NL toptennisser Tim Smit
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Tim Smit KNLTB 22816097
Smit, T.P.J.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 6-2
2e HE Nathaniel Apawti / Tim Smit 6-3, 6-3
 HD Lucas van Flymen - Aron Ouwejan / Martijn Moeyes - Tim Smit 6-1, 6-4

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 1
31 oktober 2021 T.V. Heerhugowaard 2 / Hillegomse T.C. 1 7-0
1e HE Tim Smit / Teis Visser 6-4, 7-6
24 oktober 2021 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Bakkum 2 2-6
 HD Tim Smit - Emiel Veldman / Stephan Bakker - Yvo van der Horst 6-2, 7-5
1e GD Tim Smit - Kimberley Dol / Yvo van der Horst - Safien Boulonois 6-4, 6-7, [7-10]
26 september 2021 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 2-6
1e HE Jan Noorda / Tim Smit 4-6, 4-6
 HD Jon Mouter - Oscar Hornstra / Nikola Radovic - Tim Smit 2-6, 0-6
1e GD Suzanne Schreiner - Jan Noorda / Sophie Feller - Tim Smit 1-6, 5-7

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.P.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
2e HE Ruben Hof / Tim Smit 6-4, 4-6, 3-6
 HD Ruben Hof - Charlie Koper / Tim Smit - Robert Kef 5-7, 3-6
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
2e HE Tim Smit / Walkover
 HD Robert Kef - Tim Smit / Jesse Abbey - Marco van der Wal 7-6, 2-6, [11-9]
1e GD Tim Smit - Julia Enderink / Marco van der Wal - Roos Gerritsen 2-6, 0-6
19 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
 HD Nikander Damianos - Jim van Nieuwkerk / Dave Nijhuis - Tim Smit 6-2, 6-4
1e GD Sophie van der Horst - Jim van Nieuwkerk / Julia Enderink - Tim Smit 6-2, 4-6, [10-5]
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
1e HE Tim Smit / Bjrn Luitink 7-6, 2-6, 3-6
 HD Robert Kef - Tim Smit / Karel Blom - Jelmer Broers 6-4, 4-6, [10-3]
1e GD Tim Smit - Julia Enderink / Jelmer Broers - Carmen van Poelgeest 6-7, 0-6
22 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
2e HE Richard Lim / Tim Smit 0-6, 2-6
1e GD Richard Lim - Sanne van den Bor / Tim Smit - Jente Boersma 2-6, 6-4, [10-5]
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 4-4
 HD Dave Nijhuis - Tim Smit / Marck Limmen - Joey van der Sleen 1-6, 6-3, [7-10]
1e GD Tim Smit - Sophie Feller / Marck Limmen - Caroline de Vries 6-4, 6-2
7 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 4-4
2e HE Twan Kok / Tim Smit 3-6, 2-6
2e GD Ytzen Zeilstra - Moesha van Leeuwen / Tim Smit - Jente Boersma 5-7, 6-3, [3-10]

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
2R HE Joost van der Linden / Tim Smit 6-2, 3-6, 6-2
1R HE Tim Smit / Joris Kleinloog 6-2, 6-3
  F HD Martijn Kerssens - Pascal Wagemaker / Robert Kef - Tim Smit 6-2, 6-2
HF HD Robert Kef - Tim Smit / Ramon van Flymen - Lucas van Flymen 6-4, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 4-4
2e HE Tim Smit / Kevin Noordermeer 0-6, 1-6
 HD Tim Blaauboer - Tim Smit / Nick Broekhof - Kevin Noordermeer 6-2, 4-6, [7-10]
2e GD Tim Smit - Jente Boersma / Frederique Woltering - Kevin Noordermeer 6-3, 4-6, [2-10]

Heren 1e klasse Afdeling 4
27 mei 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-4
4e HE Jouke Jan Schaap / Tim Smit 7-5, 6-4
2e HD Stefan Deinum - Gooitzen van der Schaaf / Koen van der Meer - Tim Smit 0-6, 3-6
6 mei 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
4e HE Garnik Murad / Tim Smit 1-6, 4-6
2e HD Timo de Mooy - Jeff Toth / Sandro Neefjes - Tim Smit 6-3, 6-2
22 april 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. 't Nijln (Leeuwarden) 1 3-3
4e HE Tim Smit / Frank Zeer 6-3, 6-2
1e HD Adriaan de Jager - Tim Smit / Joost Willekes - Elroy Middendorp 3-6, 3-6
15 april 2018 T.C. Bakkum 1 / T.V. Heerhugowaard 1 1-5
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Adriaan de Jager - Tim Smit 7-6, 6-3
8 april 2018 T.V. Heerhugowaard 1 / Hillegomse T.C. 1 4-2
3e HE Tim Smit / Tim de Rooij 6-2, 3-6, 6-3
2e HD Tim Smit - Sandro Neefjes / Ryan Geerdink - Mark Kerkhof 2-6, 2-6

Heerhugowaard's/Baanbereik Open Tennistoernooi 2017 (Heerhugowaard, 1 jul - 9 jul) *
1R HE Dax Donders / Tim Smit 6-2, 6-1

Kaap Hoorn NRT 2017 (Hoorn, 17 jun - 25 jun) **
1R HE Wouter den Bakker / Tim Smit 4-6, 6-2, 6-2

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
1R HE Floris Podzimek / Tim Smit 6-3, 2-6, 6-0

Heerhugowaards Open 2016 (Heerhugowaard, 2 jul - 10 jul) *
1R HD Quinton de Palm - Emiel Veldman / Sandro Neefjes - Tim Smit 6-2, 6-1

Cream Crackers NRT Open 2015 (Groningen, 9 aug - 16 aug) *
1R HE Stefan Deinum / Tim Smit 6-2, 6-4
1R HD Stan Bormans - Ricky de Bruijn / Sandro Neefjes - Tim Smit 6-3, 6-4

Heerhugowaards Open 2015 (Heerhugowaard, 27 jun - 5 jul) *
1R HD Steven de Boer - Pascal Wagemaker / Jurre van Rossum - Tim Smit 6-2, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 4
1 jan 2017 2,8097
1 jan 2017 3 4
1 jan 2016 4
1 jan 2014 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 jul 2019 260 165
3 jun 2019 262 165
29 apr 2019 262 164
12 mrt 2019 268 167
12 feb 2019 269 165
3 dec 2018 264 150
5 nov 2018 262 150
2 okt 2018 261 153
3 sep 2018 259 150
6 aug 2018 275 160
31 jul 2017 327
3 jul 2017 327
5 jun 2017 248
1 mei 2017 250
3 apr 2017 248
6 mrt 2017 241
6 feb 2017 242
9 jan 2017 239
5 dec 2016 240
31 okt 2016 236
3 okt 2016 236
5 sep 2016 236
1 aug 2016 243
11 jul 2016 240
6 jun 2016 297
2 mei 2016 300
4 apr 2016 300
7 mrt 2016 330
1 feb 2016 327
4 jan 2016 323
7 dec 2015 329
2 nov 2015 331
5 okt 2015 330
7 sep 2015 330
1 jun 2015 374
4 mei 2015 368
6 apr 2015 368
2 mrt 2015 366
2 feb 2015 390
5 jan 2015 386
1 dec 2014 380
3 nov 2014 379
6 okt 2014 381
1 sep 2014 382
4 aug 2014 385
7 jul 2014 385