NL toptennisser Shura Poppe
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Shura Poppe KNLTB 25175823
Poppe, S.
ITF




Prestaties
Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
2R DE Tess Menten / Shura Poppe 6-3, 2-6, 6-1

DASH '35 Open 2019 (Dordrecht, 3 aug - 11 aug) **
  F DE Shura Poppe / Sanne Jansen 6-2, 2-6, 6-2
HF DE Shura Poppe / Britt van Zeelst 6-3, 7-6(8)
KF DE Shura Poppe / Emma Goedkoop Walkover
2R DE Shura Poppe / Kim Schalk 6-0, 6-0

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
HF DE Bo Luttikhuis / Shura Poppe 4-6, 6-4, 6-3
KF DE Shura Poppe / Joes van Geijn 7-6, 7-5
2R DE Shura Poppe / Marle Heersink 6-0, 7-5
1R DE Shura Poppe / Kim Schalk 6-0, 6-0

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
KF DE Bente Spee / Shura Poppe 6-4, 6-4
2R DE Shura Poppe / Ivana Milosevic 6-0, 6-2
1R DE Shura Poppe / Anouk van Hoek 6-2, 6-2

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
1R DE Maxine Palmen / Shura Poppe 6-2, 6-2

Houben Fysiotherapie Aope Zittesje 2018 (Sittard, 21 jul - 29 jul) **
  F DE Shura Poppe / Daevenia Achong 5-7, 6-3, 5-2 Opgave
HF DE Shura Poppe / Lianne de Jong 6-3, 2-6, 6-4
KF DE Shura Poppe / Maxine Palmen 6-4, 6-3
2R DE Shura Poppe / Lucky van Gennip 6-1, 6-0
1R DE Shura Poppe / Willemijn van Mierlo 6-0, 6-4
KF DD Lucky van Gennip - Kristel van der Heijden / Maru Poppe - Shura Poppe 6-2, 6-3

TOP FOCUS tennis academy 2017 (Papendrecht, 23 dec - 30 dec) **
2R DE Dainah Cameron / Shura Poppe 4-6, 6-2, 6-1
1R DE Shura Poppe / Kristel van der Heijden 6-2, 6-3

Van der Valk Aope Zittesje 2017 (Sittard, 23 jul - 30 jul) **
HF DE Claire Verwerda / Shura Poppe 7-6, 6-3
KF DE Shura Poppe / Femke van Diemen 6-1, 6-1
2R DE Shura Poppe / Savannah Sendar 6-2, 6-4
1R DE Shura Poppe / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-0, 6-2
  F DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Debbie Gach - Laura Rijkers 6-4, 7-5
HF DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Femke van Diemen 6-2, 7-5
KF DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Vivian Hegeman - Savannah Sendar 6-0, 6-4

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2017 (Hoorn, 8 jul - 16 jul) ****
1R DE Rixt van der Werff / Shura Poppe Walkover

Rhijenhof Open 2017 (Den Haag, 1 jul - 9 jul) **
1R DE Diana Chehoudi / Shura Poppe 2-6, 6-3, 7-5

T.C. Bargeres Open NRT 2017 (Emmen, 22 jun - 2 jul) **
HF DE Annelou Nab / Shura Poppe 6-1, 6-4
KF DE Shura Poppe / Laura Rijkers 6-3, 3-6, 6-4
1R DE Shura Poppe / Celine Koets 4-6, 6-4, 6-4
HF DD Celine Koets - Annelou Nab / Danique Baart - Shura Poppe Walkover

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) **
2R DE Emma Goedkoop / Shura Poppe 6-3, 6-7(4), 6-1
1R DE Shura Poppe / Lois van de Fliert 6-1, 6-1

Dr. van Leeuwentoernooi NRT 2017 (Emmen, 27 mei - 5 jun) ****
2R DE Nikki Luttikhuis / Shura Poppe 6-3, 6-1
1R DE Shura Poppe / Tiffany HŲberth 6-2, 6-1
HF DD DaniŽlle Koetje - Tessa van der Ploeg / Danique Baart - Shura Poppe 6-1, 6-3
KF DD Danique Baart - Shura Poppe / Lianne de Jong - Nikki Luttikhuis 6-3, 6-2
1R DD Danique Baart - Shura Poppe / Willie Nijborg - Rowena van der Ploeg 6-2, 6-1

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 T.V. Heerhugowaard 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7-1
2e DE Annick Melgers / Shura Poppe 4-6, 1-6
 DD Nina Kruijer - Lisanne Balk / Daevenia Achong - Shura Poppe Opgave uit
2e GD Lisanne Balk - Jake Mak / Shura Poppe - Stefan Nab Opgave uit
21 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 4-4
2e DE Margo Verbeet / Shura Poppe 1-6, 2-6
 DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Daevenia Achong - Shura Poppe 6-4, 7-6
2e GD Margo Verbeet - Casper Bonapart / Shura Poppe - Stefan Nab 3-6, 7-6, 7-6
14 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
1e DE Shura Poppe / Karlijn van den Dungen 6-4, 6-2
 DD Shura Poppe - Daevenia Achong / GabriŽlle Dekkers - Noesjka Brink 4-6, 5-7
1e GD Shura Poppe - Romano Tatuhey / Noesjka Brink - Tim van Rodijnen 6-1, 6-2
7 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 4-4
1e DE Shura Poppe / Antje Rubbrecht 5-7, 3-6
 DD Shura Poppe - Daevenia Achong / Antje Rubbrecht - Justine Pysson 3-6, 6-2, 3-6
2e GD Shura Poppe - Stefan Nab / Antje Rubbrecht - Buvaysar Gadamauri Opgave uit
30 april 2017 T.C. Salland (Bathmen) 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 5-3
1e DE Lotte van Leeuwen / Shura Poppe 6-2, 6-3
 DD Lotte van Leeuwen - Annelou Nab / Shura Poppe - Daevenia Achong 1-6, 5-7
2e GD Jainy Scheepens - Igor Straatsma / Shura Poppe - Stefan Nab 6-2, 6-1
17 april 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 4-4
2e DE Shura Poppe / Kim Rus 3-6, 7-6, 4-6
 DD Daevenia Achong - Shura Poppe / Dainah Cameron - Kim Rus 4-6, 5-7
2e GD Jan-Wouter Roep - Shura Poppe / Marcus Hilpert - Kim Rus 5-7
9 april 2017 T.C. Bilthoven 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 2-6
1e DE D.I.D.O. Blonk / Shura Poppe 0-6, 2-6
 DD Annick Verhaar - Lisa Borckink / Shura Poppe - Daevenia Achong 2-6, 6-7
1e GD Lisa Borckink - Maarten Witte / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep Opgave thuis

Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) **
2R DE Femke van Diemen / Shura Poppe 7-5, 2-6, 7-5

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
1R DE Eva van der Weegen / Shura Poppe Walkover

Carma Indoorsports Kersttoernooi 2016 en Woning & Projectinrichting Jos Dirkx NRT*** (W.C. Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
KF DE Laura Heinrichs / Shura Poppe 6-1, 6-1
2R DE Shura Poppe / Cato Tangkau 6-1, 6-2
1R DE Shura Poppe / Brandy Hehalatu 6-2, 6-3
  F DD Debbie Gach - Laura Heinrichs / Annelou Nab - Shura Poppe 6-3, 6-2
HF DD Annelou Nab - Shura Poppe / Sarina Berghmans - Brandy Hehalatu 6-7(5), 6-3, 6-1
KF DD Annelou Nab - Shura Poppe / Joes van Geijn - Sanne Janssen 6-1, 6-3

BK Tennis NRT 2016 (BK Tennis, 27 dec - 31 dec) ***
KF DE GabriŽla van de Graaf / Shura Poppe 6-3, 6-1
2R DE Shura Poppe / Liv Geurts 6-2, 2-6, 7-6
1R DE Shura Poppe / Judith van Fraayenhoven 6-4, 6-4

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
HF DE Stťphanie Visscher / Shura Poppe 7-6, 5-7, 6-3
KF DE Shura Poppe / GabriŽlla Mujan 6-0, 6-2
2R DE Shura Poppe / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-1, 6-1
1R DE Shura Poppe / Amber Maalderink 6-1, 6-3

Van der Valk Aope Zittesje 2016 (Sittard, 24 jul - 31 jul) **
HF DE Claire Verwerda / Shura Poppe 7-6, 6-3
KF DE Shura Poppe / Femke van Diemen 6-1, 6-1
2R DE Shura Poppe / Savannah Sendar 6-2, 6-4
1R DE Shura Poppe / Ana Jocelijn Cavero Roeper 6-0, 6-2
  F DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Debbie Gach - Laura Rijkers 6-4, 7-5
HF DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Femke van Diemen 6-2, 7-5
KF DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Vivian Hegeman - Savannah Sendar 6-0, 6-4

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
KF DE Sandra Zaniewska / Shura Poppe 6-2, 6-0
2R DE Shura Poppe / Joany Pontjodikromo 6-3, 5-2 Opgave
1R DE Shura Poppe / Dewi Dijkman 6-4, 6-3

Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF DE Liza Lebedzeva / Shura Poppe 6-4, 6-4
1R DE Shura Poppe / Iris Verboven 6-1, 7-5

Rhijenhof Open 2016 (Den Haag, 2 jul - 10 jul) **
KF DE Maurien Rikkert / Shura Poppe 6-4, 6-1
1R DE Shura Poppe / Debbie Gach 7-5, 6-3

Open Startbaantoernooi 2016 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) ****
2R DE Janneke Wikkerink / Shura Poppe 6-2, 6-3
1R DE Shura Poppe / Flory Bierma 6-4, 6-2

Breda Future 2016 (vrouwen) (Breda, 18 jun - 26 jun) $10.000
1R DE Shannon Hudson / Shura Poppe 4-6, 6-3, 6-1

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 17
29 mei 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 7-1
2e DE Jeltje Loomans / Shura Poppe 6-2, 6-0
 DD Eva Vedder - Jeltje Loomans / Shura Poppe - Daevenia Achong 6-2, 6-3
2e GD Yannick van der Weerden - Jeltje Loomans / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 6-3, 5-7, 7-6
22 mei 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-2
2e DE Shura Poppe / Lisanne van Riet 6-0, 6-3
 DD Daevenia Achong - Shura Poppe / Britt Schreuder - Lisanne van Riet 3-6, 6-1, 2-6
8 mei 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 7-1
1e DE Shura Poppe / Marjolein Klompmaker 6-3, 1-6, 7-5
 DD Shura Poppe - Daevenia Achong / Jennifer Andringa - Marjolein Klompmaker 6-3, 6-4
2e GD Shura Poppe - Jan-Wouter Roep / Rick Louwerse - Jennifer Andringa 6-2, 6-3
24 april 2016 T.C. Zandvoort 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 2-6
1e DE Charlotte van der Meij - Logger / Shura Poppe 4-6, 2-6
 DD Nicky van Bakel - Andrea van den Hurk / Shura Poppe - Daevenia Achong 6-2, 6-2
2e GD Andrea van den Hurk - Duco van der Veer / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 2-6, 3-6
17 april 2016 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / G.T.R. (Spaubeek) 1 7-1
1e DE Shura Poppe / Maxine Palmen 7-6, 6-1
 DD Shura Poppe - Daevenia Achong / Maxine Palmen - Sarina Berghmans 5-7, 6-2, 6-1
2e GD Shura Poppe - Jan-Wouter Roep / Sarina Berghmans - Steven Gallacher 6-1, 6-0
10 april 2016 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 1-7
1e DE Ilona van de Wetering / Shura Poppe 4-6, 6-7
 DD Marilien van der Valk-de Vries - Stťphanie Zaaijer / Daevenia Achong - Shura Poppe 5-7, 6-1, 5-7
2e GD Niels van Hal - Marilien van der Valk-de Vries / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 4-6, 3-6

Connectica Open NRT ** 2016 Beverwijk (Beverwijk, 19 mrt - 27 mrt) **
KF DE Femke Reinhard / Shura Poppe 6-2, 6-2
2R DE Shura Poppe / Diana Chehoudi 6-4, 6-4

Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 (Zoetermeer, 27 feb - 6 mrt) **
2R DE Phillis Vanenburg / Shura Poppe 6-3, 7-6(5)
1R DE Shura Poppe / Sanne Jansen 7-6(5), 6-4

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 (Apeldoorn, 20 feb - 28 feb) *
  F DE Annabelle Hageman / Shura Poppe 6-0, 6-2
HF DE Shura Poppe / Dewi Dijkman 6-4, 7-5
KF DE Shura Poppe / Shanna de Cortie 6-4, 6-0
2R DE Shura Poppe / Anastasiya Mulder 6-1, 1-6, 6-3
1R DE Shura Poppe / Laura Rijkers 7-6(5), 6-4
KF DD Fleur Eggink - Annelou Nab / Anastasiya Mulder - Shura Poppe 6-2, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 (Amstelveen, 9 jan - 15 jan) **
KF DE Sophia Grippo / Shura Poppe 6-4, 7-5
2R DE Shura Poppe / Kim van Heur 6-0, 6-2
1R DE Shura Poppe / Janine Hemmes 6-3, 1-0 Opgave
HF DD Isabelle Haverlag - Margriet Timmermans / Shura Poppe - Claire Verwerda 3-6, 6-4, 7-6
KF DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Jasmine Apawti - Sylvia Okafor 6-0, 6-0
1R DD Shura Poppe - Claire Verwerda / Katerina Antoniou - Daphne Haverkamp 7-6, 6-2

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
HF DE Phillis Vanenburg / Shura Poppe 6-1, 6-1
KF DE Shura Poppe / Debbie Gach 1-6, 6-3, 7-5
2R DE Shura Poppe / Tiffany HŲberth 0-6, 6-3, 6-4
1R DE Shura Poppe / Nicole van Ginkel 6-1, 6-4
HF DD Pleun Burgmans - Iris Verboven / Lizette Blankers - Shura Poppe 6-3, 6-3
KF DD Lizette Blankers - Shura Poppe / Katerina Antoniou - Jente Boersma 6-4, 4-6, 7-6
1R DD Lizette Blankers - Shura Poppe / Emma Goedkoop - Cato Tangkau 6-0, 6-3

Focus Tennis Academy NRT 2015 (Rotterdam, 19 dec - 24 dec) **
1R DE Sandra Zaniewska / Shura Poppe 6-0, 6-0
KF DD Lesley Pattinama-Kerkhove - Romy Kerkhove / Shura Poppe - Kelly Versteeg 6-1, 7-5

Sphaerinda NRT 2015 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) *
2R DE Leonie Guijt / Shura Poppe 7-5, 6-3
1R DE Shura Poppe / Romy Kerkhove 6-3, 6-4

Aope Zittesje 2015 (Sittard, 18 jul - 26 jul) **
2R DE April van Gennip / Shura Poppe 6-2, 6-3
1R DE Shura Poppe / Michelle Soons 6-1, 6-3
1R DD Floor Boesten - Michelle Soons / Maxine Palmen - Shura Poppe 6-3, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15
31 mei 2015 O.T.C. De Warande (Oosterhout (NB)) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
2e DE Charlotte Swaans / Shura Poppe 2-6, 6-1, 6-2
1e GD Coen van Gils - Ilona Somers / Shura Poppe - Lamar Kiel 6-1, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi 2015 (Emmen, 19 mei - 25 mei) ****
1R DE Nikki Luttikhuis / Shura Poppe 6-3, 6-0

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15
17 mei 2015 T.C. Nieuwenhagen (Landgraaf) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 6-2
2e DE Kim Wijnen / Shura Poppe 2-6, 1-6
2e GD Kim Wijnen - Yannick Zenden / Lamar Kiel - Shura Poppe 7-5, 7-6
10 mei 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / T.C. Van Horne (Weert) 1 0-8
2e DE Shura Poppe / Stanislava HrozenskŠ 0-6, 2-6
 DD Janneke Luitjes - Shura Poppe / Elke Lemmens - Stanislava HrozenskŠ 3-6, 1-6
26 april 2015 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 7-1
2e DE Tiffany HŲberth / Shura Poppe 6-7, 2-6
 DD April van Gennip - Myrthe Wittkšmper / Janneke Luitjes - Shura Poppe 6-1, 6-4
2e GD Mark Geurts - Tiffany HŲberth / Stefan Dijkers - Shura Poppe 6-2, 6-2
19 april 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 2-6
2e DE Shura Poppe / Milou Ettekoven 6-3, 6-2
2e GD Shura Poppe - Sam van Dijk / Thijs Buur - Cheryl Weerdenburg 5-7, 2-6
12 april 2015 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / T.V. Prinsenbeek 1 7-1
2e DE Debbie Gach / Shura Poppe 4-6, 5-7
 DD Laura Heinrichs - Debbie Gach / Shura Poppe - Janneke Luitjes 6-1, 7-6
6 april 2015 T.V. Prinsenbeek 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
2e DE Shura Poppe / Anne-Fleur Schonck 6-4, 6-3
 DD Shura Poppe - Janneke Luitjes / Dayna Townsend - Britt Schreuder 1-6, 1-6

Connectica Open Beverwijk 2015 (Beverwijk, 21 mrt - 29 mrt) **
1R DE Annick Verhaar / Shura Poppe 6-4, 6-0

Meerzicht NRT Zoetermeer 2015 (Zoetermeer, 28 feb - 8 mrt) **
2R DE Dewi Dijkman / Shura Poppe 5-7, 6-4, 6-4
1R DE Shura Poppe / Annamarie Sovic 6-4, 6-0

Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 (Apeldoorn, 21 feb - 1 mrt) **
2R DE Dewi Dijkman / Shura Poppe 6-0, 6-1
1R DE Shura Poppe / Danique Baart 4-6, 6-2, 6-3

Approach Extercatte Energy NRT 2015 (De Mors, Eibergen, 24 jan - 1 feb) **
2R DE Annabelle Hageman / Shura Poppe 6-4, 7-5
1R DE Shura Poppe / Milou Ettekoven 6-4, 7-6

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
1R DE Tiffany HŲberth / Shura Poppe 6-4, 6-4
HF DD Tiffany HŲberth - Britt Schreuder / Shura Poppe - Mandy Wolfert 6-4, 6-3
KF DD Shura Poppe - Mandy Wolfert / Hanneke Lodewijks - Melanie Vlak 6-2, 6-3

Approach NRT Eibergen Kerst 2014 (De Mors, Eibergen, 21 dec - 28 dec) **
KF DE Arianne Hartono / Shura Poppe 6-3, 6-4
2R DE Shura Poppe / Lucky van Gennip 6-3, 6-4
1R DE Shura Poppe / Ireen Kuipers 6-4, 5-7, 7-5

Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 (De Mors, Eibergen, 15 nov - 23 nov) ***
1R DE Dewi Dijkman / Shura Poppe 6-4, 6-0

Tepci Open 2014 (Apeldoorn, 16 aug - 24 aug) *
1R DE Priscilla Visser / Shura Poppe 7-6, 6-2

Cream Crackers NRT Open 2014 (Groningen, 10 aug - 17 aug) *
2R DE Dewi Dijkman / Shura Poppe 6-7, 7-5, 6-4
1R DE Shura Poppe / Jasmijn GimbrŤre 2-6, 6-0, 7-5
HF DD Dewi Dijkman - Barbara Huyskes / Fleur Eggink - Shura Poppe 6-2, 6-4
KF DD Fleur Eggink - Shura Poppe / Anniek Stijkel - Mieke Zijl 7-5, 6-3

Sphaerinda NRT 2014 (Utrecht, 26 jul - 3 aug) **
2R DE Martine Dijkman / Shura Poppe 7-6, 6-4
1R DE Shura Poppe / Sem Wensveen 2-6, 6-4, 6-4
HF DD Dewi Dijkman - Annabelle Hageman / Merel Hoedt - Shura Poppe 6-1, 6-0
KF DD Merel Hoedt - Shura Poppe / Anniek Jansen - Elja Vegter 6-4, 5-7, 7-5

Aope Zittesje 2014 (Sittard, 19 jul - 27 jul) **
2R DE April van Gennip / Shura Poppe 6-1, 6-1
1R DE Shura Poppe / Renťe Verboven 6-4, 6-4
HF DD Floor Boesten - Michelle Soons / Shura Poppe - Savannah Sendar 6-2, 2-6, 7-5
KF DD Shura Poppe - Savannah Sendar / Lucky van Gennip - Myrthe Wittkšmper 6-4, 3-6, 6-3

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 14
1 juni 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
2e DE Shura Poppe / Celine Koets 6-3, 6-3
 DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Anastasiya Mulder - Celine Koets 2-6, 1-6
2e GD Shura Poppe - Jannick Lupescu / Celine Koets - Douwe Disbergen Opgave uit
25 mei 2014 T.C. Bathmen 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 6-2
2e DE Priscilla Visser / Shura Poppe 6-4, 6-1
 DD Lynn SchŲnhage - Priscilla Visser / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-3, 6-3
2e GD Jeroen van Ruler - Priscilla Visser / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 4-6, 3-6
18 mei 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
 DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Dide Beijer - Joany Pontjodikromo 1-6, 1-6
2e GD Jannick Lupescu - Shura Poppe / Joany Pontjodikromo - Erik Dallinga 3-6, 3-6
11 mei 2014 T.C. Bemmel 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 3-5
2e DE Manon Veldhorst / Shura Poppe 7-5, 6-3
 DD Manon Veldhorst - Marjolein Kamphuis / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-3, 6-1
2e GD Manon Veldhorst - Freek Consten / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 4-6, 5-7
21 april 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 4-4
2e GD Jan-Wouter Roep - Shura Poppe / DaniŽlle Koetje - Roy Schoonveld 6-3, 2-6, 6-7
13 april 2014 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 5-3
2e DE Lizzy Bitter / Shura Poppe 7-5, 6-0
 DD Martine Dijkman - Ghislaine van Baal / Tess van Dinteren - Shura Poppe 6-2, 6-3
2e GD Lizzy Bitter - Stefan Bodde / Shura Poppe - Jan-Wouter Roep 2-6, 6-7
6 april 2014 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
 DD Tess van Dinteren - Shura Poppe / Nina Kruijer - Elise Moeyes 2-6, 0-6
1e GD Jannick Lupescu - Shura Poppe / Nina Kruijer - Jake Mak 4-6, 6-7

WOTT CapsNobeltoernooi 2014 (Goes, 15 feb - 23 feb) **
1R DE Melanie Vlak / Shura Poppe 1-6, 6-2, 6-3
  F DD Dayna Townsend - Mandy Wolfert / Fleur Eggink - Shura Poppe 6-2, 6-4
HF DD Fleur Eggink - Shura Poppe / Hanneke Lodewijks - Melanie Vlak 7-5, 3-6, 7-6(4)
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
28 mei 2017 1,8684 2,4738
21 mei 2017 1,9087 2,3923
14 mei 2017 1,9701 2,3734
7 mei 2017 1,9668 2,2552
30 apr 2017 1,8805 2,2391
17 apr 2017 1,7206 1,8933
9 apr 2017 1,8406 2,0000
1 jan 2017 1,5430
1 jan 2017 2
29 mei 2016 1,5234 1,9367
22 mei 2016 1,5234 1,9367
8 mei 2016 1,5637 2,0646
24 apr 2016 1,6022 2,0720
17 apr 2016 1,6518 2,4050
10 apr 2016 1,6926 2,7741
1 mrt 2016 1,5010 1,4542 1,5010
1 jan 2016 1,7534 2,7741
1 jan 2016 2 3
31 mei 2015 2,0770 2,8598
17 mei 2015 2,1401 2,8598
10 mei 2015 2,0864 2,8598
26 apr 2015 2,2040 2,6144
19 apr 2015 2,2360 2,6144
12 apr 2015 2,2623 2,5553
6 apr 2015 2,3685 2,5553
1 jan 2014 2,6592
1 jan 2014 3
1 jul 2013 2,9832
1 jun 2013 2,9636
1 mei 2013 2,9846
1 mrt 2013 3,0492
1 jan 2013 3 4
1 jan 2012 4,3731 3,9591
1 jan 2012 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 48 113
4 feb 2020 48 121
7 jan 2020 46 120
2 dec 2019 48 126
4 nov 2019 49 130
7 okt 2019 51 132
5 sep 2019 48 127
5 aug 2019 66 124
1 jul 2019 68
3 jun 2019 67
29 apr 2019 65
12 mrt 2019 61
12 feb 2019 62
3 dec 2018 46
5 nov 2018 48
2 okt 2018 48
3 sep 2018 47
6 aug 2018 48
2 jul 2018 123 108
4 jun 2018 70 94
30 apr 2018 53 55
2 apr 2018 54 55
5 mrt 2018 55 54
5 feb 2018 54 52
1 jan 2018 53 38
4 dec 2017 46 38
30 okt 2017 46 39
2 okt 2017 48 39
28 aug 2017 48 39
31 jul 2017 50 40
3 jul 2017 53 38
5 jun 2017 35 47
1 mei 2017 35 49
3 apr 2017 34 49
6 mrt 2017 34 49
6 feb 2017 34 51
9 jan 2017 36 48
5 dec 2016 37 55
31 okt 2016 38 52
3 okt 2016 36 54
5 sep 2016 35 52
1 aug 2016 35 51
11 jul 2016 41 87
6 jun 2016 53 90
2 mei 2016 54 85
4 apr 2016 54 85
7 mrt 2016 53 88
1 feb 2016 66 121
4 jan 2016 100 127
7 dec 2015 84 131
2 nov 2015 85 131
5 okt 2015 87 129
7 sep 2015 86 131
3 aug 2015 93 121
7 jul 2015 95 87
1 jun 2015 106 95
4 mei 2015 102 93
6 apr 2015 102 93
2 mrt 2015 102 92
2 feb 2015 106 74
5 jan 2015 116 75
1 dec 2014 158 75
3 nov 2014 156 77
6 okt 2014 156 78
1 sep 2014 159 70
4 aug 2014 119 69
7 jul 2014 148 63
2 jun 2014 130 60
5 mei 2014 133 62
7 apr 2014 133 63
10 mrt 2014 131 63
3 feb 2014 121 71
4 nov 2013 114 72
2 sep 2013 111 85
5 aug 2013 183 122
1 jul 2013 187
3 jun 2013 200
13 mei 2013 195
1 apr 2013 195
4 mrt 2013 194
1 jan 2013 192 142
5 nov 2012 194 140
1 okt 2012 196 139
3 sep 2012 195 140
6 aug 2012 211 147
2 jul 2012 217 158
4 jun 2012 226 156
7 mei 2012 217 152
2 apr 2012 217 153
5 mrt 2012 217 152

Klik hier voor historie van vůůr 2014