NL toptennisser Sophie van Tongeren
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♀ Sophie van Tongeren KNLTB 27333272
Tongeren, S. van




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
29 mei 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / R.C. Borne 1 5-3
2e DE Sonja Dobrowolski / Sophie van Tongeren 3-6, 3-6
 DD Evelien Bruningmeyer - Puck Ooms / Fenna Douwes - Sophie van Tongeren 7-5, 6-0
22 mei 2022 R.C. Borne 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 4-4
2e DE Sophie van Tongeren / Pleun Splinter 7-6, 6-1
2e GD Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren / Pleun Splinter - Seb Dijkema 6-4, 6-3
15 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 1 4-4
 DD Demi Huisman - Juna Schavemaker / Suze Bennink - Sophie van Tongeren 6-7, 4-6
2e GD Bastijn Groenendaal - Marke Zwaan / Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren 3-6, 6-1, [10-8]
1 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / R.C. Borne 1 4-4
1e DE Lotus Wilting / Sophie van Tongeren 6-3, 6-4
 DD Puck Luttikhuis - Lotus Wilting / Suze Bennink - Sophie van Tongeren 6-4, 6-2
2e GD Sjoerd Idzerda - Suze Brock / Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren 5-7, 3-6
24 april 2022 R.C. Borne 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
2e DE Sophie van Tongeren / Lotte van Til 6-4, 6-1
 DD Maartje Mekenkamp - Sophie van Tongeren / Yentl Methorst - Lisa Marrée 4-6, 4-6
2e GD Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren / Lotte van Til - Niels Rijnders 6-4, 6-3
18 april 2022 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / R.C. Borne 1 6-2
 DD Kim Stukker - Manon Zijlstra / Fenna Douwes - Sophie van Tongeren 6-4, 6-4
10 april 2022 R.C. Borne 1 / H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 4-4
1e DE Sophie van Tongeren / Flore Hullegie 4-6, 4-6
2e GD Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren / Vincent Schadee - Isa Spruyt 6-3, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
27 september 2020 R.C. Borne 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
2e DE Sophie van Tongeren / Demi Huisman 6-4, 6-3
1e GD Sophie van Tongeren - Ivan Trendafilov / Roelof Ameshoff - Juna Schavemaker 3-6, 4-6
13 september 2020 R.C. Borne 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 6-2
2e DE Sophie van Tongeren / Senna van den Heuvel 4-6, 7-6, 3-6
1e GD Sophie van Tongeren - Niek Wigger / Joyce Fennis - Joeri Ertner Walkover

Ludica Open 2019 (Enschede, 31 aug - 8 sep) **
1R DE Benthe de Bresser / Sophie van Tongeren 7-5, 2-6, 6-3
HF DD Benthe de Bresser - Tess de Vocht / Lisa Lubben - Sophie van Tongeren 6-4, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 7-1
2e DE Sophie van Tongeren / Monika Kavace 6-1, 6-3
26 mei 2019 R.C. Borne 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
2e DE Sophie van Tongeren / Frédérique de Vries 4-6, 7-6, 6-7
2e GD Wibo Behm - Sophie van Tongeren / Annelie de Vries - Hugo Kampschreur 4-6, 6-1, [4-10]
19 mei 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / R.C. Borne 1 3-5
2e DE Yanniek Voogel / Sophie van Tongeren 2-6, 6-2, 5-7
2e GD Ruben Fernhout - Yanniek Voogel / Sophie van Tongeren - Wibo Behm 4-6, 4-6
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
2e DE Stephanie Oostveen / Sophie van Tongeren 6-1, 6-1
22 april 2019 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
2e DE Sophie van Tongeren / Fleur Adema 6-4, 6-4
 DD Puck Luttikhuis - Sophie van Tongeren / Fleur Adema - Sanne Hoekstra 6-4, 4-6, [10-5]
14 april 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / R.C. Borne 1 1-7
 DD Joske van der Sluis - Mieke Zijl / Lisa Lubben - Sophie van Tongeren 3-6, 6-4, [3-10]
2e GD Niels Koetje - Joske van der Sluis / Pascal Nijland - Sophie van Tongeren 6-7, 4-6
7 april 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
2e DE Sophie van Tongeren / Arina Sorokina 6-3, 5-7, 5-7
2e GD Sophie van Tongeren - Nils Schlamann / Arina Sorokina - Steven Ammerlaan 6-7, 6-4, [5-10]
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 4 4
1 jan 2020 3 4
1 jan 2019 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
30 aug 2021 123
3 aug 2021 115
6 jul 2021 120
1 jun 2021 120
29 apr 2021 120
6 apr 2021 120
2 mrt 2021 120
2 feb 2021 120
5 jan 2021 120
1 dec 2020 120
3 nov 2020 120
5 okt 2020 120
1 sep 2020 120
3 aug 2020 117
2 mrt 2020 113
4 feb 2020 121
7 jan 2020 120
2 dec 2019 126
4 nov 2019 130
7 okt 2019 132