NL toptennisser Sarah van Emst
Bijgewerkt t/m 26 september 2023 Home



♀ Sarah van Emst KNLTB 27902447
Emst, S. van
ITF WTA




Prestaties
Haren Future 2023 (vrouwen) (Haren (Gr), 2 sep - 10 sep) $15.000
1R DE Fabienne Gettwart / Sarah van Emst 6-4, 6-3
1R DD Anastasiya Kuparev - Marie Vogt / Isis van den Broek - Sarah van Emst 7-6(2), 6-4

Oldenzaal Future 2023 (Vrouwen) (Oldenzaal, 26 aug - 3 sep) $40.000
1R DE Eva Vedder / Sarah van Emst 6-4, 6-4
1R DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Merel Hoedt - Sarah van Emst 6-1, 6-4

Eindhoven Future 2023 (vrouwen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
1R DE Daria Lopatetska / Sarah van Emst 6-2, 6-1
  F DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Rose Marie Nijkamp - Isis van den Broek 6-1, 4-6, [10-8]
HF DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Polina Bakhmutkina - Chelsea Vanhoutte 6-1, 6-2
KF DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Diana Martynov - Alyssa Reguer 6-0, 6-2
1R DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-3, 5-7, [11-9]

Lelystad Open 2023 Tennis en Padel (Lelystad, 22 jul - 30 jul) **
  F DD Sarah van Emst - Veerle Tibben / Fleur Eggink - Hanna Lindeboom 6-3, 6-4
HF DD Sarah van Emst - Veerle Tibben / Lois van de Fliert - Demi de Vries 6-1, 6-3

Amstelveen Future 2023 (vrouwen) (Amstelveen, 8 jul - 16 jul) $60.000
1R DE Anouk Koevermans / Sarah van Emst 6-3, 6-0
KF DD Noma Noha Akugue - Marie Weckerle / Merel Hoedt - Sarah van Emst Walkover
1R DD Merel Hoedt - Sarah van Emst / Naho Sato - Stťphanie Visscher 6-2, 6-4

Den Haag Future 2023 (vrouwen) (Den Haag, 1 jul - 9 jul) $40.000
1R DE Kristina Mladenovic / Sarah van Emst 6-0, 6-4
1R DD Lexie Stevens - Eva Vedder / Annelin Bakker - Sarah van Emst 6-4, 6-3

Alkmaar Future 2023 (vrouwen) (Alkmaar, 25 jun - 2 jul) $15.000
2R DE Maileen Nuudi / Sarah van Emst 6-4, 6-3
1R DE Sarah van Emst / Merel Hoedt 7-6(5), 6-0
KF DD Tilwith di Girolami - Chiara Scholl / Joy de Zeeuw - Sarah van Emst 6-4, 7-6(5)
1R DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Annelin Bakker - Sevil Yuldasheva 6-2, 6-4

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
4 juni 2023 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Baarnse L.T.C. 2 6-2
 DD Britt du Pree - Sarah van Emst / Sem Hazes - Coco Bosman 6-2, 6-0
2e GD Sarah van Emst - Daan Meijer / Mats Bredschneijder - Sem Hazes 6-1, 6-0

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
3 juni 2023 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Zandvoort 1 0-4
2e DE Sarah van Emst / Quirine Lemoine 6-3, 4-6, 3-6
 DD Nina Kruijer - Sarah van Emst / Lesley Pattinama Kerkhove - Quirine Lemoine Niet gespeeld
1 juni 2023 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 4-2
2e DE Sarah van Emst / Lexie Stevens 1-0 Opgave
 DD Sarah van Emst - Nina Kruijer / Lexie Stevens - Eva Vedder 2-6, 3-6
31 mei 2023 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 1 4-2
2e DE Sarah van Emst / Charlotte Pikkaart 6-1, 4-6, 6-1
 DD Sarah van Emst - Nina Kruijer / Luisa Meyer auf der Heide - Charlotte Pikkaart 6-4, 6-2
29 mei 2023 T.C. Zandvoort 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 6-0
2e DE Quirine Lemoine / Sarah van Emst 6-4, 7-5
 DD Kathinka von Deichmann - Quirine Lemoine / Sarah van Emst - Nina Kruijer 6-3, 7-6
28 mei 2023 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 3-3
2e DE JoŽlle Steur / Sarah van Emst 5-7, 6-4, 6-4
 DD Katharina Hobgarski - JoŽlle Steur / Raluca Serban - Sarah van Emst 6-3, 6-4
27 mei 2023 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 4-2
 DD Sarah van Emst - Nina Kruijer / Isabelle Haverlag - Andrea Lazaro Garcia 7-6, 6-2
25 mei 2023 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 2-4
2e DE Isis van den Broek / Sarah van Emst 2-6, 6-3, 6-0

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
14 mei 2023 Meppeler L.T.C. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 1-7
2e DE Elysia Pool / Sarah van Emst 4-6, 2-6
 DD Celine Koets - Elysia Pool / Klara Veldman - Sarah van Emst 3-6, 6-3, [7-10]
1e GD Robin Grit - Celine Koets / Daan Meijer - Sarah van Emst 0-6, 6-7
7 mei 2023 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 5-3
1e GD Sarah van Emst - Daan Meijer / Joris Bodin - Joyce Kim Behnke 6-3, 6-2

StadtmŁller orthopedie NRT ** 2023 (Meppel, 22 apr - 30 apr) **
  F DE Sarah van Emst / Danique Havermans 7-5, 7-5
HF DE Sarah van Emst / Safien Boulonois 6-3, 7-5
KF DE Sarah van Emst / Fleur Sprengers 6-4, 6-1
1R DE Sarah van Emst / Kris Rewinkel 7-5, 6-1
  F DD Sarah van Emst - Danique Havermans / Pippa Bosman - Bente Patist 6-2, 6-2
HF DD Sarah van Emst - Danique Havermans / Cheyenne Houkes - Fleur Sprengers 6-1, 6-1

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 1
23 april 2023 T.C. Domstad (Utrecht) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 2-6
 DD Jeltje Loomans - Lidwien Mentink / Britt du Pree - Sarah van Emst 5-7, 5-7
2e GD Laurens Deelstra - Lidwien Mentink / Joris Hoogland - Sarah van Emst 4-6, 3-6

ZUIT.NL NRT ** Etten-Leur 2023 (ZUIT.NL, 1 apr - 2 apr) **
  F DE Isis van den Broek / Sarah van Emst 6-2, 5-7, 6-3
HF DE Sarah van Emst / Joy de Zeeuw 7-5, 5-7, 6-1
KF DE Sarah van Emst / Cato Tangkau 6-3, 6-2
1R DE Sarah van Emst / Fleur Sprengers 6-1, 6-2

Winter Beekhuizen NRT ** 2023 (Velp, 21 feb - 26 feb) **
  F DE Sarah van Emst / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-2
HF DE Sarah van Emst / Eloise de Mooij 6-4, 6-4
KF DE Sarah van Emst / Shanna de Cortie 6-1, 6-1
2R DE Sarah van Emst / Kyra Shetty 6-3, 6-1
1R DE Sarah van Emst / Lois van de Fliert 6-1, 6-2

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
  F DE Isis van den Broek / Sarah van Emst 5-7, 6-4, 7-5
HF DE Sarah van Emst / Warda Ait El Bachir 6-1, 6-3
KF DE Sarah van Emst / Floor van Nunen 6-0, 6-2
2R DE Sarah van Emst / Senne Janssen Walkover
1R DE Sarah van Emst / Iris Verweij 6-3, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
HF DE Dilara Okur / Sarah van Emst 6-3, 1-6, 6-2
KF DE Sarah van Emst / Annick Melgers 6-1, 6-4
2R DE Sarah van Emst / Maike Tiemersma 6-1, 6-2
1R DE Sarah van Emst / Anika Ouwejan 6-3, 6-1
KF DD Melissa Boyden - Sevil Yuldasheva / Sarah van Emst - Sanne Schalekamp 6-3, 4-6, 7-6

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
  F DE Sarah van Emst / Joy de Zeeuw 6-2, 2-6, 6-3
HF DE Sarah van Emst / Lois van de Fliert 6-1, 6-2
KF DE Sarah van Emst / Kayleigh Didderiens 6-2, 6-3
2R DE Sarah van Emst / Emma Staal 6-0, 6-2
1R DE Sarah van Emst / Megan Caffin 6-2, 6-1
  F DD Kristel van der Heijden - Joy de Zeeuw / Sarah van Emst - Eloise de Mooij 6-0, 6-3
HF DD Sarah van Emst - Eloise de Mooij / Safien Boulonois - Kayleigh Didderiens 6-1, 6-4
KF DD Sarah van Emst - Eloise de Mooij / Gigi Sy-A-Foek - Maike Tiemersma 6-1, 6-2
1R DD Sarah van Emst - Eloise de Mooij / Senna van den Heuvel - Charlotte Pikkaart 6-1, 6-1

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
KF DE Suzan Lamens / Sarah van Emst 7-5, 7-5
1R DE Sarah van Emst / GabriŽlla Mujan 6-4, 6-1
Q2 DE Sarah van Emst / Sarah Olff 6-4, 6-2
Q1 DE Sarah van Emst / Inge Vijsma 6-2, 6-3
HF DD Jasmijn GimbrŤre - Isabelle Haverlag / Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp 6-1, 6-3
KF DD Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp / Noa Liauw-A-Fong - GabriŽlla Mujan 7-6, 7-6

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
  F DE Sarah van Emst / Sarah Olff 6-3, 7-6(9)
HF DE Sarah van Emst / Sanne Schalekamp 6-3, 6-4
KF DE Sarah van Emst / Lika Peresypkina 6-2, 7-5
2R DE Sarah van Emst / Romy Pols 6-0, 6-2
1R DE Sarah van Emst / Nicole Wandel 6-4, 6-2

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
  F DE Sarah van Emst / Charlotte van Zonneveld 6-0, 6-3
HF DE Sarah van Emst / Loes Ebeling Koning 6-3, 6-3
KF DE Sarah van Emst / Melissa Boyden 6-2, 6-3
2R DE Sarah van Emst / Evi Roobol 6-2, 6-4
1R DE Sarah van Emst / Mia Woo 6-0, 6-1

Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
HF DE Lika Peresypkina / Sarah van Emst Walkover
KF DE Sarah van Emst / Quinty van Dongen 6-0, 6-2
1R DE Sarah van Emst / Sophie Stoyanov 7-5, 6-2
  F DD Dunya Charalampopoulos - Sarah van Emst / Mirthe de Bresser - Megan Caffin 6-1, 6-1
HF DD Dunya Charalampopoulos - Sarah van Emst / Jordan Kurtz - Demi de Vries 6-2, 6-1

Haren Future 2022 (vrouwen) (Haren (Gr), 27 aug - 4 sep) $15.000
  F DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Mariia Bergen - Agustina Chlpac 6-3, 6-7(2), [10-5]
HF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Demi Tran - Lian Tran 6-4, 3-6, [10-8]
KF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Viktoriia Dema - Sevil Yuldasheva 3-6, 6-3, [14-12]
1R DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / GabriŽlla Mujan - Dilara Okur 7-5, 6-3

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
2R DE Klara Veldman / Sarah van Emst 6-4, 7-6
1R DE Sarah van Emst / Emily van der Werf 6-2, 6-3
  F DD Sarah van Emst - Elysia Pool / Rikke de Koning - Marente Sijbesma 6-2, 6-2
HF DD Sarah van Emst - Elysia Pool / Annika Barth - Sarah Olff 6-3, 6-2
KF DD Sarah van Emst - Elysia Pool / Pippa Bosman - Inge Vijsma 6-1, 6-1

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
KF DE Marente Sijbesma / Sarah van Emst 6-2, 6-3
2R DE Sarah van Emst / Nicole Wandel 6-1, 4-6, 6-4
1R DE Sarah van Emst / Callie Billman 6-4, 7-5
  F DD Coco Bosman - Sarah van Emst / Laura Rijkers - Sophie Schouten 6-3, 3-6, [10-1]
HF DD Coco Bosman - Sarah van Emst / Marwa Hakimi - Klara Veldman 6-4, 6-1
KF DD Coco Bosman - Sarah van Emst / Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks 6-2, 3-6, 6-1
1R DD Coco Bosman - Sarah van Emst / Annelin Bakker - Joy de Zeeuw 6-1, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
29 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / Meppeler L.T.C. 1 2-6
 DD Sarah van Emst - Klara Veldman / Celine Koets - Elysia Pool 2-6, 6-4, [4-10]
2e GD Sarah van Emst - Noah GabriŽl / Lars Bijsterbosch - Annelou Nab 6-3, 6-3
1 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 5-3
2e DE Sarah van Emst / Nadine Gobin 6-2, 6-2
 DD Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp / Jaimy-Gayle van de Wal - Nadine Gobin 6-4, 6-1
24 april 2022 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 DD Isabelle Haverlag - Loes Ebeling Koning / Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp 6-7, 7-6, [7-10]
2e GD Loes Ebeling Koning - Bas Bouwman / Sarah van Emst - Sam Bakker 5-4 Opgave
18 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
 DD Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp / Perla Nieuwboer - Marleen Habes 6-0, 6-2
2e GD Sarah van Emst - Sam Bakker / Marleen Habes - Turpal Gadamauri 6-2, 6-7, [10-4]

NK Tennis 2021 (Amstelveen, 12 dec - 19 dec) *****
1R DE Isis van den Broek / Sarah van Emst 6-3, 6-3
KF DD Eva Vedder - Stťphanie Visscher / Sarah van Emst - Elysia Pool 6-0, 6-7, [11-9]

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
KF DE Isis van den Broek / Sarah van Emst 6-2, 6-1
2R DE Sarah van Emst / Rikke de Koning 6-3, 7-5
1R DE Sarah van Emst / Gigi Sy-A-Foek 7-5, 6-1

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
17 oktober 2021 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
 DD Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp / Medy Blankvoort - Hester Lange 6-2, 7-5
1e GD Jorrit ter Maat - Sarah van Emst / Daan Maasland - Medy Blankvoort 3-6, 0-6
10 oktober 2021 Baarnse L.T.C. 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e DE Joany Pontjodikromo / Sarah van Emst 1-6, 3-6
 DD Kim Hansen - Elke Tiel / Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp 6-2, 0-6, [8-10]
2e GD Joany Pontjodikromo - Elgin Khoeblal / Jorrit ter Maat - Sarah van Emst 4-6, 3-6
26 september 2021 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
2e DE Tiffany HŲberth / Sarah van Emst 3-6, 2-6
 DD Tiffany HŲberth - Annick Verhaar / Sarah van Emst - Rose Marie Nijkamp 2-6, 5-7
1e GD Wilco Geenen - Isis van den Broek / Roelof Ameshoff - Sarah van Emst 6-3, 3-6, [6-10]

Dashí35 Timoís Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
  F DE Sarah van Emst / Shanna de Cortie 7-5, 6-0
HF DE Sarah van Emst / Renske Ubachs 6-3, 6-2
KF DE Sarah van Emst / Gigi Sy-A-Foek 6-3, 6-4
2R DE Sarah van Emst / Charlotte Pikkaart 6-0, 6-3
1R DE Sarah van Emst / Rikke de Koning 6-2, 7-6
  F DD Sarah van Emst - Rikke de Koning / Benthe de Bresser - Quinty van Dongen 6-2, 6-3
HF DD Sarah van Emst - Rikke de Koning / Klara Veldman - Charlotte Wijkamp 6-1, 6-2
KF DD Sarah van Emst - Rikke de Koning / Amber Maatman - Yasmin ter Schegget 6-0, 6-2

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) *
KF DE Elysia Pool / Sarah van Emst 6-3, 4-6, 6-1
2R DE Sarah van Emst / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-0
1R DE Sarah van Emst / Min Chae Kim 6-4, 6-2
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Sarah van Emst - Elysia Pool 6-3, 6-2
KF DD Sarah van Emst - Elysia Pool / Amber Maalderink - Milou ter Morsche 6-1, 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
11 oktober 2020 Baarnse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 1 4-0
 DD Marrit Boonstra - Joany Pontjodikromo / Charlotte Haas - Sarah van Emst Niet gespeeld
2e GD Elgin Khoeblal - Marrit Boonstra / Joost van der Linden - Sarah van Emst Niet gespeeld

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
  F DE Celine Koets / Sarah van Emst 7-6(3), 6-1
HF DE Sarah van Emst / Annelin Bakker 6-3, 5-7, 6-3
KF DE Sarah van Emst / Anna Boonstra 6-2, 6-4
2R DE Sarah van Emst / Amber Maalderink 6-0, 6-4
1R DE Sarah van Emst / Coco Bosman 6-4, 6-2
  F DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Nika Beukers - Coco Bosman 6-2, 6-3
HF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Anna Boonstra - Willie Nijborg 6-1, 6-2
KF DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Amber Maalderink - Anoek Pruijmboom 6-4, 7-6

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
KF DE Melissa Boyden / Sarah van Emst 6-2, 6-0
2R DE Sarah van Emst / Maru Poppe 6-3, 6-3
1R DE Sarah van Emst / Amalia Stuger 6-4, 6-1

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
1R DE Esmee Andresen / Sarah van Emst Walkover

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
  F DE Sarah van Emst / Michelle de Haan 6-1, 6-0
HF DE Sarah van Emst / Laurie Barendse 0-6, 6-4, 6-3
KF DE Sarah van Emst / Eloise de Mooij 6-2, 6-3
1R DE Sarah van Emst / Astrid Carton 6-1, 7-5
  F DD Eloise de Mooij - Sarah van Emst / Annelin Bakker - Bente Patist 6-4, 6-3
HF DD Eloise de Mooij - Sarah van Emst / Michelle de Haan - Kristel van der Heijden 6-4, 5-7, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
26 mei 2019 R.C. Borne 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 2 7-1
1e DE Sarah van Emst / Frederieke Schonck 6-1, 6-2
 DD Sarah van Emst - Isis van den Broek / Charlotte Schonck - Frederieke Schonck 6-3, 3-6, [10-3]
1e GD Jelte Veldkamp - Sarah van Emst / Rob Keizers - Frederieke Schonck 6-2, 6-3
19 mei 2019 T.C. Bemmel 1 / R.C. Borne 2 6-2
1e DE Lonneke Muhlhaus / Sarah van Emst 6-7, 0-6
 DD Lonneke Muhlhaus - Hilde ten Wolde / Isis van den Broek - Sarah van Emst 6-1, 5-7, [10-5]
1e GD Nick van Boxtel - Hilde ten Wolde / Niek Wigger - Sarah van Emst 6-3, 6-1
12 mei 2019 R.C. Borne 2 / Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 7-1
 DD Sarah van Emst - Milou ter Morsche / Edith Cijsouw - Merel Beelen 6-4, 6-4
1e GD Niek Wigger - Sarah van Emst / Lťon Lobach - Merel Beelen 6-2, 6-4
22 april 2019 L.T.V. Berlicum 1 / R.C. Borne 2 5-3
 DD Olga Kalyuzhnaya - Nikki van der Linden / Sarah van Emst - Isis van den Broek 6-0, 6-3
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg / Sarah van Emst - Jelte Veldkamp 6-1, 6-1
14 april 2019 R.C. Borne 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 5-3
1e DE Sarah van Emst / Margo Verbeet 6-3, 6-2
 DD Sarah van Emst - Milou ter Morsche / Margo Verbeet - Floor Lissone 6-3, 4-6, [12-10]
1e GD Jelte Veldkamp - Sarah van Emst / Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans Walkover
7 april 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 2 3-5
1e DE Demi Huisman / Sarah van Emst 0-6, 0-6
 DD Demi Huisman - Manon de Rijk / Sarah van Emst - Milou ter Morsche 1-6, 2-6
1e GD Jochem Gosselink - Demi Huisman / Sarah van Emst - Jelte Veldkamp Walkover
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
28 aug 2023 1282 816
31 jul 2023 1288 906
3 jul 2023 1202
29 mei 2023 1194
8 mei 2023 1174
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 2 1
1 jan 2022 1,8432 1,8410
1 jan 2022 2 2
1 jan 2021 2 2
1 jan 2019 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 sep 2023 21 24
31 jul 2023 21 27
3 jul 2023 17 31
5 jun 2023 18 21
1 mei 2023 18 23
3 apr 2023 18 24
27 feb 2023 25 27
30 jan 2023 24 28
2 jan 2023 24 22
5 dec 2022 26 30
31 okt 2022 46 39
3 okt 2022 65 39
5 sep 2022 66 44
1 aug 2022 50 27
4 jul 2022 42 27
6 jun 2022 43 51
2 mei 2022 42 53
4 apr 2022 41 53
1 mrt 2022 44 56
1 feb 2022 41 51
4 jan 2022 42 52
7 dec 2021 60 52
2 nov 2021 59 51
5 okt 2021 58 51
30 aug 2021 66 55
3 aug 2021 69 63
6 jul 2021 72 70
1 jun 2021 72 70
29 apr 2021 72 70
6 apr 2021 73 70
2 mrt 2021 72 70
2 feb 2021 72 70
5 jan 2021 71 70
1 dec 2020 72 70
3 nov 2020 72 70
5 okt 2020 72 70
1 sep 2020 71 70
3 aug 2020 85 92
2 mrt 2020 87 87
4 feb 2020 100 96
7 jan 2020 98 95
2 dec 2019 101 101
4 nov 2019 100 103
7 okt 2019 98 105
5 sep 2019 96 105