NL toptennisser Sophie Stoyanov
Bijgewerkt t/m 2 november 2022 Home



♀ Sophie Stoyanov KNLTB 29564204
Stoyanov, S.




Prestaties
Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
1R DE Sarah van Emst / Sophie Stoyanov 7-5, 6-2
KF DD Lika Peresypkina - Sanne Schoormans / Antonia Stoyanov - Sophie Stoyanov 6-1, 7-6

TPC Cash Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2022 - NRT** (Rijen, 16 jul - 24 jul) **
KF DE Jade Groen / Sophie Stoyanov 6-0, 6-3
2R DE Sophie Stoyanov / Mima de Niet 5-7, 7-5, 6-2
HF DD Annika Barth - Lotte Oostvogels / Sophie Stoyanov - Maike Tiemersma 7-5, 6-7, 6-1
KF DD Sophie Stoyanov - Maike Tiemersma / Lois van de Fliert - Inge Vijsma 6-4, 6-3
1R DD Sophie Stoyanov - Maike Tiemersma / Anne van Hout - Milou Sparidaens 6-1, 6-1

LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
  F DE Sanne Jansen / Sophie Stoyanov 6-0, 6-4
HF DE Sophie Stoyanov / Chloť Lomans 6-1, 6-3
KF DE Sophie Stoyanov / Anika Ouwejan 6-0, 6-1
1R DE Sophie Stoyanov / Ilona Hernandez 6-3, 6-2

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
HF DE Klara Veldman / Sophie Stoyanov 6-4, 6-2
KF DE Sophie Stoyanov / Dunya Charalampopoulos 6-0, 6-4
2R DE Sophie Stoyanov / Pippa Bosman 7-5, 7-5
1R DE Sophie Stoyanov / Shura Poppe 6-4, 1-6, 6-4

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
KF DE Lika Peresypkina / Sophie Stoyanov 2-6, 6-2, 7-5
2R DE Sophie Stoyanov / Charlotte van Zonneveld 6-4, 4-6, 6-4
1R DE Sophie Stoyanov / Dominique Yeo 6-1, 6-3

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 4 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
1e DE Kimberley Dol / Sophie Stoyanov 0-6, 3-6
22 mei 2022 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
2e DE Julia Szegedi / Sophie Stoyanov 1-6, 1-6
 DD Linda Jelsma - Caroline de Vries / Sophie Stoyanov - Amadeus Admiraal 3-6, 1-6
15 mei 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Bakkum 2 6-2
1e DE Sophie Stoyanov / Sophie Groen 6-0, 6-3
1e GD Toon van de Griendt - Sophie Stoyanov / BjŲrn Vermeulen - Anne Jonkman 6-3, 7-5
18 april 2022 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 2 7-1
1e DE Sophie Stoyanov / Lisanne de Landgraaf 6-2, 6-0
 DD Sanne Bakker - Sophie Stoyanov / Chantal van Poppelen - Laura den Haan 6-0, 6-4
10 april 2022 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 5-3
2e DE Hester Hooyschuur / Sophie Stoyanov 4-6, 2-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.V. Pijnacker 1 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 2-6
2e DE Mirjam Swarte / Sophie Stoyanov 4-6, 2-6
 DD Laurie Barendse - Fenna Swaan / FabiŽnne Kalmeijer - Sophie Stoyanov 6-4, 6-2
27 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 3-5
2e DE Sophie Stoyanov / Emily Schut 6-2, 6-0
 DD Sophie Stoyanov - Moniqķe Zuur / Birgit Heijnemans - Emily Schut 6-3, 6-3
20 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 2 / G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 1-7
2e DE Isabella Mujan / Sophie Stoyanov 2-6, 0-6
2e GD Martina Nevrlka - Kai Rottinť / Bas Middelkoop - Sophie Stoyanov 2-6, 3-6
13 september 2020 G.T.C. T.I.O.D. (Gouda) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 4-4
2e DE Sophie Stoyanov / Inge Spronk 3-6, 6-7
 DD FabiŽnne Kalmeijer - Sophie Stoyanov / Inge Spronk - Floor van Nunen 2-6, 5-7
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2020 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 okt 2022 91 119
3 okt 2022 92 119
5 sep 2022 92 118
1 aug 2022 88 124
4 jul 2022 88