NL toptennisser Suzan Lamens
Bijgewerkt t/m 9 december 2019 Home



♀ Suzan Lamens KNLTB 24179434
Lamens, S.J.
ITF WTA
rank 534






Prestaties
Oldenzaal Future 2019 (vrouwen) (Oldenzaal, 10 aug - 18 aug) $15.000
KF DE Cindy Burger / Suzan Lamens 6-3, 3-6, 6-2
2R DE Suzan Lamens / Annick Melgers 6-2, 7-6(5)
1R DE Suzan Lamens / Melis Sezer 6-2, 6-2

Den Haag Future 2019 (vrouwen) (Den Haag, 29 jun - 7 jul) $25.000
KF DE Arantxa Rus / Suzan Lamens 4-6, 6-1, 6-2
2R DE Suzan Lamens / Marina Yudanov 6-0, 6-0
1R DE Suzan Lamens / Nadia Podoroska 6-0, 6-3
1R DD Valentini Grammatikopoulou - Quirine Lemoine / Suzan Lamens - Marina Melnikova 6-1, 6-3

Alkmaar Future 2019 (vrouwen) (Alkmaar, 22 jun - 30 jun) $15.000
  F DE Suzan Lamens / Marina Yudanov 7-5, 6-2
HF DE Suzan Lamens / Eva Vedder 6-2, 6-3
KF DE Suzan Lamens / Mylene Halemai 6-1, 6-3
2R DE Suzan Lamens / Stéphanie Visscher 6-2, 6-3
1R DE Suzan Lamens / Verena Meliss 6-1, 7-6(2)
KF DD Emily Arbuthnott - Gabriella da Silva Fick / Anouk Koevermans - Suzan Lamens 7-6(4), 4-6, [10-8]
1R DD Anouk Koevermans - Suzan Lamens / Axana Mareen - Justine Pysson 3-6, 6-3, [10-4]

Open Startbaantoernooi 2019 (Amstelveen, 15 jun - 23 jun) **
  F DE Suzan Lamens / Marrit Boonstra 6-4, 6-3
HF DE Suzan Lamens / Kiki Rijk 6-0, 6-0
KF DE Suzan Lamens / Michelle de Haan Walkover
2R DE Suzan Lamens / Rachel Gans 6-4, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Sem Hazes 6-0, 6-0

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
19 mei 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Zandvoort 2 2-6
1e DE Suzan Lamens / Melissa Boyden 6-3, 3-6, 6-7
 DD Suzan Lamens - Anna Pribylova / Melissa Boyden - Bente Spee 6-3, 7-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
12 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 4-4
1e DE Polly Lam Po Kuen / Suzan Lamens 3-6, 0-6
 DD Inge Kaars Sijpesteijn - Polly Lam Po Kuen / Suzan Lamens - Cato Tangkau 3-6, 4-6
1e GD Yannick Goossens - Inge Kaars Sijpesteijn / Christiaan de Jong - Suzan Lamens 1-6, 4-6

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
22 april 2019 L.T.C. Naaldwijk 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
1e DE Anouck Vrancken Peeters / Suzan Lamens 3-6, 4-6
 DD Anouck Vrancken Peeters - Dainah Cameron / Suzan Lamens - Anouk Koevermans 3-6, 3-6
1e GD Roy Bruggeling - Steffie Weterings / Yannick Verwater - Suzan Lamens 6-3, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
14 april 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Suzan Lamens - Cato Tangkau 4-6, 3-6
1e GD Mark Beemer - Maurien Rikkert / Christiaan de Jong - Suzan Lamens 7-5, 5-7, [10-8]
7 april 2019 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 DD Tamara Krielen - Suzan Lamens / Judith van Kessel - Florence Na 6-3, 6-1
1e GD Suzan Lamens - Christiaan de Jong / Tom Clavel - Florence Na 6-3, 6-2

Nationaal kampioenschap 2018 (Alphen a/d Rijn, 10 dec - 16 dec) *****
HF DE Lesley Pattinama-Kerkhove / Suzan Lamens 6-1, 6-2
KF DE Suzan Lamens / Annelou Nab 6-3, 7-6(3)
1R DE Suzan Lamens / Stéphanie Visscher 1-6, 6-2, 6-4
KF DD Arianne Hartono - Dominique Karregat / Suzan Lamens - Stéphanie Visscher 6-3, 6-3

Haren Future 2018 (Vrouwen) (Haren (Gr), 25 aug - 2 sep) $15.000
2R DE Lara Salden / Suzan Lamens 6-2, 6-3
1R DE Suzan Lamens / Olga Helmi 6-4, 6-3
  F DD Arianne Hartono - Suzan Lamens / Dominique Karregat - Yukina Saigo 6-1, 6-7(1), [10-4]
HF DD Arianne Hartono - Suzan Lamens / Daria Kuczer - Gergana Topalova 6-4, 6-2
KF DD Arianne Hartono - Suzan Lamens / Marina Bassols Ribera - Julia Payola 6-3, 6-1
1R DD Arianne Hartono - Suzan Lamens / Jasmijn Gimbrčre - Anastasiya Mulder 6-3, 6-4

Rotterdam Future 2018 (Vrouwen) (Rotterdam, 18 aug - 26 aug) $15.000
2R DE Marina Bassols Ribera / Suzan Lamens 6-1, 7-5
1R DE Suzan Lamens / Laura Heinrichs 6-4, 6-1
  F DD Suzan Lamens - Sviatlana Pirazhenka / Dewi Dijkman - Isabelle Haverlag 6-3, 4-6, [10-5]
HF DD Suzan Lamens - Sviatlana Pirazhenka / Dewi Dijkman - Isabelle Haverlag 6-1, 6-2
KF DD Suzan Lamens - Sviatlana Pirazhenka / Maria Virginia Bosch - Delfina Glorioso 6-1, 6-1
1R DD Suzan Lamens - Sviatlana Pirazhenka / Vivien Sandberg - Chantal Sauvant 4-6, 6-1, [10-8]

Oldenzaal Future 2018 (Vrouwen) (Oldenzaal, 11 aug - 19 aug) $15.000
1R DE Charlotte Römer / Suzan Lamens 6-2, 6-1
KF DD Arianne Hartono - Nikki Luttikhuis / Suzan Lamens - Lara Salden 6-3, 6-3
1R DD Suzan Lamens - Lara Salden / Vivien Sandberg - Syna Schreiber 6-4, 6-3

Amstelveen Future 2018 (vrouwen) (Amstelveen, 7 jul - 15 jul) $15.000
2R DE Dasha Ivanova / Suzan Lamens 6-2, 6-1
1R DE Suzan Lamens / Andrea Renee Villarreal 6-3, 7-5
1R DD Dominique Karregat - Marina Yudanov / Suzan Lamens - Eliessa Vanlangendonck 7-6(4), 6-1

Rhijenhof Future 2018 (vrouwen) (Den Haag, 30 jun - 8 jul) $15.000
2R DE Malene Helgř / Suzan Lamens 6-2, 6-4
1R DE Suzan Lamens / Dasha Ivanova 7-6(4), 5-7, 6-4
HF DD Emily Appleton - Ida Jarlskog / Malene Helgř - Suzan Lamens 7-5, 6-4
KF DD Malene Helgř - Suzan Lamens / Franziska Kommer - Anna Ukolova 7-5, 6-2
1R DD Malene Helgř - Suzan Lamens / Alisa Axyanova - Diana Chehoudi 5-7, 6-4, [10-7]

Alkmaar Future 2018 (vrouwen) (Alkmaar, 23 jun - 1 jul) $15.000
1R DE Tamaryn Hendler / Suzan Lamens 6-4, 6-3
KF DD Annick Melgers - Marina Yudanov / Suzan Lamens - Eliessa Vanlangendonck 6-3, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-5
1e DE Min Chae Kim / Suzan Lamens 1-6, 2-6

Schoonhoven Future 2017 (Vrouwen) (Schoonhoven, 26 aug - 3 sep) $15.000
1R DE Meritxell Perera Ros / Suzan Lamens 6-3, 6-4
KF DD Annick Melgers - Gabriëlla Mujan / Nina Kruijer - Suzan Lamens Walkover

Rotterdam Future 2017 (Vrouwen) (Rotterdam, 19 aug - 27 aug) $15.000
2R DE Paula Ormaechea / Suzan Lamens 6-0, 6-7(5), 7-6(2)
1R DE Suzan Lamens / Jamie Jillissen 6-3, 6-3
1R DD Tayisiya Morderger - Yana Morderger / Nina Kruijer - Suzan Lamens Walkover

Amstelveen Future 2017 (mannen) (Amstelveen, 8 jul - 16 jul)
KF DE Ana Sofía Sánchez / Suzan Lamens 6-3, 6-2
2R DE Suzan Lamens / Dasha Ivanova 6-4, 6-3
1R DE Suzan Lamens / Natalie Pröse 6-3, 6-4
1R DD Lisa Matviyenko - Marlies Szupper / Dominique Karregat - Suzan Lamens 6-2, 6-3

Middelburg Challenger 2017 (vrouwen) (Middelburg, 1 jul - 9 jul) $25.000
1R DE Merel Hoedt / Suzan Lamens 6-4, 6-2
1R DD Ysaline Bonaventure - Hélčne Scholsen / Nina Kruijer - Suzan Lamens 6-3, 6-3

Alkmaar Future 2017 (vrouwen) (Alkmaar, 17 jun - 25 jun) $15.000
1R DE Julyette Steur / Suzan Lamens 6-3, 6-4
HF DD Sviatlana Pirazhenka - Erika Vogelsang / Nina Kruijer - Suzan Lamens 6-2, 6-3
KF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Romy Kölzer - Julyette Steur 6-2, 4-6, [11-9]
1R DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Nikki Luttikhuis - Claire Verwerda 6-2, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 15
14 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 3-5
1e DE Mandy Wolfert / Suzan Lamens 7-6, 7-6
2e GD Bart van Opstal - Mandy Wolfert / Suzan Lamens - Yannick Verwater 4-6, 6-4, 7-6
7 mei 2017 G.T.R. (Spaubeek) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 1-7
1e DE Manon Veldman / Suzan Lamens 1-6, 2-6
2e GD Sarina Berghmans - Steven Gallacher / Suzan Lamens - Yannick Verwater 3-6, 2-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 27
30 april 2017 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Vierhoeven (Roosendaal) 1 7-1
 DD Anouk Koevermans - Suzan Lamens / Margot Wijnen - Fréderique van de Velde 4-6, 6-4, 6-3
1e GD Christiaan de Jong - Suzan Lamens / Fréderique van de Velde - Stijn Hamers 6-0, 6-4

BK Tennis NRT 2016 (BK Tennis, 27 dec - 31 dec) ***
KF DE Sandra Zaniewska / Suzan Lamens 6-1, 6-3
2R DE Suzan Lamens / Noa Liauw-A-Fong 7-6, 6-0
1R DE Suzan Lamens / Tessa van der Ploeg 6-4, 1-6, 6-4

Lotto NK Tennis 2016 (Topsport Centrum Rotterdam, 11 dec - 18 dec) *****
  F DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Tiffany Höberth - Kelly Versteeg 7-5, 6-3
HF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Chayenne Ewijk - Rosalie van der Hoek 7-5, 6-2
KF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Erika Vogelsang - Mandy Wagemaker 6-2, 6-4

TEAN International 2016 (Vrouwen) (Alphen a/d Rijn, 3 sep - 11 sep) $10.000
  F DE Chayenne Ewijk / Suzan Lamens 7-5, 7-5
HF DE Suzan Lamens / Julyette Steur 6-4, 6-1
KF DE Suzan Lamens / Eden Silva 6-3, 6-7(2), 6-0
2R DE Suzan Lamens / Mandy Wagemaker 6-4, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Gabriëla van de Graaf 6-2, 6-0
  F DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Chayenne Ewijk - Rosalie van der Hoek 6-0, 3-6, [10-5]
HF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Diana Enache - Sviatlana Pirazhenka 6-3, 6-3
KF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Yvonne Cavallé-Reimers - Lena Rüffer 3-4 Opgave
1R DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Noa Liauw-A-Fong - Gabriëlla Mujan 7-5, 6-4

Schoonhoven Future (Vrouwen) (Schoonhoven, 27 aug - 4 sep) $10.000
2R DE Chichi Scholl / Suzan Lamens 6-3, 7-5
1R DE Suzan Lamens / Phillis Vanenburg 1-6, 7-5, 6-4

Rotterdam Future 2016 (Vrouwen) (Rotterdam, 20 aug - 28 aug) $10.000
1R DE Julyette Steur / Suzan Lamens 6-2, 6-3
HF DD Sviatlana Pirazhenka - Rosalie van der Hoek / Nina Kruijer - Suzan Lamens 7-5, 6-3
KF DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Alana Parnaby - Phillis Vanenburg 6-4, 3-6, [10-7]
1R DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Svetlana Iansitova - Anna Ozerova 6-3, 6-2

Oldenzaal Future 2016 (Vrouwen) (Oldenzaal, 13 aug - 21 aug) $10.000
2R DE Liza Lebedzeva / Suzan Lamens 6-1, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Margot Yerolymos 6-3, 6-3
KF DD Chloé Paquet - Margot Yerolymos / Nina Kruijer - Suzan Lamens 6-3, 0-6, [10-6]
1R DD Nina Kruijer - Suzan Lamens / Shahar Biran - Diana Shevchenko 6-0, 3-0 Opgave

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
  F DE Suzan Lamens / Marleen Habes 6-1, 6-4
HF DE Suzan Lamens / Joany Pontjodikromo 6-4, 6-4
KF DE Suzan Lamens / Lisa Borckink 6-2, 6-2
2R DE Suzan Lamens / Perla Nieuwboer 6-2, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Karen Loranc 6-2, 6-1

Future Amstelveen 2016 (vrouwen) (Amstelveen, 2 jul - 10 jul) $10.000
1R DE Julia Kimmelmann / Suzan Lamens 6-7(5), 7-5, 6-3
1R DD Arianne Hartono - Sviatlana Pirazhenka / Janine Hemmes - Suzan Lamens 6-2, 7-6(9)

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
HF DE Zoë Scandalis / Suzan Lamens 7-6, 0-6, 6-2
KF DE Suzan Lamens / Pleun Burgmans 6-2, 4-6, 7-5
2R DE Suzan Lamens / Judith van Kessel Walkover
1R DE Suzan Lamens / Susanne Rehorst 6-0, 6-0

Breda Future 2016 (vrouwen) (Breda, 18 jun - 26 jun) $10.000
1R DE Carolina Alves / Suzan Lamens 6-2, 6-3
KF DD Dasha Ivanova - Petra Krejsová / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 7-5, 6-4

Alkmaar Future 2016 (vrouwen) (Alkmaar, 11 jun - 19 jun) $10.000
1R DE Anna Ozerova / Suzan Lamens 6-1, 6-3
1R DD Marian Jade Capadocia - Nikki Luttikhuis / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-1, 6-3

Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8
5 juni 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 1-7
1e DE Suzan Lamens / Tessy van de Ven 1-6, 2-6
1e GD Suzan Lamens - Christiaan de Jong / Claire Lablans - Casper Bonapart Opgave thuis
29 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
1e DE Liv Geurts / Suzan Lamens 6-3, 6-3
1e GD Erika Vogelsang - Bobbie de Goeijen / Suzan Lamens - Guus Koevermans 5-7, 7-6, 6-7
22 mei 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 4-4
2e DE Suzan Lamens / Bernice van de Velde 6-3, 3-6, 6-1
 DD Nadine Gobin - Suzan Lamens / Angelique van der Meet - Bernice van de Velde 6-3, 5-7, 3-6
8 mei 2016 T.V. Heerhugowaard 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 6-2
1e DE Nina Kruijer / Suzan Lamens 6-4, 6-4
 DD Nina Kruijer - Annick Melgers / Suzan Lamens - Nadine Gobin 3-6, 2-6
1e GD Rowie Kouw - Jeroen van der Ven / Suzan Lamens - Guus Koevermans 4-6, 2-6
24 april 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 6-2
2e DE Suzan Lamens / Bo Verhulsdonk 6-0, 6-0
 DD Suzan Lamens - Nadine Gobin / Bo Verhulsdonk - Mireille Bink 7-6, 6-4
1e GD Suzan Lamens - Lennert van der Linden / Mireille Bink - Sidney de Boer 6-1, 4-6, 6-7
17 april 2016 L.T.C. Naaldwijk 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
2e DE Nicolette van Uitert / Suzan Lamens 3-6, 6-3, 6-3
 DD Nicolette van Uitert - Steffie Weterings / Elyne Boeykens - Suzan Lamens 6-7, 2-6
2e GD Sem Wensveen - Marcus Hilpert / Suzan Lamens - Guus Koevermans 7-6, 6-4
10 april 2016 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 7-1
2e DE Suzan Lamens / Jainy Scheepens 5-7, 6-4, 6-2
 DD Elyne Boeykens - Suzan Lamens / Joany Pontjodikromo - Jainy Scheepens 6-0, 6-7, 6-2
2e GD Suzan Lamens - Guus Koevermans / Jainy Scheepens - Gijs Brouwer 6-4, 6-0

BK Tennis toernooi NRT **** 2015 (Tenniscenter Doorn, 27 dec - 3 jan) ****
KF DE Mandy Wagemaker / Suzan Lamens 6-3, 7-6(3)
2R DE Suzan Lamens / Kimberley van Rijn 6-1, 6-0
1R DE Suzan Lamens / Perla Nieuwboer 6-4, 6-2

Focus Tennis Academy NRT 2015 (Rotterdam, 19 dec - 24 dec) **
  F DE Sviatlana Pirazhenka / Suzan Lamens 6-2, 6-3
HF DE Suzan Lamens / Sandra Zaniewska 0-6, 7-6(5), 6-2
KF DE Suzan Lamens / Sabine van der Sar 6-1, 6-0
2R DE Suzan Lamens / Gabriëlla Mujan 6-7(11), 6-4, 6-1
1R DE Suzan Lamens / Eva Vedder 6-3, 6-0

Rotterdam Future 2015 (Vrouwen) (Rotterdam, 22 aug - 30 aug) $10.000
KF DE Valentini Grammatikopoulou / Suzan Lamens 6-2, 6-7(4), 6-0
2R DE Suzan Lamens / Josephine Boualem 6-0, 6-1
1R DE Suzan Lamens / Katharina Hering 3-6, 6-2, 6-2

60e Open Leidse Kampioenschappen 2015 (Leiden, 11 jul - 19 jul) ****
HF DE Mandy Wagemaker / Suzan Lamens 6-1, 6-3
KF DE Suzan Lamens / Marcella Koek 6-4, 6-0
2R DE Suzan Lamens / Aniek van Rossum 1-6, 6-2, 6-0
KF DD Bernice van de Velde - Mandy Wagemaker / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-4, 6-4

Rhijenhof Open 2015 (Den Haag, 27 jun - 5 jul) **
HF DE Britt Schreuder / Suzan Lamens 6-2, 6-4
KF DE Suzan Lamens / Claire Verwerda 3-6, 7-5, 6-3
1R DE Suzan Lamens / Dainah Cameron 6-7, 5-0 Opgave

Breda Future 2015 (vrouwen) (Breda, 20 jun - 28 jun) $15.000
HF DD Barbara Haas - Pia König / Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens 6-2, 6-1
KF DD Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens / Anastasia Grymalska - Conny Perrin 4-4 Opgave
1R DD Donnaroza Gouvernante - Suzan Lamens / Eliška Petrácková - Karis Ryan 6-4, 6-2

Open Startbaantoernooi 2015 (Amstelveen, 12 jun - 20 jun) ****
  F DE Laura Heinrichs / Suzan Lamens 6-2, 6-3
HF DE Suzan Lamens / Elke Tiel 2-6, 6-3, 6-3
KF DE Suzan Lamens / Nicolette van Uitert 6-2, 6-3
2R DE Suzan Lamens / Claire Verwerda 6-1, 4-6, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Tiffany Höberth 6-3, 6-2

Gemengd Senioren Hoofdklasse Afdeling 8
31 mei 2015 T.V. Heerhugowaard 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
1e DE Karen Nijssen / Suzan Lamens 6-7, 7-5, 6-4
 DD Nina Kruijer - Karen Nijssen / Suzan Lamens - Noa Liauw-A-Fong 7-5, 6-2
1e GD Nina Kruijer - Bart de Gier / Suzan Lamens - Lennert van der Linden 6-2, 6-7, 7-6
17 mei 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
2e DE Suzan Lamens / Liv Geurts 0-6, 1-6
 DD Elyne Boeykens - Suzan Lamens / Erika Vogelsang - Isolde de Jong 6-0, 3-6, 1-6
2e GD Guus Koevermans - Suzan Lamens / Liv Geurts - Roy de Valk 6-2, 2-6, 7-6
10 mei 2015 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
2e DE Jade Schoelink / Suzan Lamens 6-2, 7-6
 DD Marcella Koek - Jade Schoelink / Suzan Lamens - Elyne Boeykens 6-4, 6-2
2e GD Boy Wijnmalen - Jade Schoelink / Suzan Lamens - Guus Koevermans 6-7, 6-2, 6-7
26 april 2015 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
2e DE Denise van Putten / Suzan Lamens 6-3, 6-3
 DD Tessa Brevé - Denise van Putten / Elyne Boeykens - Suzan Lamens 3-6, 3-6
2e GD Floris Herrema - Tessa Brevé / Omar van Welzenis - Suzan Lamens 7-6, 3-6, 6-7
19 april 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 3-5
2e DE Suzan Lamens / Claire Verwerda 6-3, 6-2
 DD Elyne Boeykens - Suzan Lamens / Claire Verwerda - Janine Hemmes 6-3, 6-3
2e GD Omar van Welzenis - Suzan Lamens / Yannick Ebbinghaus - Claire Verwerda 7-5, 5-7, 7-6
12 april 2015 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 2 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 4-4
2e DE Dévon Kuijstermans / Suzan Lamens 5-7, 2-6
 DD Bernice van de Velde - Kelly Versteeg / Suzan Lamens - Christel Wiersema 6-0, 6-1
2e GD Dévon Kuijstermans - André van der Bijl / Suzan Lamens - Omar van Welzenis 4-6, 3-6
6 april 2015 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 4-4
2e DE Suzan Lamens / Lizette Blankers 6-0, 2-6, 3-6
 DD Suzan Lamens - Christel Wiersema / Sabine van der Sar - Lianne de Jong 3-6, 3-6
2e GD Suzan Lamens - Omar van Welzenis / Lizette Blankers - Alexander van Rosendael 6-4, 7-5

Focus Tennis Academy NRT 2014 (Rotterdam, 20 dec - 28 dec) **
  F DE Suzan Lamens / Laura Heinrichs 6-1, 6-3
HF DE Suzan Lamens / Erika Vogelsang 6-3, 7-5
KF DE Suzan Lamens / Carlijn Ketting 6-3, 6-1
2R DE Suzan Lamens / Liv Geurts 6-1, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Danique Baart 6-3, 6-1

Palingtoernooi 2014 (Volendam, 16 aug - 24 aug) ****
2R DE Lianne de Jong / Suzan Lamens 6-1, 3-6, 6-2
1R DE Suzan Lamens / Jente Boersma 6-2, 6-2

Rhijenhof Open 2014 (Coevorden, 29 jun - 6 jul) **
KF DE Roos van der Zwaan / Suzan Lamens 6-3, 6-1
1R DE Suzan Lamens / Joyce van der Linden 6-4, 6-2

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 (Den Bosch, 31 mei - 9 jun) *
KF DE Sophia Grippo / Suzan Lamens 6-4, 3-6, 7-5
2R DE Suzan Lamens / Hanneke Lodewijks 6-2, 6-1
1R DE Suzan Lamens / Linda Vink 7-6, 6-2
  F DD Suzan Lamens - Sem Wensveen / Jacky Hesselberth - Margo Verbeet 6-3, 6-4
HF DD Suzan Lamens - Sem Wensveen / Chiara Merkx - Linda Vink 7-5, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 8
1 juni 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 6-2
2e DE Suzan Lamens / Melody Taal 6-3, 6-2
 DD Nadine Gobin - Suzan Lamens / Melody Taal - Dorien Geertsema Opgave uit
25 mei 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
2e DE Suzan Lamens / Janneke Wikkerink 2-6, 5-7
 DD Nadine Gobin - Suzan Lamens / Moniqúe Zuur - Inger van Dijkman 3-6, 6-7
18 mei 2014 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 8-0
2e DE Rosalie van der Hoek / Suzan Lamens 6-4, 4-6, 7-5
2e GD Denise van Putten - Leon Vellekoop / Maik Gijzen - Suzan Lamens Opgave uit
11 mei 2014 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-3
 DD Suzan Lamens - Nadine Gobin / Nikki Luttikhuis - Zawadi Fulani Opgave uit
1e GD Guus Koevermans - Suzan Lamens / Nikki Luttikhuis - Paul Monteban Opgave uit
21 april 2014 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 7-1
2e DE Kim Rus / Suzan Lamens 6-2, 6-4
 DD Mandy Wagemaker - Kim Rus / Nadine Gobin - Suzan Lamens 6-0, 6-1
2e GD Boy Wijnmalen - Kim Rus / Suzan Lamens - Guus Koevermans 6-3, 6-1
6 april 2014 T.C. Bakkum 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 2-6
2e DE Gaby Beelen / Suzan Lamens 3-6, 6-2, 4-6
 DD Kim van der Horst - Ralph Knol / Suzan Lamens - Lennert van der Linden 7-6, 6-7, 6-7
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
9 dec 2019 534 320
4 nov 2019 532 356
7 okt 2019 541 467
9 sep 2019 593 478
5 aug 2019 622 630
1 jul 2019 766
10 jun 2019 773
6 mei 2019 762
1 apr 2019 761
4 mrt 2019 755
4 feb 2019 757
7 jan 2019 no rank 753
3 dec 2018 938 546
5 nov 2018 989 574
1 okt 2018 931 527
10 sep 2018 915 513
6 aug 2018 906 545
2 jul 2018 909 585
11 jun 2018 895 575
30 apr 2018 898 587
2 apr 2018 900 591
5 mrt 2018 911 619
5 feb 2018 933 618
1 jan 2018 939 653
4 dec 2017 940 654
30 okt 2017 959 553
2 okt 2017 1041 593
28 aug 2017 901 576
31 jul 2017 936 632
3 jul 2017 1012 663
29 mei 2017 1011 682
1 mei 2017 1007 677
3 apr 2017 995 684
6 mrt 2017 988 675
6 feb 2017 986 678
2 jan 2017 994 674
5 dec 2016 992 682
31 okt 2016 998 963
3 okt 2016 996 943
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 1 1
1 jan 2018 1
14 mei 2017 1,0998 0,5000
7 mei 2017 1,0998 0,5000
30 apr 2017 0,5000
1 jan 2017 1,0998 0,5000
1 jan 2017 1 1
5 jun 2016 1,5074 1,5018
29 mei 2016 1,4324 1,5401
22 mei 2016 1,4503 1,4160
8 mei 2016 1,4131 1,6350
24 apr 2016 1,4273 1,7268
17 apr 2016 1,2526 1,6898
10 apr 2016 1,2841 2,0000
1 jan 2016 1,1667
1 jan 2016 1
31 mei 2015 1,7994 1,7516
17 mei 2015 1,7479 1,7143
10 mei 2015 1,7082 1,6068
26 apr 2015 1,6409 1,7462
19 apr 2015 1,7020 1,9875
12 apr 2015 1,7458 2,1472
6 apr 2015 1,6215 2,3070
1 jan 2015 2,0192 2,0000
1 jan 2015 2 2
1 jan 2014 2,1038
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,7163
1 okt 2013 2,7163
1 sep 2013 2,8870
1 mrt 2013 3,9276
1 jan 2013 3
1 jan 2012 5 5
1 jan 2011 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 dec 2019 12 8
4 nov 2019 12 9
7 okt 2019 11 14
5 sep 2019 9 16
5 aug 2019 9 20
1 jul 2019 9 25
3 jun 2019 11 25
29 apr 2019 13 25
12 mrt 2019 11 25
12 feb 2019 11 25
3 dec 2018 21 17
5 nov 2018 24 18
2 okt 2018 20 14
3 sep 2018 20 14
6 aug 2018 22 14
2 jul 2018 21 17
4 jun 2018 21 17
30 apr 2018 19 17
2 apr 2018 21 18
5 mrt 2018 21 19
5 feb 2018 19 20
1 jan 2018 17 21
4 dec 2017 17 12
30 okt 2017 19 13
2 okt 2017 22 12
28 aug 2017 19 13
31 jul 2017 20 13
3 jul 2017 23 13
5 jun 2017 23 13
1 mei 2017 23 13
3 apr 2017 23 14
6 mrt 2017 23 15
6 feb 2017 23 14
9 jan 2017 23 14
5 dec 2016 23 24
31 okt 2016 23 31
3 okt 2016 22 31
5 sep 2016 30
1 aug 2016 46
11 jul 2016 28
6 jun 2016 17
2 mei 2016 18
4 apr 2016 19
7 mrt 2016 19
1 feb 2016 20
4 jan 2016 21
7 dec 2015 22
2 nov 2015 22
5 okt 2015 22
7 sep 2015 21
3 aug 2015 20
7 jul 2015 28
1 jun 2015 51 117
4 mei 2015 50 115
6 apr 2015 51 115
2 mrt 2015 52 112
2 feb 2015 53 118
5 jan 2015 54 120
1 dec 2014 94 118
3 nov 2014 94 118
6 okt 2014 93 119
1 sep 2014 95 114
4 aug 2014 150 118
7 jul 2014 147 114
2 jun 2014 259
5 mei 2014 262
7 apr 2014 262
10 mrt 2014 259
3 feb 2014 256