NL toptennisser Wouter Bruel
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Wouter Bruel KNLTB 21317658
Bruel, W.




Prestaties
Heren zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 4 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 2-4
2e HE Rieuwert den Boer / Wouter Bruel 3-6, 6-1, 1-6
1e HD Jip de Buck - Sep de Visser / Lars Schouten - Wouter Bruel 1-6, 6-1, [10-4]
22 mei 2022 T.V. Thadia (St. Michielsgestel) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 1-5
4e HE Simon Strooper / Wouter Bruel 0-6, 0-6
2e HD Dylan van Hassel - Simon Strooper / Lars Schouten - Wouter Bruel 2-6, 4-6
15 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 1-5
2e HE Wouter Bruel / Ivar Krans 2-6, 1-6
2e HD Victor Straatman - Wouter Bruel / Ivar Krans - Kas Roosch 5-7, 5-7
1 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 1-5
3e HE Wouter Bruel / Daan Portiér 1-6, 2-6
2e HD Wouter Bruel - Dylan Groenveld / Derk Brinkman - Daan Portiér 2-6, 2-6
24 april 2022 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 5-1
3e HE Jesse Breeuwer / Wouter Bruel 6-4, 2-6, 7-5
2e HD Jesse Breeuwer - Dylan de Ruiter / Wouter Bruel - Victor Straatman 4-6, 7-5, [10-5]
18 april 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 / G.T.R. (Spaubeek) 1 0-6
2e HE Wouter Bruel / Tom Lamers 1-6, 3-6
1e HD Wouter Bruel - Victor Straatman / Yannick Zenden - François Brand 6-3, 2-6, [7-10]
10 april 2022 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 2 1-5
3e HE Ake Köhne / Wouter Bruel 3-6, 7-6, 7-6
1e HD Ake Köhne - Olaf Verstrijden / Lars Schouten - Wouter Bruel 1-6, 5-7

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
1e HE Wouter Bruel / Bart Dane 5-7, 0-6
 HD Wouter Bruel - Lars Schouten / Martijn Janssens - Toby de Klerk 6-3, 6-2
19 september 2021 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 0-8
2e HE Wouter Bruel / Max van Wijk 4-6, 4-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
4 oktober 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / Veenendaalse T.C. 1 5-3
2e HE Wouter Bruel / Ids Waterbolk 6-2, 2-6, 6-3
2e GD Floor Lissone - Wouter Bruel / Carmen van den Brink - Ids Waterbolk 5-7, 6-3, [10-6]
27 september 2020 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
2e HE Sam Coolen / Wouter Bruel 4-6, 3-6
2e GD Olaf Sperber - Chiara Merkx / Wouter Bruel - Floor Lissone 4-6, 3-6
20 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
2e HE Wouter Bruel / Jens van den Hanenberg 6-0, 6-2
 HD Tommie van Gruijthuijsen - Wouter Bruel / Baptist Onderdonck - Jim Aarts 1-6, 6-2, [3-10]
13 september 2020 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
 HD Erik de Hair - Wesley Kobussen / Wouter Bruel - Sander van de Lagemaat 7-5, 3-6, [8-10]
2e GD Jorn van den Braak - Eveline Claes / Wouter Bruel - Nienke Hermans 6-3, 7-6

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
2R HE Tim Jansen / Wouter Bruel 6-2, 6-1
1R HE Wouter Bruel / Jordy Visser 6-4, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-4
2e HE Frankie Ardon / Wouter Bruel 3-6, 3-6
 HD Frankie Ardon - Jens van den Hanenberg / Wouter Bruel - Tommie van Gruijthuijsen 0-6, 3-6
2e GD Frankie Ardon - Chiara Merkx / Floor Lissone - Wouter Bruel 2-6, 5-7
26 mei 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
2e HE Bart Kooijman / Wouter Bruel 0-6, 1-6
2e GD Léon Lobach - Edith Cijsouw / Nienke Hermans - Wouter Bruel 4-6, 3-6
19 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
2e HE Wouter Bruel / Thom van der Wiel 5-7, 2-6
 HD Wouter Bruel - Victor Straatman / Ruud van der Plank - Thom van der Wiel 6-3, 7-6
2e GD Nienke Hermans - Wouter Bruel / Ruud van der Plank - Maike Tiemersma 7-6, 6-1
12 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-5
2e HE Niels Jaap van Dam / Wouter Bruel 7-6, 1-6, 3-6
 HD Edward Etty - Baptist Onderdonck / Victor Straatman - Wouter Bruel 6-1, 6-3
22 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 7-1
2e HE Wouter Bruel / Willem van Beek 6-2, 6-3
 HD Wouter Bruel - Victor Straatman / Luuk Heesmans - Rob van Dinther 6-3, 4-6, [10-5]
14 april 2019 R.C. Borne 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 5-3
2e HE Niek Wigger / Wouter Bruel 6-4, 2-6, 1-6
 HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Wouter Bruel - Victor Straatman 6-4, 6-1
2e GD Niek Wigger - Milou ter Morsche / Wouter Bruel - Manon Timmer 4-6, 0-6
7 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Bemmel 1 3-5
2e HE Wouter Bruel / Stefan Nab 3-6, 2-6
 HD Wouter Bruel - Victor Straatman / Nick van Boxtel - Stefan Nab 4-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Tielse L.T.C. 1 8-0
2e HE Reinoud Haal / Wouter Bruel 7-5, 6-3
 HD Reinoud Haal - David Valstar / Wouter Bruel - Victor Straatman 6-1, 6-3
1e GD Reinoud Haal - Julia van Wissen / Nienke Hermans - Wouter Bruel 6-2, 6-3
27 mei 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
2e HE Wouter Bruel / Kjell Reeker 6-2, 6-3
 HD Victor Straatman - Wouter Bruel / Björn Luitink - Kjell Reeker 0-6, 5-7
13 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 5-3
2e HE Max Oskam / Wouter Bruel 3-6, 6-1, 3-6
2e GD Lars Hordijk - Merlin Passchier / Sofieke Nout - Wouter Bruel 6-2, 6-3
6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 7-1
2e HE Bram Stultiens / Wouter Bruel 6-7, 6-3, 3-6
 HD Elgin Khoeblal - Yannick van der Weerden / Victor Straatman - Wouter Bruel 6-3, 6-1
22 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 1-7
2e HE Wouter Bruel / Alexander Popping 3-6, 6-2, 4-6
 HD Victor Straatman - Wouter Bruel / Michal Nevřela - Melvin Hauwert 2-6, 2-6
15 april 2018 Hillegomse T.C. 1 / Tielse L.T.C. 1 4-4
2e HE Teis Visser / Wouter Bruel 7-5, 6-3
 HD Jesse Huta Galung - Tim Muller / Wouter Bruel - Victor Straatman 6-1, 6-4
8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
2e HE Wouter Bruel / Tijmen van der Linden 6-7, 1-6
 HD Victor Straatman - Wouter Bruel / Tijmen van der Linden - Dennis Kockx 2-6, 4-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 2 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
1 mrt 2013 3,1729
1 jan 2013 3 4
1 jul 2012 2,9333
1 jun 2012 2,8364
1 mei 2012 2,8364
1 jan 2012 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
6 jul 2021 201
1 jun 2021 201
29 apr 2021 201
6 apr 2021 201
2 mrt 2021 201
2 feb 2021 200
5 jan 2021 200
1 dec 2020 194
3 nov 2020 199
5 okt 2020 200
1 sep 2020 200
3 aug 2020 205
2 mrt 2020 200
4 feb 2020 201
7 jan 2020 201
2 dec 2019 214
4 nov 2019 210
7 okt 2019 213
5 sep 2019 210
5 aug 2019 197