NL toptennisser Thijs Hagen
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Thijs Hagen KNLTB 23094737
Hagen, T.P.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
1e GD Wouter Olling - Eva Boschloo / Thijs Hagen - Tirza Griffejoen Walkover
26 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 0-8
1e HE Thijs Hagen / Timo de Mooy 4-6, 2-6
 HD Thijs Hagen - Peer Jansen / Olger van Gent - Timo de Mooy 3-6, 1-6
1e GD Thijs Hagen - Carolien Smits / Olger van Gent - Sophie van Rosendael 6-7, 5-7
19 mei 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 8-0
1e HE David Valstar / Thijs Hagen 6-1, 6-2
2e GD Yannick van der Weerden - Esther Vermeulen / Thijs Hagen - Valerie Griffejoen 6-2, 7-5
12 mei 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 1-7
1e HE Thijs Hagen / Koen van der Zouwen 3-6, 4-6
1e GD Thijs Hagen - Tirza Griffejoen / Merle de Vries - Jacco van der Putten 3-6, 5-7
22 april 2019 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 8-0
 HD Adrien Berkowicz - Willem van der Vlugt / Peer Jansen - Thijs Hagen 6-1, 6-2
1e GD Adrien Berkowicz - Rixt de Jong / Thijs Hagen - Carolien Smits 4-6, 6-2, [10-4]
14 april 2019 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 4-4
1e HE Thijs Hagen / Frank Kemper 4-6, 6-3, 1-6
 HD Thijs Hagen - Koen Vonk / Aron Ouwejan - Lucas van Flymen 6-7, 2-6
7 april 2019 T.C. Bakkum 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 5-3
1e HE Björn Vermeulen / Thijs Hagen 6-4, 6-2
 HD Marnix Blom - Yvo van der Horst / Thijs Hagen - Peer Jansen 6-3, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
1e HE Twan Kok / Thijs Hagen 5-7, 2-6
1e GD Rosco Muller - Lisa van Tiel / Thijs Hagen - Carolien Smits 6-3, 6-0
27 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 7-1
1e HE Thijs Hagen / Colin van der Hel 7-5, 6-3
 HD Thijs Hagen - Robin Roelofs / Edwin Beffers - Colin van der Hel 6-3, 4-6, [6-10]
21 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
2e HE Robert Kef / Thijs Hagen 3-6, 6-7
 HD Jurre van Rossum - Pascal Wagemaker / Thijs Hagen - Bastiaan Storm 6-2, 6-0
10 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e HE Thijs Hagen / Hugo Strang 2-6, 6-2, 7-5
 HD Thijs Hagen - Robin Roelofs / Steven Ammerlaan - Hugo Strang 5-7, 6-4, [10-8]
6 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 2-6
1e HE Thijs Hagen / Leo Pijnacker 3-6, 2-6
 HD Thijs Hagen - Bastiaan Storm / Stefan Imanse - Leo Pijnacker 0-6, 2-6
8 april 2018 Koog-Zaandijkse T.V. (Koog a/d Zaan) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 3-5
2e HE Jelmer van Vliet / Thijs Hagen 1-6, 2-6
1e GD Eva Hoekstra - Tim Beijer / Marjolein de Hair - Thijs Hagen 6-4, 6-2

Heren 1e klasse Afdeling 513
21 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 2-4
3e HE Thijs Hagen / Jeroen Poots 4-6, 1-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 2-6
1e HE Thijs Hagen / Wesley Muijs 2-6, 3-6
2e GD Thijs Hagen - Bibianne de Zwart / Evi Buijsen - Nick van der Horst 7-5, 6-0
29 mei 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
1e HE Dick Rooijendijk / Thijs Hagen 6-0, 6-2
 HD Maikel van Geffen - Mitchel Gietman / Sander Compeer - Thijs Hagen 4-6, 6-2, 6-7
22 mei 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-1
1e HE Thijs Hagen / Olivier van Gorkom 7-5, 6-2
 HD Sander Compeer - Thijs Hagen / Bram Stultiens - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, 7-5
8 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
1e HE Jeroen Zouteriks / Thijs Hagen Opgave thuis
 HD Jeroen Zouteriks - Ruben Oberink / Thijs Hagen - Bastiaan Storm 6-3, 0-6, 5-7
1e GD Resie Hoeijmakers - Ruben Oberink / Stéfanie ter Woorst - Thijs Hagen 7-6, 7-6
24 april 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / L.T.V. Breukelen 1 5-3
1e HE Thijs Hagen / Franko Zivkovic-Laurenta 3-6, 2-6
 HD Sander Compeer - Thijs Hagen / Bas Neijenhuis - Franko Zivkovic-Laurenta 6-3, 6-4
17 april 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7-1
1e HE Koen Schuurmans / Thijs Hagen 4-6, 7-5, 6-3
 HD Tim van Rodijnen - Koen Schuurmans / Thijs Hagen - Sander Compeer 6-2, 6-4
10 april 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 7-1
1e HE Thijs Hagen / Stefan Lončar 7-6, 6-3
 HD Thijs Hagen - Sander Compeer / Stefan Lončar - Roeland van de Vorst 6-4, 6-7, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 2 2
21 mei 2017 2,8762
1 jan 2017 2,8762
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,9725 2,9772
29 mei 2016 2,8445 2,9772
22 mei 2016 2,9535 2,7956
8 mei 2016 2,9535 3,3000
24 apr 2016 2,9535 3,7148
17 apr 2016 2,7958 3,7148
10 apr 2016 2,8202 3,8622
1 jan 2016 2,8202
1 jan 2016 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 jun 2018 331
30 apr 2018 332
2 apr 2018 329
5 mrt 2018 333
5 feb 2018 335
1 jan 2018 331
4 dec 2017 348
30 okt 2017 350
2 okt 2017 352
28 aug 2017 347
31 jul 2017 348
3 jul 2017 318
5 jun 2017 323
1 mei 2017 329
3 apr 2017 322
6 mrt 2017 323
6 feb 2017 326
9 jan 2017 323
5 dec 2016 241
31 okt 2016 237
3 okt 2016 237
5 sep 2016 237
1 aug 2016 243
11 jul 2016 248
6 jun 2016 246
2 mei 2016 249
4 apr 2016 249
7 mrt 2016 250
1 feb 2016 247
4 jan 2016 323