NL toptennisser Warda Ait El Bachir
Bijgewerkt t/m 22 april 2024 Home



♀ Warda Ait El Bachir KNLTB 28503325
Bachir, W. A. el
ITF WTA




Prestaties
Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 april 2024 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 6-2
1e DE Sabine van der Sar / Warda Ait El Bachir 6-4, 6-3
 DD Tiffany Höberth - Sabine van der Sar / Warda Ait El Bachir - Sanne Jansen 6-2, 7-5
1e GD Tiffany Höberth - Tim Jansen / Warda Ait El Bachir - Senne Braun 4-6, 6-0, [10-2]
14 april 2024 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 4-4
1e DE Warda Ait El Bachir / Angelique van der Meet 6-1, 7-5
 DD Warda Ait El Bachir - Sanne Jansen / Bernice van de Velde - Shura Poppe 6-1, 6-2
1e GD Warda Ait El Bachir - Senne Braun / Daniël de Jonge - Angelique van der Meet 5-7, 2-6
7 april 2024 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-5
 DD Danique Havermans - Mandy Wagemaker / Sanne Jansen - Warda Ait El Bachir 6-7, 6-3, [8-10]
2e GD Danique Havermans - Niels van der Sijs / Senne Braun - Warda Ait El Bachir 6-4, 6-1

Haren Future 2023 (vrouwen) (Haren (Gr), 2 sep - 10 sep) $15.000
1R DE Marie Vogt / Warda Ait El Bachir 6-1, 6-2
1R DD Agustina Chlpac - Katharina Hering / Warda Ait El Bachir - Annika Barth 6-2, 3-6, [10-6]

Dash’35 Tennis Tuning Open Toernooi & NRT** 2023 (Dordrecht, 5 aug - 13 aug) **
2R DE Jade Groen / Warda Ait El Bachir 6-7, 6-4, 5-2 Opgave
1R DE Warda Ait El Bachir / Loďs Rieff 6-0, 6-0

Eindhoven Future 2023 (vrouwen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
1R DD Gina Dittmann - Vivien Sandberg / Warda Ait El Bachir - Alicja Formella 7-5, 6-4

Alkmaar Future 2023 (vrouwen) (Alkmaar, 25 jun - 2 jul) $15.000
1R DD Izabelle Persson - Nicole Rivkin / Warda Ait El Bachir - Josy Daems 6-0, 6-0

Wij Makelaardij Iduna Open 2023 (Utrecht, 24 jun - 2 jul) **
2R DE Nicole Wandel / Warda Ait El Bachir Walkover

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
4 juni 2023 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 2-6
 DD Judith van Kessel - Annick Verhaar / Warda Ait El Bachir - Cato Tangkau Walkover
2e GD Joris Bodin - Annick Verhaar / Warda Ait El Bachir - Luuk van Eeuwen Walkover
21 mei 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 6-2
1e DE Warda Ait El Bachir / Iris Verboven 6-2, 6-0
 DD Warda Ait El Bachir - Laura Rijkers / Lidwien Mentink - Iris Verboven 7-6, 6-2
14 mei 2023 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 3-5
1e DE Charlotte van Zonneveld / Warda Ait El Bachir 2-6, 6-3, 6-2
 DD Alexandra van Weelden - Floor Lissone / Warda Ait El Bachir - Laura Rijkers 2-6, 3-6
7 mei 2023 Baarnse L.T.C. 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 2-6
1e DE Joany Pontjodikromo / Warda Ait El Bachir 1-6, 2-6
 DD Elke Tiel - Sem Hazes / Warda Ait El Bachir - Cato Tangkau 3-6, 1-4 Opgave
23 april 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
2e DE Warda Ait El Bachir / Loes Ebeling Koning 3-6, 0-6
16 april 2023 Meppeler L.T.C. 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 0-8
1e DE Annelou Nab / Warda Ait El Bachir 4-6, 4-6
 DD Celine Koets - Annelou Nab / Warda Ait El Bachir - Cato Tangkau 0-6, 3-6
10 april 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
2e DE Warda Ait El Bachir / Britt du Pree 2-6, 3-6
 DD Laura Rijkers - Warda Ait El Bachir / Klara Veldman - Rose Marie Nijkamp 4-6, 7-6, [11-9]

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
HF DE Sarah van Emst / Warda Ait El Bachir 6-1, 6-3
KF DE Warda Ait El Bachir / Nouk Kleinenberg 6-2, 6-2
2R DE Warda Ait El Bachir / Taya Olrichs 6-1, 6-0
1R DE Warda Ait El Bachir / Lois van de Fliert 6-3, 6-3

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
2R DE Maud Scholten / Warda Ait El Bachir Walkover

Dash’35 Installatietechniek Bert van Es Open Toernooi & Timo’s Tennis Tuning NRT** (Dordrecht, 6 aug - 14 aug) **
2R DE Cato Tangkau / Warda Ait El Bachir 6-3, 1-6, 6-4

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ***
1R DE Justine Pysson / Warda Ait El Bachir 1-6, 6-3, 6-2
HF DD Melissa Boyden - Sevil Yuldasheva / Warda Ait El Bachir - Rachelle Starreveld 6-3, 6-3
KF DD Warda Ait El Bachir - Rachelle Starreveld / Jasmine Apawti - Pleun Kramer Walkover

TPC Cash Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2022 - NRT** (Rijen, 16 jul - 24 jul) **
  F DE Warda Ait El Bachir / Lianne de Jong 7-5, 6-0
HF DE Warda Ait El Bachir / Annika Barth 6-2, 6-1
KF DE Warda Ait El Bachir / Inge Vijsma 6-2, 6-0
2R DE Warda Ait El Bachir / Quinty van Dongen 6-2, 6-1
1R DE Warda Ait El Bachir / Ilona Hernandez 6-1, 6-1
HF DD Quinty van Dongen - Lianne de Jong / Warda Ait El Bachir - Isabella Mujan 2-6, 6-1, 6-2
KF DD Warda Ait El Bachir - Isabella Mujan / Megan Caffin - Ilona Hernandez 6-3, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Lika Peresypkina / Warda Ait El Bachir 4-6, 6-4, 6-3
1R DE Warda Ait El Bachir / Alexandra van Weelden 6-3, 6-4

Future Alkmaar 2022 (vrouwen) (Alkmaar, 18 jun - 26 jun) $15.000
1R DE Daniela Glanzer / Warda Ait El Bachir 6-1, 6-4

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 2
29 mei 2022 T.C. Zandvoort 2 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-5
1e DE Sevil Yuldasheva / Warda Ait El Bachir 5-7, 6-4, 6-7
22 mei 2022 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
1e DE Warda Ait El Bachir / Anouck Vrancken Peeters 4-6, 2-6
2e GD Wilco Geenen - Warda Ait El Bachir / Erika Vogelsang - Jens Hoogendam 2-6, 4-6
15 mei 2022 T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 8-0
1e DE Annick Melgers / Warda Ait El Bachir 6-3, 6-1
1 mei 2022 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
1e DE Warda Ait El Bachir / Lianne de Jong 4-6, 2-6
 DD Warda Ait El Bachir - Hanneke Lodewijks / Sheila Marisa-Moradian - Lizette Blankers 6-4, 6-0
24 april 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 3-5
1e DE Isis van den Broek / Warda Ait El Bachir 3-6, 6-1, 4-6
 DD Tiffany Höberth - Annick Verhaar / Warda Ait El Bachir - Cato Tangkau 2-6, 5-7
18 april 2022 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / THOR De Bataaf (Den Haag) 1 6-2
2e DE Warda Ait El Bachir / Jade Schoelink 6-2, 6-2
2e GD Wilco Geenen - Warda Ait El Bachir / Bart van Haarlem - Jill van den Dungen 6-1, 6-2

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
KF DE Judith van Kessel / Warda Ait El Bachir 6-4, 6-3
2R DE Warda Ait El Bachir / Hanneke Lodewijks Walkover
1R DE Warda Ait El Bachir / Isis van den Broek 6-1, 6-0

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) **
2R DE Lexie Stevens / Warda Ait El Bachir 6-3, 6-2
1R DE Warda Ait El Bachir / Judith van Kessel 6-3, 6-1
KF DD Demi Tran - Stéphanie Visscher / Warda Ait El Bachir - Sanne Schalekamp 6-2, 6-2
1R DD Warda Ait El Bachir - Sanne Schalekamp / Amber Maatman - Dominique Yeo 6-3, 6-0

Nationale kampioenschappen 2019 (Alphen a/d Rijn, 14 dec - 22 dec) *****
1R DE Dominique Karregat / Warda Ait El Bachir 6-4, 7-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 2-6
2e DE Fenna Douwes / Warda Ait El Bachir 0-6, 1-6
 DD Fenna Douwes - Maxim van Ossenbruggen / Ilona Somers - Warda Ait El Bachir 2-6, 3-6
26 mei 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
2e DE Warda Ait El Bachir / Isabelle Popma 6-0, 6-1
 DD Warda Ait El Bachir - Ilona Somers / Michelle de Haan - Elysia Pool 6-4, 6-3
2e GD Melvin Hauwert - Warda Ait El Bachir / Stijn Slump - Isabelle Popma 6-4, 0-6, [2-10]
19 mei 2019 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 5-3
2e DE Kim van Heur / Warda Ait El Bachir 4-6, 1-6
 DD Regina Balcune - Kim van Heur / Warda Ait El Bachir - Ilona Somers 1-3 Opgave
1e GD Anwar Salam - Kim van Heur / Michal Nevřela - Warda Ait El Bachir 4-6, 6-3, [7-10]
12 mei 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 5-3
2e DE Warda Ait El Bachir / Leonie Guijt 6-2, 6-3
2e GD Melvin Hauwert - Warda Ait El Bachir / Renate de Regt - Ewout Hinnen 7-5, 6-2
22 april 2019 T.C. Zandvoort 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
2e DE Amalia Stuger / Warda Ait El Bachir 2-6, 6-2, 2-6
14 april 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
2e DE Warda Ait El Bachir / Lidwien Mentink 3-6, 4-6
 DD Warda Ait El Bachir - Kika Hogendoorn / Suzanne van Soest - Lidwien Mentink 4-6, 4-6
7 april 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 3-5
2e DE Warda Ait El Bachir / Julia van Rosendael 6-4, 7-5
2e GD Joris Hoogland - Warda Ait El Bachir / Medy Blankvoort - Floris van den Brink 4-6, 5-7
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 1322
8 jan 2024 no rank
4 dec 2023 1556
6 nov 2023 1545
2 okt 2023 1560
28 aug 2023 1458
31 jul 2023 1465
3 jul 2023 1473
29 mei 2023 1447
8 mei 2023 1423
3 apr 2023 1407
27 feb 2023 1389
30 jan 2023 1405
2 jan 2023 1396
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 2 2
1 jan 2023 2 3
1 jan 2022 2 3
1 jan 2019 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 150 50
4 mrt 2024 146
5 feb 2024 94
8 jan 2024 93
4 dec 2023 90 52
6 nov 2023 87 50
2 okt 2023 87 50
4 sep 2023 86 51
31 jul 2023 93 53
3 jul 2023 45 52
5 jun 2023 44 51
1 mei 2023 44 51
3 apr 2023 44 50
27 feb 2023 49 54
30 jan 2023 48 55
2 jan 2023 47 53
5 dec 2022 46 79
31 okt 2022 73 87
3 okt 2022 73 87
5 sep 2022 72 87
1 aug 2022 71 124
4 jul 2022 169
2 mei 2022 179 152
4 apr 2022 179 152
1 mrt 2022 188 155
1 feb 2022 185 149
4 jan 2022 190 153
7 dec 2021 193 153
2 nov 2021 196 152
5 okt 2021 193 152
30 aug 2021 110 153
3 aug 2021 102 145
6 jul 2021 108 149
1 jun 2021 107 149
29 apr 2021 107 149
6 apr 2021 108 149
2 mrt 2021 107 149
2 feb 2021 107 149
5 jan 2021 107 149
1 dec 2020 62 149
3 nov 2020 61 149
5 okt 2020 61 149
1 sep 2020 60 149
3 aug 2020 64 150
2 mrt 2020 64 148
4 feb 2020 64 153
7 jan 2020 184 154
2 dec 2019 182 161
4 nov 2019 184 164
7 okt 2019 186 166
5 sep 2019 181 157
5 aug 2019 184 157