NL toptennisser Yanik Maarsen
Bijgewerkt t/m 23 april 2024 Home



♂ Yanik Maarsen KNLTB 28244672
Maarsen, Y.
ITF




Prestaties
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
21 april 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 7-1
1e HE Yorrick Veldkamp / Yanik Maarsen 6-2, 6-1
 HD Alwin van Engelenburg - Yorrick Veldkamp / Yanik Maarsen - Ben van Donselaar 4-6, 6-3, [12-14]
1e GD Lody Teeuwsen - Bo van Beveren / Yanik Maarsen - Mariela Pluutus 6-2, 6-1

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3
20 april 2024 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / C.T.V. De Doelen (Culemborg) 1 3-3
3e HE Fabio Schueler / Yanik Maarsen 4-6, 6-1, 6-4
2e HD Joris Hoogland - Fabio Schueler / Yanik Maarsen - Melvin Hauwert 6-2, 6-1

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
14 april 2024 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 4-4
1e HE Yanik Maarsen / Nick Beumer 3-6, 7-5, 6-2
1e GD Yanik Maarsen - Emma Staal / Thijs Buur - Lidwien Mentink 5-7, 6-3, [11-13]

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3
13 april 2024 C.T.V. De Doelen (Culemborg) 1 / U.L.T.V. Rhijnauwen (Bunnik) 1 6-0
1e HE Yanik Maarsen / Koen Schuilenburg 6-2, 6-2
2e HD Yanik Maarsen - Melvin Hauwert / Max Joosten - Pieter Joosten 6-0, 6-4

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
7 april 2024 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 6-2
1e HE Floyd van Houwelingen / Yanik Maarsen 6-4, 2-6, 4-6
 HD Job van Eijk - Floyd van Houwelingen / Ben van Donselaar - Yanik Maarsen 1-6, 6-3, [10-4]
1e GD Job van Eijk - Renate van Oorschodt / Yanik Maarsen - Senna van den Heuvel 7-6, 6-1

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 3
6 april 2024 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / C.T.V. De Doelen (Culemborg) 1 3-3
1e HE Rick Tania / Yanik Maarsen 3-6, 4-6
1e HD Tomas Tallart Fabré - Teun Mantel / Sander van de Lagemaat - Yanik Maarsen 6-0, 6-3

NRT ** Emmeloord Winter 2-24 (Emmeloord, 1 mrt - 10 mrt) **
2R HE Rein Koenders / Yanik Maarsen 7-6, 6-3
1R HE Yanik Maarsen / Bas Bouwman 7-5, 6-1

Approach winter NRT ** 2024 (Wierden, 4 feb - 11 feb) **
2R HE Jip Langerhuizen / Yanik Maarsen 6-4, 6-3
1R HE Yanik Maarsen / Jayden Tjong 1-6, 6-3, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2024 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) ***
1R HE Stefan Mos / Yanik Maarsen 6-7, 6-2, 6-4
HF HD Daan Meijer - Sep de Visser / Martijn Kerssens - Yanik Maarsen 6-2, 6-4
KF HD Martijn Kerssens - Yanik Maarsen / Freek van Donselaar - Mac Visser 6-3, 2-6, 7-6
2R HD Martijn Kerssens - Yanik Maarsen / Joris Hoogland - Fabio Schueler 6-7, 6-3, 7-6
1R HD Martijn Kerssens - Yanik Maarsen / Tim Blom - Dean van Scheppingen 6-4, 7-6

Carma Indoor Sports NRT *** 2024 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 31 dec - 7 jan) ***
1R HE Kaj Achttienribbe / Yanik Maarsen 6-3, 3-6, 6-4

Topspinplaza NRT *** Zwijndrecht (Zwijndrecht, 21 dec - 31 dec) ***
1R HE Colin Standaart / Yanik Maarsen 6-0, 6-4

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 23 nov - 3 dec) **
1R HE Dean van Scheppingen / Yanik Maarsen 6-1, 6-7(4), 7-6(3)

NRT Kei-Fit Lichtenvoorde 2023 (Kei-Fit Lichtenvoorde, 21 okt - 29 okt) **
1R HE Jay Temming / Yanik Maarsen 6-4, 7-5

Genneper Parken Trophy 2023 (Eindhoven, 26 aug - 3 sep) **
2R HE Stijn de Haan / Yanik Maarsen 6-4, 6-2
1R HE Yanik Maarsen / Finn Tinnemans 6-4, 6-4
HF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Nathaniel Apawti - Yanik Maarsen 6-3, 6-3
KF HD Nathaniel Apawti - Yanik Maarsen / Mathijs Aalpol - Jim Aarts 6-1, 7-6(2)
1R HD Nathaniel Apawti - Yanik Maarsen / Luc van de Gruiter - Stijn de Haan 7-5, 4-6, [10-6]

Spieghel Open NRT * 2023 (Hilversum, 19 aug - 27 aug) *
KF HE Colin Standaart / Yanik Maarsen 7-6, 6-2
2R HE Yanik Maarsen / Daan Portiér 3-6, 6-2, 6-2
1R HE Yanik Maarsen / Stan Martherus 6-1, 6-1
HF HD Lewie Bouman - Fabio Schueler / Mats Bredschneijder - Yanik Maarsen 6-4, 2-6, [10-5]
KF HD Mats Bredschneijder - Yanik Maarsen / Carlos Etty - Edward Etty 7-6, 7-5

Cream Crackers Open en NRT* 2023 (Groningen, 13 aug - 20 aug) *
KF HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 6-0, 6-4
2R HE Yanik Maarsen / Bjorn Schoemacher 6-4, 6-0
1R HE Yanik Maarsen / Boris van Ruiten 6-3, 6-1
HF HD Daan Romp - Thomas Schouten / Gianni Bouterse - Yanik Maarsen 6-3, 6-4
KF HD Gianni Bouterse - Yanik Maarsen / Ben van Donselaar - Job Weening 6-3, 6-7(11), 6-3
1R HD Gianni Bouterse - Yanik Maarsen / Lucian Hoogenboom - Rutger Wijnsema 7-5, 6-4

105e Sphaerinda Open NRT** 2023 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
KF HD Joris Hoogland - Fabio Schueler / Yanik Maarsen - Stefan Mos 7-5, 7-5
1R HD Yanik Maarsen - Stefan Mos / Baltus van Mierlo - Bjorn Schoemacher 3-6, 6-3, 6-1

Rapiditas Open & NRT** 2023 (Nijmegen, 22 jul - 30 jul) **
KF HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 4-6, 6-4, 6-4
2R HE Yanik Maarsen / Daan Meijer 6-3, 6-0
1R HE Yanik Maarsen / Stijn de Lange 7-6, 6-4
1R HD Thom Griffioen - Daan Meijer / Yanik Maarsen - Stefan Mos 6-3, 6-3

TPC Cash RB-Media Open Vijf Eiken 2023 - NRT** (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
KF HE Tim Jansen / Yanik Maarsen 6-2, 6-2
2R HE Yanik Maarsen / Cas de Ruiter 4-6, 6-3, 6-3
1R HE Yanik Maarsen / Vedran Karalic 6-2, 6-3
KF HD Bart Dane - Martijn Fens / Gianni Bouterse - Yanik Maarsen 6-3, 7-6
2R HD Gianni Bouterse - Yanik Maarsen / Luca Cringus - Maxim Gurka 7-5, 6-1

Lumosa Shot Open 2023 (Open + NRT **) (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R HD Raphael Mujan - Cas de Ruiter / Ben van Donselaar - Yanik Maarsen Walkover

Solid Tennisacademy Smashtoernooi NRT * 2023 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) *
KF HE Luke Tollenaar / Yanik Maarsen 6-3, 2-6, 6-3
2R HE Yanik Maarsen / Sam Linck 4-6, 6-0, 6-3
1R HE Yanik Maarsen / Dean van Scheppingen 6-3, 7-5
HF HD Colin Standaart - Luke Tollenaar / Ben van Donselaar - Yanik Maarsen 6-2, 4-6, [11-9]
KF HD Ben van Donselaar - Yanik Maarsen / Niek Gijsen - Stefan Mos 3-6, 7-5, [10-6]

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
4 juni 2023 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 2-6
2e HE Timo de Mooy / Yanik Maarsen 2-6, 6-4, 2-6
2e GD Aya Matsunaga - Bas Haverlag / Regina Balcune - Yanik Maarsen 7-6, 5-7, [6-10]
21 mei 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 1-7
2e HE Yanik Maarsen / Sven van Dijk 6-4, 3-6, 3-6
7 mei 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 6-2
1e HE Yanik Maarsen / Michiel van der Goes 6-2, 6-3
1e GD Regina Balcune - Yanik Maarsen / Mark Logger - Gabriëlle Altena 5-7, 6-2, [10-8]

Heren Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
7 mei 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 6-0
1e HE Max van Nunen / Yanik Maarsen 6-2, 6-0
1e HD Sam Bakker - Bart van Haarlem / René de Haan - Yanik Maarsen 6-7, 6-1, [10-6]

Stadtmüller orthopedie NRT ** 2023 (Meppel, 22 apr - 30 apr) **
1R HE Daan Meijer / Yanik Maarsen 6-1, 6-0
1R HD Bas Bouwman - Tristan Schrier / Noah de Groot - Yanik Maarsen 6-4, 6-4

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
23 april 2023 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
2e HE Coen Smits van Oyen / Yanik Maarsen 2-6, 4-6
 HD David de Goede - Coen Smits van Oyen / Yanik Maarsen - Willem Boog 4-6, 6-3, [5-10]
16 april 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 3 4-4
1e HE Yanik Maarsen / Ethan Florens 3-6, 3-6
2e GD Yanik Maarsen - Senna van den Heuvel / Ethan Florens - Kyra Shetty 5-7, 6-1, [8-10]
10 april 2023 T.P.V. Hoorn 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
1e HE Nathaniel Apawti / Yanik Maarsen 4-6, 6-4, 7-5
1e GD Sem Snoek - Jasmine Apawti / Yanik Maarsen - Regina Balcune 6-3, 5-7, [10-12]

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
1R HE Niels Roemeling / Yanik Maarsen 6-4, 6-3
KF HD Jacco Arends - Daan Romp / Yanik Maarsen - Thijs Roper Walkover

TPC Cash Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2022 - NRT** (Rijen, 16 jul - 24 jul) **
1R HE Martijn Fens / Yanik Maarsen 6-1, 6-3
1R HD Jacco Arends - Daan Romp / Yanik Maarsen - Maas Schotanus 6-3, 7-6

LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
1R HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 6-1, 6-2

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
KF HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 3-6, 6-1, 6-0
2R HE Yanik Maarsen / Julian Prins Walkover
1R HE Yanik Maarsen / Thom Griffioen 3-6, 7-5, 7-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 4
29 mei 2022 L.T.V. Lelystad 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 3 6-0
3e HE Marc Janse / Yanik Maarsen 6-1, 6-3
1e HD Rick de Groot - Igor Straatsma / Yanik Maarsen - Nick Peters 3-6, 7-5, [10-3]
22 mei 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 3 5-1
3e HE Yorrick Veldkamp / Yanik Maarsen 3-6, 6-4, 6-4
2e HD Mart de Lijster - Yorrick Veldkamp / Jordy Nieuwendijk - Yanik Maarsen 4-6, 3-6
15 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 3 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 1-5
4e HE Yanik Maarsen / Daan Olff 6-4, 7-6
2e HD Joris Rump - Yanik Maarsen / Joris Onverwagt - Twan Kok 2-6, 5-7
24 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 3 5-1
3e HE Gijs Hannink / Yanik Maarsen 2-6, 4-6
1e HD Stan Peters - Ilco van Buuren / Nick Peters - Yanik Maarsen 6-4, 3-6, [10-8]

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-1
2e HD Yanik Maarsen - Teun Mantel / Timo de Visser - Yannick Stolz 2-6, 3-6
3 oktober 2021 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-0
4e HE Mike Groenendijk / Yanik Maarsen 6-1, 6-1
2e HD Mike Groenendijk - Quinn Groenendijk / Yanik Maarsen - Alec Drost 6-3, 6-2
26 september 2021 Kimbria Racket Club (Maastricht) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-6
4e HE Hans Heijnen / Yanik Maarsen 3-6, 5-7
2e HD Hans Heijnen - Rob Grootjans / Alec Drost - Yanik Maarsen 6-4, 1-6, [8-10]

Heren 1e klasse Afdeling 3
4 oktober 2020 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bilthoven 2 3-3
4e HE Léon Bouwman / Yanik Maarsen 3-2 Opgave
27 september 2020 T.C. Bilthoven 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 0-6
2e HD Yanik Maarsen - Teun Mantel / Quinn Groenendijk - Mats Davids 0-6, 0-6
20 september 2020 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bilthoven 2 6-0
2e HD Sam Rijpert - Mart-Jan Kaak / Wolf Buijs - Yanik Maarsen 6-1, 6-1
13 september 2020 T.C. Bilthoven 2 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-4
4e HE Yanik Maarsen / Morten Bakker 6-3, 3-6, 2-6
2e HD Yanik Maarsen - Teun Mantel / Jasper Vanheste - Morten Bakker Walkover
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 2 3
1 jan 2023 3 3
1 jan 2022 4 4
1 jan 2021 5 4
1 jan 2020 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 112 97
4 mrt 2024 111 97
5 feb 2024 112 98
8 jan 2024 112 112
4 dec 2023 105 116
6 nov 2023 112 116
2 okt 2023 110 116
4 sep 2023 111 118
31 jul 2023 119 140
3 jul 2023 184 135
5 jun 2023 183 148
1 mei 2023 177 140
3 apr 2023 183 137
27 feb 2023 187 144
30 jan 2023 184 143
2 jan 2023 180 133
5 dec 2022 176 130
31 okt 2022 181 131
3 okt 2022 180 131
5 sep 2022 178 129
1 aug 2022 179
4 jul 2022 169