NL toptennisser Thijmen Loof
Bijgewerkt t/m 12 juni 2024 Home



♂ Thijmen Loof KNLTB 24922749
Loof, T.
ITF ATP




Prestaties
Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
2 juni 2024 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
2e HE Sem Verbeek / Thijmen Loof 6-4, 4-6, 6-3
 HD Fons van Sambeek - Sem Verbeek / Brian Bozemoj - Thijmen Loof 6-4, 6-3

Heren Zondag Eredivisie Play-Offs Afdeling 1
26 mei 2024 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
3e HE Noah GabriŽl / Thijmen Loof 6-3, 7-5
1e HD Rik Muller - Jesse Timmermans / Thijmen Loof - Frank Jonker 6-3 Opgave
20 mei 2024 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 3-3
1e HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Michiel de Krom - Lennert van der Linden 3-6, 6-3, [11-13]
12 mei 2024 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
4e HE Michel Meijer / Thijmen Loof 4-6, 6-2, 7-6
21 april 2024 L.T.C. Naaldwijk 1 / L.T.C. Spijkenisse 1 2-4
4e HE Thijmen Loof / Glenn Smits 6-3, 2-6, 6-3
1e HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Glenn Smits - Bobbie de Goeijen 6-7, 3-6
14 april 2024 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
4e HE Moritz Schroeter / Thijmen Loof 2-6, 2-6
1e HD Robin Haase - Tom SchŲnenberg / Stijn Pel - Thijmen Loof 7-6, 6-3
7 april 2024 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 4-2
1e HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Guy den Heijer - Daniel Verbeek 6-4, 6-4

NK Tennis 2023 (Amstelveen, 12 dec - 17 dec) *****
Q2 HE Christian Lerby / Thijmen Loof 6-3, 6-4
Q1 HE Thijmen Loof / Bobbie de Goeijen 6-3 6-4
KF HD Jip van Assendelft - Christian Lerby / Frank Jonker - Thijmen Loof 4-6, 7-6, [14-12]

Haren Future 2023 (mannen) (Haren (Gr), 2 sep - 10 sep) $15.000
1R HE Adrian ÷tzbach / Thijmen Loof 4-6, 7-5, 6-4
1R HD Jurriaan Bol - Brian Bozemoj / Thijmen Loof - Stijn Pel 6-2, 6-2

Oldenzaal Future 2023 (Mannen) (Oldenzaal, 26 aug - 3 sep) $25.000
KF HD Nicholas Bybel - Lucas Gerch / Jurriaan Bol - Thijmen Loof 6-2, 6-4
1R HD Jurriaan Bol - Thijmen Loof / Mats Hermans - Finn Reynolds 6-3, 6-2

Eindhoven Future 2023 (mannen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
KF HD DaniŽl de Jonge - Guy den Heijer / Jurriaan Bol - Thijmen Loof 1-6, 7-6(5), [10-5]
1R HD Jurriaan Bol - Thijmen Loof / Piotr Pawlak - Maciej Rajski 6-3, 7-5

67e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen 2023 (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
2R HE Mats Bredschneijder / Thijmen Loof 6-4, 6-3
1R HE Thijmen Loof / Moritz Schroeter 6-0, 6-3
HF HD Jurriaan Bol - Ronetto van Tilburg / Frank Jonker - Thijmen Loof 6-4, 6-3
KF HD Frank Jonker - Thijmen Loof / Julius Bult - Lars Wagenaar 6-3, 6-2
1R HD Frank Jonker - Thijmen Loof / Quintan van Wijk - Xaveam van Wijk 6-1, 6-2

Den Haag Future 2023 (mannen) (Den Haag, 1 jul - 9 jul) $25.000
KF HD Aleksandr Braynin - Ivan Marrero Curbelo / Younes Lalami Laaroussi - Thijmen Loof 7-6(2), 0-6, [10-6]
1R HD Younes Lalami Laaroussi - Thijmen Loof / Noah Pawirodirjo - Arko Zoutendijk 6-3, 6-2

Alkmaar Future 2023 (mannen) (Alkmaar, 25 jun - 2 jul)
1R HD Lewie Lane - Stijn Pel / Jurriaan Bol - Thijmen Loof Walkover

Heren Zondag Eredivisie Afdeling 1
4 juni 2023 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
2e HE Tim van Terheijden / Thijmen Loof 3-6, 6-7
1e HD Jim Hendrikx - Tim van Terheijden / Stijn Pel - Thijmen Loof 4-6, 3-6

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
25 mei 2023 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 2-4
 HD Javier Barranco Cosano - Michiel de Krom / Tibo Colson - Thijmen Loof 6-4, 6-4

Heren Zondag Eredivisie Afdeling 1
21 mei 2023 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-3
2e HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Stefan Wauters - Andrť van der Bijl 6-3, 6-4
14 mei 2023 L.T.C. Spijkenisse 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
2e HD Jurriaan Bol - Jannick Lupescu / Thijmen Loof - Fons van Sambeek 6-2, 7-6
23 april 2023 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
4e HE Jeroen Camfferman / Thijmen Loof 3-6, 7-6, 7-6
16 april 2023 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
3e HE Thijmen Loof / Bart de Gier 4-6, 7-6, 7-6
1e HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Bart de Gier - Dax Donders 5-7, 4-6
10 april 2023 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 3-3
3e HE Roland Stuurman / Thijmen Loof 6-1, 4-6, 6-7
2e HD Zachary Eisinga - Roland Stuurman / Thijmen Loof - Stijn Pel 2-6, 6-7

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
Q1 HE Thiemo de Bakker / Thijmen Loof 6-2, 6-0

Future Eindhoven 2022 (mannen) (Eindhoven, 13 aug - 21 aug) $15.000
  F HD Michiel de Krom - Ryan Nijboer / Thijmen Loof - Fons van Sambeek 6-4, 6-1
HF HD Thijmen Loof - Fons van Sambeek / Elgin Khoeblal - Aloys van Baal 6-7(5), 7-6(6), [10-5]
KF HD Thijmen Loof - Fons van Sambeek / Omar Brigida - Giammarco Gandolfi 6-3, 6-4
1R HD Thijmen Loof - Fons van Sambeek / Tom Clavel - Roland Stuurman 6-4, 6-7(5), [10-7]

104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) **
  F HD Jens Hoogendam - Thijmen Loof / Julius Bult - Sil Hollemans 6-2, 6-2
HF HD Jens Hoogendam - Thijmen Loof / Aydan Gomez Osorio - Stian Klaassen 4-6, 6-2, 7-6
KF HD Jens Hoogendam - Thijmen Loof / Tim Heijmans - Wout Vermeer 6-1, 6-2
1R HD Jens Hoogendam - Thijmen Loof / Jim Aarts - Tristan Schrier 6-1, 6-1

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 1
29 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 5-1
1e HE Stijn Pel / Thijmen Loof 6-3, 7-6
22 mei 2022 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.O.C. (Capelle a/d IJssel) 1 6-0
1e HE Thijmen Loof / Sander Zijlstra 6-1, 6-7, 6-1
2e HD Jay Zwinkels - Thijmen Loof / Xavier van der Heijden - Thom van der Velden 6-3, 6-2
15 mei 2022 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
2e HE Noah Pawirodirjo / Thijmen Loof 1-6, 0-6
2e HD Pepijn Langras - Florent Geenjaar / Thijmen Loof - Frank Jonker 0-6, 1-6
18 april 2022 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-0
1e HE Thijmen Loof / Jurre van Rossum 6-0, 6-0
2e HD Thijmen Loof - Jay Zwinkels / Jurre van Rossum - Raymon Janson 6-3, 6-3
10 april 2022 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 2 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
1e HD Jasper Baggerman - Yoran Verschoor / JingLong Weng - Thijmen Loof 5-7, 1-6

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
10 oktober 2021 L.T.C. Naaldwijk 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 6-0
1e HE Thijmen Loof / Maico Egbers 6-3, 6-4
1e HD Thijmen Loof - Jay Zwinkels / Tribb de Jong - Romar Beke 6-3, 6-2
26 september 2021 L.T.C. Naaldwijk 1 / T.V. Badhoevedorp 1 5-1
1e HE Thijmen Loof / Ole Bredschneijder 2-6, 6-1, 7-6
1e HD Thijmen Loof - Frank Jonker / Ole Bredschneijder - Twan van Zijl 6-3, 6-2
19 september 2021 L.T.C. Groeneveen (Santpoort-Noord) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
1e HE Luuk van Randtwijk / Thijmen Loof 4-6, 2-6
1e HD David van Berkel - Sem Snoek / Marcus Hilpert - Thijmen Loof 3-6, 0-6

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
2R HE Thorsten Sollie / Thijmen Loof 4-1 Opgave
1R HE Thijmen Loof / Stijn de Haan 6-3, 6-1
1R HD Tom Clavel - Jarno Jans / Sander Jong - Thijmen Loof Walkover

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) ***
1R HD Daan van Dijk - Stian Klaassen / Thijmen Loof - Jip van Assendelft 6-2, 7-6

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
  F HE Sander Jong / Thijmen Loof 6-2, 6-4
HF HE Thijmen Loof / Stefan Lončar 6-2, 6-2
KF HE Thijmen Loof / Jip van Assendelft 4-6, 7-6, 6-4
2R HE Thijmen Loof / Tom Clavel 6-7, 7-5, 6-1
1R HE Thijmen Loof / Stian Klaassen 7-6, 6-1
  F HD Jeroen Bťnard - Glenn Smits / Thijmen Loof - Jip van Assendelft 6-2, 7-5
HF HD Thijmen Loof - Jip van Assendelft / Rob van den Berg - Stefan Lončar 6-4, 7-5
KF HD Thijmen Loof - Jip van Assendelft / Wilco Geenen - Thorsten Sollie 6-4, 6-0
1R HD Thijmen Loof - Jip van Assendelft / Bart Nouws - Julian Prins 7-6, 7-5

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 3-3
 HD Thijmen Loof - Guy den Ouden / Kevin Boelhouwer - Stefan de Jong 2-6, 4-6
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
1e HE Ruben Konings / Thijmen Loof 1-6, 1-6
 HD Tim van den Dijssel - Joost van der Linden / Thijmen Loof - Philippe Brand 4-6, 2-6
2e GD Eniek van den Broek - Ruben Konings / Sarah de Boer - Thijmen Loof 0-6, 5-7
19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
2e HE Thijmen Loof / Job van Eijk 6-2, 6-3
 HD Philippe Brand - Thijmen Loof / Job van Eijk - Koen de Haan 6-1, 6-1
2e GD Thijmen Loof - Sarah de Boer / Ingmar Scholte - Mirte de Bakker 7-5, 6-0
12 mei 2019 TOPZ (Zaandam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
 HD Jesse Timmermans - Jos van der Beek / Philippe Brand - Thijmen Loof 2-6, 7-5, [10-7]
2e GD Anouk Tigu - Alexander Nonnekes / Sarah de Boer - Thijmen Loof 0-6, 3-6
22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
2e HE Thijmen Loof / Buvaysar Gadamauri 6-1, 7-5
 HD Philippe Brand - Thijmen Loof / DaniŽl de Jonge - Buvaysar Gadamauri 7-5, 6-7, [10-6]
14 april 2019 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 3-5
2e HE Bart Brons / Thijmen Loof 6-4, 4-6, 6-4
 HD Bart Brons - Nassim Slilam / Thijmen Loof - Guy den Ouden 6-2, 2-6, [6-10]
2e GD Nassim Slilam - Elke Tiel / Thijmen Loof - Milou Ettekoven 6-4, 3-6, [10-6]
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 7-1
 HD Guy den Ouden - Thijmen Loof / Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski 6-3, 6-1
2e GD Thijmen Loof - Lidwien Mentink / Jasmijn GimbrŤre - Senne Braun 6-3, 6-3

Heerhugowaard's/Baanbereik Open Tennistoernooi 2017 (Heerhugowaard, 1 jul - 9 jul) *
2R HE Antonio Pejic / Thijmen Loof 6-4, 6-2
1R HE Thijmen Loof / Dave Nijhuis 6-2, 6-0
HF HD Jasper van Kleef - Thijmen Loof / Daan Robberse - Roland Stuurman 5-7, 6-1, 6-4
KF HD Jasper van Kleef - Thijmen Loof / Dax Donders - Pascal Wagemaker 6-1, 6-0
1R HD Jasper van Kleef - Thijmen Loof / Giovanni Bos - Martijn de Does 6-4, 6-2

Marlot Open 2017 (Den Haag, 24 jun - 2 jul) *
1R HE Daan Robberse / Thijmen Loof 6-4, 6-3
HF HD Niels van Hal - Bas van der Valk / Thijmen Loof - Stijn Pel 2-6, 6-2, 6-4
KF HD Thijmen Loof - Stijn Pel / Jesse den Hartog - Jay Zwinkels 6-4, 6-4

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) **
HF HE Zachary Eisinga / Thijmen Loof 5-7, 6-1, 6-3
KF HE Thijmen Loof / Sander Zijlstra 7-6(6), 6-1
2R HE Thijmen Loof / Yannick Verwater 6-3, 7-5
1R HE Thijmen Loof / Bas Kingma 6-1, 6-7, 6-2
  F HD Pascal Wagemaker - Dax Donders / Jim Hendrikx - Thijmen Loof 6-2, 6-2
HF HD Jim Hendrikx - Thijmen Loof / Sander van de Lagemaat - Lars Schouten 6-7(6), 6-2, 6-1
KF HD Jim Hendrikx - Thijmen Loof / Jay Zwinkels - Jip van Assendelft 7-5, 6-3

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
HF HD Dax Donders - Pascal Wagemaker / Jim Hendrikx - Thijmen Loof 6-4, 6-4
KF HD Jim Hendrikx - Thijmen Loof / Stan de Haan - Koen Schuurmans 3-6, 6-3, 6-2
1R HD Jim Hendrikx - Thijmen Loof / Elgin Khoeblal - Fons van Sambeek 7-5, 6-3

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23
24 april 2016 T.V. Pijnacker 1 / L.T.C. Aeolus-Oledo (Rotterdam) 1 5-3
2e HE Sander de With / Thijmen Loof 3-6, 6-2, 6-3
 HD Timo Tergau - UriŽl Maarsen / Lukas Steenbakkers - Thijmen Loof Opgave uit
2e GD UriŽl Maarsen - Nancy van Doorn / Diana Chehoudi - Thijmen Loof 6-4, 6-7, 6-7
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 1023 696
6 mei 2024 1018 678
1 apr 2024 1336 751
4 mrt 2024 1237 622
5 feb 2024 1236 632
8 jan 2024 1971 623
4 dec 2023 1862 737
6 nov 2023 1862 737
2 okt 2023 1964 786
28 aug 2023 1927 826
31 jul 2023 1912 743
3 jul 2023 1906 754
29 mei 2023 1895 764
8 mei 2023 1862 883
3 apr 2023 1862 883
27 feb 2023 1312
30 jan 2023 1310
2 jan 2023 1356
5 dec 2022 1359
31 okt 2022 1341
3 okt 2022 1426
5 sep 2022 1380
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 1 1
1 jan 2023 1 1
1 jan 2022 1 2
1 jan 2021 1 2
1 jan 2019 2 2
24 apr 2016 4,2882 4,1962
1 jan 2016 4
1 jan 2015 5 5
1 mrt 2013 5,6924
1 jan 2013 7 7
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 36 21
6 mei 2024 50 25
1 apr 2024 45 29
4 mrt 2024 44 28
5 feb 2024 46 27
8 jan 2024 50 27
4 dec 2023 58 32
6 nov 2023 58 33
2 okt 2023 58 32
4 sep 2023 60 33
31 jul 2023 58 30
3 jul 2023 45 30
5 jun 2023 45 30
1 mei 2023 44 32
3 apr 2023 43 31
27 feb 2023 21 61
30 jan 2023 17 61
2 jan 2023 16 61
5 dec 2022 22 59
31 okt 2022 23 59
3 okt 2022 23 59
5 sep 2022 22 59
1 aug 2022 25
4 jul 2022 25
6 jun 2022 22
2 mei 2022 28
4 apr 2022 28
1 mrt 2022 46
1 feb 2022 49
4 jan 2022 49
7 dec 2021 45
2 nov 2021 46
5 okt 2021 40
30 aug 2021 48
3 aug 2021 47 126
6 jul 2021 50 126
1 jun 2021 50 127
29 apr 2021 50 127
6 apr 2021 50 127
2 mrt 2021 49 128
2 feb 2021 49 128
5 jan 2021 56 128
1 dec 2020 57 128
3 nov 2020 55 128
5 okt 2020 82 128
1 sep 2020 82 126
3 aug 2020 205
2 mrt 2020 200
4 feb 2020 201
7 jan 2020 201
2 dec 2019 214
4 nov 2019 210
7 okt 2019 213
5 sep 2019 210
5 aug 2019 197
1 jul 2019 216
3 jun 2019 220 136
29 apr 2019 221 134
12 mrt 2019 224 135
12 feb 2019 225 135
3 dec 2018 212 120
5 nov 2018 212 119
2 okt 2018 212 122
3 sep 2018 210 120
6 aug 2018 213 127
2 jul 2018 201 101
4 jun 2018 161 108
30 apr 2018 159 102
2 apr 2018 157 102
5 mrt 2018 164 103
5 feb 2018 165 105
1 jan 2018 165 104
4 dec 2017 171 107
30 okt 2017 175 106
2 okt 2017 172 102
28 aug 2017 169 102
31 jul 2017 165 106
3 jul 2017 178 123