NL toptennisser Steffi Kröger
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♀ Steffi Kröger KNLTB 23307390
Krôger, S.E.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 6-2
 DD Roos Gerritsen - Steffi Kröger / Sophie van der Horst - Merel Spaander 6-3, 6-2
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e DE Pleun Kramer / Steffi Kröger 2-6, 0-6
2e GD Pleun Kramer - Robert Kef / Jesse Abbey - Steffi Kröger 3-6, 2-6
19 mei 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. Hoorn 2 6-2
1e DE Steffi Kröger / Miriam van der Zee 6-4, 6-4
2e GD Steffi Kröger - Jesse Abbey / Ruben Hof - Naomi de Kwaadsteniet 6-0, 6-4
12 mei 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 3-5
1e DE Steffi Kröger / Marjolein de Langen-Oudegeest 3-6, 6-2, 6-3
 DD Coco Bosman - Steffi Kröger / Caroline de Vries - Linda Jelsma 3-6, 3-6
1e GD Jesse Abbey - Steffi Kröger / Marck Limmen - Linda Jelsma 6-1, 7-5
22 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 5-3
1e DE Lisa van Tiel / Steffi Kröger 6-4, 6-7, 3-6
 DD Myrthe Mooi - Lisa van Tiel / Coco Bosman - Steffi Kröger 6-2, 6-4
14 april 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
 DD Steffi Kröger - Coco Bosman / Carmen van Poelgeest - Beau Blokker 6-4, 3-6, [10-7]
1e GD Jesse Gerritsen - Steffi Kröger / Xander Spong - Beau Blokker 3-6, 4-6
7 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / L.T.C. Soestdijk 1 2-6
 DD Sanne van den Bor - Jasmin Gerritsen / Coco Bosman - Steffi Kröger 7-5, 5-7, [9-11]
1e GD Mischa Boschman - Sabine Huijskes / Steffi Kröger - Jesse Abbey 3-6, 6-2, [7-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 8
27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
 DD Tamara Reedijk-Mol - Julia Tuhusula / Esmée van der Helm - Steffi Kröger 3-6, 4-6
2e GD Tamara Reedijk-Mol - Mikey Cairo / Steffi Kröger - Holger Zühlsdorff-Pavlovic 5-7, 6-7
21 mei 2018 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 1-7
 DD Esmée van der Helm - Steffi Kröger / Marleen Jansen - Annelie de Vries 6-1, 0-6, [8-10]
10 mei 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / L.T.C. Barneveld 1 5-3
2e DE Danielle Lescrauwaet / Steffi Kröger 0-6, 1-6
 DD Elleke Brölman - Nathalie Kiel / Steffi Kröger - Nicole van Ginkel 6-4, 6-4
1e GD Elleke Brölman - Michiel Wolters / Steffi Kröger - Wout Doumen 6-3, 6-2
6 mei 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
 DD Nika Beukers - Jade Kluijtmans / Steffi Kröger - Esmée van der Helm 7-5, 6-7, [9-11]
2e GD Guus van de Kerkhof - Lienka Ammar / Wout Doumen - Steffi Kröger 6-3, 4-6, [13-11]
22 april 2018 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 4-4
2e DE Steffi Kröger / Diane Schäfer 1-6, 0-6
1e GD Steffi Kröger - Holger Zühlsdorff-Pavlovic / Evelien Strijker - Roy van de Ven 6-1, 7-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 24
28 mei 2017 L.T.C. Barneveld 1 / T.C. Bemmel 1 5-3
 DD Nicole van Ginkel - Steffi Kröger / Jill Jansen - Marjolein Kamphuis 4-6, 6-3, 6-2
2e GD Niels Hardeman - Steffi Kröger / Joost Geurts - Jill Jansen Opgave thuis
21 mei 2017 T.V. De Krekel (Veghel) 1 / L.T.C. Barneveld 1 0-8
2e GD Robin Vugs - Bob Lankester / Steffi Kröger - Jan Snoeij 3-6, 3-6
14 mei 2017 L.T.C. Barneveld 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 2-6
 DD Steffi Kröger - Nicole van Ginkel / Elsemieke Dokter - Resie Hoeijmakers 6-4, 2-6, 2-6
2e GD Rens Kok - Steffi Kröger / Elsemieke Dokter - Ruben Oberink 5-7, 4-6
7 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / L.T.C. Barneveld 1 6-2
2e DE Bo Luttikhuis / Steffi Kröger 6-3, 6-0
 DD Lisa Lubben - Laurie Nuchelmans / Kim van Ginkel - Steffi Kröger 6-2, 6-3
30 april 2017 L.T.C. Barneveld 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e DE Steffi Kröger / Julyette Steur 4-6, 4-6
2e GD Platon Frolov - Steffi Kröger / Julian van Heur - Natalja Krekelberg 6-7, 4-6
17 april 2017 L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 / L.T.C. Barneveld 1 5-3
 DD Marlies Vermeulen - Diane Schäfer / Nicole van Ginkel - Steffi Kröger 6-3, 6-3
2e GD Nicky Reijnders - Diane Schäfer / Rens Kok - Steffi Kröger 6-2, 6-3
9 april 2017 L.T.C. Barneveld 1 / L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 4-4
1e DE Steffi Kröger / Anne van Pelt 6-1, 7-6
2e GD Platon Frolov - Steffi Kröger / Ingmar van Dongen - Laura Sterkman 0-6, 6-4, 6-7

Shot Open 2015 (Zeist, 5 jul - 12 jul) **
HF DD Pleun Burgmans - Paula de Man / Frida Cnossen - Steffi Kröger 6-3, 6-0
KF DD Frida Cnossen - Steffi Kröger / Charissa Damas - Irena van Meer 6-3, 6-0

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
31 mei 2015 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e DE Elleke Brölman / Steffi Kröger 6-3, 6-1
1e GD Elleke Brölman - Michiel Harmsen / Steffi Kröger - Victor van Ruissen 6-4, 6-7, 6-7
17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 3-5
1e DE Ayla Rebel / Steffi Kröger 0-6, 3-6
 DD Moesha van Leeuwen - Ayla Rebel / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Steffi Kröger 6-4, 4-6, 6-4
1e GD Ayla Rebel - Bas Haverlag / Steffi Kröger - Aloys van Baal 6-4, 4-6, 6-7
10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bilthoven 2 4-4
1e DE Steffi Kröger / Annick Verhaar 2-6, 2-6
 DD Steffi Kröger - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Kim van Heur - Annick Verhaar 3-6, 6-7
1e GD Victor van Ruissen - Steffi Kröger / Noortje van Leeuwen - Alexander Popping 6-4, 6-2
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7-1
2e DE Marlies Vermeulen / Steffi Kröger 6-0, 6-2
 DD Fleur Eggink - Kim Borg / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Steffi Kröger 6-3, 6-3
1e GD Douwe Disbergen - Marlies Vermeulen / Steffi Kröger - Victor van Ruissen 2-6, 7-6, 6-7
19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
2e DE Steffi Kröger / Stephanie Oostveen 6-3, 6-3
 DD Ana Jocelijn Cavero Roeper - Steffi Kröger / Stephanie Oostveen - Anniek Jansen 3-6, 2-6
1e GD Steffi Kröger - Victor van Ruissen / Tim van den Dijssel - Barbara Huyskes 6-4, 5-7, 7-6
12 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e DE Sophie van Wede / Steffi Kröger 1-6, 0-6
 DD Julia Tuhusula - Sophie van Wede / Steffi Kröger - Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-4, 6-2
1e GD Ingmar van Dongen - Julia Tuhusula / Victor van Ruissen - Steffi Kröger 6-4, 6-2
6 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bemmel 1 0-8
2e DE Steffi Kröger / Marjolein Kamphuis 6-4, 1-6, 5-7
 DD Steffi Kröger - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Shanna de Cortie - Hilde ten Wolde 6-2, 3-6, 2-6
1e GD Victor van Ruissen - Steffi Kröger / Marjolein Kamphuis - Nick van Boxtel 5-7, 0-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 3 2
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 3,0450
21 mei 2017 3,0918
14 mei 2017 2,7776
7 mei 2017 2,1878 2,6686
30 apr 2017 2,1500 2,5230
17 apr 2017 2,2333
9 apr 2017 2,1500 2,1500
1 jan 2017 2,1500
1 jan 2017 3
31 mei 2015 2,7070 2,3355
17 mei 2015 2,7070 2,4543
10 mei 2015 2,6040 2,6605
26 apr 2015 2,5570 3,0238
19 apr 2015 2,6674 3,4576
12 apr 2015 2,7443 3,3021
6 apr 2015 2,7146 3,3021
1 jan 2015 2,7146
1 jan 2015 3 3
1 mrt 2013 4,0942
1 jan 2013 4
1 jan 2012 5 4
1 mei 2011 5,0912 4,7178
1 jan 2011 6 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 jul 2018 249
4 jun 2018 248
30 apr 2018 247
2 apr 2018 244
5 mrt 2018 244
5 feb 2018 244
1 jan 2018 243
4 dec 2017 248
30 okt 2017 249
2 okt 2017 249
28 aug 2017 251
31 jul 2017 258
6 jun 2016 233 124
2 mei 2016 232 119
4 apr 2016 232 119
7 mrt 2016 237 124
1 feb 2016 239 121
4 jan 2016 244 127
7 dec 2015 256 131
2 nov 2015 258 131
5 okt 2015 257 129
7 sep 2015 256 131
3 aug 2015 262 129