NL toptennisser Tamara Krielen
Bijgewerkt t/m 7 juni 2021 Home



♀ Tamara Krielen KNLTB 28029968
Krielen, T.A.




Prestaties
Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
2R DE Lianne de Jong / Tamara Krielen 6-2, 6-1
1R DE Tamara Krielen / Jeske Peerden 6-2, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
26 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 0-8
2e DE Tamara Krielen / Bibi Kruijer 3-6, 4-6
 DD Tamara Krielen - Cato Tangkau / Sophie Wagemaker - Bibi Kruijer 2-6, 6-3, [7-10]
2e GD Max van Wijk - Tamara Krielen / Sanne Brand - Koen van der Meer 2-6, 4-6
19 mei 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
2e DE Charlotte Haas / Tamara Krielen 1-6, 6-1, 2-6
 DD Charlotte Haas - Daimy Paula / Tamara Krielen - Cato Tangkau 2-6, 6-4, [10-8]
2e GD Bart Nouws - Daimy Paula / Max van Wijk - Tamara Krielen 4-6, 1-6
22 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Bakkum 1 0-8
2e DE Tamara Krielen / Gaby Beelen 1-6, 6-2, 2-6
 DD Rachelle Starreveld - Tamara Krielen / Gaby Beelen - Kim van der Horst 1-6, 3-6
2e GD Max van Wijk - Tamara Krielen / Gaby Beelen - Viktor Rotteveel 6-4, 3-6, [8-10]
14 april 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
2e DE Josanne Witjes-van-Bennekom / Tamara Krielen 6-1, 6-3
2e GD Floris Podzimek - Lizzy Bitter / Max van Wijk - Tamara Krielen 6-1, 6-3
7 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
2e DE Tamara Krielen / Florence Na 1-6, 2-6
 DD Tamara Krielen - Suzan Lamens / Judith van Kessel - Florence Na 6-3, 6-1

NRT** Burgersdijk tennis Rhijenhof 2019 (Den Haag, 24 feb - 1 mrt) **
1R DE Alisa Axyanova / Tamara Krielen 6-0, 6-3
KF DD Jasmijn Gimbrère - Eloise de Mooij / Tamara Krielen - Demi de Vries 6-2, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
6 mei 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
2e GD Christiaan de Jong - Tamara Krielen / Rik van Gerwen - Nynke Hamburg 4-6, 2-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
22 april 2018 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 4 3-5
1e DE Tamara Krielen / Eveline Folkerts 6-7, 5-7
 DD Tamara Krielen - Sonora IJdo / Maaike Groot - Daphne Smit 1-6, 6-3, [10-5]
1e GD Sven Taal - Tamara Krielen / Maarten Zwanen - Eveline Folkerts 1-6, 6-1, [16-14]

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
8 april 2018 L.T.C. Naaldwijk 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
1e DE Anouck Vrancken Peeters / Tamara Krielen 6-0, 6-0
 DD Babette Burgersdijk - Anouck Vrancken Peeters / Tamara Krielen - Cato Tangkau 6-4, 1-6, [8-10]

Dionar Hoofddorp 2017 (Hoofddorp, 29 jul - 6 aug) *
2R DE Sylvia Okafor / Tamara Krielen 6-4, 6-1
1R DE Tamara Krielen / Vivian Hegeman 6-4, 6-4

Marlot Open 2017 (Den Haag, 24 jun - 2 jul) *
1R DE Anouck Vrancken Peeters / Tamara Krielen Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
14 mei 2017 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 2-6
1e DE Bernice van de Velde / Tamara Krielen 6-4, 7-5
 DD Bernice van de Velde - Eva van der Weegen / Tamara Krielen - Anouk Koevermans 5-7, 4-4
2e GD Eva van der Weegen - Michael Hartgers / Tamara Krielen - Maarten Jansen Opgave uit
7 mei 2017 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 3 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 1-7
1e DE Linda Jansen / Tamara Krielen 3-6, 3-6
 DD Linda Gerth-Verhoeve - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Anouk Koevermans - Tamara Krielen 5-7, 6-7
1e GD Charly Groenendijk - Linda Jansen / Christiaan de Jong - Tamara Krielen 1-6, 1-6
30 april 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 7-1
1e DE Tamara Krielen / Margot Wijnen 6-3, 6-4
2e GD Tamara Krielen - Sven Taal / Bart Dane - Michèle Dane-Steffen 7-5, 3-6, 6-7
17 april 2017 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 3-5
1e DE Roos van Reek / Tamara Krielen 6-3, 6-1
 DD Roos van Reek - Romy Kerkhove / Tamara Krielen - Anouk Koevermans 6-4, 6-2
2e GD Anjali Ramhit - Lennart Borst / Tamara Krielen - Christiaan de Jong 0-6, 2-6
9 april 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / L.T.C. De Zoom (Bergen op Zoom) 1 1-7
1e DE Tamara Krielen / Tessy van de Ven 4-6, 1-6
 DD Tamara Krielen - Anouk Koevermans / Tessy van de Ven - Evelyne Dom 1-6, 2-6
2e GD Sven Taal - Tamara Krielen / Roel van Gestel - Evelyne Dom 2-6, 6-4, 6-7

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
1R DE Tess Demin / Tamara Krielen 6-4, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
14 mei 2017 3,1943 3,7825
7 mei 2017 3,3771 4,0047
30 apr 2017 3,5508 4,0047
17 apr 2017 3,4484 4,0143
9 apr 2017 3,4484 4,0143
1 jan 2017 3
1 jan 2016 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 jun 2021 186
29 apr 2021 186
6 apr 2021 187
2 mrt 2021 186
2 feb 2021 186
5 jan 2021 186
3 nov 2020 186
5 okt 2020 186
1 sep 2020 185
3 aug 2020 188
2 mrt 2020 185
4 feb 2020 179
7 jan 2020 176
2 dec 2019 152
4 nov 2019 150
7 okt 2019 150
5 sep 2019 145
5 aug 2019 146
1 jul 2019 170
3 jun 2019 166
29 apr 2019 167
12 mrt 2019 168
12 feb 2019 182
2 jul 2018 221
4 jun 2018 217
30 apr 2018 219
2 apr 2018 217
5 mrt 2018 217
5 feb 2018 218
1 jan 2018 216
4 dec 2017 220
30 okt 2017 222
2 okt 2017 221
28 aug 2017 222
1 mei 2017 242
3 apr 2017 238
6 mrt 2017 240
6 feb 2017 240
9 jan 2017 241
5 dec 2016 239
31 okt 2016 243
3 okt 2016 241
5 sep 2016 241
1 aug 2016 235
11 jul 2016 250
6 jun 2016 248