NL toptennisser Wouter Saraber
Bijgewerkt t/m 1 november 2021 Home



♂ Wouter Saraber KNLTB 24778680
Saraber, W.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
31 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 5-3
2e HE Wouter Saraber / Richard Debets Walkover
 HD Quinten Leus - Wouter Saraber / Jacco van der Putten - Richard Debets 1-6, 1-6
17 oktober 2021 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
2e HE Noah Nguyen / Wouter Saraber 1-6, 6-4, 7-5
10 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
2e HE Wouter Saraber / Brandon van Kleef 6-0, 6-3
26 september 2021 T.V. Pijnacker 1 / T.C. Venray 1 5-3
 HD Wouter Saraber - Rogier Koster / Ron van der Wouw - Daan Koppers 4-6, 6-1, [10-5]
1e GD Laurie Barendse - Wouter Saraber / Marleen Lensen-Custers - Ron van der Wouw 3-6, 3-6
19 september 2021 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.V. Pijnacker 1 4-4
2e HE Mark Geurts / Wouter Saraber 6-2, 6-3
1e GD April van Gennip - Michael Heffels / Mirjam Swarte - Wouter Saraber 6-2, 6-0

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.V. Pijnacker 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
 HD Koen Hendrikse - Wouter Saraber / Toon van de Griendt - Bas Middelkoop 7-5, 3-6, [5-10]
1e GD Wouter Saraber - Fenna Swaan / Toon van de Griendt - Moniqe Zuur 2-6, 1-4 Opgave
27 september 2020 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Pijnacker 1 6-2
1e HE Karol van der Linden / Wouter Saraber 6-2, 6-2
2e GD Sofieke Nout - Bram Bruinse / Fenna Swaan - Wouter Saraber 6-0, 6-4
20 september 2020 T.V. Pijnacker 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
 HD Quinten Leus - Wouter Saraber / Tomi van den Ham - Max van Wijk 1-6, 4-6
2e GD Wouter Saraber - Mirjam Swarte / Max van Wijk - Lina Ilahi 4-6, 6-1, [6-10]
13 september 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Pijnacker 1 3-5
 HD Jordi Jansens - Wouter Olling / Wouter Saraber - Quinten Leus 6-3, 6-2
2e GD Wouter Olling - Marloes Schuijt / Laurie Barendse - Wouter Saraber 6-3, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
30 mei 2019 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Pijnacker 1 5-3
2e HE Junior Geel / Wouter Saraber 6-4, 7-6
 HD Michiel van der Goes - Junior Geel / Sten Richters - Wouter Saraber 6-7, 7-5, [10-4]
1e GD Irene Kranendonk - Michiel van der Goes / Bianca de Bruijn - Wouter Saraber 6-4, 7-6
19 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Heerhugowaard 4 7-1
2e HE Wouter Saraber / Nanno Mein 6-3, 6-4
 HD Sten Richters - Wouter Saraber / Nanno Mein - Lasse Reinhard 4-6, 6-4, [10-8]
2e GD Wouter Saraber - Bianca de Bruijn / Lasse Reinhard - Ilse Brand 6-4, 6-1
12 mei 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 2-6
2e HE Wouter Saraber / Kester Black 2-6, 2-6
 HD Wouter Saraber - Timo Tergau / Stefan Imanse - Kester Black 6-1, 7-6
22 april 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Pijnacker 1 4-4
2e HE Remon Schellingerhout / Wouter Saraber 6-1, 2-6, 6-2
 HD Willem Boog - Figou Stam / Sten Richters - Wouter Saraber 7-5, 7-6
1e GD Figou Stam - Joyce Fennis / Wouter Saraber - Bianca de Bruijn 1-6, 6-2, [10-7]
14 april 2019 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Hoorn 1 2-6
2e HE Wouter Saraber / Wouter den Bakker 0-6, 0-6
 HD Sten Richters - Wouter Saraber / Wesley de Kwaadsteniet - Alexander Blom 3-6, 4-6
1e GD Bianca de Bruijn - Wouter Saraber / Rowena Baierl - Wesley de Kwaadsteniet 6-3, 1-6, [10-5]
7 april 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 3 / T.V. Pijnacker 1 6-2
2e HE Martijn Hemmes / Wouter Saraber 6-3, 6-4
 HD Piet Koetsier - Jack Haslinghuis / Sten Richters - Wouter Saraber 7-5, 6-7, [10-5]
2e GD Martijn Hemmes - Lotte van der Elst / Bianca de Bruijn - Wouter Saraber 6-3, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2021 5 4
1 jan 2020 4 4
1 jan 2019 5 5