NL toptennisser Suzanne van Soest
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♀ Suzanne van Soest KNLTB 16815890
Soest, S.Q. van




Prestaties
Gemengd 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Zandvoort 4 5-3
1e DE Suzanne van Soest / Nicky van Bakel 5-7, 7-5, 4-6
 DD Milou Ettekoven - Suzanne van Soest / Kiki Rijk - Amalia Stuger 6-1, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Amber Maalderink 6-4, 7-5
1e GD Hugo Strang - Suzanne van Soest / Casper Room - Fleur Adema 6-0, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
19 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
1e DE Suzanne van Soest / Hester Lange 7-5, 6-1
 DD Lidwien Mentink - Suzanne van Soest / Medy Blankvoort - Julia van Rosendael 6-4, 6-2
2e GD Paul Klaver - Suzanne van Soest / Hester Lange - Floris van den Brink Walkover
12 mei 2019 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 7-1
1e DE Elysia Pool / Suzanne van Soest 6-2, 6-3
 DD Michelle de Haan - Isabelle Popma / Suzanne van Soest - Milou Ettekoven 2-6, 4-6
22 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Ghislaine van Baal 7-5, 6-4
 DD Milou Ettekoven - Suzanne van Soest / Ghislaine van Baal - Maxim van Ossenbruggen 6-3, 6-0
14 april 2019 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 2-6
1e DE Ilona Somers / Suzanne van Soest 6-4, 6-2
 DD Warda Ait el Bachir - Kika Hogendoorn / Suzanne van Soest - Lidwien Mentink 4-6, 4-6
1e GD Michal Nevřela - Kika Hogendoorn / Thijs Buur - Suzanne van Soest 6-2, 7-5
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-4
1e DE Suzanne van Soest / Regina Balcune 6-4, 6-2
 DD Suzanne van Soest - Milou Ettekoven / Kim van Heur - Regina Balcune 7-5, 6-4
1e GD Suzanne van Soest - Thijs Buur / DaniŰl Fennis - Regina Balcune 4-6, 6-3, [2-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
2e DE Nadine Terschegget / Suzanne van Soest 2-6, 2-6
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Suzanne van Soest - Pauline Kuijer 1-6, 2-6
13 mei 2018 T.V. Cromwijck (Woerden) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 7-1
1e DE Ilona Somers / Suzanne van Soest 6-1, 6-0
 DD Kika Hogendoorn - Ilona Somers / Pauline Kuijer - Suzanne van Soest 6-0, 6-2
2e GD Melvin Hauwert - Ilona Somers / Suzanne van Soest - Yannick van der Weerden 5-7, 6-1, [10-5]
6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Sofieke Nout 6-4, 6-3
 DD Suzanne van Soest - Pauline Kuijer / Anne Riemsdijk - Nienke Hermans 6-0, 6-1
2e GD Yannick van der Weerden - Suzanne van Soest / Victor Straatman - Sofieke Nout 6-1, 6-1
22 april 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
1e DE Emma Goedkoop / Suzanne van Soest 6-2, 7-6
 DD Lara Hijbeek - Merlin Passchier / Pauline Kuijer - Suzanne van Soest 6-1, 7-5
1e GD Merlin Passchier - Max Oskam / Bram Stultiens - Suzanne van Soest 3-6, 6-2, [10-7]
15 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
1e DE Suzanne van Soest / Carmen van Poelgeest 4-6, 4-6
 DD Pauline Kuijer - Suzanne van Soest / Beau Blokker - Isabel Bos 6-1, 6-2
1e GD Bram Stultiens - Suzanne van Soest / Carmen van Poelgeest - Bj÷rn Luitink 4-6, 4-6
8 april 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-3
1e DE Rebecca Indrakusuma / Suzanne van Soest 4-6, 3-6
 DD Kimberly Loo - Julia van Wissen / Suzanne van Soest - Cheryl Weerdenburg 6-7, 7-5, [10-0]
1e GD David Valstar - Julia van Wissen / Bram Stultiens - Suzanne van Soest 3-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 29
28 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Polly Lam Po Kuen 6-3, 6-3
2e GD Hugo Strang - Suzanne van Soest / Lamar Kiel - StÚphanie Zaaijer 6-3, 6-1

Gemengd 2e klasse Afdeling 26
21 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
1e DE Tine de Geest / Suzanne van Soest 5-7, 1-6
1e GD Lars de Jongh - Kim Breukink / Hugo Strang - Suzanne van Soest Opgave thuis

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 7
14 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 3-5
2e DE Suzanne van Soest / GabriŰlla Mujan 5-7, 5-7

Gemengd 2e klasse Afdeling 26
7 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
1e DE Michelle Hazenberg / Suzanne van Soest 2-6, 1-6
 DD Michelle Hazenberg - Finn Joziasse / Suzanne van Soest - Pauline Kuijer 6-4, 6-4
30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 2-6
1e DE Suzanne van Soest / Lisanne van Riet 6-4, 3-6, 5-7
 DD Pauline Kuijer - Suzanne van Soest / Liselotte Stienen - Marjolein Theeuwen 4-6, 4-6
17 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
1e DE Eveline Folkerts / Suzanne van Soest 3-6, 0-6
1e GD Christian Vroomen - Josine Bekkers / Suzanne van Soest - Hugo Strang 3-6, 1-6
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 5-3
1e DE Suzanne van Soest / Savannah Sendar 7-5, 6-2
 DD Pauline Kuijer - Suzanne van Soest / Clara Heinrichs - Joan van Lochem 6-2, 6-4

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28
5 juni 2016 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e DE Jeldou Jansma / Suzanne van Soest 6-3, 6-0
2e GD Laurens Veldman - Anne Weijenborg-Wilders / RenÚ Braams - Suzanne van Soest 2-6, 5-7
29 mei 2016 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
1e DE Elsemieke Dokter / Suzanne van Soest 4-6, 7-5, 6-4
2e GD Stijn Rademaker - Margo Kok / RenÚ Braams - Suzanne van Soest 2-6, 2-6
22 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 5-3
1e DE Suzanne van Soest / Ronelle Chaudron 5-7, 2-6
2e GD Suzanne van Soest - RenÚ Braams / Hidde Sels - Tessa Hassefras 6-7, 2-6
8 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 7-1
1e DE Suzanne van Soest / Ilvi van Boxel 6-4, 6-1
2e GD Suzanne van Soest - RenÚ Braams / Julien Maugenest - Ilvi van Boxel 4-6, 6-3, 7-6
24 april 2016 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 1-7
1e DE Michelle van Doren / Suzanne van Soest 3-6, 3-6
1e GD Steven van Dort - Michelle van Doren / RenÚ Braams - Suzanne van Soest 2-6, 0-6
17 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 6-2
1e DE Suzanne van Soest / Myrthe van der Boon 4-6, 6-1, 3-6
 DD Milou Ettekoven - Suzanne van Soest / Myrthe van der Boon - Nathalie Reinhard 2-6, 6-4, 3-6
10 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 6-2
1e DE Sophia Grippo / Suzanne van Soest 6-1, 6-2
 DD Sophia Grippo - Zawadi Fulani / Suzanne van Soest - Regien Vleems 6-3, 2-6, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 2 3
28 mei 2017 2,1976 2,9973
21 mei 2017 2,1976 2,9973
14 mei 2017 2,0586
7 mei 2017 2,1070 2,7835
30 apr 2017 2,0058 2,7449
17 apr 2017 2,1023 3,0129
9 apr 2017 2,2053 3,0843
1 jan 2017 2,9210 3,0129
1 jan 2017 3 3
5 jun 2016 2,9060 2,9340
29 mei 2016 2,7734 3,1091
22 mei 2016 2,7478 2,8750
8 mei 2016 2,8206 3,1304
24 apr 2016 2,8206 3,2996
17 apr 2016 2,4310 3,1862
10 apr 2016 2,2538 3,0889
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 2
1 jan 2014 2,3373
1 jan 2014 2
1 nov 2013 2,3373
1 okt 2013 2,3373
1 sep 2013 2,3828
1 aug 2013 2,3207
1 jul 2013 2,9805 2,3691
1 jun 2013 2,6825 2,5292
1 mei 2013 2,8353 2,5159
1 apr 2013 2,6012 2,8649
1 mrt 2013 2,6012 2,8649
1 jan 2013 2,6012 2,8649
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,6012 2,8649
1 sep 2012 2,6012 2,8818
1 aug 2012 2,4848 2,7766
1 jul 2012 2,0358 2,7478
1 jun 2012 2,1521 2,7089
1 mei 2012 2,3008 2,9576
1 apr 2012 2,4192
1 mrt 2012 2,4192
1 jan 2012 2,4192
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,6192
1 sep 2011 2,6192
1 aug 2011 2,9451 2,9035
1 jul 2011 2,9942 2,9035
1 jun 2011 2,9035
1 mei 2011 2,7438
1 jan 2011 3 3