NL toptennisser Wesley Nieuwendijk
Bijgewerkt t/m 7 augustus 2022 Home



♂ Wesley Nieuwendijk KNLTB 22901027
Nieuwendijk, W.




Prestaties
104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) **
2R HE Ole Bredschneijder / Wesley Nieuwendijk 7-6, 6-2
1R HE Wesley Nieuwendijk / Joost van der Linden 6-3, 6-4
1R HD Jelle Berendse - David Koert / Jordy Nieuwendijk - Wesley Nieuwendijk 3-6, 6-3, 6-1

66e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
1R HE Quintan van Wijk / Wesley Nieuwendijk 6-3, 6-1

Boekweit/Olie Tennis Toernooi NRT **** (Hoorn, 9 jul - 17 jul) ****
KF HD Jarno Jans - Sander Jans / Teun Mantel - Wesley Nieuwendijk 7-6, 4-6, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R HE Aydan Gomez Osorio / Wesley Nieuwendijk 7-5, 7-6(4)

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
1e HE Wesley Nieuwendijk / Jay Trip 4-6, 7-6, 6-3
2e GD Wesley Nieuwendijk - Inge Vijsma / Petar Wemmenhove - Myrthe Wittkämper 5-1 Opgave
22 mei 2022 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 3-5
1e HE Floris Podzimek / Wesley Nieuwendijk 3-6, 3-6
 HD Marc Geers - Floris Podzimek / Wesley Nieuwendijk - Sam Rijpert 3-6, 3-6
1e GD Floris Podzimek - Lizzy Bitter / Wesley Nieuwendijk - Inge Vijsma 1-2 Opgave
15 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 4-4
1e HE Wesley Nieuwendijk / Franko Zivkovic-Laurenta 2-6, 6-3, 6-4
2e GD Wesley Nieuwendijk - Inge Vijsma / Jorn Herber - Pauline Kuijer 6-7, 6-2, [8-10]

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1
1 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 1-5
4e HE Wesley Nieuwendijk / Lars Schrijver 7-5, 6-2
1e HD Alec Drost - Wesley Nieuwendijk / Guy den Heijer - Lars Schrijver 0-1 Opgave

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
24 april 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 8-0
1e HE Daan Meijer / Wesley Nieuwendijk 3-6, 6-4, 7-6
1e GD Annelin Bakker - Jasper Visker / Floor Grootjans - Wesley Nieuwendijk 6-4, 6-4
18 april 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
1e HE Wesley Nieuwendijk / Sebastian Zapata 6-0, 6-1
1e GD Wesley Nieuwendijk - Floor Grootjans / Sebastian Zapata - Nirielle de Bakker 6-1, 6-3
10 april 2022 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
2e HE Tijn Bokma / Wesley Nieuwendijk 2-6, 3-6
2e GD Jesse IJntema - Amber Maalderink / Wesley Nieuwendijk - Inge Vijsma 3-6, 4-6

Carma Indoor Sports (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
1R HE Aloys van Baal / Wesley Nieuwendijk 6-2, 6-2

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.C. Bilthoven 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 5-1
2e HE Wesley Nieuwendijk / Timo de Visser 6-4, 2-6, 7-6
10 oktober 2021 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 2 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Koen Schuurmans / Wesley Nieuwendijk 6-7, 6-3, 3-6
1e HD Stan de Haan - Koen Schuurmans / Tomas Tallart Fabré - Wesley Nieuwendijk 1-6, 6-3, [10-3]
3 oktober 2021 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-0
2e HE Hendrik Jan Davids / Wesley Nieuwendijk 6-3, 6-1
1e HD Hendrik Jan Davids - Phillipe Drouen / Wesley Nieuwendijk - Teun Mantel 6-4, 6-0
26 september 2021 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-6
2e HE Rob Grootjans / Wesley Nieuwendijk 4-6, 3-6
1e HD Job Steegh - Ralph Ubachs / Wesley Nieuwendijk - Tomas Tallart Fabré 6-4, 4-6, [7-10]
19 september 2021 T.C. Bilthoven 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 2-4
1e HE Wesley Nieuwendijk / Luuk van Eeuwen 0-6, 0-6
2e HD Teun Mantel - Wesley Nieuwendijk / Lars Schrijver - Sander Zijlstra 6-2, 6-3

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
2R HE Ole Bredschneijder / Wesley Nieuwendijk 6-2, 6-3
1R HE Wesley Nieuwendijk / Sam Bakker 6-4, 6-4

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
1R HE Edward Etty / Wesley Nieuwendijk 6-4, 6-2
1R HD Mats Bredschneijder - Tobias van Ooijen / Jordy Nieuwendijk - Wesley Nieuwendijk 4-6, 7-5, 6-1

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2021 (Hoorn, 10 jul - 18 jul) ****
KF HD Aloys van Baal - Jarno Jans / Wesley Nieuwendijk - Maurits van der Velpen 6-0, 6-4
1R HD Wesley Nieuwendijk - Maurits van der Velpen / Thom Griffioen - Ferran Stijsiger 6-4, 7-5

Heren Hoofdklasse Afdeling 1
4 oktober 2020 Kimbria Tennis (Maastricht) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-4
2e HE Sil Hollemans / Wesley Nieuwendijk 6-2, 6-2
2e HD Job Steegh - Thibaut Verdon / Teun Mantel - Wesley Nieuwendijk 3-6, 0-6
27 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / Larense L.T.C. (Laren (NH)) 1 2-4
2e HE Wesley Nieuwendijk / Nathan de Veer 6-1, 3-6, 3-6
2e HD Timion Meijs - Wesley Nieuwendijk / Yoeri Mayer - Nathan de Veer 2-6, 7-6, [10-5]
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / T.C. Bilthoven 1 6-0
2e HD Liam Liles - Maico Egbers / Timion Meijs - Wesley Nieuwendijk 6-1, 3-6, [10-6]
13 september 2020 T.C. Bilthoven 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
2e HE Wesley Nieuwendijk / Jorg van der Vloed 6-3, 7-5
2e HD Timion Meijs - Wesley Nieuwendijk / Jorg van der Vloed - Justin van Amerongen 6-3, 0-6, [10-4]

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
1R HE Tim van den Dijssel / Wesley Nieuwendijk 6-1, 6-0

Heren 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
2e HE Mark Floor / Wesley Nieuwendijk 2-6, 1-6
2e HD Maharisj Papilaja - Siebe van den Brande / Boudewijn de Jongh - Wesley Nieuwendijk 4-6, 4-6
26 mei 2019 T.C. Bilthoven 2 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
3e HE Einar Hart / Wesley Nieuwendijk 6-7, 6-3, 3-6
1e HD Einar Hart - Timion Meijs / Wesley Nieuwendijk - Koen van der Horst 2-6, 2-6
19 mei 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 2-4
1e HE Wesley Nieuwendijk / Bas de Vries 3-6, 6-7
12 mei 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
3e HE Joris Hoelen / Wesley Nieuwendijk 2-6, 6-4, 1-6
1e HD Job Geerling - Tom van der Bijl / Wesley Nieuwendijk - Koen van der Horst 3-6, 6-3, [10-8]
22 april 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 1-5
2e HE Wesley Nieuwendijk / Joost Willekes 4-6, 4-6
1e HD Wesley Nieuwendijk - Koen van der Horst / Boas Deden - Stefan Bodde 3-6, 4-6
14 april 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 6-0
2e HE Jasper Krol / Wesley Nieuwendijk 4-6, 6-0, 6-2
2e HD Jouke Jan Schaap - Gooitzen van der Schaaf / Wesley Nieuwendijk - Boudewijn de Jongh 6-2, 6-2
7 april 2019 Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 / T.C. Bargeres (Emmen) 1 2-4
1e HE Wesley Nieuwendijk / Diwon de Haan 3-6, 6-2, 6-1
1e HD Koen van der Horst - Wesley Nieuwendijk / Jan Pieter Veenboer - Marten Tuller 3-6, 6-2, [10-12]
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 134
4 jul 2022 137 114
6 jun 2022 132 113
2 mei 2022 138 118
4 apr 2022 138 118
1 mrt 2022 137 123
1 feb 2022 138 121
4 jan 2022 138 126
7 dec 2021 142 126
2 nov 2021 145 126
5 okt 2021 147 127
30 aug 2021 180 121
3 aug 2021 231 126