NL toptennisser Tijmen van der Linden
Bijgewerkt t/m 5 november 2020 Home



♂ Tijmen van der Linden KNLTB 23783710
Linden, T.C. van der




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 1
4 oktober 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
1e HE Tijmen van der Linden / Manvydas Balciunas 6-4, 2-6, 3-6
 HD Tijmen van der Linden - Brandon van Kleef / Manvydas Balciunas - Thijs Roper 6-1, 3-6, [10-5]
20 september 2020 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Oegstgeester L.T.C. 1 2-6
2e HE Tijmen van der Linden / Martijn van Dooren 6-4, 6-3
13 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 3-5
1e HE Tim van Rodijnen / Tijmen van der Linden 3-6, 3-6
 HD Jorn Herber - Jari Alberts / Brandon van Kleef - Tijmen van der Linden 6-4, 6-4

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
2R HE Martijn Kerssens / Tijmen van der Linden 4-6, 6-3, 6-1
1R HE Tijmen van der Linden / Sebastian Zapata 6-2, 3-6, 7-6

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
2R HE Yannick Verwater / Tijmen van der Linden 6-1, 6-4
1R HE Tijmen van der Linden / Aron Ouwejan 6-3, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R HE Elgin Khoeblal / Tijmen van der Linden 6-3, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
2e HE Tijmen van der Linden / Bram Stultiens 7-6, 6-1
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 4-6, 4-6
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 8-0
2e HE Tijmen van der Linden / Ruud den Hartigh 6-0, 7-6
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Niels Koetje - Allard van der Schuur 6-2, 5-7, [10-8]
19 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
2e HE Casper Room / Tijmen van der Linden 5-7, 3-6
 HD Jordy Grit - Julian Hendriks / Rolf Alblas - Tijmen van der Linden 2-6, 6-3, [6-10]
2e GD Jordy Grit - Sanne Hoekstra / Tijmen van der Linden - Stephanie Oostveen 4-6, 2-6
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
2e HE Tijmen van der Linden / Noah ten Veen 7-5, 5-7, 6-4
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Noah ten Veen - Wibo Behm 6-3, 7-6
2e GD Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis / Wibo Behm - Puck Luttikhuis 3-6, 7-5, [4-10]
22 april 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 3-5
2e HE Jorn Herber / Tijmen van der Linden 6-1, 5-7, 1-6
 HD Ruben Fernhout - Jorden Kassing / Rolf Alblas - Tijmen van der Linden 6-4, 2-6, [5-10]
2e GD Jorden Kassing - Yanniek Voogel / Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis 4-6, 5-7
14 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
2e HE Tijmen van der Linden / Tim Evers 7-6, 6-4
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Tim Evers - Paul Wennink 6-7, 6-4, [12-10]
2e GD Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis / Margo Kok - Hugo Kampschreur 6-3, 4-6, [8-10]
7 april 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e HE Erik-Jan de Heide / Tijmen van der Linden 2-6, 4-6
 HD Erik-Jan de Heide - Robert Wezeman / Rolf Alblas - Tijmen van der Linden 4-6, 0-6
2e GD Claudia LŲwik - Erik-Jan de Heide / Tijmen van der Linden - Anoek Pruijmboom Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
2e HE Tijmen van der Linden / Melvin Hauwert 6-4, 4-6, 6-7
13 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 3-5
1e HE Jesse Huta Galung / Tijmen van der Linden 6-4, 6-0
 HD Jesse Huta Galung - Teis Visser / Dennis Kockx - Tijmen van der Linden 6-1, 6-4
6 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
2e HE Tijmen van der Linden / Reinoud Haal 3-6, 6-4, 7-5
 HD Dennis Kockx - Tijmen van der Linden / Rick Louwerse - Reinoud Haal 7-5, 6-3
22 april 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 4-4
2e HE Stan Soels / Tijmen van der Linden 3-6, 6-2, 6-2
2e GD Stan Soels - Isabel Bos / Tijmen van der Linden - Anoek Pruijmboom 2-6, 2-6
15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
2e HE Tijmen van der Linden / Lars Hordijk 6-3, 7-5
 HD Dennis Kockx - Tijmen van der Linden / Max Oskam - Rens in 't Veld 3-6, 6-4, [10-5]
8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
2e HE Wouter Bruel / Tijmen van der Linden 6-7, 1-6
 HD Victor Straatman - Wouter Bruel / Tijmen van der Linden - Dennis Kockx 2-6, 4-6

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
1R HE Imad Cherrat / Tijmen van der Linden 6-1, 6-1

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R HE DaniŽl de Jonge / Tijmen van der Linden 6-0, 6-2

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
2R HE Vincent van den Honert / Tijmen van der Linden 6-2, 6-1
1R HE Tijmen van der Linden / Lucas Bos Walkover
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
1 jan 2017 3
1 jan 2016 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
3 nov 2020 146
5 okt 2020 147
1 sep 2020 147
3 aug 2020 151
2 mrt 2020 195
4 feb 2020 291
2 dec 2019 329
4 nov 2019 326
7 okt 2019 328
5 sep 2019 319
5 aug 2019 322
1 jul 2019 335
3 jun 2019 328
29 apr 2019 329
12 mrt 2019 337
12 feb 2019 338
2 jul 2018 270
4 jun 2018 259
30 apr 2018 257
2 apr 2018 256
5 mrt 2018 257
5 feb 2018 259
1 jan 2018 261
4 dec 2017 274
30 okt 2017 276
2 okt 2017 275
28 aug 2017 273
31 jul 2017 209
3 jul 2017 217
5 jun 2017 212
1 mei 2017 216
3 apr 2017 212
6 mrt 2017 210
6 feb 2017 214
9 jan 2017 213
5 dec 2016 217
31 okt 2016 213
3 okt 2016 213
5 sep 2016 213