NL toptennisser Stijn Paardekooper
Bijgewerkt t/m 12 juni 2024 Home



♂ Stijn Paardekooper KNLTB 27161048
Paardekooper, S.
ITF ATP




Prestaties
Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
26 mei 2024 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 0-8
1e HE Lars Schouten / Stijn Paardekooper 3-6, 0-6
 HD Raphael Mujan - Lars Schouten / Stijn Paardekooper - Moos van Donk 7-5, 6-7, [5-10]
1e GD Raphael Mujan - Gabriëlla Mujan / Stijn Paardekooper - Warda Ait El Bachir 2-6, 2-6
20 mei 2024 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Zandvoort 2 8-0
2e HE Stijn Paardekooper / Niek Gijsen 7-5, 6-2
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Niek Gijsen - Luuk van Randtwijk 6-1, 6-2
2e GD Stijn Paardekooper - Warda Ait El Bachir / Jordan Kurtz - Sander Paradis 6-2, 6-2

NK Tennis 2023 (Amstelveen, 12 dec - 17 dec) *****
KF HE Ronetto van Tilburg / Stijn Paardekooper 6-4, 6-4
1R HE Stijn Paardekooper / Pepijn Bastiaansen 6-4, 6-4
HF HD Jip van Assendelft - Christian Lerby / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 5-7, 6-3, [10-4]
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jurriaan Bol - Ronetto van Tilburg 2-6, 6-3, [10-8]

Eindhoven Future 2023 (mannen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
HF HE Adrian Ötzbach / Stijn Paardekooper 6-3, 3-6, 6-2
KF HE Stijn Paardekooper / Jip van Assendelft 6-1, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Maxime Mora 3-6, 6-4, 6-2
1R HE Stijn Paardekooper / Paul Barbier Gazeu 6-3, 6-4
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Tim Rühl - Patrick Zahraj 6-1, 6-7(9), [13-11]
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Daniël de Jonge - Guy den Heijer 6-3, 6-3
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Marcel Hornung - Marlon Vankan 4-6, 6-3, [10-3]
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Rik Muller - Lodewijk Weststrate 6-7(8), 6-3, [10-6]

67e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen 2023 (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
1R HE Sander Jans / Stijn Paardekooper 6-4, 6-2
  F HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jurriaan Bol - Ronetto van Tilburg 6-3, 6-4
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jip van Assendelft - Quin Verstegen 7-6(12), 3-6, 7-6(5)
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Freek van Donselaar - Bastiaan Weststrate 6-3, 6-4

Boekweit/Olie Tennis **** en Padel toernooi 2023 (Hoorn, 8 jul - 16 jul) ****
KF HE Jip van Assendelft / Stijn Paardekooper 7-5, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Quintan van Wijk 6-4, 6-1

Den Haag Future 2023 (mannen) (Den Haag, 1 jul - 9 jul) $25.000
1R HD Simon Beaupain - Jakub Wojcik / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 3-6, 7-6(2), [16-14]

Alkmaar Future 2023 (mannen) (Alkmaar, 25 jun - 2 jul)
KF HD Sidané Pontjodikromo - Deney Wassermann / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-7(1), 6-4, [10-6]
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Samir Agadi - Samuel Rubell 6-2, 6-2

Leeuwenbergh NRT ** 2023 (Den Haag, 3 jun - 11 jun) **
  F HE Stijn Paardekooper / Freek van Donselaar 6-4, 6-1
HF HE Stijn Paardekooper / Pieter de Lange 7-5, 6-2
KF HE Stijn Paardekooper / Wout Vermeer 6-3, 6-4
2R HE Stijn Paardekooper / Cas de Ruiter 6-4, 6-0
1R HE Stijn Paardekooper / Martijn Kerssens 6-2, 6-1
  F HD Julius Bult - Lars Wagenaar / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 2-6, 6-3, [10-6]
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Edward Etty - Teun Mantel 6-4, 6-3
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Bas Bouwman - Gijs Olff 6-1, 6-3
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Niek Gijsen - Vincent Kors 6-4, 6-3

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
1R HE Tomi van den Ham / Stijn Paardekooper 6-3, 4-6, 6-1
  F HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Boas Deden - Jouke Jan Schaap 6-2, 6-2
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Max Adriaanse - Jasper Visker 6-2, 6-3
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Teun Rozenberg - Moritz Schroeter 6-3, 6-3
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jacco Arends - Daan Meijer 6-3, 6-0

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 mei 2023 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 8-0
2e HE Stijn Paardekooper / Floris van den Brink 6-1, 4-0 Opgave
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Ryan Koffeman - Daan Maasland 6-3, 6-1
2e GD Stijn Paardekooper - Marente Sijbesma / Ryan Koffeman - Marlot Meddens 6-2, 6-3

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 6
20 mei 2023 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Krimpen (Krimpen a/d IJssel) 1 3-3
2e HE Stijn Paardekooper / Tim Jansen 6-4, 6-1
2e HD Stijn Paardekooper - Moos van Donk / Luuk van Eeuwen - Tim Jansen 6-3, 6-3

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
14 mei 2023 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
 HD Tomi van den Ham - Max van Wijk / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 1-6, 1-6
2e GD Arthur van der Kooij - Dilara Okur / Stijn Paardekooper - Marente Sijbesma 5-7, 4-6

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 6
13 mei 2023 T.V. Markant (Breda) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-4
2e HE Daan Maasdam / Stijn Paardekooper 3-6, 0-6
1e HD Wouter Adriaansen - Jesse Pepijn Voorn / Stijn Paardekooper - Moos van Donk 6-7, 4-6
6 mei 2023 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 4-2
2e HE Stijn Paardekooper / Finn van der Schoot 6-1, 6-1
1e HD Stijn Paardekooper - Guy Rutten / Martijn Fens - Tijs Groesbeek 3-6, 4-6

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
Q1 HE Quin Verstegen / Stijn Paardekooper 6-3, 3-6, [10-5]
KF HD Robin Haase - Matwé Middelkoop / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-2, 3-6, [10-7]

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
KF HE Abel Forger / Stijn Paardekooper 4-6, 7-5, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Mac Visser 6-3, 6-2
1R HE Stijn Paardekooper / Thijs Roper 6-2, 6-1

REO SocioHypotheek NRT**** (Roden, 6 aug - 14 aug) ****
KF HE Jarno Jans / Stijn Paardekooper 6-4, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Thijs Roper 6-1, 6-1
1R HE Stijn Paardekooper / Niels Roemeling 6-2, 6-1
HF HD Jarno Jans - Sander Jans / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-4, 6-4
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Niels Roemeling - Jasper Visker 6-3, 6-3
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Boas Deden - Jouke Jan Schaap 6-1, 6-4

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ****
  F HE Brian Bozemoj / Stijn Paardekooper 6-3, 6-2
HF HE Stijn Paardekooper / Joris Hoogland 6-4, 6-0
KF HE Stijn Paardekooper / Guy den Heijer 7-5, 6-2
2R HE Stijn Paardekooper / Gian Issa 6-4, 6-7, 6-3
1R HE Stijn Paardekooper / Rob van den Berg 5-7, 6-2, 6-4
  F HD Rob van den Berg - Guy den Heijer / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-3, 7-5
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Robert van de Graaf - Tim Muller 6-1, 6-2
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Niek Gijsen - Jens Wever 6-4, 6-1

Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
1R HE Arthur van der Kooij / Stijn Paardekooper 6-4, 6-1
HF HD Cian Mikkelsen - Timo de Visser / Stian Klaassen - Stijn Paardekooper 6-4, 6-2
KF HD Stian Klaassen - Stijn Paardekooper / Kaj Achttienribbe - Finn Tinnemans 6-2, 6-2
1R HD Stian Klaassen - Stijn Paardekooper / Julius Bult - Sil Hollemans 7-5, 6-4

66e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
1R HE Stijn Slump / Stijn Paardekooper 6-1, 6-3
KF HD Zachary Eisinga - Daniël de Jonge / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 2-6, 6-2, 6-1
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Ole Bredschneijder - Stijn Pel 6-2, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
  F HE Stijn Paardekooper / Stijn Slump 3-6, 6-2, 6-4
HF HE Stijn Paardekooper / Steffan van Weldam 6-3, 7-5
KF HE Stijn Paardekooper / Julius Bult 6-3, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Freek van Donselaar 6-3, 6-1
1R HE Stijn Paardekooper / Rein Koenders 6-2, 6-1
KF HD Julius Bult - Stijn Paardekooper / Thieme Thelosen - Yorrick Veldkamp 7-5, 6-2
1R HD Julius Bult - Stijn Paardekooper / Vinzenz Koning - Jay Trip 6-3, 6-4

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
HF HE Ole Bredschneijder / Stijn Paardekooper 6-3, 6-2
KF HE Stijn Paardekooper / Twan van Zijl 3-6, 7-6, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Gian Issa 6-3, 6-0
1R HE Stijn Paardekooper / Tomi van den Ham 6-3, 6-7, 7-5
  F HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jesse den Hartog - Luuk van Randtwijk 7-6, 7-5
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jelmer Broers - Xander Spong 6-2, 2-6, 6-2
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Bastijn Groenendaal - Nick van den Hurk López 6-3, 6-0
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Freek van Donselaar - Aydan Gomez Osorio 6-3, 6-1

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
KF HE Aydan Gomez Osorio / Stijn Paardekooper 7-5, 6-3
2R HE Stijn Paardekooper / Lasse Reinhard 6-4, 6-1
1R HE Stijn Paardekooper / Edward Etty 6-4, 6-4

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
KF HE Pepijn Bastiaansen / Stijn Paardekooper 6-2, 6-1
2R HE Stijn Paardekooper / Bart Brons 6-2, 4-6, 6-1
1R HE Stijn Paardekooper / Twan van Zijl 5-7, 6-0, 7-6
  F HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Sil Hollemans - Yannick Verwater 6-3, 6-4
HF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Mike Groenendijk - Quinn Groenendijk 6-3, 7-6
KF HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Aydan Gomez Osorio - Moritz Schroeter Walkover
1R HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jacco Arends - Thieme Thelosen 6-2, 6-0

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
2R HE Michiel de Krom / Stijn Paardekooper 6-2, 3-6, 6-1
1R HE Stijn Paardekooper / Edward Etty 6-3, 6-3
1R HD Rob van den Berg - Robin Grit / Julius Bult - Stijn Paardekooper 6-1, 6-7, 6-4

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 2
29 mei 2022 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 1 5-3
1e HE Stijn Paardekooper / Stefan de Jong 6-2, 3-6, 0-6
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Jurriaan Bol - Stefan de Jong 6-4, 2-6, [10-7]
22 mei 2022 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 4-4
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Joris Bodin - Quinten Kleiboer 6-3, 6-4
1e GD Stijn Paardekooper - Marente Sijbesma / Joris Bodin - Tiffany Höberth 4-6, 6-3, [10-8]
15 mei 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-7
 HD Vincent Schütte - Luka Kukulic / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-7, 2-6
2e GD Jade Schoelink - Vincent Schütte / Stijn Paardekooper - Marente Sijbesma 6-4, 2-6, [6-10]

Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
KF HE Jurriaan Bol / Stijn Paardekooper 4-6, 6-1, 7-6
2R HE Stijn Paardekooper / Twan van Zijl 6-4, 3-6, 7-5
1R HE Stijn Paardekooper / Sil Hollemans 4-6, 6-3, 6-3
KF HD Wilco Geenen - Thorsten Sollie / Stijn Paardekooper - Moritz Schroeter 7-6, 6-0
1R HD Stijn Paardekooper - Moritz Schroeter / Martijn Fens - Kai Rottiné 6-2, 5-7, 6-3

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
KF HD Marc Dijkhuizen - Arthur van der Kooij / Stijn Paardekooper - Moritz Schroeter 7-5, 6-2
1R HD Stijn Paardekooper - Moritz Schroeter / Maico Egbers - Sil Hollemans 6-3, 2-6, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
11 oktober 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Xavier van der Heijden - Maik Gijzen 6-7, 6-4, [10-8]
1e GD Sanne Schalekamp - Stijn Paardekooper / Nadine Gobin - Maik Gijzen 6-3, 5-7, [5-10]
4 oktober 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-7
2e HE David Valstar / Stijn Paardekooper 1-6, 1-6
 HD David Valstar - Yannick van der Weerden / Daniel Verbeek - Stijn Paardekooper 3-6, 6-3, [7-10]
27 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 8-0
2e HE Stijn Paardekooper / Walkover
 HD Stijn Paardekooper - Daniel Verbeek / Walkover
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-4
1e HE Lodewijk Weststrate / Stijn Paardekooper 6-2, 6-2
1e GD Erika Vogelsang - Jens Hoogendam / Sanne Jansen - Stijn Paardekooper 6-3, 6-7, [10-6]
13 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Ryan Koffeman - Daan Maasland 6-3, 6-2
1e GD Sanne Jansen - Stijn Paardekooper / Daan Maasland - Marlot Meddens 7-5, 6-4

Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
1R HD Rob van den Berg - Tim Jansen / Roy Oldenburger - Stijn Paardekooper 6-4, 7-5

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
2 juni 2019 T.V. Prinsenbeek 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 0-8
2e HE Erwin Stoffelen / Stijn Paardekooper 3-6, 4-6
 HD Niels Bot - Erwin Stoffelen / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 6-7, 7-6, [4-10]
1e GD Sander Braaksma - Sarah Peek / Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve 6-7, 3-6
26 mei 2019 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 6-2
2e HE Daniel Verbeek / Stijn Paardekooper 6-0, 6-1
 HD Daniel Verbeek - Abel Forger / Stijn Paardekooper - Brian Bozemoj 6-7, 6-3, [10-8]
1e GD Raphael Mujan - Laurčl Polman / Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve 6-1, 6-4
19 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 5-3
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Ronald Blonk - Christian Vroomen 7-6, 3-6, [5-10]
1e GD Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve / Christian Vroomen - Debby Haak 6-4, 6-0
12 mei 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 4-4
2e HE Stijn Paardekooper / Aydan Gomez Osorio 1-6, 6-0, 0-6
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Laurens Lammers - Aydan Gomez Osorio 6-4, 5-7, [3-10]
1e GD Linda Gerth-Verhoeve - Stijn Paardekooper / Liv Geurts - Laurens Lammers 6-2, 6-3
22 april 2019 B.L.T.V. (Breda) 2 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 3-5
 HD Tommie Withagen - Michael Heffels / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 7-5, 6-2
1e GD Kim Paulussen - Tommie Withagen / Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve Walkover
14 april 2019 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 2 8-0
1e HE Stijn Paardekooper / Toby de Klerk 7-6, 6-1
 HD Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper / Brian Verschuure - Toby de Klerk 5-7, 7-6, [10-5]
7 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 5 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 1-7
 HD Jari Alberts - Joey Dijkstra / Brian Bozemoj - Stijn Paardekooper 1-6, 1-6
1e GD Esmée Heini - Jari Alberts / Stijn Paardekooper - Linda Gerth-Verhoeve 1-6, 2-6
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 1322 1343
6 mei 2024 1308 1336
1 apr 2024 1311 1342
4 mrt 2024 1293 1333
5 feb 2024 1291 1324
8 jan 2024 1296 1324
4 dec 2023 1295 1320
6 nov 2023 1295 1320
2 okt 2023 1309 1302
28 aug 2023 1295 1293
31 jul 2023 2265
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 1 1
1 jan 2023 1 1
1 aug 2022 0,9504
1 jan 2022 2 2
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 25 19
6 mei 2024 17 17
1 apr 2024 23 20
4 mrt 2024 22 20
5 feb 2024 22 20
8 jan 2024 23 19
4 dec 2023 32 29
6 nov 2023 33 28
2 okt 2023 37 29
4 sep 2023 34 23
31 jul 2023 26 25
3 jul 2023 25 21
5 jun 2023 27 24
1 mei 2023 24 25
3 apr 2023 24 24
27 feb 2023 36 31
30 jan 2023 36 31
2 jan 2023 33 28
5 dec 2022 34 27
31 okt 2022 35 29
3 okt 2022 35 29
5 sep 2022 34 30
1 aug 2022 54 48
4 jul 2022 61 55
6 jun 2022 120 163
2 mei 2022 129 171
4 apr 2022 129 171
1 mrt 2022 127 172
1 feb 2022 128 169
4 jan 2022 127 174
7 dec 2021 127 174
2 nov 2021 132 174
5 okt 2021 132 175
30 aug 2021 127 160
3 aug 2021 175 168
6 jul 2021 310
1 jun 2021 310
29 apr 2021 310
6 apr 2021 310
2 mrt 2021 310
2 feb 2021 309
5 jan 2021 309
1 dec 2020 307
3 nov 2020 309
5 okt 2020 310
1 sep 2020 310
3 aug 2020 318
2 mrt 2020 318
4 feb 2020 316
7 jan 2020 315