NL toptennisser Sanne Schalekamp
Bijgewerkt t/m 14 januari 2024 Home



♀ Sanne Schalekamp KNLTB 26474107
Schalekamp, S.
ITF WTA




Prestaties
Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2024 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) ***
1R DE Rixt van der Werff / Sanne Schalekamp 7-5, 6-2

NK Tennis 2023 (Amstelveen, 12 dec - 17 dec) *****
Q1 DE Sanne Schalekamp / Safien Boulonois 6-0, 6-0

REO SocioHypotheek NRT**** Open 2023 (Roden, 5 aug - 13 aug) ***
KF DE Coco Bosman / Sanne Schalekamp 6-1, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Rachelle Starreveld 5-7, 6-3, 6-0
  F DD Fleur Eggink - Daniëlle Koetje / Sarah Olff - Sanne Schalekamp 6-3, 6-0
HF DD Sarah Olff - Sanne Schalekamp / Judith van Kessel - Charlotte van Zonneveld 7-6(6), 2-6, 7-6(10)
KF DD Sarah Olff - Sanne Schalekamp / Niloufar Shahanggir - Pleun Vermeer 6-4, 6-1

Eindhoven Future 2023 (vrouwen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
1R DD Joy de Zeeuw - Sarah van Emst / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-3, 5-7, [11-9]

Zuidlease Aope Zittesje Open & NRT*** 2023 (Sittard, 22 jul - 30 jul) ***
KF DE Danique Havermans / Sanne Schalekamp 6-3, 6-1
2R DE Sanne Schalekamp / Pleun Vermeer 5-7, 6-2, 6-0
  F DD Laura Rijkers - Sophie Schouten / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Haina Franco - Sarah Hannen 6-1, 6-3

67e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen 2023 (Leiden, 15 jul - 23 jul) ****
2R DE Danique Havermans / Sanne Schalekamp 6-4, 7-5
1R DE Sanne Schalekamp / Lois van de Fliert 7-5, 6-0

Boekweit/Olie Tennis **** en Padel toernooi 2023 (Hoorn, 8 jul - 16 jul) ****
2R DE Sanne Jansen / Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
  F DD Coco Bosman - Dilara Okur / Sanne Schalekamp - Sophie Schouten 6-3, 6-2
HF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Kristel van der Heijden - Sanne Jansen 6-4, 2-6, 6-3
KF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Floor van Nunen - Gigi Sy-A-Foek Walkover

DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) **
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 7-5, 6-3
  F DD Charlotte van Zonneveld - Quirine van Zonneveld / Sarah Olff - Sanne Schalekamp 7-6, 6-3
HF DD Sarah Olff - Sanne Schalekamp / Coco Bosman - Cato Tangkau 3-6, 6-2, [10-3]
KF DD Sarah Olff - Sanne Schalekamp / Kayleigh Didderiens - Isabella Stuurman 6-2, 6-3

Van de WijdevenNRT** & MannaertsAppels TCT Open 2023 (Tilburg, 24 jun - 2 jul) **
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 6-2, 5-7, 6-4
2R DE Sanne Schalekamp / Romy Pols 6-3, 6-1
1R DE Sanne Schalekamp / Joann Leijten 6-3, 6-0
HF DD Laurie Barendse - Feline van Eijkelenburg / Floor van Nunen - Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
KF DD Floor van Nunen - Sanne Schalekamp / Romy Pols - Sanne Schoormans 6-2, 6-2

Royal Coster Diamonds - Open Startbaan Toernooi Tennis, Padel & NRT 2023 (Amstelveen, 17 jun - 25 jun) **
KF DD Lois van de Fliert - Emily Schut / Min Chae Kim - Sanne Schalekamp Walkover

Park Bathmen NRT ** Juni 2023 (Bathmen, 10 jun - 18 jun) **
HF DE Coco Bosman / Sanne Schalekamp 6-2, 6-2
KF DE Sanne Schalekamp / Jade Groen 4-6, 6-2, 6-4
1R DE Sanne Schalekamp / Nouk Kleinenberg 6-0, 6-1

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
4 juni 2023 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
2e DE Lianne de Jong / Sanne Schalekamp 6-1, 6-4

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
1R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 6-3, 6-1
HF DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-1, 6-1
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Fleur Eggink - Daniëlle Koetje 6-4, 6-3

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 mei 2023 T.C. Zandvoort 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
 DD Reza Timmerman - Melissa Boyden / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 5-7, 3-6
2e GD Luuk van Randtwijk - Reza Timmerman / Niels van der Sijs - Sanne Schalekamp 7-5, 6-2
14 mei 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 6-2
2e DE Sanne Schalekamp / Charlotte Pikkaart 6-1, 3-6, 5-7
7 mei 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7-1
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Kim Hansen - Medy Blankvoort 7-6, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT *** 2023 (Amstelveen, 7 jan - 14 jan) ***
2R DE Isis van den Broek / Sanne Schalekamp 6-2, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Luna Dekker 6-3, 6-2
KF DD Melissa Boyden - Sevil Yuldasheva / Sarah van Emst - Sanne Schalekamp 6-3, 4-6, 7-6

Nederlandse Kampioenschappen ***** 2022 (Amstelveen, 11 dec - 18 dec) *****
Q2 DE Joy de Zeeuw / Sanne Schalekamp 6-2, 6-1
Q1 DE Sanne Schalekamp / Coco Bosman Walkover

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
HF DE Sarah van Emst / Sanne Schalekamp 6-3, 6-4
KF DE Sanne Schalekamp / Melissa Boyden 6-2, 6-1
2R DE Sanne Schalekamp / Lois van der Kooij 6-2, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Gigi Sy-A-Foek 6-2, 6-3

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
HF DE Sarah Olff / Sanne Schalekamp 6-1, 6-4
KF DE Sanne Schalekamp / Lika Peresypkina 6-2, 4-1 Opgave
2R DE Sanne Schalekamp / Joes van Geijn 4-6, 7-5, 6-0

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
2R DE Justine Pysson / Sanne Schalekamp Walkover

Future Eindhoven 2022 (vrouwen) (Eindhoven, 13 aug - 21 aug) $15.000
1R DE Viktoriia Dema / Sanne Schalekamp 4-6, 6-1, 6-2
KF DD Demi Tran - Lian Tran / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 7-6(4), 6-2
1R DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Astrid Wanja Brune Olsen - Dilara Okur 6-4, 6-7(5), [10-8]

REO SocioHypotheek NRT**** (Roden, 6 aug - 14 aug) ****
KF DE Danique Havermans / Sanne Schalekamp 6-4, 5-7, 6-4
2R DE Sanne Schalekamp / Hanna Lindeboom 6-2, 6-1
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Rikke de Koning - Marente Sijbesma 7-5, 6-7, 7-6(2)
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Julia Enderink - Pleun Kramer 6-1, 6-1

66e RE/MAX Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
KF DE Sevil Yuldasheva / Sanne Schalekamp 6-4, 6-1
2R DE Sanne Schalekamp / Dilara Okur 6-3, 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Dominique Yeo 6-3, 6-0
KF DD Dewi Dijkman - Gabriëlla Mujan / Kristel van der Heijden - Sanne Schalekamp 6-3, 6-2

Boekweit/Olie Tennis Toernooi NRT **** (Hoorn, 9 jul - 17 jul) ****
2R DE Quirine Lemoine / Sanne Schalekamp 6-2, 6-1
1R DE Sanne Schalekamp / Reza Timmerman 6-2, 7-6
  F DD Quirine Lemoine - Joy de Zeeuw / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 7-6, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Kristel van der Heijden - Klara Veldman 7-6, 6-3
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Demi de Vries 6-2, 6-3

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
HF DE Sarah Olff / Sanne Schalekamp 6-4, 6-2
KF DE Sanne Schalekamp / Alexandra van Weelden 6-2, 6-0
2R DE Sanne Schalekamp / Charlotte van Zonneveld 1-6, 6-1, 6-4
1R DE Sanne Schalekamp / Cato Tangkau 6-2, 6-2
HF DD Coco Bosman - Pippa Bosman / Sanne Schalekamp - Sophie Schouten 7-6(5), 6-3

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 6-1, 6-3
2R DE Sanne Schalekamp / Karlijn van den Dungen 6-0, 6-0
1R DE Sanne Schalekamp / Fleur Sprengers 6-1, 6-1
  F DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Shura Poppe - Laura Rijkers 6-7, 7-5, [10-8]
HF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Kayleigh Didderiens - Evi Roobol 6-3, 6-0

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
2R DE Dunya Charalampopoulos / Sanne Schalekamp 6-4, 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Reza Timmerman 6-3, 6-0
HF DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Dilara Okur - Sanne Schalekamp 6-0, 6-3
KF DD Dilara Okur - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Emily van der Werf 6-4, 6-0

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
HF DE Coco Bosman / Sanne Schalekamp 6-4, 4-6, 6-2
KF DE Sanne Schalekamp / Dilara Okur 6-3, 6-2
2R DE Sanne Schalekamp / Safien Boulonois 6-0, 6-1
1R DE Sanne Schalekamp / Dominique Yeo 6-4, 6-1
  F DD Callie Billman - Coco Bosman / Min Chae Kim - Sanne Schalekamp 6-2, 6-1
HF DD Min Chae Kim - Sanne Schalekamp / Jinte de Boer - Safien Boulonois 6-0, 6-1
KF DD Min Chae Kim - Sanne Schalekamp / Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo 6-1, 6-3

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
2R DE Annelin Bakker / Sanne Schalekamp 6-1, 4-6, 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Coco Bosman 5-7, 7-6, 7-6
KF DD Marwa Hakimi - Klara Veldman / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 4-6, 6-2, 6-4

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
29 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 4-4
2e DE Sanne Schalekamp / Sarah de Boer 6-3, 6-0
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Abbie Myers - Lidwien Mentink 4-6, 1-6
22 mei 2022 Meppeler L.T.C. 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 7-1
 DD Celine Koets - Elysia Pool / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-3, 7-6
1e GD Robin Grit - Celine Koets / Sanne Schalekamp - Raphael Mujan 6-2, 6-2

Gemengd zondag Eredivisie Afdeling 1
21 mei 2022 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 1 / L.T.C. Naaldwijk 1 1-5
2e DE Sanne Schalekamp / Elyne Boeykens 3-6, 3-6
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Eva Vedder - Elyne Boeykens 2-6, 1-6

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
15 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
2e DE Sanne Schalekamp / Olga Kalyuzhnaya 2-6, 3-6
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Olga Kalyuzhnaya - Klara Veldman 6-3, 3-6, [7-10]

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
KF DE Laurie Barendse / Sanne Schalekamp 4-6, 7-5, 6-4
1R DE Sanne Schalekamp / Feline van Eijkelenburg 6-0, 6-1
  F DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 2-6, 6-1, [10-7]
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Laurie Barendse - Alexandra van Weelden 7-5, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
1 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
2e DE Sanne Schalekamp / Isabelle Haverlag 1-6, 1-6
 DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Isabelle Haverlag - Sarah Olff 3-6, 2-6
24 april 2022 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
 DD Lexie Stevens - Jainy Scheepens / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-1, 6-1
1e GD Romano Frantzen - Jaimy-Gayle van de Wal / Luke Tollenaar - Sanne Schalekamp 6-3, 6-3
18 april 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / Baarnse L.T.C. 2 3-5
1e DE Sanne Schalekamp / Marrit Boonstra 5-7, 6-2, 4-6
 DD Sanne Schalekamp - Joy de Zeeuw / Joany Pontjodikromo - Elke Tiel 1-6, 4-6
10 april 2022 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 4-4
2e DE Nina Kruijer / Sanne Schalekamp 6-4, 5-7, 1-6

Funderingstechnieken De Coogh VGTA (Middenbeemster, 17 mrt - 27 mrt) **
HF DE Rose Marie Nijkamp / Sanne Schalekamp 6-2, 6-3
KF DE Sanne Schalekamp / Kristel van der Heijden 6-3, 6-0
2R DE Sanne Schalekamp / Mima de Niet 6-1, 6-0

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
1R DE Judith van Kessel / Sanne Schalekamp 1-6, 7-5, 6-3
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks Walkover
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Rikke de Koning - Klara Veldman 7-6(5), 2-6, [13-11]
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Jordan Kurtz - Loïs Tsui 6-1, 6-3

Stadjershal/Top Tennis Groningen (Groningen, 19 feb - 26 feb) **
  F DE Sanne Schalekamp / Klara Veldman 2-6, 6-2, 6-3
HF DE Sanne Schalekamp / Sophie Schouten 6-4, 6-4
KF DE Sanne Schalekamp / Judith van Kessel 6-4, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Eloise de Mooij 6-3, 6-3
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Eloise de Mooij - Rikke de Koning 6-4, 6-4
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Elze Groenenboom - Alexandra van Weelden 6-1, 6-2

NK Tennis 2021 (Amstelveen, 12 dec - 19 dec) *****
KF DD Kristel van der Heijden - Sophie Schouten / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 6-0, 6-3

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
  F DE Isis van den Broek / Sanne Schalekamp 6-2, 6-3
HF DE Sanne Schalekamp / Marente Sijbesma 3-6, 6-2, [10-6]
KF DE Sanne Schalekamp / Anouk Koevermans 6-3, 1-6, [10-7]
2R DE Sanne Schalekamp / Sarah Olff 6-1, 3-6, [10-6]
1R DE Sanne Schalekamp / Veerle Tibben 6-1, 6-0

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
10 oktober 2021 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 6-2
1e DE Lina Ilahi / Sanne Schalekamp 0-6, 1-6
 DD Dunya Charalampopoulos - Lina Ilahi / Isabella Mujan - Sanne Schalekamp 2-6, 3-6

Peugeot Aope Zittesje 2021 (Sittard, 24 jul - 1 aug) ***
  F DE Kristel van der Heijden - Hanneke Lodewijks / Sanne Schalekamp - Sophie Schouten 6-4, 6-3
HF DE Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Annelin Bakker - Isis van den Broek 6-4, 6-2
KF DE Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Florentine Dekkers - Renée van Bommel Walkover
2R DE Florentine Dekkers / Sanne Schalekamp 6-4, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Nika Beukers 6-2, 6-4

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
HF DE Sarah Olff / Sanne Schalekamp 7-5, 6-3
KF DE Sanne Schalekamp / Inge Vijsma 6-3, 6-0
1R DE Sanne Schalekamp / Margriet Timmermans 6-2, 6-0
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Lois van de Fliert - Roos van Reek 6-3, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Floor Lissone - Charlotte van Zonneveld 1-6, 6-3, 6-2
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Valerie Griffejoen - Sarah Olff 6-2, 7-6

Gaslicht.com TAM Open 2021 (Groningen, 3 jul - 11 jul) *
KF DE Eloise de Mooij / Sanne Schalekamp 6-4, 2-6, 6-3
2R DE Sanne Schalekamp / Annemart Kleijn 6-3, 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Rachel Gans 7-6, 6-2
  F DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Annemart Kleijn - Rachelle Starreveld 6-1, 6-0
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Sarah van Emst - Elysia Pool 6-3, 6-2
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Charlotte Wijkamp - Eloise de Mooij 2-6, 6-1, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
11 oktober 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 7-1
 DD Rikke de Koning - Sanne Schalekamp / Laurèl Polman - Evelien Strijker 6-4, 6-1
1e GD Sanne Schalekamp - Stijn Paardekooper / Nadine Gobin - Maik Gijzen 6-3, 5-7, [5-10]
4 oktober 2020 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 1-7
2e DE Ilse Huiskes / Sanne Schalekamp 7-6, 4-6, 6-7
1e GD David Valstar - Kimberly Loo / Brian Bozemoj - Sanne Schalekamp 2-6, 5-7
27 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 8-0
1e DE Sanne Schalekamp / Walkover
1e GD Brian Bozemoj - Sanne Schalekamp / Walkover
20 september 2020 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 4-4
2e DE Jade Groen / Sanne Schalekamp 6-4, 2-6, 6-3
 DD Liv Geurts - Erika Vogelsang / Sanne Jansen - Sanne Schalekamp 5-7, 7-6, [8-10]
13 september 2020 L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
 DD Rikke de Koning - Sanne Schalekamp / Anouk Sinnige - Hester Lange 6-3, 6-0
2e GD Sanne Schalekamp - Daniel Verbeek / Hester Lange - Rutger-Jan Lange 6-2, 6-2

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
HF DD Laura Rijkers - Sophie Schouten / Danique Havermans - Sanne Schalekamp 4-6, 6-4, 7-5
KF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Maxine Palmen - Renée Verboven 6-2, 6-1
1R DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Liv Geurts - Mandy Wagemaker 6-2, 6-4

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) **
1R DE Lexie Stevens / Sanne Schalekamp 6-0, 6-2
KF DD Demi Tran - Stéphanie Visscher / Warda Ait El Bachir - Sanne Schalekamp 6-2, 6-2
1R DD Warda Ait El Bachir - Sanne Schalekamp / Amber Maatman - Dominique Yeo 6-3, 6-0

Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
2R DE Melissa Boyden / Sanne Schalekamp 6-3, 7-5
1R DE Sanne Schalekamp / Amber Maatman 6-4, 6-3
HF DD Melissa Boyden - Jasmijn Gimbrère / Roos van Reek - Sanne Schalekamp 6-1, 6-2
KF DD Roos van Reek - Sanne Schalekamp / Ana Jocelijn Cavero Roeper - Rachelle Starreveld 6-3, 6-1

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
2R DE Nicole Wandel / Sanne Schalekamp 5-7, 6-2, 7-6(4)
1R DE Sanne Schalekamp / Sophia Grippo 6-4, 6-1

Genneper Parken Trophy 2019 (Eindhoven, 24 aug - 1 sep) **
HF DE Mandy Wagemaker / Sanne Schalekamp 6-3, 6-4
KF DE Sanne Schalekamp / Liv Geurts 4-6, 7-6, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Dafne Kremers 6-0, 6-3
  F DD Liv Geurts - Mandy Wagemaker / Sanne Schalekamp - Sophie Schouten 6-2, 6-3
HF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Lucky van Gennip - Kristel van der Heijden 6-3, 7-5
KF DD Sanne Schalekamp - Sophie Schouten / Dafne Kremers - Romy Pols Walkover

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2019 (Den Bosch, 3 jun - 10 jun) *
HF DE Min Chae Kim / Sanne Schalekamp 2-6, 6-2, 6-2
KF DE Sanne Schalekamp / Vanja Gudelj 5-7, 7-5, 6-1
2R DE Sanne Schalekamp / Ivana Milosevic 6-4, 6-1
1R DE Sanne Schalekamp / Susanne Rehorst 6-0, 6-0
KF DD Bente Bierma - Romy Pols / Sanne Schalekamp - Sophie Schouten Walkover

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
2 juni 2019 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 5-3
1e DE Mima de Niet / Sanne Schalekamp 6-3, 6-1
1e GD Sander Compeer - Melissa Overbeek-Boers / Lars Hordijk - Sanne Schalekamp 4-6, 6-3, [10-4]
26 mei 2019 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 2-6
1e DE Samentha Helderop / Sanne Schalekamp 4-6, 4-6
 DD Samentha Helderop - Natasja Dragic / Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp 2-6, 2-6
1e GD Frank Jonker - Samentha Helderop / Jurriaan Bol - Sanne Schalekamp 3-6, 5-7
19 mei 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 4-4
1e DE Sanne Schalekamp / Bo Luttikhuis 7-5, 6-4
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Bo Luttikhuis - Paula van Haarlem 6-7, 6-1, [10-12]
1e GD Jurriaan Bol - Sanne Schalekamp / Millen Mortier - Bo Luttikhuis 7-5, 5-7, [10-6]
12 mei 2019 L.T.C. Naaldwijk 3 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
1e DE Babette Burgersdijk / Sanne Schalekamp 5-7, 4-6
 DD Esmee Andresen - Madelief van Heese / Sanne Schalekamp - Emma Goedkoop Walkover
1e GD Vincent Schütte - Babette Burgersdijk / Jurriaan Bol - Sanne Schalekamp 4-6, 5-7
22 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.C. Zandvoort 3 2-6
2e DE Sanne Schalekamp / Aniek van Rossum 4-6, 6-3, 4-6
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Nicky van Bakel - Charlotte van der Meij - Logger 2-6, 1-6
1e GD Lars Hordijk - Sanne Schalekamp / Mark Logger - Charlotte van der Meij - Logger 6-7, 2-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
14 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
2e DE Sanne Schalekamp / Annelie de Vries 4-6, 6-4, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
7 april 2019 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
1e DE Sanne Schalekamp / Florentine Dekkers 6-3, 6-3
 DD Emma Goedkoop - Sanne Schalekamp / Florentine Dekkers - Karlijn van den Dungen 6-2, 4-6, [12-10]
1e GD Jurriaan Bol - Sanne Schalekamp / Mike Groenendijk - Florentine Dekkers 6-4, 4-6, [14-12]

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
KF DE Perla Nieuwboer / Sanne Schalekamp 6-4, 2-6, 6-1
2R DE Sanne Schalekamp / Maxim van Ossenbruggen 7-6(5), 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Annick Verhaar 6-3, 6-2

Genneper Parken Trophy 2018 (Eindhoven, 24 aug - 2 sep) **
2R DE Daevenia Achong / Sanne Schalekamp 6-4, 6-2
1R DE Sanne Schalekamp / Veerle Janssen 6-0, 6-2
KF DD Danique Baart - Roos van Reek / Sanne Schalekamp - Britt van Zeelst 6-3, 6-3

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
1R DE Bo Luttikhuis / Sanne Schalekamp Walkover

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / M.L.T.V. '90 (Monster) 1 7-1
2e DE Sanne Schalekamp / Viviënne van Dijk 6-1, 6-0
 DD Sanne Schalekamp - Denise van der Leer / Jeanine Grabe - Carmen Zwinkels 6-1, 7-5
2e GD Sanne Schalekamp - Raphael Mujan / Jeanine Grabe - Sebastiaan Schijf 6-1, 6-2
27 mei 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 3 3-5
1e DE Sanne Schalekamp / Inge Kaars Sijpesteijn 6-3, 6-3
 DD Sanne Schalekamp - Denise van der Leer / Inge Kaars Sijpesteijn - Stéphanie Zaaijer 1-6, 1-6
1e GD Sanne Schalekamp - Jurriaan Bol / Inge Kaars Sijpesteijn - Chris Politiek 4-6, 6-3, [5-10]
13 mei 2018 T.V. Pijnacker 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 0-8
1e DE Mirjam Swarte / Sanne Schalekamp 4-6, 0-6
 DD Inge Spronk - Marlot van 't Hof / Sanne Schalekamp - Denise van der Leer 0-6, 4-6
1e GD Mirjam Swarte - Timo Tergau / Sanne Schalekamp - Raphael Mujan 3-6, 5-7
6 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 3-5
1e DE Vivian Polak / Sanne Schalekamp 6-2, 6-3
 DD Vivian Polak - Denise Smits / Sanne Schalekamp - Denise van der Leer 6-3, 6-2
1e GD Kimberley van Heugten - Ronald Blonk / Sanne Schalekamp - Jurriaan Bol 6-2, 3-6, [4-10]
22 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 6-2
1e DE Sanne Schalekamp / Shandra de Graaff 4-6, 6-3, 6-2
 DD Sanne Schalekamp - Denise van der Leer / Shandra de Graaff - Sanne Bakker 6-7, 6-3, [5-10]
1e GD Sanne Schalekamp - Raphael Mujan / Shandra de Graaff - Jasper Stoter 6-3, 7-6
15 april 2018 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / T.V. Victoria (Rotterdam) 2 5-3
2e DE Flory Bierma / Sanne Schalekamp 6-4, 1-6, 2-6
 DD Loes Siderius - Bernice van de Velde / Sanne Schalekamp - Denise van der Leer 6-7, 6-1, [10-8]
1e GD Martijn Janssens - Loes Siderius / Sanne Schalekamp - Jurriaan Bol 0-6, 4-6
8 april 2018 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / THOR De Bataaf (Den Haag) 3 4-4
1e DE Sanne Schalekamp / Cleo van Engelen 6-2, 6-1
 DD Sanne Schalekamp - Denise van der Leer / Lotte van der Elst - Marjolein van de Ven 6-0, 6-2
2e GD Sanne Schalekamp - Raphael Mujan / Cleo van Engelen - Yannick Nederpelt 6-7, 6-3, [11-13]

Marlot Open 2017 (Den Haag, 24 jun - 2 jul) *
2R DE Leonie Guijt / Sanne Schalekamp 6-4, 6-3
1R DE Sanne Schalekamp / Manon Timmer Walkover
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 2 1
1 aug 2022 1,8483
1 jan 2022 2,0274 1,7862
1 jan 2022 2 2
1 jan 2021 2 2
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 2 2
1 jan 2018 2,3397
1 jan 2018 2 3
1 jan 2017 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
8 jan 2024 46 27
4 dec 2023 44 27
6 nov 2023 43 26
2 okt 2023 42 26
4 sep 2023 41 26
31 jul 2023 40 17
3 jul 2023 37 17
5 jun 2023 40 23
1 mei 2023 41 25
3 apr 2023 41 25
27 feb 2023 59 19
30 jan 2023 56 19
2 jan 2023 56 17
5 dec 2022 54 22
31 okt 2022 64 23
3 okt 2022 63 23
5 sep 2022 62 24
1 aug 2022 58 30
4 jul 2022 58 28
6 jun 2022 56 22
2 mei 2022 56 22
4 apr 2022 56 22
1 mrt 2022 70 41
1 feb 2022 88 40
4 jan 2022 86 40
7 dec 2021 85 40
2 nov 2021 82 40
5 okt 2021 81 40
30 aug 2021 79 41
3 aug 2021 76 46
6 jul 2021 133 75
1 jun 2021 133 75
29 apr 2021 133 75
6 apr 2021 134 75
2 mrt 2021 133 75
2 feb 2021 133 75
5 jan 2021 133 75
1 dec 2020 75
3 nov 2020 133 75
5 okt 2020 133 75
1 sep 2020 132 75
3 aug 2020 93 77
2 mrt 2020 98 72
4 feb 2020 97 79
7 jan 2020 95 80
2 dec 2019 91 96
4 nov 2019 97 98
7 okt 2019 96 99
5 sep 2019 93 99
5 aug 2019 116 154
1 jul 2019 112 157
3 jun 2019 105 150
29 apr 2019 107 148
12 mrt 2019 107 151
12 feb 2019 107 149
3 dec 2018 120 141
5 nov 2018 122 145
2 okt 2018 122 149
3 sep 2018 121 148
6 aug 2018 146 152
2 jul 2018 144 169
4 jun 2018 217
30 apr 2018 219
2 apr 2018 217
5 mrt 2018 217
5 feb 2018 218
1 jan 2018 216
4 dec 2017 220
30 okt 2017 222
2 okt 2017 221
28 aug 2017 222
31 jul 2017 218
3 jul 2017 215