NL toptennisser Tijn Bokma
Bijgewerkt t/m 2 november 2022 Home



♂ Tijn Bokma KNLTB 20565534
Bokma, T.




Prestaties
Gaslicht.com TAM open 2022 NRT (Groningen, 2 jul - 10 jul) **
2R HE Sander Jans / Tijn Bokma 6-0, 6-2
1R HE Tijn Bokma / Jan Pieter Veenboer 6-4, 7-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 5-3
2e HE Simon de Swart / Tijn Bokma 1-6, 7-5, 6-4
 HD Lody Teeuwsen - Jordy Visser / Tijn Bokma - Ingmar Scholte 6-4, 6-0
1e GD Simon de Swart - Miriam Westerink / Tijn Bokma - Rixt van der Werff 7-6, 4-6, [6-10]
22 mei 2022 Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
2e HE Sven van Dijk / Tijn Bokma 1-6, 2-6
 HD Sven van Dijk - Niels Roemeling / Tijn Bokma - Ingmar Scholte 4-6, 7-6, [10-5]
2e GD Niels Roemeling - Bente Patist / Tijn Bokma - Rixt van der Werff 4-6, 6-7
15 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
2e HE Tijn Bokma / Sebastian Zapata 6-3, 6-0
2e GD Tijn Bokma - Amber Maalderink / Quinton de Palm - Nirielle de Bakker 6-1, 6-1
1 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
2e HE Petar Wemmenhove / Tijn Bokma 6-1, 6-1
 HD Luuk Logtenberg - Tom Schulz / Tijn Bokma - Jesse IJntema 6-2, 6-3
24 april 2022 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
2e HE Tijn Bokma / Marc Geers 4-6, 3-6
 HD Tijn Bokma - Jesse IJntema / Marc Geers - Floris Podzimek 3-6, 3-6
18 april 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
2e HE Jorn Herber / Tijn Bokma 2-6, 3-6
 HD Jorn Herber - Tim van Rodijnen / Tijn Bokma - Jesse IJntema 7-6, 6-7, [10-8]
10 april 2022 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 5-3
2e HE Tijn Bokma / Wesley Nieuwendijk 2-6, 3-6
 HD Tijn Bokma - Jesse IJntema / Sam Rijpert - Figou Stam 6-7, 3-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
17 oktober 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
2e HE Tijn Bokma / Stan Bolhuis 4-6, 6-0, 6-2
10 oktober 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
2e HE Ilco van Buuren / Tijn Bokma 7-5, 6-4
 HD Floris Podzimek - Ilco van Buuren / Tijn Bokma - Casper Room 6-1, 6-4
26 september 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
 HD Tijn Bokma - Anton Lippert / Willem van As - Bas Bouwman 0-6, 2-6
1e GD Tijn Bokma - Puck Luttikhuis / Boudewijn Willems - Sarah Olff 6-1, 3-6, [3-10]
19 september 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
1e HE Jacco Arends / Tijn Bokma 6-4, 6-2
 HD Jacco Arends - Jasper Visker / Tijn Bokma - Anton Lippert 6-2, 4-6, [10-12]

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) **
1R HE Max Adriaanse / Tijn Bokma 7-5, 6-1
1R HD Max Adriaanse - Sven van Dijk / Tijn Bokma - Ingmar Scholte 4-6, 6-4, 6-3

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
11 oktober 2020 T.C. Zandvoort 1 / T.A.M. (Groningen) 1 1-0
2e HE Koen Heupers / Tijn Bokma 6-2, 6-1
4 oktober 2020 T.C. Bilthoven 1 / T.A.M. (Groningen) 1 8-0
2e HE Joris Bodin / Tijn Bokma 6-1, 6-0
 HD Wilco Geenen - Mattheo Knoop / Koen de Haan - Tijn Bokma 6-3, 6-4
27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
2e HE Tijn Bokma / Olivier van Gorkom 3-6, 6-0, 6-2
 HD Tijn Bokma - Ingmar Scholte / Ricardo Hagedoorn - Franko Zivkovic-Laurenta 1-6, 3-6
20 september 2020 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
2e HE Igor Straatsma / Tijn Bokma 6-4, 7-5
 HD Sem Verbeek - Ethan Florens / Koen de Haan - Tijn Bokma 6-0, 4-6, [10-3]
13 september 2020 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Bakkum 1 5-3
2e HE Tijn Bokma / Teun Rozenberg 3-6, 6-7
 HD Tijn Bokma - Ingmar Scholte / Viktor Rotteveel - Ruud Vis 1-6, 7-6, [8-10]
1e GD Tijn Bokma - Celine Koets / Viktor Rotteveel - Gaby Beelen 6-3, 6-4

Gaslicht.com TAM Open 2019 (Groningen, 29 jun - 7 jul) **
2R HE Floris Podzimek / Tijn Bokma 6-3, 7-5
1R HE Tijn Bokma / Siebe van den Brande 6-1, 6-2
1R HD Edwin Duursema - Martijn Vast / Stijn de Boer - Tijn Bokma 2-6, 7-6, 6-4

Heren 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
4e HE Tijn Bokma / Joost Willekes 4-6, 2-6
2e HD Tijn Bokma - Jouke Jan Schaap / Rutger Balk - Frank Zeer 6-2, 3-6, [5-10]
26 mei 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 5-1
4e HE Tijn Bokma / Paul van den Tempel 6-7, 7-5, 6-1
2e HD Tijn Bokma - Jouke Jan Schaap / Joris Hoelen - Joost Ritsma 6-2, 6-2
19 mei 2019 T.C. Bargeres (Emmen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 1-5
4e HE Raymond Meijer / Tijn Bokma 0-6, 4-6
2e HD Raymond Meijer - Marten Tuller / Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma 2-6, 2-6
12 mei 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Bilthoven 2 5-1
4e HE Tijn Bokma / Petar Wemmenhove 6-7, 3-6
2e HD Tijn Bokma - Stefan Deinum / Petar Wemmenhove - Felix Bake 7-5, 6-3
22 april 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 1-5
4e HE Léon Bouwman / Tijn Bokma 3-6, 6-0, 2-6
1e HD Mark Floor - Nicky Rijerse / Jasper Krol - Tijn Bokma 2-6, 4-6
14 april 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 6-0
3e HE Tijn Bokma / Boudewijn de Jongh 6-4, 7-5
1e HD Tijn Bokma - Stefan Deinum / Koen van der Horst - Bart Gijsbertsen 6-3, 6-4
7 april 2019 Z.L.T.B. (Zwolle) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
3e HE Sander Erkamp / Tijn Bokma 6-3, 6-2
1e HD Wilco Lindeboom - Sander Erkamp / Tijn Bokma - Jasper Krol 7-5, 7-5

Gaslicht.com TAM open 2018 (Groningen, 30 jun - 8 jul) **
1R HE Jan Pieter Veenboer / Tijn Bokma 1-6, 7-6(3), 7-5

Heren 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 2 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
2e HD Teun Kuijken - Maarten Richard / Gooitzen van der Schaaf - Tijn Bokma 6-4, 6-4
27 mei 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Heerhugowaard 1 2-4
1e HE Tijn Bokma / Adriaan de Jager 2-6, 0-1 Opgave
1e HD Tijn Bokma - Jasper Krol / Adriaan de Jager - Remco Pondman 1-6, 4-6
13 mei 2018 L.T.V. Lelystad 1 / D.L.T.C. Drachten 1 3-3
3e HE Sem Snoek / Tijn Bokma 1-6, 1-6
2e HD Anwar Salam - Bart van Haarlem / Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma 6-2, 6-7, [11-9]
6 mei 2018 T.C. Bakkum 1 / D.L.T.C. Drachten 1 0-6
3e HE Ralph Knol / Tijn Bokma 2-6, 1-6
1e HD Ralph Knol - Bart-Jan de Kreuk / Stefan Deinum - Tijn Bokma 1-6, 4-6
22 april 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / Hillegomse T.C. 1 3-3
2e HE Tijn Bokma / Tim de Rooij 4-6, 7-6, 6-7
15 april 2018 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
3e HE Garnik Murad / Tijn Bokma 6-3, 4-6, 1-6
2e HD Timo de Mooy - Jordie van der Meer / Tijn Bokma - Jouke Jan Schaap 6-7, 6-4, [6-10]
8 april 2018 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 2-4
2e HE Tijn Bokma / Elroy Middendorp 3-6, 6-7
2e HD Tijn Bokma - Jouke Jan Schaap / Elroy Middendorp - Joost Willekes 7-6, 2-6, [4-10]

Approach NRT Emmeloord 2017 (Emmeloord, 22 okt - 29 okt) **
1R HE Sem Snoek / Tijn Bokma 6-3, 4-6, 7-5

R.E.O. Open 2017 (Roden, 5 aug - 13 aug) **
KF HE Justin Eleveld / Tijn Bokma 6-3, 6-0
2R HE Tijn Bokma / Platon Frolov 6-3, 6-0
1R HE Tijn Bokma / Henny Meijer 6-3, 6-4

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
1R HD Willem van den Akker - Boris Beumer / Tijn Bokma - Hoite Schaap 6-4, 6-1

LTC Ruďne van Brederode Open 2017 (Santpoort-Zuid, 8 jul - 16 jul) **
1R HE Tribb de Jong / Tijn Bokma 6-1, 6-7, 6-3

Heren 1e klasse Afdeling 516
28 mei 2017 L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
2e HE Mathys Bloem / Tijn Bokma 6-3, 6-4
1e HD Daan de Ru - Jordie van der Meer / Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma 6-2, 6-2
21 mei 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
2e HE Erik van der Zalm / Tijn Bokma 1-6, 6-7
1e HD Erik van der Zalm - Bob Altelaar / Tijn Bokma - Roderick Lagendijk 6-2, 6-2
14 mei 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / Hillegomse T.C. 1 4-2
2e HE Tijn Bokma / Willem Visser 6-0, 6-2
7 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
2e HE Quirijn van Veen / Tijn Bokma 6-3, 6-4
2e HD Matthijs Bolsius - Arjan Blom / Tijn Bokma - Roderick Lagendijk 2-6, 3-6
30 april 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / Krommenieër L.T.V. 1 5-1
2e HE Tijn Bokma / Nikander Damianos 6-0, 6-1
1e HD Tijn Bokma - Roderick Lagendijk / Jefke Plasmeijer - Nikander Damianos 6-7, 6-3, 6-4
17 april 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
2e HE Tim America / Tijn Bokma 7-5, 6-7, 6-7
2e HD Tim America - Luke Ekker / Tijn Bokma - Lennard de Groot 6-3, 6-1
9 april 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 6-0
3e HE Tijn Bokma / Rob van Hilten 6-0, 6-4
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Wilmar Guleij - Mark Oudshoorn 7-5, 6-2

Cream Crackers NRT Open 2016 (Groningen, 14 aug - 21 aug) *
1R HE Boris Spanjaard / Tijn Bokma 6-1, 6-1

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
1R HE Victor van Ruissen / Tijn Bokma 7-6, 6-3
1R HD Lex Enklaar - Tim van Rodijnen / Tijn Bokma - Hoite Schaap 6-2, 6-4

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
1R HE Niels Hoefsloot / Tijn Bokma 6-4, 0-1 Opgave

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
5 juni 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
4e HE Niels de Morée / Tijn Bokma 6-1, 6-1
2e HD Pedro Mol - Hugo Leenders / Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma 6-3, 6-1
29 mei 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. 't Nijlân (Leeuwarden) 1 3-3
3e HE Tijn Bokma / Frank Zeer 6-2, 6-4
2e HD Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma / Dennis Hageman - Rutger Balk 6-4, 2-6, 5-7
22 mei 2016 T.V. Badhoevedorp 1 / D.L.T.C. Drachten 1 5-1
4e HE Bart Cordemeijer / Tijn Bokma 6-7, 3-6
1e HD Bart Cordemeijer - Bas van Bentum / Stefan Deinum - Tijn Bokma 7-6, 6-4
8 mei 2016 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
4e HE Millen Mortier / Tijn Bokma 4-6, 2-6
1e HD Sam Jesse - Rick Staal / Stefan Deinum - Tijn Bokma 6-2, 6-7, 2-6
24 april 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-4
4e HE Tijn Bokma / Michiel Greidanus 6-3, 6-3
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Julian Vandenbussche - Jasper de Regt 3-6, 6-7
17 april 2016 A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 6-0
4e HE Philippe Niewerth / Tijn Bokma 7-6, 6-2
10 april 2016 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 0-6
4e HE Tijn Bokma / Mattheo Knoop 2-6, 2-6
1e HD Tijn Bokma - Roderick Lagendijk / Erik Dallinga - Floris Kilian 6-7, 2-6

Approach NRT Emmeloord 2015 (, 17 okt - 25 okt) **
1R HE Jesse Timmermans / Tijn Bokma 6-1, 6-1

De Bontekoe NRT 2015 (Leeuwarden, 22 aug - 30 aug) **
1R HE Tim Blaauboer / Tijn Bokma 6-1, 6-2

G.S.T.C. NRT 2015 (Groningen, 1 jun - 7 jun) *
1R HE Niels Jaap van Dam / Tijn Bokma 6-3, 6-4

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
31 mei 2015 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
4e HE Jelle Heida / Tijn Bokma 1-6, 6-2, 1-6
1e HD Rogier Koreman - Jelle Heida / Stefan Deinum - Tijn Bokma Opgave uit
17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
3e HE Marnik Middendorp / Tijn Bokma 4-6, 5-7
1e HD Joris Onverwagt - Marnik Middendorp / Stefan Deinum - Tijn Bokma 3-6, 6-2, 6-3
10 mei 2015 D.L.T.C. Drachten 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 3-3
3e HE Tijn Bokma / Jochem Gosselink 3-6, 0-6
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Arno Otterman - Jochem Gosselink 3-6, 2-6
26 april 2015 L.T.V. Lelystad 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
3e HE Rogier Kint / Tijn Bokma 6-4, 7-5
1e HD Floyd Rosner - Guido Janssen / Stefan Deinum - Tijn Bokma 2-6, 3-6
19 april 2015 D.L.T.C. Drachten 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-1
4e HE Tijn Bokma / Remon Bartelds 6-2, 6-3
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Jort de Vries - Roderick Lagendijk 6-2, 6-2
12 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 1-5
3e HE Bob Rog / Tijn Bokma 6-2, 6-3
1e HD Mark Post - Wouter van de Ridder / Jouke Jan Schaap - Tijn Bokma 5-7, 4-6
6 april 2015 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 5-1
3e HE Tijn Bokma / Yoram van Eekert 6-4, 6-2
1e HD Stefan Deinum - Tijn Bokma / Remi Kegel - Yellan Boendermaker 3-6, 7-6, 6-1

Heren zondag 1e klasse Afdeling 513
25 mei 2014 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
3e HE Bob Rog / Tijn Bokma 6-4, 6-2
2e HD Wouter van de Ridder - Bob Rog / Tijn Bokma - Hoite Schaap 7-6, 6-7, 6-2
18 mei 2014 D.L.T.C. Drachten 1 / Krommenieër L.T.V. 1 5-1
3e HE Tijn Bokma / Eric van Kuik 6-4, 6-4
2e HD Tijn Bokma - Hoite Schaap / Jefke Plasmeijer - Auke de Boer 6-3, 6-7, 1-6
11 mei 2014 D.L.T.C. Drachten 1 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 0-6
3e HE Tijn Bokma / Edwin Beffers 6-4, 1-6, 1-6
21 april 2014 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 0-6
3e HE Ruud van Gemert / Tijn Bokma 1-6, 3-6
2e HD Thomas de Sain - Maarten Mennes / Tijn Bokma - Hoite Schaap 3-6, 6-4, 0-6
13 april 2014 D.L.T.C. Drachten 1 / Tulip Tennisvereniging Hilversum 2 4-2
3e HE Tijn Bokma / Rogier Voorma 6-4, 1-6, 0-6
2e HD Tijn Bokma - Hoite Schaap / Jelmer IJbema - Jorn Postma 4-6, 6-1, 6-4
6 april 2014 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 2-4
3e HE Roderick Lagendijk / Tijn Bokma 6-3, 1-6, 5-7
2e HD Remon Bartelds - Jort de Vries / Hoite Schaap - Tijn Bokma 6-3, 7-5

Nicolai & Tabak Leeuwarden 2011 (Leeuwarden, 29 aug - 4 sep) **
1R HE Floris Herrema / Tijn Bokma 6-2, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 3,2513
1 jan 2022 3 4
1 jan 2021 3 2
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 3 2
1 jan 2018 2 3
28 mei 2017 2,1279 2,8208
21 mei 2017 2,2244 2,8208
14 mei 2017 2,2244
7 mei 2017 2,1926 2,9644
30 apr 2017 2,4451 3,3838
17 apr 2017 2,7341 3,3838
9 apr 2017 2,7341 3,4671
1 jan 2017 2,7341
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,2461 3,1687
29 mei 2016 2,3170 3,1687
22 mei 2016 2,4321 3,1224
8 mei 2016 2,8805 3,4277
24 apr 2016 3,0991 3,3444
17 apr 2016 3,0991
10 apr 2016 2,9917 3,3444
1 jan 2016 3,0365
1 jan 2016 3
31 mei 2015 3,0934 2,8920
17 mei 2015 3,1792 2,8020
10 mei 2015 3,0836 2,7841
26 apr 2015 2,8424 2,7841
19 apr 2015 2,9318 2,7841
12 apr 2015 2,8186 3,0935
6 apr 2015 3,0133 3,1768
1 jan 2015 3,0133 3,1768
1 jan 2015 3 3
1 mrt 2013 4,5530
1 jan 2013 4 4
1 jan 2012 5 5
1 jan 2011 5 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 okt 2022 187
3 okt 2022 184
5 sep 2022 182
1 aug 2022 184
6 jul 2021 201
1 jun 2021 201
29 apr 2021 201
6 apr 2021 201
2 mrt 2021 201
2 feb 2021 200
5 jan 2021 200
1 dec 2020 194
3 nov 2020 199
5 okt 2020 200
1 sep 2020 200
3 aug 2020 205
2 mrt 2020 200
4 feb 2020 201
7 jan 2020 201
2 dec 2019 214
4 nov 2019 210
7 okt 2019 213
5 sep 2019 210
5 aug 2019 197
6 aug 2018 150
2 jul 2018 161
4 jun 2018 159
30 apr 2018 159
2 apr 2018 157
5 mrt 2018 164
5 feb 2018 165
1 jan 2018 165
4 dec 2017 171
30 okt 2017 175
2 okt 2017 172
28 aug 2017 169
31 jul 2017 277
3 jul 2017 312
5 jun 2017 300
1 mei 2017 306
3 apr 2017 302
6 mrt 2017 303
6 feb 2017 305
9 jan 2017 301
5 dec 2016 305
31 okt 2016 305
3 okt 2016 285
5 sep 2016 285
1 aug 2016 250
11 jul 2016 150
6 jun 2016 152
2 mei 2016 152
4 apr 2016 152
7 mrt 2016 155
1 feb 2016 159
4 jan 2016 156
7 dec 2015 163
2 nov 2015 165
5 okt 2015 171
7 sep 2015 171
3 aug 2015 171
7 jul 2015 330