NL toptennisser Tim van den Dijssel
Bijgewerkt t/m 9 januari 2020 Home



♂ Tim van den Dijssel KNLTB 20025866
Dijssel, T.A. van den
ITF




Prestaties
Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
KF HE Tim van der Horst / Tim van den Dijssel 7-6, 6-3
2R HE Tim van den Dijssel / Aydan Gomez Osorio 6-2, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Wesley Nieuwendijk 6-1, 6-0

Rapiditas Open 2019 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) **
KF HE Sander Jans / Tim van den Dijssel 5-7, 6-2, 6-2
2R HE Tim van den Dijssel / Robin Grit 3-6, 6-1, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Paul Honig 6-0, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 4-4
1e HE Job van Eijk / Tim van den Dijssel 6-4, 4-6, 6-2
 HD Job van Eijk - Koen de Haan / Tim van den Dijssel - Joost van der Linden 6-7, 3-6
1e GD Daniëlle Koetje - Ingmar Scholte / Marleen Habes - Tim van den Dijssel 3-6, 5-7
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
 HD Tim van den Dijssel - Joost van der Linden / Thijmen Loof - Philippe Brand 4-6, 2-6
1e GD Marleen Habes - Tim van den Dijssel / Philippe Brand - Jeltje Loomans 7-5, 6-2
19 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
2e HE Stefan de Jong / Tim van den Dijssel 6-4, 6-3
1e GD Kevin Boelhouwer - Lizette Blankers / Tim van den Dijssel - Marleen Habes 6-4, 5-7, [10-8]
12 mei 2019 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
1e HE Nassim Slilam / Tim van den Dijssel 6-2, 7-5
1e GD Roy Schoonveld - Joany Pontjodikromo / Tim van den Dijssel - Marleen Habes 6-4, 6-4
22 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 5-3
2e HE Tim van den Dijssel / Senne Braun 6-3, 4-6, 6-2
 HD Tim van den Dijssel - Joost van der Linden / Senne Braun - Arnout van Weelde 6-4, 6-3
1e GD Tim van den Dijssel - Marleen Habes / Jaimy-Gayle van de Wal - Arnout van Weelde 6-3, 6-4
14 april 2019 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
 HD Jesse Timmermans - Alexander Nonnekes / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 6-1, 6-4
1e GD Mireille Bink - Alexander Nonnekes / Marleen Habes - Tim van den Dijssel 7-5, 6-3
7 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Van Horne (Weert) 1 2-6
 HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Phillipe Drouen - Mats Hermans 3-6, 4-6
1e GD Marleen Habes - Tim van den Dijssel / Phillipe Drouen - Justine Pysson 6-3, 6-1

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
2R HE Mattheo Knoop / Tim van den Dijssel 6-3, 6-1
1R HE Tim van den Dijssel / Koen Schuurmans 7-6, 3-6, 6-1

Rapiditas Open 2018 (Nijmegen, 21 jul - 29 jul) **
2R HE Jarno Jans / Tim van den Dijssel 7-6, 6-4
1R HE Tim van den Dijssel / Stefan Nab 6-2, 6-3
1R HD Robin Grit - Jorn Herber / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 7-6, 2-6, 6-2

Kerres Open 2018 (Landgraaf, 16 jul - 22 jul) **
KF HE Pascal Wilkat / Tim van den Dijssel 6-3, 6-7(7), 6-1
2R HE Tim van den Dijssel / Mark Geurts 4-6, 6-0, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Platon Frolov 6-1, 6-3

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
3 juni 2018 T.C. Bilthoven 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 6-2
2e HE Dennis Mertens / Tim van den Dijssel 6-3, 6-3
 HD Bram Coene - Dennis Mertens / Ruben Konings - Tim van den Dijssel 6-3, 7-5
2e GD Sofie Oyen - Brian de Vrind / Marleen Habes - Tim van den Dijssel 6-2, 6-2
27 mei 2018 L.T.C. Naaldwijk 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
2e HE Rick Schalkers / Tim van den Dijssel 6-0, 6-2
 HD Roy Bruggeling - Marcus Hilpert / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 6-3, 6-3
1e GD Rick Schalkers - Dainah Cameron / Tim van den Dijssel - Marleen Habes 7-5, 6-7, [6-10]
13 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 6-2
2e HE Tim van den Dijssel / Lennard van Weelde 6-4, 6-1
 HD Ruben Konings - Tim van den Dijssel / Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski 6-4, 6-3
2e GD Tim van den Dijssel - Bo Luttikhuis / Cemre Anil - Arnout van Weelde 6-7, 6-7
6 mei 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
2e HE Marc Geers / Tim van den Dijssel 2-6, 6-7
 HD Kevin Benning - Romano Tatuhey / Ruben Konings - Tim van den Dijssel 6-4, 7-5
2e GD Josanne Witjes-van-Bennekom - Marc Geers / Bo Luttikhuis - Tim van den Dijssel 4-6, 5-7
22 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 0-8
2e HE Tim van den Dijssel / Bobbie de Goeijen 5-7, 6-7
 HD Ruben Konings - Tim van den Dijssel / Bobbie de Goeijen - Roy de Valk Opgave-6, 4-1, 0
2e GD Tim van den Dijssel - Marleen Habes / Isolde de Jong - Roy de Valk Walkover
15 april 2018 T.V. De Gouw (Zaandam) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
2e HE Alexander Nonnekes / Tim van den Dijssel 2-6, 3-6
 HD Alexander Nonnekes - Jos van der Beek / Ruben Konings - Tim van den Dijssel 5-7, 3-6
2e GD Anouk Tigu - Jos van der Beek / Marleen Habes - Tim van den Dijssel 6-1, 5-7, [10-6]
8 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Etten (Etten-Leur) 1 5-3
2e HE Tim van den Dijssel / André van der Bijl 6-3, 6-1
 HD Ruben Konings - Tim van den Dijssel / Daniël de Jonge - Julian Prins 7-5, 2-6, [10-5]
2e GD Tim van den Dijssel - Bo Luttikhuis / Angelique van der Meet - Julian Prins 3-6, 3-6

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2017 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 dec - 7 jan) ***
1R HE Wilco Geenen / Tim van den Dijssel 7-6, 6-4

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
HF HE Sidané Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 6-1, 6-4
KF HE Tim van den Dijssel / Robin Grit 3-6, 6-3, 6-1
2R HE Tim van den Dijssel / Roderik Franken 2-6, 7-5 Opgave
1R HE Tim van den Dijssel / Alec Drost Walkover
HF HD Edward Etty - Robin Grit / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 5-7, 3-5 Opgave

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
1R HE Aloys van Baal / Tim van den Dijssel 6-3, 6-1
  F HD Stefan Bodde - Boas Deden / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 7-6, 6-4
HF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Dennis Lütjohann - Lody Teeuwsen 6-4, 6-3
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Willem van den Akker - Boris Beumer 7-5, 7-5
1R HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Jim Burgers - Bjorn Graven 6-0, 6-4

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
KF HE Phillipe Drouen / Tim van den Dijssel 6-3, 6-1
2R HE Tim van den Dijssel / Wisse Jonker 6-2, 6-3
1R HE Tim van den Dijssel / Thomas Vissenberg 6-1, 6-2
KF HD Jorn Herber - Jan Snoeij / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 3-6, 6-2, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
2R HE Casper Bonapart / Tim van den Dijssel 6-4 Opgave
1R HE Tim van den Dijssel / Ruben Konings 6-4, 4-6, 6-4

Meppel NRT 2017 (Meppel, 10 jun - 18 jun) **
2R HE Nick Broekhof / Tim van den Dijssel 6-4, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Robin Grit 6-1, 6-1

Het Liemers Open 2017 (Westervoort, 3 jun - 11 jun) **
2R HE Ruben Konings / Tim van den Dijssel 6-2, 5-7, 6-1
1R HE Tim van den Dijssel / Yannick Verwater 6-3, 1-6, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
1R HE Boy Westerhof / Tim van den Dijssel 6-1, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1
1e HE Tim van den Dijssel / Niels Visker 6-2, 7-6
 HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Henny Meijer - Niels Visker 6-4
14 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Tim van den Dijssel / Tom Clavel 4-6, 6-7
 HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Tom Clavel - Thom van der Wiel 6-3, 6-1
7 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 2-6
2e HE Alwin van Engelenburg / Tim van den Dijssel 2-6, 1-6
1e GD Shanna de Cortie - Lody Teeuwsen / Anouk Tigu - Tim van den Dijssel 4-6, 6-7
30 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
2e HE Tim van den Dijssel / Ingmar Scholte 6-3, 6-2
1e GD Tim van den Dijssel - Anouk Tigu / Daniëlle Koetje - Ingmar Scholte 6-3, 6-3
17 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 0-8
2e HE Guido Janssen / Tim van den Dijssel 0-6, 1-6
1e GD Melanie Vlak - Quinten Kleiboer / Tim van den Dijssel - Donnaroza Gouvernante 1-6, 0-6
9 april 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Hoorn 1 7-1
2e HE Tim van den Dijssel / David Josepa 6-3, 6-1
2e GD Donnaroza Gouvernante - Tim van den Dijssel / Denise van der Ben - Wesley de Kwaadsteniet 6-0, 6-1

Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) **
HF HD Bart de Gier - Jake Mak / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 6-4, 6-4
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Jorrit ter Maat - Floris Podzimek 6-3, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
HF HD Sem Snoek - Sem Verbeek / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 6-4, 6-4
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Jorn Herber - Tim van der Horst Walkover

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
2R HE Ruben Konings / Tim van den Dijssel 5-7, 6-4, 6-3
1R HE Tim van den Dijssel / Stijn Slump 6-3, 4-6, 7-5
HF HD Arjan Pastoors - Kevin Schimmel / Tim van den Dijssel - Ruben Konings Walkover
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Sander van de Lagemaat - Ingmar Remmerswaal 6-1, 6-3
1R HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Stefan Lončar - Pim van der Schoot 6-3, 7-6

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
KF HE Luuk Wassenaar / Tim van den Dijssel 7-6, 6-1
2R HE Tim van den Dijssel / Sam van Dijk 3-0 Opgave
1R HE Tim van den Dijssel / Rick Tania 6-2, 6-1

De Bontekoe NRT 2016 (Leeuwarden, 27 aug - 4 sep) **
2R HE Rick Tania / Tim van den Dijssel 6-4, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Hidde IJdema 6-0, 6-1

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
HF HE Max Houkes / Tim van den Dijssel 6-2, 7-5
KF HE Tim van den Dijssel / Mattheo Knoop 1-6, 6-4, 6-2
2R HE Tim van den Dijssel / Stefan Deinum 6-2, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Dax Donders 6-4, 6-1

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
2R HE Timothy Blok / Tim van den Dijssel 6-3, 6-4
1R HE Tim van den Dijssel / Koen Wiggemans 6-1, 6-1
1R HD Job van Eijk - Victor van Ruissen / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 6-1, 6-0

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
KF HE Hugo Leenders / Tim van den Dijssel 6-2, 6-4
2R HE Tim van den Dijssel / Zachary Eisinga 7-6, 6-3
1R HE Tim van den Dijssel / Sander Jans 6-1, 6-1
1R HD Stefan Nab - Lody Teeuwsen / Tim van den Dijssel - Ruben Konings Walkover

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
2R HE Franko Zivkovic-Laurenta / Tim van den Dijssel 5-7, 6-3, 6-2
1R HE Tim van den Dijssel / Tom Clavel 7-5, 4-6, 7-5
  F HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Julian Prins - Victor van Ruissen 6-4, 6-4
HF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Sander van de Lagemaat - Lars Schouten 6-3, 3-6, 6-2
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Vincent van Gelderen - Wim van Gelderen 6-3, 6-1
1R HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Carlos Etty - Edward Etty 6-1, 6-0

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R HE Guus Koevermans / Tim van den Dijssel 6-3, 6-3
1R HE Tim van den Dijssel / Marnix Pluim 6-4, 6-3

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
2R HE Mattheo Knoop / Tim van den Dijssel 6-3, 3-6, 6-4
1R HE Tim van den Dijssel / Yoram Hilberts 6-0, 7-6(3)

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
5 juni 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sidané Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 7-5, 6-7, 6-7
1e GD Mirjam Berkhout - Sidané Pontjodikromo / Anouk Tigu - Tim van den Dijssel Opgave uit
29 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / K.J.L.T.C. Kampen 1 8-0
1e HE Tim van den Dijssel / Matthijs Penninks 6-1, 7-6
1e GD Tim van den Dijssel - Barbara Huyskes / Matthijs Penninks - Chantal Migo 6-2, 6-4
22 mei 2016 L.T.C. Uden 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
 HD Patrick van Lokven - Bas van Lith / Dille Rikkert - Tim van den Dijssel 3-6, 2-6
1e GD Milou Brand - Bas van Lith / Anouk Tigu - Tim van den Dijssel 2-6, 3-6

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
KF HE Daniël de Jonge / Tim van den Dijssel 6-4, 7-5
2R HE Tim van den Dijssel / Mark Geurts 6-1, 7-6
1R HE Tim van den Dijssel / Nick Faessen 3-6, 6-4, 7-6(5)

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
8 mei 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.V. De Krekel (Veghel) 2 8-0
2e HE Tim van den Dijssel / Roel van den Hanenberg 6-0, 7-6
 HD Tim van den Dijssel - Dennis Kockx / Niels Veldhuizen - Roel van den Hanenberg 6-1, 6-2
1e GD Tim van den Dijssel - Stephanie Oostveen / Roel van den Hanenberg - Mandy van den Eerenbeemt 6-7, 6-4, 7-6
24 april 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 0-8
2e HE Lex Lambčrt / Tim van den Dijssel 6-4, 0-6, 1-6
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Milou Flohil / Barbara Huyskes - Tim van den Dijssel 0-6, 2-6
17 april 2016 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 8-0
2e HE Tim van den Dijssel / Michiel Wolters 6-2, 6-2
1e GD Barbara Huyskes - Tim van den Dijssel / Elleke Brölman - Michiel Wolters 5-7, 6-4, 7-6
10 april 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e HE Robin Sietsma / Tim van den Dijssel 5-7, 2-6
1e GD Eva Boschloo - Sander van Dongen / Tim van den Dijssel - Barbara Huyskes 2-6, 4-6

Sphaerinda NRT 2015 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) *
2R HE Siem Fenne / Tim van den Dijssel 6-7, 7-5, 6-3
1R HE Tim van den Dijssel - Olger van Gent / Bart van Kampen - Duco Smeekes 6-4, 6-4
1R HE Tim van den Dijssel / Charly Groenendijk 6-4, 6-1
KF HD Sander Collewijn - Roderik Franken / Tim van den Dijssel - Olger van Gent Walkover

Heerhugowaards Open 2015 (Heerhugowaard, 27 jun - 5 jul) *
1R HE Robert Willekes MacDonald / Tim van den Dijssel 6-3, 7-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
31 mei 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e HE Simon Burema / Tim van den Dijssel 4-6, 2-6
 HD Simon Burema - Ingmar van Dongen / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 4-6, 4-6
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / Tim van den Dijssel - Stephanie Oostveen 3-6, 6-7

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 (Den Bosch, 18 mei - 25 mei) *
  F HD John Naaktgeboren - Patrick Speelman / Tim van den Dijssel - Ruben Konings 4-6, 6-1, 6-4
HF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Julian Prins - Yannick Verwater 6-4, 7-5
KF HD Tim van den Dijssel - Ruben Konings / Toby de Klerk - Koen Schuurmans 7-5, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
17 mei 2015 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Bemmel 1 4-4
2e HE Tim van den Dijssel / Freek Consten 6-4, 6-3
 HD Ruben Konings - Tim van den Dijssel / Nick van Boxtel - Stefan Nab 5-7, 6-3, 6-4
1e GD Barbara Huyskes - Tim van den Dijssel / Hilde ten Wolde - Freek Consten 6-1, 4-6, 6-7
10 mei 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
2e HE Maikel Borg / Tim van den Dijssel 6-3, 7-6
 HD Maikel Borg - Douwe Disbergen / Ruben Konings - Tim van den Dijssel 2-6, 3-6
1e GD Jasper Krol - Marlies Vermeulen / Tim van den Dijssel - Barbara Huyskes 3-6, 5-7
26 april 2015 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Bilthoven 2 6-2
2e HE Tim van den Dijssel / Wisse Jonker 3-3
2e GD Stephanie Oostveen - Tim van den Dijssel / Noortje van Leeuwen - Julian van Heur 6-3, 6-4
19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e HE Victor van Ruissen / Tim van den Dijssel 5-7, 3-6
1e GD Steffi Kröger - Victor van Ruissen / Tim van den Dijssel - Barbara Huyskes 6-4, 5-7, 7-6
12 april 2015 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
2e HE Tim van den Dijssel / Kjell Reeker 6-2, 7-5
1e GD Barbara Huyskes - Tim van den Dijssel / Elleke Brölman - Michiel Harmsen 6-3, 4-6, 7-6
6 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 5-3
 HD Bas Haverlag - Julien Maugenest / Ruben Konings - Tim van den Dijssel 2-6, 4-6
1e GD Moesha van Leeuwen - Ytzen Zeilstra / Barbara Huyskes - Tim van den Dijssel 6-4, 3-6, 6-7

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
1R HE Mats Hermans / Tim van den Dijssel 6-4, 6-4

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2014 (Apeldoorn, 22 dec - 28 dec) *
1R HE Floris van den Brink / Tim van den Dijssel 6-4, 6-3

Sphaerinda NRT 2014 (Utrecht, 26 jul - 3 aug) **
2R HE Daan van Randtwijk / Tim van den Dijssel 6-2, 6-4
1R HE Tim van den Dijssel / Wesley Muijs 6-3, 6-2

G.S.T.C. NRT 2014 (Groningen, 31 mei - 8 jun) *
KF HE Ingmar Scholte / Tim van den Dijssel 6-3, 6-4
2R HE Tim van den Dijssel / Henny Meijer 5-7, 6-4, 7-5
1R HE Tim van den Dijssel / Bas de Rooij Walkover
KF HD Victor Bodiut - Ricardo van Zutphen / Olger van Gent - Tim van den Dijssel 7-6, 6-4

Tennischool Henk van Hulst NRT 2013-14 (Valkenswaard, 30 dec - 5 jan) **
1R HE Ilya Kneppelhout / Tim van den Dijssel 6-2, 7-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2 2
28 mei 2017 1,7815 1,5442
14 mei 2017 1,6422 1,6547
7 mei 2017 1,6883 1,8634
30 apr 2017 1,7509 2,0833
17 apr 2017 1,7509 2,0833
9 apr 2017 1,9176 2,0833
1 jan 2017 1,9176
1 jan 2017 2
5 jun 2016 2,3642 1,5518
29 mei 2016 2,4534 1,5518
22 mei 2016 1,5518
8 mei 2016 2,4262 1,6873
24 apr 2016 2,5104 1,6873
17 apr 2016 2,5663 1,8333
10 apr 2016 2,6342 2,0000
1 jan 2016 2,6342
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,5832 1,9908
17 mei 2015 2,7833 2,0195
10 mei 2015 2,7833 2,1914
26 apr 2015 2,9468 2,1914
19 apr 2015 2,9643 1,7579
12 apr 2015 3,0572 1,9396
6 apr 2015 2,0000
1 jan 2015 3,0572 2,0000
1 jan 2015 3 3
1 jan 2014 2,6643 2,3553
1 jan 2014 3 3
1 nov 2013 2,6643 2,3553
1 okt 2013 2,6643 2,3553
1 sep 2013 2,6748 2,2002
1 aug 2013 2,6342 2,2002
1 jul 2013 2,6670 2,1377
1 jun 2013 2,1109
1 mei 2013 2,8555 2,7280
1 apr 2013 2,7084
1 mrt 2013 2,7084
1 jan 2013 2,7813
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,7813
1 sep 2012 2,7813
1 aug 2012 2,6315
1 jul 2012 2,8507
1 jun 2012 2,9202
1 mei 2012 2,7610
1 apr 2012 2,7239
1 mrt 2012 2,7239
1 jan 2012 2,7690
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,7690
1 sep 2011 2,7690
1 aug 2011 2,8349
1 jan 2011 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
7 jan 2020 125
2 dec 2019 136
4 nov 2019 135
7 okt 2019 136
5 sep 2019 134
5 aug 2019 122
1 jul 2019 132
3 jun 2019 131
29 apr 2019 131
12 mrt 2019 133
12 feb 2019 133
3 dec 2018 112 186
5 nov 2018 113 187
2 okt 2018 111 188
3 sep 2018 110 186
6 aug 2018 112 192
2 jul 2018 99 84
4 jun 2018 84 83
30 apr 2018 78 84
2 apr 2018 79 84
5 mrt 2018 81 70
5 feb 2018 87 70
1 jan 2018 86 67
4 dec 2017 89 69
30 okt 2017 92 71
2 okt 2017 90 67
28 aug 2017 94 73
31 jul 2017 104 75
3 jul 2017 110 78
5 jun 2017 107 75
1 mei 2017 109 79
3 apr 2017 108 87
6 mrt 2017 109 89
6 feb 2017 108 91
9 jan 2017 106 108
5 dec 2016 115 125
31 okt 2016 112 125
3 okt 2016 112 126
5 sep 2016 112 127
1 aug 2016 114 122
11 jul 2016 134 192
6 jun 2016 160 193
2 mei 2016 199 151
4 apr 2016 199 151
7 mrt 2016 202 149
1 feb 2016 204 147
4 jan 2016 199 148
7 dec 2015 206 149
2 nov 2015 208 149
5 okt 2015 207 147
7 sep 2015 207 146
3 aug 2015 205 154
7 jul 2015 190 171
1 jun 2015 166 172
4 mei 2015 164
6 apr 2015 164
2 mrt 2015 158
2 feb 2015 168
5 jan 2015 170
1 dec 2014 172
3 nov 2014 171
6 okt 2014 168
1 sep 2014 172
4 aug 2014 180
7 jul 2014 206
2 jun 2014 246
5 mei 2014 254
7 apr 2014 254
10 mrt 2014 257
3 feb 2014 253