NL toptennisser Sidané Pontjodikromo
Bijgewerkt t/m 9 september 2019 Home



♂ Sidané Pontjodikromo KNLTB 24623008
Pontjodikromo, S.
ITF ATP
rank 1026




Prestaties
Haren Future 2019 (mannen) (Haren (Gr), 24 aug - 1 sep) $15.000
1R HE Amadatus Admiraal / Sidané Pontjodikromo 7-6(7), 4-6, 6-4
HF HD Lasse Muscheites - Stefan Seifert / Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo 6-1, 6-0
KF HD Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo / Adil Kalyanpur - Kristjan Tamm 7-5, 6-4
1R HD Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo / Piotr Matuszewski - Michal Mikula 4-6, 6-2, [10-7]

Oldenzaal Future 2019 (mannen) (Oldenzaal, 10 aug - 18 aug) $15.000
2R HE Michiel de Krom / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-2
1R HE Sidané Pontjodikromo / Lucas Hellfritsch 6-4, 6-4
KF HD Bjorn Nareyka - Sebastian Prechtel / Sidané Pontjodikromo - Bart van den Berg Walkover
1R HD Sidané Pontjodikromo - Bart van den Berg / Lars Bijsterbosch - Ruben Konings 6-4, 6-4

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
2R HE Tom Moonen / Sidané Pontjodikromo 4-6, 6-4, 6-4
1R HE Sidané Pontjodikromo / Max van Nunen 6-2, 6-3

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R HE Lars Bijsterbosch / Sidané Pontjodikromo 3-6, 6-3, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Baarnse L.T.C. 1 6-2
1e HE Daniël de Jonge / Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-4
 HD Mats Hermans - Phillipe Drouen / Nassim Slilam - Sidané Pontjodikromo 6-0, 6-4
26 mei 2019 Baarnse L.T.C. 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 5-3
1e GD Sidané Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo / Jesse Timmermans - Chantal Nonnekes-Peperkamp 6-4, 4-6, [10-7]
7 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e HE Job van Eijk / Sidané Pontjodikromo 5-7, 4-6
 HD Job van Eijk - Koen de Haan / Sidané Pontjodikromo - Roy Schoonveld 6-7, 7-6, [10-6]
1e GD Daniëlle Koetje - Ingmar Scholte / Sidané Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 3-6, 4-6

Haren Future 2018 (Mannen) (Haren (Gr), 25 aug - 2 sep) $15.000
2R HE Colin van Beem / Sidané Pontjodikromo 6-3, 7-5
1R HE Sidané Pontjodikromo / Jannik Rother 6-1, 6-4
KF HD Glenn Smits - Botic van de Zandschulp / Ruben Konings - Sidané Pontjodikromo 7-5, 7-6(3)
1R HD Ruben Konings - Sidané Pontjodikromo / Justin Butsch - John Harrison Richmond 6-2, 2-6, [10-7]

Rotterdam Future 2018 (Mannen) (Rotterdam, 18 aug - 26 aug) $15.000
2R HE Philipp Schroll / Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-3
1R HE Sidané Pontjodikromo / Bart Stevens 6-4, 4-6, 6-3

Oldenzaal Future 2018 (Mannen) (Oldenzaal, 11 aug - 19 aug) $15.000
1R HE Yannick Mertens / Sidané Pontjodikromo 6-1, 4-6, 6-4
1R HD Pelle Boerma - Niklas Guttau / Jesper de Jong - Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-4

Amstelveen Future (mannen) (Amstelveen, 7 jul - 15 jul) $15.000
  F HE Tim van Rijthoven / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-4
HF HE Sidané Pontjodikromo / Arklon Huertas del Pino 7-5, 4-6, 6-3
KF HE Sidané Pontjodikromo / Seku Bangoura 6-0, 3-6, 6-4
2R HE Sidané Pontjodikromo / Vasile Antonescu 6-4, 1-6, 6-4
1R HE Sidané Pontjodikromo / Benjamin Dhoe 6-4, 3-6, 6-2
KF HD Vasile Antonescu - Seku Bangoura / Sidané Pontjodikromo - Aloys van Baal 6-1, 6-2
1R HD Sidané Pontjodikromo - Aloys van Baal / Benjamin Dhoe - Maxime Pauwels 7-5, 6-2

Rhijenhof Future (mannen) (Den Haag, 30 jun - 8 jul) $15.000
2R HE Botic van de Zandschulp / Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-2
1R HE Sidané Pontjodikromo / Christian Hirschmüller 6-0, 4-2 Opgave

Alkmaar Future 2018 (mannen) (Alkmaar, 23 jun - 1 jul) $15.000
1R HE Benjamin Dhoe / Sidané Pontjodikromo 6-2, 4-6, 7-5
KF HD Michiel de Krom - Ryan Nijboer / Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo 7-5, 6-0
1R HD Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo / Martijn Kerssens - Jack Molloy 6-2, 6-3

Heren Eredivisie Afdeling 1
3 juni 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
4e HE Sidané Pontjodikromo / Roel Oostdam 6-3, 3-6, 6-1
1e HD Sidané Pontjodikromo - Tim van Terheijden / Xander Spong - Bart van Kampen 0-1 Opgave
27 mei 2018 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
2e HE Jannick Lupescu / Sidané Pontjodikromo 6-7, 5-7

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
KF HE Tim van Terheijden / Sidané Pontjodikromo 0-6, 6-2, 6-1
2R HE Sidané Pontjodikromo / Jesse Timmermans 7-6(6), 6-1
1R HE Sidané Pontjodikromo / Maikel Borg 6-0, 6-3
  F HD Jesse Timmermans - Tim van Terheijden / Stephan Fransen - Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-3
HF HD Stephan Fransen - Sidané Pontjodikromo / Bart Beks - Mattheo Knoop 6-4, 6-3
KF HD Stephan Fransen - Sidané Pontjodikromo / Lars Bijsterbosch - Alban Meuffels 6-1, 7-5

Heren Eredivisie Afdeling 1
13 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 5-1
2e HE Sidané Pontjodikromo / Dille Rikkert 6-2, 6-0
6 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.C. Nieuwerkerk a/d IJssel 1 1-5
2e HE Sidané Pontjodikromo / Bart van den Berg 2-6, 4-6
22 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
4e HE Stefan Bergman / Sidané Pontjodikromo 6-0, 2-6, 1-6
8 april 2018 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 2-4
2e HE Lennert van der Linden / Sidané Pontjodikromo 6-4, 6-4

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
KF HE Bart Stevens / Sidané Pontjodikromo 6-1, 6-3
2R HE Sidané Pontjodikromo / Niels Jaap van Dam 6-2, 6-3
1R HE Sidané Pontjodikromo / Jay Zwinkels 6-0, 6-1

Approach NRT Wierden 2017 (Wierden, 18 nov - 26 nov) **
HF HE Tim van der Horst / Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-4
KF HE Sidané Pontjodikromo / Martijn Molenkamp 1-6, 6-4, 6-2
2R HE Sidané Pontjodikromo / Lars Bijsterbosch 6-4, 7-5
1R HE Sidané Pontjodikromo / Yannick Verwater 7-5, 7-6(3)
HF HD Aloys van Baal - Jasper Baggerman / Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo 7-6, 2-6, 7-6(5)
KF HD Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo / Elgin Khoeblal - Niels Visker 2-6, 6-1, 7-6(5)

Rotterdam Future 2017 (Mannen) (Rotterdam, 19 aug - 27 aug) $15.000
1R HE Boy Westerhof / Sidané Pontjodikromo 6-1, 6-2

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
  F HE Sidané Pontjodikromo / Fons Verberne 6-4, 6-4
HF HE Sidané Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 6-1, 6-4
KF HE Sidané Pontjodikromo / Nathan de Veer 7-6, 4-6, 7-6
2R HE Sidané Pontjodikromo / Gijs Akkermans 6-1, 7-5
1R HE Sidané Pontjodikromo / Ruben Konings 6-2, 6-0

Toomba Open 2017 (Lelystad, 22 jul - 30 jul) ***
2R HE Jesse Timmermans / Sidané Pontjodikromo 6-4, 7-5
1R HE Sidané Pontjodikromo / Imad Cherrat 6-1, 6-4
  F HD Sidané Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Wisse Jonker - Bart van Leijsen 7-5, 6-1
HF HD Sidané Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Joris Bodin - Roderik Franken 6-3, 7-6(4)
KF HD Sidané Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Connor Heap - Raphael Mujan 6-1, 6-3

62e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
1R HE Mattheo Knoop / Sidané Pontjodikromo 6-3, 7-5

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
KF HE Bart Beks / Sidané Pontjodikromo 6-2, 4-6, 6-3
2R HE Sidané Pontjodikromo / Jorn Herber 6-1, 6-2
1R HE Sidané Pontjodikromo / Tomas Tallart Fabré 6-1, 6-2

Rhijenhof Open 2017 (Den Haag, 1 jul - 9 jul) ****
1R HE Jasper Smit / Sidané Pontjodikromo 6-3, 7-6

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
KF HE Casper Bonapart / Sidané Pontjodikromo 6-1, 7-6
2R HE Sidané Pontjodikromo / Nick Faessen 6-4, 6-0
1R HE Sidané Pontjodikromo / Victor van Ruissen 6-0, 6-4

Alkmaar Future 2017 (mannen) (Alkmaar, 17 jun - 25 jun) $15.000
1R HE Niels Lootsma / Sidané Pontjodikromo 6-4, 6-4

Het Liemers Open 2017 (Westervoort, 3 jun - 11 jun) **
1R HE Niels Jaap van Dam / Sidané Pontjodikromo 7-5, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
1R HE Jelle Sels / Sidané Pontjodikromo 6-2, 4-6, 7-6(4)
KF HD Tim van Terheijden - Jesse Timmermans / Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo 7-6(7), 6-7, 6-3
1R HD Guy den Heijer - Sidané Pontjodikromo / Henny Meijer - Niels Visker 6-3, 7-6(3)

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
2e HE Sidané Pontjodikromo / Koen Schuurmans 6-0, 6-2
1e GD Kim Kilsdonk - Sidané Pontjodikromo / Noesjka Brink - Lex Enklaar 6-2, 6-1
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 4-4
 HD Bart Brons - Sidané Pontjodikromo / Stefan Nab - Romano Tatuhey 6-2, 6-4
1e GD Kim Kilsdonk - Sidané Pontjodikromo / Daevenia Achong - Jan-Wouter Roep 6-3, 3-6, 6-7
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Roderik Franken / Sidané Pontjodikromo 6-1, 6-2
 HD Bart de Gier - Roderik Franken / Bart Brons - Sidané Pontjodikromo 5-7, 2-6
2e GD Annick Melgers - Jake Mak / Margo Verbeet - Sidané Pontjodikromo 6-1, 6-1
7 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
 HD Casper Bonapart - Sidané Pontjodikromo / Roy Bruggeling - Marcus Hilpert 4-6, 3-6
2e GD Margo Verbeet - Sidané Pontjodikromo / Steffie Weterings - Rick Schalkers 4-6, 5-7
30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
2e HE Tim van der Horst / Sidané Pontjodikromo 6-1, 7-5
 HD Tim van der Horst - Timion Meijs / Sidané Pontjodikromo - Casper Bonapart 7-5, 4-6, 0-6
17 april 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
2e HE Sidané Pontjodikromo / Maxime Braeckman 3-6, 1-6
2e GD Margo Verbeet - Sidané Pontjodikromo / Justine Pysson - Phillipe Drouen 6-7, 4-6
9 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
2e HE Maikel Borg / Sidané Pontjodikromo 6-1, 3-6, 6-1
2e GD Annelou Nab - Maikel Borg / Margo Verbeet - Sidané Pontjodikromo 6-3, 5-7, 6-7

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 (Apeldoorn, 25 feb - 5 mrt) **
1R HE Zachary Eisinga / Sidané Pontjodikromo 7-6(7), 6-0

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
KF HE Casper Bonapart / Sidané Pontjodikromo 6-4, 4-6, 6-2
2R HE Sidané Pontjodikromo / Julian Prins 6-0, 6-2
1R HE Sidané Pontjodikromo / Nick Faessen 7-6, 7-6
1R HD Julian Prins - Yannick Verwater / Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-2

BK Tennis NRT 2016 (BK Tennis, 27 dec - 31 dec) ***
KF HE Jasper Smit / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-1
2R HE Sidané Pontjodikromo / Igor Straatsma 6-2, 7-6
1R HE Sidané Pontjodikromo / Liam Roos 6-2, 6-2
  F HD Lars Bijsterbosch - Alban Meuffels / Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo 7-5, 3-6, 6-3
HF HD Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo / Ricardo Hagedoorn - Ralph Ubachs 6-3, 4-6, 6-0
KF HD Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo / Jeroen Wichers - Franko Zivkovic-Laurenta 6-1, 6-4

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
2R HE Casper Bonapart / Sidané Pontjodikromo 7-6, 7-5
1R HE Sidané Pontjodikromo / Hugo Leenders Walkover
  F HD Sven den Exter - Nick Faessen / Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo 6-3, 1-6, 7-6(8)
HF HD Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo / Ilco van Buuren - Marc Geers 6-3, 3-6, 7-6(8)
KF HD Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo / Casper Bonapart - Guy den Heijer 6-4, 3-6, 7-6(2)

Schoonhoven Future (Mannen) (Schoonhoven, 27 aug - 4 sep) $10.000
1R HE Lennert van der Linden / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-2

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
1R HE Sam Jesse / Sidané Pontjodikromo 5-3 Opgave

Toomba Open 2016 (Lelystad, 23 jul - 31 jul) ***
KF HE Jelle Sels / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-0
2R HE Sidané Pontjodikromo / Stephan Gerritsen 2-6, 6-2, 6-2
1R HE Sidané Pontjodikromo / Ilco van Buuren 6-3, 6-4
KF HD Stephan Gerritsen - Jelle Sels / Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo 6-7, 6-2, 6-2
1R HD Tom Clavel - Sidané Pontjodikromo / Gijs Buntsma - Rick Staal 6-3, 1-6, 6-4

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
2R HE Jasper Smit / Sidané Pontjodikromo 6-4, 6-3
1R HE Sidané Pontjodikromo / Gert-Jan Stevens 6-2, 6-0
KF HD Sidney de Boer - Bart de Gier / Sidané Pontjodikromo - Matthijs van Starkenburg 6-2, 7-6
1R HD Sidané Pontjodikromo - Matthijs van Starkenburg / Sven den Exter - Tim van der Horst 6-1, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R HE Wouter Adriaansen / Sidané Pontjodikromo 6-4, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
5 juni 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sidané Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 7-5, 6-7, 6-7
 HD Julian van Heur - Sidané Pontjodikromo / Dennis Kockx - Dille Rikkert 4-6, 4-6
1e GD Mirjam Berkhout - Sidané Pontjodikromo / Anouk Tigu - Tim van den Dijssel Opgave uit
29 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.C. Uden 1 8-0
1e HE Sidané Pontjodikromo / Bas van Lith 6-2, 6-2
 HD Sidané Pontjodikromo - Julian van Heur / Patrick van Lokven - Bas van Lith 7-6, 6-2
1e GD Sidané Pontjodikromo - Julyette Steur / Milou Brand - Bas van Lith 6-1, 6-1
22 mei 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Johan van Urk / Sidané Pontjodikromo 2-6, 4-6
2e GD Susanne Munting - Wilbrand Menzo / Mirjam Berkhout - Sidané Pontjodikromo Opgave uit

Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 (Emmen, 9 mei - 16 mei) ****
1R HE Stefan de Jong / Sidané Pontjodikromo 4-6, 6-0, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
8 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
2e HE Sidané Pontjodikromo / Robin Sietsma 6-7, 3-6
 HD Sidané Pontjodikromo - Julian van Heur / Laurens Haxelmans - Robin Sietsma Opgave thuis
24 april 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Michiel Harmsen / Sidané Pontjodikromo 6-7, 5-7
 HD Paul Sevinga - Michiel Wolters / Sidané Pontjodikromo - Victor van Ruissen 6-3, 6-2
17 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 7-1
1e HE Sidané Pontjodikromo / Tommie van Gruijthuijsen 4-2
 HD Julian van Heur - Sidané Pontjodikromo / Sjoerd Janssen - Lex Lambčrt 6-4, 6-3
1e GD Kim van Heur - Sidané Pontjodikromo / Laurine Palmen - Sjoerd Janssen 6-1, 7-6
10 april 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HE Niels Veldhuizen / Sidané Pontjodikromo 3-6, 1-6
 HD Roel van den Hanenberg - Niels Veldhuizen / Julian van Heur - Sidané Pontjodikromo 6-2, 1-6, 2-6

BK Tennis toernooi NRT **** 2015 (Tenniscenter Doorn, 27 dec - 3 jan) ****
1R HE Jeroen van den Hoek / Sidané Pontjodikromo 7-5, 2-6, 6-1
1R HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / Sidané Pontjodikromo - Victor van Ruissen 6-3, 6-3

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
1R HD Joris Bodin - Gijs Brouwer / Wisse Jonker - Sidané Pontjodikromo 6-4, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 3-5
2e HE Julien Maugenest / Sidané Pontjodikromo 6-2, 6-7, 3-6
2e GD Moesha van Leeuwen - Julien Maugenest / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Sidané Pontjodikromo 7-6, 7-5
10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bilthoven 2 4-4
2e HE Sidané Pontjodikromo / Alexander Popping 6-4, 6-1
2e GD Sidané Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Julian van Heur - Kim van Heur 6-1, 6-4
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7-1
2e HE Jasper Krol / Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-7, 7-5
 HD Maikel Borg - Jasper Krol / Victor van Ruissen - Sidané Pontjodikromo 2-6, 7-5, 6-2
2e GD Maikel Borg - Kim Borg / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Sidané Pontjodikromo 6-3, 6-3
19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE Sidané Pontjodikromo / Ruben Konings 4-6, 3-6
 HD Sidané Pontjodikromo - Victor van Ruissen / Olger van Gent - Ruben Konings 4-6, 4-6
2e GD Ana Jocelijn Cavero Roeper - Sidané Pontjodikromo / Dille Rikkert - Anniek Jansen 2-6, 1-6
12 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e HE Simon Burema / Sidané Pontjodikromo 3-6, 6-3, 5-7
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / Sidané Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 7-5
6 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bemmel 1 0-8
2e HE Sidané Pontjodikromo / Freek Consten 4-6, 2-6
2e GD Sidané Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Hilde ten Wolde - Freek Consten 4-6, 2-6
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
9 sep 2019 1026 659
5 aug 2019 890 679
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 1 1
1 jan 2018 1 1
28 mei 2017 2,0469 1,8691
21 mei 2017 1,8439
14 mei 2017 1,9960 1,9549
7 mei 2017 1,7650
30 apr 2017 1,9577 1,8429
17 apr 2017 1,9324 1,6508
9 apr 2017 1,9308 1,7592
1 jan 2017 1,7687
1 jan 2017 2
5 jun 2016 1,8467 3,0421
29 mei 2016 1,8467 3,6637
22 mei 2016 1,8467 3,0421
8 mei 2016 1,7740 4,0832
24 apr 2016 1,8141 4,0328
17 apr 2016 1,8141 4,0832
10 apr 2016 1,8141 4,2304
1 mrt 2016 2,1355 2,1355
1 jan 2016 2,6928
1 jan 2016 3 4
17 mei 2015 2,9303 4,2304
10 mei 2015 3,0465 4,3971
26 apr 2015 2,9952 4,3971
19 apr 2015 2,9952 4,3971
12 apr 2015 3,0992 4,3971
6 apr 2015 3,0138 4,3971
1 mrt 2013 4,8879
1 jan 2013 5 6
1 jan 2012 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 sep 2019 30 29
5 aug 2019 197
1 jul 2019 17 24
3 jun 2019 19 25
29 apr 2019 25 17
12 mrt 2019 23 18
12 feb 2019 24 18
3 dec 2018 30 29
5 nov 2018 30 30
2 okt 2018 31 32
3 sep 2018 32 33
6 aug 2018 33 37
2 jul 2018 44 31
4 jun 2018 52 31
30 apr 2018 52 35
2 apr 2018 52 36
5 mrt 2018 50 37
5 feb 2018 51 36
1 jan 2018 51 34
4 dec 2017 54 34
30 okt 2017 57 37
2 okt 2017 56 37
28 aug 2017 61 35
31 jul 2017 87 33
3 jul 2017 75 44
5 jun 2017 70 59
1 mei 2017 73 60
3 apr 2017 72 60
6 mrt 2017 71 59
6 feb 2017 72 59
9 jan 2017 73 57
5 dec 2016 89 88
31 okt 2016 90 109
3 okt 2016 89 108
5 sep 2016 89 109
1 aug 2016 87 109
11 jul 2016 261
2 mei 2016 211
4 apr 2016 211
7 mrt 2016 213
1 feb 2016 210
4 jan 2016 207
7 dec 2015 213
2 nov 2015 217
5 okt 2015 214
7 sep 2015 214
3 aug 2015 216
7 jul 2015 215
1 jun 2015 226
4 mei 2015 368
6 apr 2015 368
2 mrt 2015 366
2 feb 2015 390
5 jan 2015 386
1 dec 2014 380
3 nov 2014 379
6 okt 2014 381
1 sep 2014 382