Joost Willekes / Yannick Ebbinghaus 4-6, 1-6
1e HD Rutger Balk - Frank Zeer / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 4-6, 2-6
3 mei 2009 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 5-3
1e HE Ronald Tijveleijn / Yannick Ebbinghaus 6-1, 1-6, 6-2
1e HD Niels Zijlstra - Pim Zijlstra / Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal 5-7, 0-6
26 april 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 3-5
2e HE Yannick Ebbinghaus / Julian Vandenbussche 3-6, 7-5, 6-3
13 april 2009 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / T.V. Heerhugowaard 2 4-4
2e HE Yannick Ebbinghaus / Koen van der Meer 6-3, 6-4
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Koen van der Meer - Arjan Pondman 7-6, 6-3
2e GD Ilona van de Wetering - Yannick Ebbinghaus / Arjan Pondman - Lisette Brand 6-0, 3-6, 7-6

Passie Open 2009 (Beverwijk, 21 mrt - 29 mrt) **
KF HE Serinho Wijdenbosch / Yannick Ebbinghaus 6-4, 6-4
2R HE Yannick Ebbinghaus / Jairo Seur 6-1, 6-1
1R HE Yannick Ebbinghaus / Koen van der Meer 6-1, 6-4
KF HD Tom Groen - Frank van den Heuvel / Yannick Ebbinghaus - Daan de Ru 6-2, 6-3
1R HD Yannick Ebbinghaus - Daan de Ru / Tom Bulters - Mark Kerkhof 6-3, 6-1
HF GD Femke Reinhard - Jake Mak / Rebecca Indrakusuma - Yannick Ebbinghaus 6-2, 7-6(3)
KF GD Rebecca Indrakusuma - Yannick Ebbinghaus / Gaby Beelen - Ruud Vis 7-5, 6-2

Geldrop Banen Henk Timmer 2009 (Geldrop, 28 feb - 8 mrt) ***
KF HE Evthimios Karaliolios / Yannick Ebbinghaus 6-2, 6-0
2R HE Yannick Ebbinghaus / Andoni Kapnisakis 4-6, 6-3, 7-5
1R HE Yannick Ebbinghaus / Jorg van der Vloed 6-1, 6-0
HF HD Evthimios Karaliolios - Kevin Schimmel / Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes 6-3, 6-3
KF HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Steven Gallacher - Anil Yüksel 6-4, 6-2

Victoria - TAR Open + Ranglijst nieuwjaarstoernooi 2009 (Rotterdam, 30 dec - 4 jan) **
KF HE Lennert van der Linden / Yannick Ebbinghaus 2-6, 6-3, 6-1
2R HE Yannick Ebbinghaus / René d' Hooghe 4-6, 6-4, 7-5
1R HE Yannick Ebbinghaus / Kevin Noordermeer 6-3, 6-3
  F HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Ivo Noorlander - Boy Vergeer 7-5, 7-6
HF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Stefan de Jong - Jannick Lupescu 7-6, 1-6, 6-2
KF HD Yannick Ebbinghaus - Lennert van der Linden / Bart Brons - Matthew Pierot 6-3, 2-6, 6-4