NL toptennisser Shanna Buitenhuis
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♀ Shanna Buitenhuis KNLTB 25713566
Buitenhuis, S.A.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-1
1e DE Shanna Buitenhuis / Marit Kreugel 6-2, 6-2
26 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 8-0
1e DE Shanna Buitenhuis / Joske van der Sluis 6-0, 7-5
19 mei 2019 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 1-7
1e DE Amber Maalderink / Shanna Buitenhuis 6-0, 4-6, 6-3
1e GD Amber Maalderink - Julian Hendriks / Rolf Alblas - Shanna Buitenhuis 6-7, 4-6
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
1e DE Shanna Buitenhuis / Lisa Lubben 6-1, 6-4
2e GD Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis / Wibo Behm - Puck Luttikhuis 3-6, 7-5, [4-10]
22 april 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 3-5
1e DE Lara van Tiggelen / Shanna Buitenhuis 6-1, 6-3
2e GD Jorden Kassing - Yanniek Voogel / Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis 4-6, 5-7
14 april 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 4-4
 DD Shanna Buitenhuis - Stephanie Oostveen / Margo Kok - Frédérique de Vries 6-3, 6-1
2e GD Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis / Margo Kok - Hugo Kampschreur 6-3, 4-6, [8-10]
7 april 2019 T.C. Veracket (Groningen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 2-6
1e DE Willie Nijborg / Shanna Buitenhuis 6-4, 6-2
 DD Claudia Löwik - Willie Nijborg / Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis 1-6, 6-2, [8-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 1-7
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Suzanne van Soest - Pauline Kuijer 1-6, 2-6
27 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 3-5
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Ilona Somers - Kika Hogendoorn 1-6, 1-6
1e GD Joost van der Linden - Shanna Buitenhuis / Kika Hogendoorn - Michal Nevřela 4-6, 3-6
13 mei 2018 Hillegomse T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 3-5
2e DE Famke van Trigt / Shanna Buitenhuis 0-6, 3-6
6 mei 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
 DD Anoek Pruijmboom - Shanna Buitenhuis / Julia van Wissen - Rebecca Indrakusuma 2-6, 1-6
22 april 2018 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 4-4
2e DE Carmen van Poelgeest / Shanna Buitenhuis 6-2, 7-6
15 april 2018 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 6-2
2e DE Shanna Buitenhuis / Merlin Passchier 6-3, 7-6
8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
 DD Nienke Hermans - Anne Riemsdijk / Nadine Terschegget - Shanna Buitenhuis 6-1, 6-3
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Sofieke Nout / Shanna Buitenhuis - Dennis Kockx 4-6, 2-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 6-2
2e DE Florence Na / Shanna Buitenhuis 6-1, 6-0
21 mei 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 1-7
2e DE Shanna Buitenhuis / Marleen Habes 0-6, 3-6
 DD Shanna Buitenhuis - Lisanne Muuse / Anouk Tigu - Donnaroza Gouvernante 0-6, 0-6
14 mei 2017 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 2-6
2e DE Rixt van der Werff / Shanna Buitenhuis 6-2, 6-2
 DD Elja Vegter - Jasmijn Gimbrère / Lisanne Muuse - Shanna Buitenhuis 6-0, 6-1
7 mei 2017 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 4-4
2e DE Marwa Hakimi / Shanna Buitenhuis 6-3, 6-3
 DD Melanie Vlak - Priscilla Visser / Anita Bos - Shanna Buitenhuis 6-0, 6-1
30 april 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.V. Hoorn 1 4-4
2e DE Shanna Buitenhuis / Patricia Böntgen 1-6, 6-7
 DD Anita Bos - Shanna Buitenhuis / Denise van der Ben - Annabelle Hageman 1-6, 6-2, 5-7
17 april 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 8-0
1e DE Miriam Westerink / Shanna Buitenhuis 6-1, 6-0
 DD Bo van Beveren - Shanna de Cortie / Lisanne Muuse - Shanna Buitenhuis 6-4, 6-2
9 april 2017 T.V. Strokel (Harderwijk) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 1-7
2e DE Shanna Buitenhuis / Celine Koets 0-6, 1-6
2e GD Jori Meulenbeld - Shanna Buitenhuis / Yoram Hilberts - Celine Koets 2-6, 5-7

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
1R DE Celine Koets / Shanna Buitenhuis 6-2, 6-4
1R DD Noesjka Brink - Gabriëlle Dekkers / Erinn Buitenhuis - Shanna Buitenhuis 6-3, 6-2

Strokel Open 2015 (Harderwijk, 11 jul - 19 jul) *
1R DE Annelou Nab / Shanna Buitenhuis 6-1, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 3
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 3,4099
21 mei 2017 3,3731 4,0833
7 mei 2017 3,2317 4,0833
30 apr 2017 3,2317 4,0000
17 apr 2017 3,2317 4,0000
9 apr 2017 3,2317 4,0000
1 jan 2017 3
1 jan 2016 4
1 jan 2015 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 jul 2019 229
3 jun 2019 226
29 apr 2019 228
12 mrt 2019 230
12 feb 2019 232
3 dec 2018 228
5 nov 2018 224
2 okt 2018 224
3 sep 2018 222
6 aug 2018 237
3 jul 2017 246
5 jun 2017 224
1 mei 2017 226
3 apr 2017 222
6 mrt 2017 223
6 feb 2017 224
9 jan 2017 225
5 dec 2016 226
31 okt 2016 227
3 okt 2016 226
5 sep 2016 226
1 aug 2016 218
11 jul 2016 250
6 jun 2016 248
2 mei 2016 250
4 apr 2016 250
7 mrt 2016 253
1 feb 2016 254
4 jan 2016 260
7 dec 2015 266
2 nov 2015 268
5 okt 2015 266
7 sep 2015 265
3 aug 2015 273