NL toptennisser Tim Poorthuis
Bijgewerkt t/m 2 mei 2022 Home



♂ Tim Poorthuis KNLTB 23102209
Poorthuis, T.




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
1 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
1e HE Tim Poorthuis / Ingmar Scholte 6-2, 2-6, 1-6
2e GD Tim Poorthuis - Valerie Griffejoen / Amber Maalderink - Jesse IJntema 6-3, 4-6, [10-6]
24 april 2022 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
 HD Quinton de Palm - Cedric Stanke / Luuk Logtenberg - Tim Poorthuis 3-6, 6-4, [10-7]
2e GD Quinton de Palm - Margo Kok / Tim Poorthuis - Myrthe Wittkämper 3-6, 5-7
10 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 6-2
 HD Alwin van Engelenburg - Simon de Swart / Tim Poorthuis - Luuk Logtenberg 0-6, 1-6
1e GD Shanna de Cortie - Alwin van Engelenburg / Myrthe Wittkämper - Tim Poorthuis 3-6, 6-3, [3-10]

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
24 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
2e HE Adamus Admiraal / Tim Poorthuis 2-6, 1-6
 HD Rogier Koster - Quinten Leus / Tim Poorthuis - Sam Bakker 1-6, 4-6
17 oktober 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 8-0
1e HE Tim Poorthuis / Jacco van der Putten 6-3, 2-6, 6-2
2e GD Myrthe Wittkämper - Tim Poorthuis / Richard Debets - Lotte van Til 7-5, 6-0
10 oktober 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Venray 1 6-2
2e HE Tim Poorthuis / Daan Koppers 6-3, 6-0
2e GD Tim Poorthuis - Myrthe Wittkämper / Rosil Hesen - Daan Koppers 7-5, 7-5
26 september 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
 HD Luuk Logtenberg - Tim Poorthuis / Brandon van Kleef - Jay Temming 7-5, 6-3
1e GD Tim Poorthuis - Valerie Griffejoen / Brandon van Kleef - Shanna Buitenhuis 6-3, 6-3
19 september 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
 HD Jari Alberts - Ingmar Remmerswaal / Luuk Logtenberg - Tim Poorthuis 4-6, 6-4, [5-10]
2e GD Michael Schut - Puck Vlaskamp / Carolien Smits - Tim Poorthuis 3-6, 6-3, [8-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
11 oktober 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
 HD Jordi Jansens - Tim Poorthuis / Tomi van den Ham - Max van Wijk 6-1, 6-4
2e GD Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg / Lina Ilahi - Max van Wijk 6-3, 6-2
4 oktober 2020 B.L.T.V. (Breda) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 4-4
1e HE Roland van de Kerkhof / Tim Poorthuis 6-1, 6-3
 HD Roland van de Kerkhof - Wesley Vromans / Tariq Khoeblal - Tim Poorthuis 5-7, 6-3, [6-10]
1e GD Thomas Bakker - Inge Spronk / Tim Poorthuis - Karlijn Verburgh 4-6, 6-7
20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 3-5
1e HE Joey Dijkstra / Tim Poorthuis 7-5, 5-7, 3-6
1e GD Ingmar Remmerswaal - Nina Morks / Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg 4-6, 4-6
13 september 2020 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Pijnacker 1 3-5
2e HE Tim Poorthuis / Quinten Leus 6-2, 6-0
1e GD Tim Poorthuis - Karlijn Verburgh / Koen Hendrikse - Fenna Swaan 5-7, 6-2, [4-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
2e HE Tim Poorthuis / Peer Jansen 6-4, 6-3
2e GD Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg / Peer Jansen - Valerie Griffejoen Walkover
26 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 0-8
 HD Tariq Khoeblal - Tim Poorthuis / Reinoud Haal - David Valstar 0-6, 3-6
2e GD Tim Poorthuis - Vivian Hegeman / Yannick van der Weerden - Esther Vermeulen 1-6, 1-6
19 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
 HD Frederik de Beer - Olger van Gent / Tim Poorthuis - Wouter Olling 3-6, 6-7
2e GD Timo de Mooy - Federica van Adrichem / Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg 6-4, 7-5
12 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
2e HE Tim Poorthuis / Björn Vermeulen 6-1, 6-3
2e GD Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg / Marnix Blom - Isa Kiebert 6-2, 6-3
22 april 2019 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
1e HE Martijn Kerssens / Tim Poorthuis 6-2, 6-0
2e GD Martijn Kerssens - Nina Kwakman / Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg 6-3, 3-6, [10-1]
14 april 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
2e HE Tim Poorthuis / Ege Melih Azkara 7-6, 4-6, 1-6
2e GD Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg / Lana Groenvynck - Caio Smidi 7-5, 6-1
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
2e HE Luuk Ammerlaan / Tim Poorthuis 7-5, 3-6, 5-7
2e GD Koen van der Zouwen - Laura Sterkman / Tim Poorthuis - Natalja Krekelberg 6-1, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 2 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 4