NL toptennisser Steven Ammerlaan
Bijgewerkt t/m 28 september 2020 Home



♂ Steven Ammerlaan KNLTB 15064484
Ammerlaan, S.H.A.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 2
27 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
2e HE Toon van de Griendt / Steven Ammerlaan 6-4, 5-7, 6-2
 HD Milo ter Reegen - Bas Middelkoop / Steven Ammerlaan - Joey Dijkstra 3-6, 5-7
20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 3-5
2e HE Steven Ammerlaan / Jordi Jansens 3-6, 5-7
2e GD Steven Ammerlaan - Emily Schut / Vivian Hegeman - Jordi Jansens 6-4, 7-6
13 september 2020 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
 HD Arthur van der Kooij - Max van Wijk / Ingmar Remmerswaal - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, [6-10]
2e GD Max van Wijk - Maarit Kans / Emily Schut - Steven Ammerlaan 6-3, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 4-6, 4-6
26 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Jordy Grit - Julian Hendriks 6-4, 6-2
2e GD Steven Ammerlaan - Bo Rol / Jordy Grit - Amber Maalderink 6-7, 6-2, [4-10]
19 mei 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
 HD Gwen Peeters - Ruud den Hartigh / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 3-6, 2-6
2e GD Niels Koetje - Joske van der Sluis / Arina Sorokina - Steven Ammerlaan 4-6, 4-6
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Veracket (Groningen) 1 6-2
2e HE Steven Ammerlaan / Erik-Jan de Heide 2-6, 7-5, 3-6
22 april 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
 HD Tim Evers - Paul Wennink / Hugo Strang - Steven Ammerlaan 6-4, 6-4
2e GD Hugo Kampschreur - Annelie de Vries / Steven Ammerlaan - Cheryl Weerdenburg 6-2, 6-3
14 april 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 6-2
 HD Hugo Strang - Steven Ammerlaan / Jorn Herber - Ruben Fernhout 6-4, 6-1
2e GD Steven Ammerlaan - Arina Sorokina / Harry van Reek - Yanniek Voogel 6-1, 6-1
7 april 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
2e HE Noah ten Veen / Steven Ammerlaan 6-0, 6-2
2e GD Sophie van Tongeren - Nils Schlamann / Arina Sorokina - Steven Ammerlaan 6-7, 6-4, [5-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 3-3
 HD Hugo Strang - Steven Ammerlaan / Russell Josh Evangelista - Millen Mortier 3-6, 7-6, [11-13]

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
27 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Hillegomse T.C. 1 5-3
2e HE Steven Ammerlaan / Tim Muller 3-6, 7-6, 6-4
 HD Bram Stultiens - Steven Ammerlaan / Tim Muller - Teis Visser 4-6, 6-3, [5-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
13 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / Koog-Zaandijkse T.V. (Koog a/d Zaan) 1 5-3
 HD Steven Ammerlaan - Daan Eickmans / Melchert Leguijt - Jelmer van Vliet 5-7, 2-6
2e GD Steven Ammerlaan - Femke Paap / Tim Beijer - Denise Kersten 3-6, 3-6
10 mei 2018 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
 HD Thijs Hagen - Robin Roelofs / Steven Ammerlaan - Hugo Strang 5-7, 6-4, [10-8]
2e GD Bastiaan Storm - Nathalie Reinhard / Steven Ammerlaan - Bo Rol 6-1, 1-6, [10-8]
6 mei 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
2e HE Colin van der Hel / Steven Ammerlaan 6-3, 7-6
 HD Edwin Beffers - Casper Loonen / Hugo Strang - Steven Ammerlaan 3-6, 7-6, [10-8]
22 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 6-2
 HD Daan Eickmans - Steven Ammerlaan / Rosco Muller - Ytzen Zeilstra 6-2, 4-6, [10-5]
2e GD Steven Ammerlaan - Bo Rol / Twan Kok - Ilvi van Boxel 6-7, 3-6
8 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
2e HE Steven Ammerlaan / Robert Kef 1-6, 3-6
 HD Steven Ammerlaan - Hugo Strang / Jurre van Rossum - Dave Nijhuis 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 26
28 mei 2017 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
 HD Sander van Dongen - Laurens Haxelmans / Mark van Hesteren - Steven Ammerlaan 6-1, 6-2
2e GD Myrthe Wittkämper - Laurens Haxelmans / Steven Ammerlaan - Femke Paap 6-4, 7-5
21 mei 2017 T.V. De Lobbelaer (Zevenbergen) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 0-8
 HD Tim Faatz - Lars de Jongh / Mark van Hesteren - Steven Ammerlaan 4-6, 6-7
2e GD Tim Faatz - Julia van Tuyll van Serooskerken / Steven Ammerlaan - Birgit Heijnemans Opgave thuis
14 mei 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / B.L.T.V. (Breda) 1 2-6
1e HE Steven Ammerlaan / Roland van de Kerkhof 1-6, 1-6
 HD Steven Ammerlaan - Hugo Strang / Pepijn van Doorn - Roland van de Kerkhof 2-6, 2-6
2e GD Steven Ammerlaan - Birgit Heijnemans / Max van Nunen - Karen Evers 7-6, 6-7, 6-7
7 mei 2017 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
2e HE Rens Vogelesang / Steven Ammerlaan 6-3, 6-4
 HD Joost van Dijk - Rens Vogelesang / Steven Ammerlaan - Mark van Hesteren 3-6, 4-6
2e GD Michelle Hazenberg - Rens Vogelesang / Birgit Heijnemans - Steven Ammerlaan 2-6, 2-6
30 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. De Lissevoort (Nuenen) 1 2-6
 HD Steven Ammerlaan - Mark van Hesteren / Frank van Gils - Bob Perik 6-3, 3-6, 2-6
2e GD Steven Ammerlaan - Pauline Kuijer / Bob Perik - Liselotte Stienen 0-6, 6-3, 6-7
17 april 2017 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
2e HE Maarten Zwanen / Steven Ammerlaan 6-3, 6-3
 HD Christian Vroomen - Jurrian van der Weide / Mark van Hesteren - Steven Ammerlaan 0-6, 6-3, 3-6
9 april 2017 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / R.T.C. N.I.P. (Roermond) 2 5-3
2e HE Steven Ammerlaan / Quint Jessen 4-6, 5-7
 HD Steven Ammerlaan - Mark van Hesteren / Quint Jessen - Sebastian Heinrichs 6-3, 3-6, 1-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 2-6
 HD Steven Ammerlaan - Thijs Buur / Dick Rooijendijk - Mitchel Gietman 7-6, 3-6, 7-6
29 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 2-6
1e HE Steven Ammerlaan / Wesley Muijs 1-6, 0-6
 HD Bram Stultiens - Steven Ammerlaan / Wesley Muijs - Mark Pluk 3-6, 4-6
22 mei 2016 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 5-1
 HD Sander Compeer - Thijs Hagen / Bram Stultiens - Steven Ammerlaan 6-4, 6-7, 7-5
8 mei 2016 L.T.V. Breukelen 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 2-6
2e HE Steven Vink / Steven Ammerlaan 7-5, 3-6, 2-6
24 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 3-5
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Ruben Oberink - Jeroen Zouteriks 4-6, 7-6, 5-7
2e GD Pauline Kuijer - Steven Ammerlaan / Floor Hinten - Jeroen Zouteriks 4-6, 2-6
17 april 2016 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 4-4
 HD Pim van der Schoot - Roeland van de Vorst / Steven Ammerlaan - Bram Stultiens 4-6, 6-1, 6-7
2e GD Karlijn Agten - Stefan Lončar / Steven Ammerlaan - Bo Rol 4-6, 6-3, 7-6
10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
2e HE Steven Ammerlaan / Lex Enklaar 0-6, 3-6
 HD Steven Ammerlaan - Bram Stultiens / Koen Schuurmans - Tim van Rodijnen 2-6, 3-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 4 4
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 3 4
28 mei 2017 3,6381
21 mei 2017 3,7860
14 mei 2017 3,4977 3,6733
7 mei 2017 3,4031 3,7370
30 apr 2017 3,4769
17 apr 2017 3,0715 3,8885
9 apr 2017 3,0386 3,8511
1 jan 2017 3,0851
1 jan 2017 3
5 jun 2016 3,8835
29 mei 2016 3,0638 3,8383
22 mei 2016 3,8450
8 mei 2016 3,1204
24 apr 2016 3,7499
17 apr 2016 3,6071
10 apr 2016 3,0228 3,5130
1 jan 2016 3,0057
1 jan 2016 3