NL toptennisser SidanÚ Pontjodikromo
Bijgewerkt t/m 16 mei 2022 Home



♂ SidanÚ Pontjodikromo KNLTB 24623008
Pontjodikromo, S.
ITF ATP
rank 895




Prestaties
Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
15 mei 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / Baarnse L.T.C. 2 4-4
1e HE Buvaysar Gadamauri / SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 3-6, 1-6
 HD Turpal Gadamauri - Jay Temming / SidanÚ Pontjodikromo - Maico Egbers 6-2, 7-6
24 april 2022 Baarnse L.T.C. 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-4
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Laurens Deelstra 6-3, 6-2
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Marrit Boonstra / Sarah de Boer - Philippe Brand 6-7, 6-4, [7-10]
18 april 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
1e HE Ronetto van Tilburg / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-4
1e GD Ronetto van Tilburg - Danique Havermans / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 5-7, 2-6
10 april 2022 Baarnse L.T.C. 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Tom Clavel 6-3, 6-2
 HD SidanÚ Pontjodikromo - Elgin Khoeblal / Sam Bakker - Joris Hoogland 6-2, 6-4
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo / Morane Meyers - Tom Clavel 6-3, 6-3

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
17 oktober 2021 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / Baarnse L.T.C. 1 1-7
1e GD Erik Goris - Inge Vijsma / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 3-6, 4-6
10 oktober 2021 Baarnse L.T.C. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Tom Clavel 6-7, 6-1, 6-4
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Kim Hansen / Tom Clavel - Rose Marie Nijkamp 6-3, 6-3
3 oktober 2021 T.C. Bilthoven 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e HE Mattheo Knoop / SidanÚ Pontjodikromo 2-6, 4-6
1e GD Wilco Geenen - Tiffany H÷berth / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 6-7, 3-6
26 september 2021 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 8-0
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Floris van den Brink 6-3, 7-5
 HD Nassim Slilam - SidanÚ Pontjodikromo / Floris van den Brink - Rutger-Jan Lange Walkover
19 september 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / Baarnse L.T.C. 1 2-6
1e HE Philippe Brand / SidanÚ Pontjodikromo 1-6, 2-6
1e GD Laurens Deelstra - Jeltje Loomans / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 6-3, 6-4

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
KF HE Erdem Isitan / SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 6-4
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Laurens Deelstra 6-1, 6-1
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Mike Groenendijk 6-1, 6-2

Peugeot Aope Zittesje 2021 (Sittard, 24 jul - 1 aug) ***
  F HE SidanÚ Pontjodikromo / Thorsten Sollie 6-3, 2-6, 6-1
HF HE SidanÚ Pontjodikromo / Jurriaan Bol 5-7, 6-4, 6-2
KF HE SidanÚ Pontjodikromo / Roland Stuurman 7-5, 3-6, 6-3
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Elgin Khoeblal 3-6, 7-5, 7-6
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Freek van Donselaar 6-1, 6-2
  F HD Aloys van Baal - Jarno Jans / Amadatus Admiraal - SidanÚ Pontjodikromo Walkover
HF HD Amadatus Admiraal - SidanÚ Pontjodikromo / Zachary Eisinga - Roland Stuurman 4-6, 7-5, 7-6(11)
KF HD Amadatus Admiraal - SidanÚ Pontjodikromo / Stan Bormans - Ralph Ubachs 6-4, 7-5
1R HD Amadatus Admiraal - SidanÚ Pontjodikromo / Sam Bakker - Erdem Isitan 0-6, 6-3, 7-6

Future Den Haag (mannen) (Den Haag, 26 jun - 4 jul) $25.000
1R HE Constantin Bittoun Kouzmine / SidanÚ Pontjodikromo 7-6(3), 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
11 oktober 2020 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-0
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Ruben Konings 6-1, 6-0
 HD Elgin Khoeblal - SidanÚ Pontjodikromo / Ruben Konings - Tim van den Dijssel Niet gespeeld
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo / Tim van den Dijssel - Marleen Habes Niet gespeeld
4 oktober 2020 T.C. Bakkum 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e HE Teun Rozenberg / SidanÚ Pontjodikromo 1-6, 2-6
 HD Ruud Vis - Viktor Rotteveel / Elgin Khoeblal - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 7-6
1e GD Ruud Vis - Merel Beelen / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 6-4, 2-6, [10-5]
27 september 2020 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 1 3-5
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Sem Verbeek 6-4, 6-4
 HD Elgin Khoeblal - SidanÚ Pontjodikromo / Sem Verbeek - Igor Straatsma 6-4, 2-6, [6-10]
1e GD Joany Pontjodikromo - SidanÚ Pontjodikromo / Igor Straatsma - MichaŰlla Krajicek 6-7, 6-3, [7-10]
20 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / Baarnse L.T.C. 1 0-8
1e HE Franko Zivkovic-Laurenta / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 5-7, 1-6
 HD Ricardo Hagedoorn - Franko Zivkovic-Laurenta / SidanÚ Pontjodikromo - Elgin Khoeblal 4-6, 5-7
1e GD Ricardo Hagedoorn - Sarah de Boer / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 1-6, 4-6
13 september 2020 Baarnse L.T.C. 1 / T.C. Bilthoven 1 6-2
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Mattheo Knoop 6-4, 6-3
 HD Nassim Slilam - SidanÚ Pontjodikromo / Wilco Geenen - Mattheo Knoop 6-7, 1-6
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo / Joris Bodin - Annick Verhaar 6-3, 6-2

Future Alkmaar 2020 (mannen) (Alkmaar, 22 aug - 30 aug) $15.000
1R HE Igor Sijsling / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-0
  F HD Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo / Mats Hermans - Sem Verbeek 6-1, 5-7, [10-8]
HF HD Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo / Robert Strombachs - Matias Zukas 6-1, 6-4
KF HD Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo / Marc Dijkhuizen - Deney Wassermann 4-6, 6-2, [10-5]
1R HD Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo / Christoph Negritu - Constantin Schmitz 6-4, 5-7, [10-7]

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) ***
HF HE Sander Jong / SidanÚ Pontjodikromo 6-0, 2-6, 6-4
KF HE SidanÚ Pontjodikromo / Ryan Nijboer 7-5, 6-4
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Martijn Kerssens 6-4, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Tom Clavel 5-7, 7-6, 6-3

REO StaanArbo Open 2020 (Roden, 30 jul - 9 aug) ****
2R HE Tim van Rijthoven / SidanÚ Pontjodikromo 7-6(3), 6-4
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Paul van den Tempel 6-2, 6-0
KF HD Sander Arends - David Pel / Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-3
1R HD Max Houkes - SidanÚ Pontjodikromo / Jasper Krol - Jouke Jan Schaap 6-0, 6-0

Nationale kampioenschappen 2019 (Alphen a/d Rijn, 14 dec - 22 dec) *****
1R HE Alban Meuffels / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 4-6, 6-1

Haren Future 2019 (mannen) (Haren (Gr), 24 aug - 1 sep) $15.000
1R HE Amadatus Admiraal / SidanÚ Pontjodikromo 7-6(7), 4-6, 6-4
HF HD Lasse Muscheites - Stefan Seifert / Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-0
KF HD Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo / Adil Kalyanpur - Kristjan Tamm 7-5, 6-4
1R HD Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo / Piotr Matuszewski - Michal Mikula 4-6, 6-2, [10-7]

Oldenzaal Future 2019 (mannen) (Oldenzaal, 10 aug - 18 aug) $15.000
2R HE Michiel de Krom / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Lucas Hellfritsch 6-4, 6-4
KF HD Bjorn Nareyka - Sebastian Prechtel / SidanÚ Pontjodikromo - Bart van den Berg Walkover
1R HD SidanÚ Pontjodikromo - Bart van den Berg / Lars Bijsterbosch - Ruben Konings 6-4, 6-4

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
2R HE Tom Moonen / SidanÚ Pontjodikromo 4-6, 6-4, 6-4
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Max van Nunen 6-2, 6-3

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
1R HE Lars Bijsterbosch / SidanÚ Pontjodikromo 3-6, 6-3, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
2 juni 2019 T.C. Van Horne (Weert) 1 / Baarnse L.T.C. 1 6-2
1e HE DaniŰl de Jonge / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-4
 HD Mats Hermans - Phillipe Drouen / Nassim Slilam - SidanÚ Pontjodikromo 6-0, 6-4
26 mei 2019 Baarnse L.T.C. 1 / T.V. De Gouw (Zaandam) 1 5-3
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo / Jesse Timmermans - Chantal Nonnekes-Peperkamp 6-4, 4-6, [10-7]
7 april 2019 T.A.M. (Groningen) 1 / Baarnse L.T.C. 1 3-5
1e HE Job van Eijk / SidanÚ Pontjodikromo 5-7, 4-6
 HD Job van Eijk - Koen de Haan / SidanÚ Pontjodikromo - Roy Schoonveld 6-7, 7-6, [10-6]
1e GD DaniŰlle Koetje - Ingmar Scholte / SidanÚ Pontjodikromo - Joany Pontjodikromo 3-6, 4-6

Haren Future 2018 (Mannen) (Haren (Gr), 25 aug - 2 sep) $15.000
2R HE Colin van Beem / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 7-5
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Jannik Rother 6-1, 6-4
KF HD Glenn Smits - Botic van de Zandschulp / Ruben Konings - SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 7-6(3)
1R HD Ruben Konings - SidanÚ Pontjodikromo / Justin Butsch - John Harrison Richmond 6-2, 2-6, [10-7]

Rotterdam Future 2018 (Mannen) (Rotterdam, 18 aug - 26 aug) $15.000
2R HE Philipp Schroll / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-3
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Bart Stevens 6-4, 4-6, 6-3

Oldenzaal Future 2018 (Mannen) (Oldenzaal, 11 aug - 19 aug) $15.000
1R HE Yannick Mertens / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 4-6, 6-4
1R HD Pelle Boerma - Niklas Guttau / Jesper de Jong - SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-4

Amstelveen Future 2018 (mannen) (Amstelveen, 7 jul - 15 jul) $15.000
  F HE Tim van Rijthoven / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-4
HF HE SidanÚ Pontjodikromo / Arklon Huertas del Pino 7-5, 4-6, 6-3
KF HE SidanÚ Pontjodikromo / Seku Bangoura 6-0, 3-6, 6-4
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Vasile Antonescu 6-4, 1-6, 6-4
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Benjamin Dhoe 6-4, 3-6, 6-2
KF HD Vasile Antonescu - Seku Bangoura / SidanÚ Pontjodikromo - Aloys van Baal 6-1, 6-2
1R HD SidanÚ Pontjodikromo - Aloys van Baal / Benjamin Dhoe - Maxime Pauwels 7-5, 6-2

Rhijenhof Future 2018 (mannen) (Den Haag, 30 jun - 8 jul) $15.000
2R HE Botic van de Zandschulp / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Christian HirschmŘller 6-0, 4-2 Opgave

Alkmaar Future 2018 (mannen) (Alkmaar, 23 jun - 1 jul) $15.000
1R HE Benjamin Dhoe / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 4-6, 7-5
KF HD Michiel de Krom - Ryan Nijboer / Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 6-0
1R HD Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo / Martijn Kerssens - Jack Molloy 6-2, 6-3

Heren Eredivisie Afdeling 1
3 juni 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 4-2
4e HE SidanÚ Pontjodikromo / Roel Oostdam 6-3, 3-6, 6-1
1e HD SidanÚ Pontjodikromo - Tim van Terheijden / Xander Spong - Bart van Kampen 0-1 Opgave
27 mei 2018 L.T.C. Spijkenisse 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
2e HE Jannick Lupescu / SidanÚ Pontjodikromo 6-7, 5-7

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2018 (Emmen, 13 mei - 21 mei) ****
KF HE Tim van Terheijden / SidanÚ Pontjodikromo 0-6, 6-2, 6-1
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Jesse Timmermans 7-6(6), 6-1
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Maikel Borg 6-0, 6-3
  F HD Jesse Timmermans - Tim van Terheijden / Stephan Fransen - SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-3
HF HD Stephan Fransen - SidanÚ Pontjodikromo / Bart Beks - Mattheo Knoop 6-4, 6-3
KF HD Stephan Fransen - SidanÚ Pontjodikromo / Lars Bijsterbosch - Alban Meuffels 6-1, 7-5

Heren Eredivisie Afdeling 1
13 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 5-1
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Dille Rikkert 6-2, 6-0
6 mei 2018 T.V. DUNO (Doorwerth) 1 / T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 1-5
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Bart van den Berg 2-6, 4-6
22 april 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 1-5
4e HE Stefan Bergman / SidanÚ Pontjodikromo 6-0, 2-6, 1-6
8 april 2018 T.O.P. Papendrecht 1 / T.V. DUNO (Doorwerth) 1 2-4
2e HE Lennert van der Linden / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 6-4

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2018 (Valkenswaard, 2 jan - 7 jan) **
KF HE Bart Stevens / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-3
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Niels Jaap van Dam 6-2, 6-3
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Jay Zwinkels 6-0, 6-1

Approach NRT Wierden 2017 (Wierden, 18 nov - 26 nov) **
HF HE Tim van der Horst / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-4
KF HE SidanÚ Pontjodikromo / Martijn Molenkamp 1-6, 6-4, 6-2
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Lars Bijsterbosch 6-4, 7-5
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Yannick Verwater 7-5, 7-6(3)
HF HD Aloys van Baal - Jasper Baggerman / Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo 7-6, 2-6, 7-6(5)
KF HD Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo / Elgin Khoeblal - Niels Visker 2-6, 6-1, 7-6(5)

Rotterdam Future 2017 (Mannen) (Rotterdam, 19 aug - 27 aug) $15.000
1R HE Boy Westerhof / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-2

Sphaerinda Open 2017 (Utrecht, 29 jul - 6 aug) **
  F HE SidanÚ Pontjodikromo / Fons Verberne 6-4, 6-4
HF HE SidanÚ Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 6-1, 6-4
KF HE SidanÚ Pontjodikromo / Nathan de Veer 7-6, 4-6, 7-6
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Gijs Akkermans 6-1, 7-5
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Ruben Konings 6-2, 6-0

Toomba Open 2017 (Lelystad, 22 jul - 30 jul) ***
2R HE Jesse Timmermans / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 7-5
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Imad Cherrat 6-1, 6-4
  F HD SidanÚ Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Wisse Jonker - Bart van Leijsen 7-5, 6-1
HF HD SidanÚ Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Joris Bodin - Roderik Franken 6-3, 7-6(4)
KF HD SidanÚ Pontjodikromo - Jesse Timmermans / Connor Heap - Raphael Mujan 6-1, 6-3

62e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
1R HE Mattheo Knoop / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 7-5

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
KF HE Bart Beks / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 4-6, 6-3
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Jorn Herber 6-1, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Tomas Tallart FabrÚ 6-1, 6-2

Rhijenhof Open 2017 (Den Haag, 1 jul - 9 jul) ****
1R HE Jasper Smit / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 7-6

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
KF HE Casper Bonapart / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 7-6
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Nick Faessen 6-4, 6-0
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Victor van Ruissen 6-0, 6-4

Alkmaar Future 2017 (mannen) (Alkmaar, 17 jun - 25 jun) $15.000
1R HE Niels Lootsma / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 6-4

Het Liemers Open 2017 (Westervoort, 3 jun - 11 jun) **
1R HE Niels Jaap van Dam / SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
1R HE Jelle Sels / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 4-6, 7-6(4)
KF HD Tim van Terheijden - Jesse Timmermans / Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo 7-6(7), 6-7, 6-3
1R HD Guy den Heijer - SidanÚ Pontjodikromo / Henny Meijer - Niels Visker 6-3, 7-6(3)

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Koen Schuurmans 6-0, 6-2
1e GD Kim Kilsdonk - SidanÚ Pontjodikromo / Noesjka Brink - Lex Enklaar 6-2, 6-1
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 4-4
 HD Bart Brons - SidanÚ Pontjodikromo / Stefan Nab - Romano Tatuhey 6-2, 6-4
1e GD Kim Kilsdonk - SidanÚ Pontjodikromo / Daevenia Achong - Jan-Wouter Roep 6-3, 3-6, 6-7
14 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
1e HE Roderik Franken / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-2
 HD Bart de Gier - Roderik Franken / Bart Brons - SidanÚ Pontjodikromo 5-7, 2-6
2e GD Annick Melgers - Jake Mak / Margo Verbeet - SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 6-1
7 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 3-5
 HD Casper Bonapart - SidanÚ Pontjodikromo / Roy Bruggeling - Marcus Hilpert 4-6, 3-6
2e GD Margo Verbeet - SidanÚ Pontjodikromo / Steffie Weterings - Rick Schalkers 4-6, 5-7
30 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 4-4
2e HE Tim van der Horst / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 7-5
 HD Tim van der Horst - Timion Meijs / SidanÚ Pontjodikromo - Casper Bonapart 7-5, 4-6, 0-6
17 april 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 3-5
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Maxime Braeckman 3-6, 1-6
2e GD Margo Verbeet - SidanÚ Pontjodikromo / Justine Pysson - Phillipe Drouen 6-7, 4-6
9 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 5-3
2e HE Maikel Borg / SidanÚ Pontjodikromo 6-1, 3-6, 6-1
2e GD Annelou Nab - Maikel Borg / Margo Verbeet - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 5-7, 6-7

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 (Apeldoorn, 25 feb - 5 mrt) **
1R HE Zachary Eisinga / SidanÚ Pontjodikromo 7-6(7), 6-0

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
KF HE Casper Bonapart / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 4-6, 6-2
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Julian Prins 6-0, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Nick Faessen 7-6, 7-6
1R HD Julian Prins - Yannick Verwater / Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-2

BK Tennis NRT 2016 (BK Tennis, 27 dec - 31 dec) ***
KF HE Jasper Smit / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-1
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Igor Straatsma 6-2, 7-6
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Liam Roos 6-2, 6-2
  F HD Lars Bijsterbosch - Alban Meuffels / Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 3-6, 6-3
HF HD Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo / Ricardo Hagedoorn - Ralph Ubachs 6-3, 4-6, 6-0
KF HD Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo / Jeroen Wichers - Franko Zivkovic-Laurenta 6-1, 6-4

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
2R HE Casper Bonapart / SidanÚ Pontjodikromo 7-6, 7-5
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Hugo Leenders Walkover
  F HD Sven den Exter - Nick Faessen / Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 1-6, 7-6(8)
HF HD Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo / Ilco van Buuren - Marc Geers 6-3, 3-6, 7-6(8)
KF HD Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo / Casper Bonapart - Guy den Heijer 6-4, 3-6, 7-6(2)

Schoonhoven Future (Mannen) (Schoonhoven, 27 aug - 4 sep) $10.000
1R HE Lennert van der Linden / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-2

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
1R HE Sam Jesse / SidanÚ Pontjodikromo 5-3 Opgave

Toomba Open 2016 (Lelystad, 23 jul - 31 jul) ***
KF HE Jelle Sels / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-0
2R HE SidanÚ Pontjodikromo / Stephan Gerritsen 2-6, 6-2, 6-2
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Ilco van Buuren 6-3, 6-4
KF HD Stephan Gerritsen - Jelle Sels / Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo 6-7, 6-2, 6-2
1R HD Tom Clavel - SidanÚ Pontjodikromo / Gijs Buntsma - Rick Staal 6-3, 1-6, 6-4

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
2R HE Jasper Smit / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 6-3
1R HE SidanÚ Pontjodikromo / Gert-Jan Stevens 6-2, 6-0
KF HD Sidney de Boer - Bart de Gier / SidanÚ Pontjodikromo - Matthijs van Starkenburg 6-2, 7-6
1R HD SidanÚ Pontjodikromo - Matthijs van Starkenburg / Sven den Exter - Tim van der Horst 6-1, 6-4

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R HE Wouter Adriaansen / SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
5 juni 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Tim van den Dijssel 7-5, 6-7, 6-7
 HD Julian van Heur - SidanÚ Pontjodikromo / Dennis Kockx - Dille Rikkert 4-6, 4-6
1e GD Mirjam Berkhout - SidanÚ Pontjodikromo / Anouk Tigu - Tim van den Dijssel Opgave uit
29 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / L.T.C. Uden 1 8-0
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Bas van Lith 6-2, 6-2
 HD SidanÚ Pontjodikromo - Julian van Heur / Patrick van Lokven - Bas van Lith 7-6, 6-2
1e GD SidanÚ Pontjodikromo - Julyette Steur / Milou Brand - Bas van Lith 6-1, 6-1
22 mei 2016 K.J.L.T.C. Kampen 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 3-5
1e HE Johan van Urk / SidanÚ Pontjodikromo 2-6, 4-6
2e GD Susanne Munting - Wilbrand Menzo / Mirjam Berkhout - SidanÚ Pontjodikromo Opgave uit

Intersport Dr. van Leeuwentoernooi 2016 (Emmen, 9 mei - 16 mei) ****
1R HE Stefan de Jong / SidanÚ Pontjodikromo 4-6, 6-0, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 25
8 mei 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Robin Sietsma 6-7, 3-6
 HD SidanÚ Pontjodikromo - Julian van Heur / Laurens Haxelmans - Robin Sietsma Opgave thuis
24 april 2016 L.T.C. Soestdijk 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e HE Michiel Harmsen / SidanÚ Pontjodikromo 6-7, 5-7
 HD Paul Sevinga - Michiel Wolters / SidanÚ Pontjodikromo - Victor van Ruissen 6-3, 6-2
17 april 2016 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 4 7-1
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Tommie van Gruijthuijsen 4-2
 HD Julian van Heur - SidanÚ Pontjodikromo / Sjoerd Janssen - Lex LambŔrt 6-4, 6-3
1e GD Kim van Heur - SidanÚ Pontjodikromo / Laurine Palmen - Sjoerd Janssen 6-1, 7-6
10 april 2016 T.V. De Krekel (Veghel) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 4-4
1e HE Niels Veldhuizen / SidanÚ Pontjodikromo 3-6, 1-6
 HD Roel van den Hanenberg - Niels Veldhuizen / Julian van Heur - SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 1-6, 2-6

BK Tennis toernooi NRT **** 2015 (Tenniscenter Doorn, 27 dec - 3 jan) ****
1R HE Jeroen van den Hoek / SidanÚ Pontjodikromo 7-5, 2-6, 6-1
1R HD Yannick Ebbinghaus - Michel van der Goes / SidanÚ Pontjodikromo - Victor van Ruissen 6-3, 6-3

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
1R HD Joris Bodin - Gijs Brouwer / Wisse Jonker - SidanÚ Pontjodikromo 6-4, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
17 mei 2015 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 3-5
2e HE Julien Maugenest / SidanÚ Pontjodikromo 6-2, 6-7, 3-6
2e GD Moesha van Leeuwen - Julien Maugenest / Ana Jocelijn Cavero Roeper - SidanÚ Pontjodikromo 7-6, 7-5
10 mei 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bilthoven 2 4-4
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Alexander Popping 6-4, 6-1
2e GD SidanÚ Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Julian van Heur - Kim van Heur 6-1, 6-4
26 april 2015 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 7-1
2e HE Jasper Krol / SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-7, 7-5
 HD Maikel Borg - Jasper Krol / Victor van Ruissen - SidanÚ Pontjodikromo 2-6, 7-5, 6-2
2e GD Maikel Borg - Kim Borg / Ana Jocelijn Cavero Roeper - SidanÚ Pontjodikromo 6-3, 6-3
19 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e HE SidanÚ Pontjodikromo / Ruben Konings 4-6, 3-6
 HD SidanÚ Pontjodikromo - Victor van Ruissen / Olger van Gent - Ruben Konings 4-6, 4-6
2e GD Ana Jocelijn Cavero Roeper - SidanÚ Pontjodikromo / Dille Rikkert - Anniek Jansen 2-6, 1-6
12 april 2015 L.T.V. Randenbroek (Amersfoort) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 3 6-2
1e HE Simon Burema / SidanÚ Pontjodikromo 3-6, 6-3, 5-7
2e GD Robbert van de Hoef - Laura Sterkman / SidanÚ Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 7-5
6 april 2015 Z.T.C. Shot (Zeist) 3 / T.C. Bemmel 1 0-8
2e HE SidanÚ Pontjodikromo / Freek Consten 4-6, 2-6
2e GD SidanÚ Pontjodikromo - Ana Jocelijn Cavero Roeper / Hilde ten Wolde - Freek Consten 4-6, 2-6
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mei 2022 895 869
4 apr 2022 887 821
28 feb 2022 872 679
31 jan 2022 878 749
3 jan 2022 893 754
6 dec 2021 1330 812
1 nov 2021 1070 767
4 okt 2021 1036 679
30 aug 2021 1015 598
2 aug 2021 994 622
28 jun 2021 1001 610
31 mei 2021 1005 629
10 mei 2021 1004 625
5 apr 2021 1000 611
1 mrt 2021 939 632
2 feb 2021 935 614
11 jan 2021 933 607
30 nov 2020 963 600
2 nov 2020 962 616
28 sep 2020 961 596
31 aug 2020 948 637
2 mrt 2020 946 667
3 feb 2020 936 623
6 jan 2020 928 625
9 dec 2019 904 618
4 nov 2019 992 684
7 okt 2019 999 629
9 sep 2019 1026 659
5 aug 2019 890 679
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2022 1,0000 1,0000
1 jan 2022 1 1
1 jan 2021 1 1
1 jan 2020 1 1
1 jan 2019 1 1
1 jan 2018 1 1
28 mei 2017 2,0469 1,8691
21 mei 2017 1,8439
14 mei 2017 1,9960 1,9549
7 mei 2017 1,7650
30 apr 2017 1,9577 1,8429
17 apr 2017 1,9324 1,6508
9 apr 2017 1,9308 1,7592
1 jan 2017 1,7687
1 jan 2017 2
5 jun 2016 1,8467 3,0421
29 mei 2016 1,8467 3,6637
22 mei 2016 1,8467 3,0421
8 mei 2016 1,7740 4,0832
24 apr 2016 1,8141 4,0328
17 apr 2016 1,8141 4,0832
10 apr 2016 1,8141 4,2304
1 mrt 2016 2,1355
1 jan 2016 2,6928
1 jan 2016 3 4
17 mei 2015 2,9303 4,2304
10 mei 2015 3,0465 4,3971
26 apr 2015 2,9952 4,3971
19 apr 2015 2,9952 4,3971
12 apr 2015 3,0992 4,3971
6 apr 2015 3,0138 4,3971
1 mrt 2013 4,8879
1 jan 2013 5 6
1 jan 2012 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mei 2022 18 34
4 apr 2022 19 33
1 mrt 2022 23 30
1 feb 2022 23 32
4 jan 2022 23 31
7 dec 2021 21 29
2 nov 2021 21 31
5 okt 2021 21 25
30 aug 2021 20 26
3 aug 2021 21 24
6 jul 2021 27 29
1 jun 2021 27 30
29 apr 2021 27 29
6 apr 2021 27 30
2 mrt 2021 27 31
2 feb 2021 27 31
5 jan 2021 26 31
1 dec 2020 28 29
3 nov 2020 28 31
5 okt 2020 29 27
1 sep 2020 29 29
3 aug 2020 27 26
2 mrt 2020 200
4 feb 2020 30 27
7 jan 2020 30 27
2 dec 2019 29 27
4 nov 2019 28 29
7 okt 2019 30 26
5 sep 2019 30 29
5 aug 2019 197
1 jul 2019 17 24
3 jun 2019 19 25
29 apr 2019 25 17
12 mrt 2019 23 18
12 feb 2019 24 18
3 dec 2018 30 29
5 nov 2018 30 30
2 okt 2018 31 32
3 sep 2018 32 33
6 aug 2018 33 37
2 jul 2018 44 31
4 jun 2018 52 31
30 apr 2018 52 35
2 apr 2018 52 36
5 mrt 2018 50 37
5 feb 2018 51 36
1 jan 2018 51 34
4 dec 2017 54 34
30 okt 2017 57 37
2 okt 2017 56 37
28 aug 2017 61 35
31 jul 2017 87 33
3 jul 2017 75 44
5 jun 2017 70 59
1 mei 2017 73 60
3 apr 2017 72 60
6 mrt 2017 71 59
6 feb 2017 72 59
9 jan 2017 73 57
5 dec 2016 89 88
31 okt 2016 90 109
3 okt 2016 89 108
5 sep 2016 89 109
1 aug 2016 87 109
11 jul 2016 261
2 mei 2016 211
4 apr 2016 211
7 mrt 2016 213
1 feb 2016 210
4 jan 2016 207
7 dec 2015 213
2 nov 2015 217
5 okt 2015 214
7 sep 2015 214
3 aug 2015 216
7 jul 2015 215
1 jun 2015 226
4 mei 2015 368
6 apr 2015 368
2 mrt 2015 366
2 feb 2015 390
5 jan 2015 386
1 dec 2014 380
3 nov 2014 379
6 okt 2014 381
1 sep 2014 382