NL toptennisser Wesley Koolhof
Bijgewerkt t/m 9 juni 2014 Home



♂ Wesley Koolhof ♂ Wesley Koolhof


Prestaties
KNLTB Tennis Masters 2013 (Topsport Centrum Rotterdam, 17 dec - 22 dec) *****
1R HE Matwé Middelkoop / Wesley Koolhof 6-4, 7-5
F HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Antal van der Duim - Boy Westerhof 7-6(4), 6-3
SF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Thiemo de Bakker - Melle van Gemerden 6-4, 6-1

TEAN International 2013 (Mannen) (Alphen a/d Rijn, 31 aug - 8 sep) €42.500
2R HE Jesse Huta Galung / Wesley Koolhof 6-4, 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Alberto Brizzi 6-1, 3-6, 6-4
F HD Antal van der Duim - Boy Westerhof / Simon Greul - Wesley Koolhof 4-6, 6-3, [12-10]
SF HD Simon Greul - Wesley Koolhof / Thiemo de Bakker - Stephan Fransen 6-4, 3-6, [13-11]
QF HD Simon Greul - Wesley Koolhof / Gero Kretschmer - Alexander Satschko 3-6, 6-3, [10-8]
1R HD Simon Greul - Wesley Koolhof / Damir Džumhur - Peter Torebko 6-0, 2-6, [10-4]

Rotterdam Future 2013 (Mannen) (Rotterdam, 24 aug - 1 sep) $15.000
QF HE Matwé Middelkoop / Wesley Koolhof 6-3, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Jannick Lupescu 6-0, 6-1
1R HE Wesley Koolhof / Tim van Rijthoven 6-1, 6-4
F HD Antal van der Duim - Boy Westerhof / Stephan Fransen - Wesley Koolhof 6-7(4), 6-4, [11-9]
SF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Kevin Boelhouwer - Akash Wagh 7-5, 6-3
QF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Niels Lootsma - Jelle Sels 6-2, 6-2

Enschede Future 2013 (Mannen) (Enschede, 17 aug - 25 aug) $15.000
QF HE Steve Darcis / Wesley Koolhof 6-2, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Alexandre Sidorenko 6-2, 7-5
1R HE Wesley Koolhof / Arnd Weyhausen 6-2, 6-2
F HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Colin Ebelthite - Sander Groen Walkover
SF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Matwé Middelkoop - Miliaan Niesten 6-3, 6-2
QF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Alexandre Sidorenko - Alexey Vatutin 7-6(5), 6-2

Future Zeeland 2013 (Mannen) (Middelburg, 29 jun - 7 jul) $15.000
SF HE Niels Desein / Wesley Koolhof 6-1, 6-1
QF HE Wesley Koolhof / Colin van Beem 6-4, 6-7(3), 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Jacob Grills 6-3, 6-1
1R HE Wesley Koolhof / Robert Constantinovici 6-3, 6-3
F HD Romano Frantzen - Thomas Schoorel / Stephan Fransen - Wesley Koolhof 6-4, 1-6, [10-8]
SF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Eric Johnson - Raymond Sarmiento Walkover
QF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Krzysztof Kwinta - Johnny Wang 7-6(2), 6-2

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
2 juni 2013 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
1e HE Martijn van Haasteren / Wesley Koolhof 2-6, 2-6
1e HD Yannick Ebbinghaus - Sebastiaan Bonapart / Colin van Beem - Wesley Koolhof 1-6, 7-5, 1-6
1e GD Yannick Ebbinghaus - Caroline Maes / Wesley Koolhof - Josanne van Bennekom 1-6, 3-6
5 mei 2013 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Lennert van der Linden 7-6, 7-5
1e HD Roel Oostdam - Wesley Koolhof / Lennert van der Linden - Omar van Welzenis 2-6, 6-2, 6-1
2e GD Josanne van Bennekom - Wesley Koolhof / Nicole Thyssen - Omar van Welzenis Opgave uit
21 april 2013 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 2-6
1e HE Bobbie de Goeijen / Wesley Koolhof 2-6, 3-6
1e HD Bobbie de Goeijen - Bart van Delft / Wesley Koolhof - Colin van Beem 4-6, 4-6
2e GD Linda Sentis - Bart van Delft / Josanne van Bennekom - Wesley Koolhof 7-5, 7-5

KNLTB Tennis Masters 2012 (Topsport Centrum Rotterdam, 11 dec - 15 dec) ****
QF HE Jesse Huta Galung / Wesley Koolhof 6-4, 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Nick van der Meer 6-4, 7-6

TEAN International 2012 (Mannen) (Alphen a/d Rijn, 1 sep - 9 sep) *****
QF HE Thiemo de Bakker / Wesley Koolhof 6-2, 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Attila Balázs 2-6, 6-4, 7-5
1R HE Wesley Koolhof / Philipp Davydenko 6-4, 6-2
1R HD Simon Greul - Bastian Knittel / Romano Frantzen - Wesley Koolhof 6-3, 6-3

Future Rotterdam 2012 (Mannen) (Rotterdam, 25 aug - 2 sep) ****
QF HE Jesse Huta Galung / Wesley Koolhof 6-1, 6-4
2R HE Wesley Koolhof / Filippo Leonardi 6-0, 6-3
1R HE Wesley Koolhof / Bobbie de Goeijen 6-0, 6-2
SF HD Miguel-Ángel Reyes-Varela - Bruno Rodriguez / Romano Frantzen - Wesley Koolhof 6-4, 6-3
QF HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Bobbie de Goeijen - Jannick Lupescu 6-4, 6-1
1R HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Stefan de Jong - Moos Sporken 6-3, 6-2

Future Enschede 2012 (Mannen) (Enschede, 18 aug - 26 aug) ****
1R HE Jeroen Bénard / Wesley Koolhof 6-3, 6-1
SF HD Sam Barry - Daniel Glancy / Romano Frantzen - Wesley Koolhof 6-3, 7-5
QF HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Stephan Fransen - Ivan Kiriakov 6-2, 6-4

Future Breda 2012 (Mannen) (Breda, 25 jun - 1 jul) ****
2R HE Maxime Authom / Wesley Koolhof 6-4, 6-1
1R HE Wesley Koolhof / Cedric Willems 6-2, 6-0
SF HD Jan-Lennard Struff - Patrick Pradella / Wesley Koolhof - Romano Frantzen 6-7(5), 7-6(5), [10-7]
QF HD Wesley Koolhof - Romano Frantzen / Yannick Ebbinghaus - Jeroen Bénard 3-6, 6-4, 7-6(8)
1R HD Wesley Koolhof - Romano Frantzen / Tiago Fernandes - Thiago Monteiro 6-4, 7-6(6)

Future Alkmaar 2012 (Mannen) (Alkmaar, 18 jun - 24 jun) ****
2R HE Boy Westerhof / Wesley Koolhof 6-1, 6-2
1R HE Wesley Koolhof / Juan-Sebastián Vivanco 7-5, 6-3
F HD Patrik Rosenholm - Michael Ryderstedt / Romano Frantzen - Wesley Koolhof 6-2, 6-4
SF HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Sander Arends - Alexander Blom 6-2, 6-1
QF HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Tiago Fernandes - Thiago Monteiro 6-2, 6-2
1R HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Yannick Ebbinghaus - Martijn van Haasteren 7-6(1), 6-1

Gemengd senioren Eredivisie Afdeling 1
7 juni 2012 Helderse T.C. (Den Helder) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-2
2e HE Wesley Koolhof / Holger Fischer 6-2, 4-6, 2-6

Future Apeldoorn 2011 (mannen) (Apeldoorn, 29 aug - 4 sep) ****
QF HE Alexandre Sidorenko / Wesley Koolhof 6-3, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Jonathan Eysseric 7-6(5), 1-6, 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Bart Brons 6-1, 7-6(2)
SF HD Laurent Rochette - Alexandre Sidorenko / Stephan Fransen - Wesley Koolhof 6-2, 6-3
QF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Bart Brons - Xander Spong 6-2, 6-1

Future Enschede 2011 (mannen) (Enschede, 22 aug - 28 aug) ****
1R HE Kevin Griekspoor / Wesley Koolhof 6-3, 6-2
F HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Michel Dornbusch - Mattis Wetzel 6-3, 7-5
SF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Jonathan Eysseric - Laurent Rochette 7-6(2), 6-4
QF HD Stephan Fransen - Wesley Koolhof / Bart Brons - Roel Oostdam 7-5, 6-3

REO de Krant NRT 2011 (Roden, 8 aug - 15 aug) **
F HE Wesley Koolhof / David de Goede 6-1, 2-1 Opgave
SF HE Wesley Koolhof / Alexander Nonnekes 6-2, 6-4
QF HE Wesley Koolhof / Wouter Verhoef 6-0, 6-1
2R HE Wesley Koolhof / Friso Schonck 6-1, 6-3
1R HE Wesley Koolhof / Robert Kuijt 6-1, 6-0

Sla Raak 2011 (Winschoten, 1 aug - 7 aug) ***
SF HE Bart de Gier / Wesley Koolhof 7-5, 6-4
QF HE Wesley Koolhof / Gijs Linders 6-2, 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Nick van Rosberg 7-5, 1-6, 6-2
1R HE Wesley Koolhof / Yoram Hilberts 6-1, 6-1

Middelburg Future 2011 (mannen) (Middelburg, 27 jun - 3 jul) ****
QF HE Yannick Mertens / Wesley Koolhof 6-4, 3-6, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Julien Dubail 2-6, 6-2, 6-3
1R HE Wesley Koolhof / Alexander Rumyantsev 6-0, 6-2
QF HD David de Goede - Omar van Welzenis / Micke Kontinen - Wesley Koolhof 6-4, 6-3

Future Alkmaar 2011 (mannen) (Alkmaar, 13 jun - 19 jun) *****
1R HE Ben Wagland / Wesley Koolhof 6-3, 7-5
1R HD Ben Wagland - Andrew Whittington / Alexander Blom - Wesley Koolhof 6-3, 6-7(5), [11-9]

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
29 mei 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e HE Wesley Koolhof / Lennert van der Linden 6-3, 6-4
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / Lennert van der Linden - Christiaan de Jong 6-2, 6-4
1e GD Esther Vermeulen - Wesley Koolhof / Elyne Boeykens - Lennert van der Linden 3-6, 4-6
22 mei 2011 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7-1
1e HE Bart de Gier / Wesley Koolhof 6-0, 6-3
1e HD Bart de Gier - Jake Mak / Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra 6-4, 6-4
1e GD Femke Reinhard - Jake Mak / Lisa Borckink - Wesley Koolhof 6-2, 7-5
15 mei 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Jeroen van den Hoek 6-1, 6-2
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / Martijn van Haasteren - Dennis Kockx 6-2, 6-3
1e GD Lisa Borckink - Wesley Koolhof / Ghislaine van Baal - Martijn van Haasteren 4-6, 5-7
8 mei 2011 Bredasche L.T.V. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Kevin Boelhouwer / Wesley Koolhof 6-7, 1-6
1e HD Kevin Boelhouwer - Eric Kuijlen / Stefan Scheenstra - Wesley Koolhof 4-6, 6-7
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Eric Kuijlen / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 6-3, 6-3
25 april 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 3 6-2
2e HE Wesley Koolhof / David Pel 6-2, 6-2
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Jeroen Camfferman - Valeria Podda 6-0, 6-2
17 april 2011 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
2e HE Tom Schönenberg / Wesley Koolhof 4-6, 2-6
1e HD Tom Schönenberg - Marcus Daniell / Stefan Scheenstra - Wesley Koolhof 6-3, 6-7, 7-5
1e GD Marcus Daniell - Pleun Burgmans / Wesley Koolhof - Lisa Borckink 6-3, 3-6, 6-7
10 april 2011 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 3-5
2e HE Wesley Koolhof / Niels de Morée 6-4, 6-3
1e HD Wesley Koolhof - Stefan Scheenstra / David de Goede - Philippe Niewerth 6-4, 4-6, 2-6
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Philippe Niewerth - Stefanie Gomperts 6-2, 7-5

Sprenkelaar Kersttoernooi 2010 (Apeldoorn, 20 dec - 26 dec) **
SF HE Ille van Engelen / Wesley Koolhof 6-4, 6-1
QF HE Wesley Koolhof / Erik Dallinga 6-4, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Conan de Bruin 6-2, 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Floris Boers 6-2, 3-6, 6-3

TEAN International 2010 (vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 6 sep - 12 sep)
Q1 HE Andrei Gorban / Wesley Koolhof 7-6(5), 6-3
SF HD Roy Bruggeling - Bas van der Valk / Alexander Blom - Wesley Koolhof 7-6(3), 6-3
QF HD Alexander Blom - Wesley Koolhof / Antal van der Duim - Boy Westerhof 6-4, 7-6(7)
1R HD Alexander Blom - Wesley Koolhof / Valery Rudnev - Ivan Sergeyev 4-6, 6-1, [10-4]

Middelburg Future 2010 (mannen) (Middelburg, 30 aug - 5 sep) *****
1R HE David de Goede / Wesley Koolhof 7-6(5), 6-0
SF HD Timo Nieminen - Juho Paukku / Alexander Blom - Wesley Koolhof 6-2, 6-7(4), [11-9]
QF HD Alexander Blom - Wesley Koolhof / Frank Clausing - Alexander Nonnekes 3-6, 7-5, [10-8]
1R HD Alexander Blom - Wesley Koolhof / Stephan Fransen - Tim van Terheijden 3-6, 7-5, [11-9]

Enschede Future 2010 (mannen) (Enschede, 23 aug - 29 aug) *****
1R HE Malek Jaziri / Wesley Koolhof 6-2, 6-4
QF HD Kevin Griekspoor - David Pel / Alexander Blom - Wesley Koolhof Walkover

Future Breda 2010 (mannen) (Breda, 28 jun - 4 jul) ****
1R HE Thomas Schoorel / Wesley Koolhof 7-6(1), 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Alban Meuffels 6-3, 6-3
QF HD Aleksandr Agafonov - Marcel Felder / Evthimios Karaliolios - Wesley Koolhof 6-3, 6-3
1R HD Evthimios Karaliolios - Wesley Koolhof / Thomas Cazes-Carrere - Baptiste Dupuy 6-1, 6-4

Future Rotterdam 2010 (mannen) (Rotterdam, 21 jun - 27 jun) ****
1R HE Frederik Nielsen / Wesley Koolhof 6-1, 6-4
1R HD Stephan Fransen - Tim van Terheijden / Alexander Blom - Wesley Koolhof 6-2, 7-5

Future Apeldoorn 2010 (mannen) (Apeldoorn, 7 jun - 13 jun) ****
QF HE Roman Borvanov / Wesley Koolhof 7-5, 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Andrey Kumantsov 3-6, 7-6(3), 6-1
1R HE Wesley Koolhof / Ivo Klec 4-6, 6-4, 6-3

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 7
30 mei 2010 T.C. Bakkum 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 1-7
1e HE Ruud Vis / Wesley Koolhof 4-6, 6-7
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Wesley Koolhof - Giordy Baron 6-3, 3-6, 3-6
1e GD Kim van der Horst - Bart-Jan de Kreuk / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 5-7, 0-6
16 mei 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 6-2
1e HE Wesley Koolhof / Ronald Tijveleijn 2-6, 6-2, 6-0
1e HD Giordy Baron - Wesley Koolhof / Ronald Tijveleijn - Niels Zijlstra 6-1, 4-6, 7-6
1e GD Martine Dijkman - Wesley Koolhof / Jasmin Gerritsen - Ronald Tijveleijn 6-1
9 mei 2010 Meppeler L.T.C. 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Erik Dallinga / Wesley Koolhof 3-6, 0-6
1e HD Erik Brummer - Floris Kilian / Giordy Baron - Wesley Koolhof 4-6, 7-6, 6-4
1e GD Erik Dallinga - Joany Pontjodikromo / Martine Dijkman - Wesley Koolhof 5-7, 5-7
2 mei 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 5 7-1
1e HE Wesley Koolhof / Joop Bos 6-3, 6-7, 6-1
1e HD Giordy Baron - Wesley Koolhof / Zar Lasahido - Stefan Scheenstra 6-1, 0-6, 1-6
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Zar Lasahido - Denise van der Ben 6-2, 6-1
25 april 2010 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 2-6
1e HD Andries Cupido - Jordi Hermans / Christopher Koderisch - Wesley Koolhof 6-4, 1-6, 3-6
2e GD Andries Cupido - Marjolein Klompmaker / Marlou van Bussel - Wesley Koolhof 7-6, 7-5
18 april 2010 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Oosterbeekse T.V. 1 5-3
1e HD Christopher Koderisch - Wesley Koolhof / Coen van Keulen - Romano Tatuhey 6-4, 6-2
1e GD Wesley Koolhof - Martine Dijkman / Romano Tatuhey - Stephanie Post 6-7, 7-5, 7-6
11 april 2010 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Yannick Ebbinghaus / Wesley Koolhof 5-7, 6-3, 6-4
1e HD Yannick Ebbinghaus - Niels van Hal / Giordy Baron - Wesley Koolhof 4-6, 6-4, 6-1
2e GD Ilona van de Wetering - Michel van der Goes / Marlou van Bussel - Wesley Koolhof 2-6, 6-4, 7-6

A-toernooi Tennisschool H.v.Hulst week 1 2010 (Valkenswaard, 28 dec - 3 jan) **
QF HE Ille van Engelen / Wesley Koolhof 3-6, 6-1, 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Ronald Wind 6-1, 7-6
1R HE Wesley Koolhof / Jasper Krol 6-3, 6-3

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2009 (Apeldoorn, 21 dec - 27 dec) **
SF HE Andoni Kapnisakis / Wesley Koolhof 4-6, 6-3, 6-2
QF HE Wesley Koolhof / Serinho Wijdenbosch 6-2, 6-7, 6-2
2R HE Wesley Koolhof / Thom van der Wiel Walkover
1R HE Wesley Koolhof / Zen Zijlstra 6-2, 6-0

HenkTimmerTennis Factory herfst 2009 (Eibergen, 31 okt - 8 nov) ***
QF HE Miliaan Niesten / Wesley Koolhof 6-4, 6-4
2R HE Wesley Koolhof / Boris Oomes 6-4, 3-6, 6-3
1R HE Wesley Koolhof / Ricardo van Zutphen 7-5, 6-0

Rabobank Kanaalstreek Toptennistoernooi 2009 (Stadskanaal, 17 aug - 23 aug) ***
SF HE Bart de Gier / Wesley Koolhof 6-4, 6-3
QF HE Wesley Koolhof / Rick de Groot 6-1, 6-3
2R HE Wesley Koolhof / Freek Stapel 6-3, 6-0
1R HE Wesley Koolhof / Rik Wolthuis 6-4, 6-2
F HD Jeroen Camfferman - Wesley Koolhof / Nico Schlosser - Xander Spong 6-7, 6-2, 6-4
SF HD Jeroen Camfferman - Wesley Koolhof / Rick de Groot - Roy Schoonveld 6-3, 6-1
QF HD Jeroen Camfferman - Wesley Koolhof / Jeroen Gortworst - Dennis Hasanagic 6-1, 6-0

Bilthoven Open 2009 (Bilthoven, 29 jun - 5 jul) **
QF HE Jeroen Camfferman / Wesley Koolhof 6-3, 6-0
2R HE Wesley Koolhof / Ronald Wind 6-4, 6-1
1R HE Wesley Koolhof / David Josepa 6-2, 6-3
QF HD Fred Hemmes Jr. - David Vorderman / Wesley Koolhof - Nico Schlosser 6-2, 2-6, 6-4

Future Alkmaar 2009 (vrouwen) (Alkmaar, 12 jun - 21 jun) ****
2R HE Boy Westerhof / Wesley Koolhof 6-3, 6-4
1R HE Wesley Koolhof / Evthimios Karaliolios 3-6, 7-6(5), 6-4
SF HD Holger Fischer - Gero Kretschmer / Wesley Koolhof - Miliaan Niesten Walkover
QF HD Wesley Koolhof - Miliaan Niesten / Greg Jones - José (Rubin) Statham 6-1, 5-7, 10-7
1R HD Wesley Koolhof - Miliaan Niesten / Antal van der Duim - Boy Westerhof 3-6, 7-5, 10-7

Dr.van Leeuwentoernooi Nationale Ranglijsttoernooi 2009 (Emmen, 25 mei - 1 jun) ****
2R HE Bart Brons / Wesley Koolhof 6-4, 6-7, 6-2
1R HE Wesley Koolhof / Marc Geers 6-1, 6-2
SF HD Mark de Jong - Arko Zoutendijk / Wesley Koolhof - Robert van Straaten 6-3, 6-4
QF HD Wesley Koolhof - Robert van Straaten / Stefan Bodde - Marc Geers 6-3, 6-3
1R HD Wesley Koolhof - Robert van Straaten / Kevin Boelhouwer - Alban Meuffels 4-6, 6-2, 6-2