NL toptennisser Tim van Rodijnen
Bijgewerkt t/m 12 oktober 2020 Home



♂ Tim van Rodijnen KNLTB 20871171
Rodijnen, T.J.B.F. van




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 1
11 oktober 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Oegstgeester L.T.C. 1 4-4
 HD Jorn Herber - Tim van Rodijnen / Bas van Biezen - Frank de Groot 4-6, 4-6
1e GD Birgit Heijnemans - Tim van Rodijnen / Kristel Vos - Bas van Biezen 4-6, 6-2, [4-10]
4 oktober 2020 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
 HD Cas de Ruiter - Davy Visser / Tim van Rodijnen - Jari Alberts 6-7, 6-4, [10-7]
1e GD Davy Visser - Lois van de Fliert / Tim van Rodijnen - Birgit Heijnemans 6-3, 6-1
27 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
 HD Tim van Rodijnen - Jorn Herber / Mees Buytenhuijs - Jacco van der Putten 6-3, 6-3
1e GD Puck Vlaskamp - Tim van Rodijnen / Merle de Vries - Jacco van der Putten 4-6, 3-6
20 september 2020 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
 HD Sander Compeer - Jack Haslinghuis / Jorn Herber - Tim van Rodijnen 4-6, 6-3, [8-10]
1e GD Glenn Resodihardjo - Mima de Niet / Birgit Heijnemans - Tim van Rodijnen 6-4, 5-7, [8-10]
13 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Tim van Rodijnen / Tijmen van der Linden 3-6, 3-6
2e GD Birgit Heijnemans - Tim van Rodijnen / Anoek Pruijmboom - Jay Temming 6-1, 3-6, [12-10]

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-2
 HD Jasper Baggerman - Wilco Geenen / Daan Eickmans - Tim van Rodijnen 6-2, 1-6, [9-11]
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 2-6
 HD Olivier van Gorkom - Tim van Rodijnen / Jochem Mol - Jim Hendrikx 3-6, 6-2, [7-10]
2e GD Tim van Rodijnen - Pauline Kuijer / Max van Nunen - Min Chae Kim 7-5, 6-4
19 mei 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
2e HE Bas Haverlag / Tim van Rodijnen 6-0, 6-2
 HD Erik Goris - Bas Haverlag / Olivier van Gorkom - Tim van Rodijnen 6-2, 6-4
2e GD Bas Haverlag - Esmťe van der Helm / Tim van Rodijnen - Birgit Heijnemans 3-6, 4-6
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
 HD Daan Eickmans - Tim van Rodijnen / Jip van Assendelft - Nick Faessen 6-7, 4-6
2e GD Tim van Rodijnen - Amanda Bikker / Jip van Assendelft - Nynke Hamburg Walkover
22 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 8-0
 HD Alwin van Engelenburg - Jordy Visser / Olivier van Gorkom - Tim van Rodijnen 7-5, 6-4
1e GD Alwin van Engelenburg - Shanna de Cortie / Tim van Rodijnen - Pauline Kuijer 6-2, 6-4
14 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
 HD Daan Eickmans - Tim van Rodijnen / Sander van Dongen - Laurens Haxelmans 2-6, 3-6
2e GD Tim van Rodijnen - Birgit Heijnemans / Robin Sietsma - Lisa Borckink 4-6, 6-7
7 april 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 8-0
2e HE Lars Gillissen / Tim van Rodijnen 6-1, 6-2
 HD Quint Jessen - Lars Gillissen / Daan Eickmans - Tim van Rodijnen 7-6, 6-4
1e GD Quint Jessen - Britt van Zeelst / Tim van Rodijnen - Pauline Kuijer 6-3, 3-6, [10-7]

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
22 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 6-2
 HD Roderik Bratianu - Floris Pagano Mirani / Tim van Rodijnen - Jan Snoeij 6-4, 6-1
2e GD Roderik Bratianu - Hester Lange / Tess van Dinteren - Tim van Rodijnen 6-2, 6-1
15 april 2018 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 / T.C. Zandvoort 4 0-8
2e GD Karlijn van den Dungen - Tim van Rodijnen / Nicky van Bakel - Jesse de Jager 3-6, 1-6
8 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 2 8-0
 HD Laurens Deelstra - Thijs Buur / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 6-3, 6-2
2e GD Eva Vedder - Guy den Ouden / GabriŽlle Dekkers - Tim van Rodijnen 6-0, 6-0

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
1R HE Roeland van de Vorst / Tim van Rodijnen 6-1, 6-2
KF HD Stijn de Mooy - Brian de Vrind / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 6-4, 7-6

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
 HD Bart Brons - Casper Bonapart / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-4, 6-0
2e GD Margo Verbeet - Casper Bonapart / Karlijn van den Dungen - Tim van Rodijnen 6-2, 7-5
21 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 0-8
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Bart de Gier - Jake Mak 0-6, 2-6
1e GD Noesjka Brink - Tim van Rodijnen / Bart de Gier - Lisanne Balk 0-6, 2-6
14 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
2e HE Romano Tatuhey / Tim van Rodijnen 6-1, 6-0
 HD Stefan Nab - Jan-Wouter Roep / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 6-3, 6-1
1e GD Shura Poppe - Romano Tatuhey / Noesjka Brink - Tim van Rodijnen 6-1, 6-2
7 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 0-8
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Niels Lootsma - Maikel Borg 1-6, 3-6
2e GD GabriŽlle Dekkers - Tim van Rodijnen / Maikel Borg - Annelou Nab 1-6, 1-6
30 april 2017 T.C. Van Horne (Weert) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
 HD Seppe Cuypers - Phillipe Drouen / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-1, 7-5
1e GD Justine Pysson - Phillipe Drouen / Noesjka Brink - Tim van Rodijnen 5-7, 6-2, 7-6
17 april 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-8
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Dennis Mertens - Maarten Witte 3-6, 5-7
1e GD Karlijn van den Dungen - Tim van Rodijnen / Dido Blonk - Tim van der Horst 2-6, 4-6
9 april 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
 HD Marcus Hilpert - Rick Schalkers / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 6-3, 6-3
2e GD Steffie Weterings - Rick Schalkers / Karlijn van den Dungen - Tim van Rodijnen 6-1, 6-0

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
KF HD Sebastiaan Staal - Luuk Wassenaar / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 6-4, 6-3
1R HD Lex Enklaar - Tim van Rodijnen / Tijn Bokma - Hoite Schaap 6-2, 6-4

Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF HD Olger van Gent - Ilya Kneppelhout / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-3, 6-4

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 L.T.V. Breukelen 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
 HD Bas Neijenhuis - Franko Zivkovic-Laurenta / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 4-6, 6-4, 5-7
1e GD Franko Zivkovic-Laurenta - Floor 't Hart / Tim van Rodijnen - Karlijn van den Dungen Opgave thuis
29 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Ruben Oberink - Ronald Wind 6-4, 7-5
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Resie Hoeijmakers - Ruben Oberink 3-0
22 mei 2016 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
 HD Stefan Lončar - Pim van der Schoot / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 4-6, 6-7

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
HF HD Aloys van Baal - Victor van Ruissen / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 6-3, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
8 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 4-4
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Dick Rooijendijk - Mitchel Gietman 7-5, 5-4
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Hanneke Ketelaars - Mitchel Gietman 2-6, 6-3, 6-7
24 april 2016 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-5
 HD Mike Jansen - Wesley Muijs / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 3-6, 2-6
2e GD Katharina Jacob - Nick van der Horst / Nikita Kiep - Tim van Rodijnen 6-7, 3-6
17 april 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7-1
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Thijs Hagen - Sander Compeer 6-2, 6-4
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Natalie Drost - Bastiaan Storm 7-5, 4-6, 7-6
10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 2-6, 3-6
1e GD Cheryl Weerdenburg - Olivier van Gorkom / Nikita Kiep - Tim van Rodijnen 5-7, 6-1, 7-6

Kerres Open 2015 (Landgraaf, 11 jul - 19 jul) **
HF HD Tim Blaauboer - Zen Zijlstra / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-1, 6-2
KF HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Bart van Haarlem - Boris Spanjaard 6-3, 2-6, 6-4
1R HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Tim van der Horst - Stijn Rademaker 7-6, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26
31 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Atalanta (Houten) 1 7-1
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Jorn Herber - Mathijs Wicherson 6-2, 6-1
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Corien den Ouden - Jorn Herber 7-5, 4-6, 6-7
17 mei 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 4-4
 HD Tim van Rodijnen - Lex Enklaar / Jonas Dierckx - Evert Pluk 6-4, 6-4
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Elja van Berlo - Evert Pluk 4-6, 4-6
10 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
 HD Daan Eickmans - Alexander van Meel / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 2-6, 3-6
2e GD Renť Braams - Margriet Noothout-de Vries / Nikita Kiep - Tim van Rodijnen 3-6, 6-7
26 april 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
 HD Gregory Chin A Kwie - Olivier van Gorkom / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 2-6, 2-6
2e GD Gregory Chin A Kwie - Kim Stukker / Nikita Kiep - Tim van Rodijnen 5-7, 1-6
19 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 3-5
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Stef Geven - Roel van den Hanenberg 6-2, 6-3
2e GD Tim van Rodijnen - Nikita Kiep / Hanneke Ketelaars - Roel van den Hanenberg 2-6, 5-7
12 april 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 6-2
 HD DaniŽl Fennis - Erik Goris / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-2, 6-1
2e GD DaniŽl Fennis - Lisa van Tiel / Tim van Rodijnen - Nikita Kiep 4-6, 6-1, 7-6
6 april 2015 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Sander Compeer - Sander van Dongen 6-1, 6-2
2e GD Nikita Kiep - Tim van Rodijnen / Sander Compeer - Jasmijn van Blijswijk 6-3, 6-2

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 (Den Bosch, 31 mei - 9 jun) *
1R HE Mark Geurts / Tim van Rodijnen 6-4, 6-4
KF HD Marlon Brand - Sem Verbeek / Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans 6-3, 6-3

Kerres Open 2013 (Landgraaf, 13 jul - 21 jul) **
1R HD Wesley de Kwaadsteniet - Nick van Rosberg / Lex Enklaar - Tim van Rodijnen 7-6, 6-4

ZuidWest Lease toernooi 2012 (Goes, 20 feb - 26 feb) **
HF GD Ruben van Someren - Milou Flohil / Tim van Rodijnen - Lotte Gras 3-6, 6-3, 7-6(4)
KF GD Tim van Rodijnen - Lotte Gras / Ruud Martens - Margot Martens Walkover

Meeýs Pinkstertoernooi 2010 (Rosmalen, 17 mei - 24 mei) *
1R HE Martijn van den Hurk / Tim van Rodijnen 5-7, 6-1, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3
28 mei 2017 2,8018
21 mei 2017 2,8018
14 mei 2017 3,5410 2,6681
7 mei 2017 2,8734
30 apr 2017 2,7198
17 apr 2017 2,3333
9 apr 2017 2,0000
1 jan 2017 4
5 jun 2016 2,7818
29 mei 2016 2,7358
22 mei 2016 2,7818
8 mei 2016 2,4501
24 apr 2016 2,4501
17 apr 2016 2,4731
10 apr 2016 2,2352
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 3 2
31 mei 2015 2,1163
17 mei 2015 2,1913
10 mei 2015 2,2925
26 apr 2015 2,3844
19 apr 2015 2,3130
12 apr 2015 2,1838
6 apr 2015 2,4886
1 jan 2014 2,5696
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,6530
1 okt 2013 2,6530
1 sep 2013 2,6131
1 aug 2013 2,6889
1 jul 2013 2,6753
1 jun 2013 2,6822
1 mei 2013 2,5933
1 apr 2013 2,8882
1 mrt 2013 3,2736 2,6638
1 jan 2013 3,0851 3,1074
1 jan 2013 3 3
1 aug 2012 2,9637
1 jul 2012 2,9583
1 jun 2012 2,9233
1 mei 2012 2,9643
1 apr 2012 2,8734 2,6418
1 mrt 2012 2,7130 2,8476
1 jan 2012 2,7130 2,7643
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,9603 2,9643
1 sep 2011 2,9603 2,9643
1 aug 2011 2,8715
1 jul 2011 2,9367 2,9382
1 jun 2011 2,8997
1 mei 2011 2,9434
1 jan 2011 3 3
1 jan 2010 5 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
30 apr 2018 254
2 apr 2018 250
5 mrt 2018 253
5 feb 2018 261
1 jan 2018 264
4 dec 2017 266
30 okt 2017 267
2 okt 2017 265
28 aug 2017 266
31 jul 2017 260
3 jul 2017 153
5 jun 2017 158
1 mei 2017 143
3 apr 2017 141
6 mrt 2017 143
6 feb 2017 143
9 jan 2017 142
5 dec 2016 144
31 okt 2016 144
3 okt 2016 145
5 sep 2016 145
1 aug 2016 150
11 jul 2016 148
6 jun 2016 152
2 mei 2016 163
4 apr 2016 163
7 mrt 2016 163
1 feb 2016 159
4 jan 2016 165
7 dec 2015 167
2 nov 2015 166
5 okt 2015 164
7 sep 2015 163
3 aug 2015 171
1 jun 2015 263
4 mei 2015 260
6 apr 2015 261
2 mrt 2015 255
2 feb 2015 266
5 jan 2015 262
1 dec 2014 258
3 nov 2014 256
6 okt 2014 255
1 sep 2014 262
4 aug 2014 268
7 jul 2014 261