NL toptennisser Wesley Kobussen
Bijgewerkt t/m 17 augustus 2022 Home



♂ Wesley Kobussen KNLTB 24754382
Kobussen, W.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 4
29 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.V. Berlicum 1 4-4
1e GD Nienke Hermans - Tommie van Gruijthuijsen / Wesley Kobussen - Chiara Merkx 6-3, 6-1
22 mei 2022 L.T.V. Berlicum 1 / L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 2-6
1e HE Wesley Kobussen / Joris van der Velden 3-6, 4-6
1e GD Wesley Kobussen - Chiara Merkx / Mark Geurts - April van Gennip 7-6 Opgave
15 mei 2022 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.V. Berlicum 1 8-0
2e HE Tijs Groesbeek / Wesley Kobussen 6-2, 7-5
 HD Martijn Fens - Floyd Frèrejean / Wesley Kobussen - Noah Nguyen 6-4, 6-4
1 mei 2022 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Venray 1 4-4
1e HE Wesley Kobussen / Jorrit ter Maat 0-6, 0-6
1e GD Eveline Claes - Wesley Kobussen / Marleen Lensen-Custers - Ron van der Wouw 2-6, 1-6
24 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. Berlicum 1 3-5
 HD Tim Evers - Bobby Brand / Tijn van Hees - Wesley Kobussen 3-6, 7-5, [4-10]
1e GD Wouter Fens - Frédérique de Vries / Wesley Kobussen - Lotte Hartjes 7-6, 6-0
10 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / L.T.V. Berlicum 1 5-3
 HD Gijs van Asdonck - Bas de Rooij / Jens van den Hanenberg - Wesley Kobussen 6-1, 6-4
1e GD Bernard Wezeman - Elja Vegter / Wesley Kobussen - Eveline Claes 3-6, 6-3, [8-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
11 oktober 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 8-0
1e HE Baptist Onderdonck / Wesley Kobussen 6-1, 6-2
 HD Jens van den Hanenberg - Jim Aarts / Jorn van den Braak - Wesley Kobussen 6-1, 1-6, [10-6]
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Baptist Onderdonck / Wesley Kobussen - Eveline Claes 6-1, 6-2
27 september 2020 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.C. Venray 1 4-4
2e HE Wesley Kobussen / Mees Roelofs 2-6, 6-3, 6-0
 HD Jorn van den Braak - Wesley Kobussen / Mees Roelofs - Ron van der Wouw 6-4, 3-6, [10-2]
20 september 2020 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 4-4
2e HE Hugo Kampschreur / Wesley Kobussen 7-5, 6-1
 HD Stijn Bremer - Hugo Kampschreur / Wesley Kobussen - Erik de Hair 2-6, 6-3, [10-5]
2e GD Tim Evers - Britt Donders / Wesley Kobussen - Ellen Kemps 4-6, 4-6
13 september 2020 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
 HD Erik de Hair - Wesley Kobussen / Wouter Bruel - Sander van de Lagemaat 7-5, 3-6, [8-10]
1e GD Karlijn van den Dungen - Wesley Kobussen / Tommie van Gruijthuijsen - Floor Lissone 2-6, 3-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 3,7346
1 apr 2022 3,4596 2,9515
1 jan 2022 3 3
1 jan 2020 3 3