NL toptennisser Sander Arends
Bijgewerkt t/m 9 juni 2014 Home



♂ Sander Arends ♂ Sander Arends


Prestaties
Central Park Hairstudio's NRT 2013-14 (Alkmaar, 28 dec - 5 jan) *
F HE Jasper Smit / Sander Arends 7-6(2), 3-6, 6-2
SF HE Sander Arends / Kevin Boelhouwer 6-3, 6-4
QF HE Sander Arends / Jelle Sels 6-4, 0-6, 6-2
2R HE Sander Arends / Casper Bonapart 6-2, 6-0
1R HE Sander Arends / Milco Trampe 6-3, 6-2
F HD Sander Arends - Floris Kilian / Niels Lootsma - Werner Lootsma 3-6, 6-4, 6-2
SF HD Sander Arends - Floris Kilian / Viktor Rotteveel - Ruud Vis 2-6, 7-5, 6-3
QF HD Sander Arends - Floris Kilian / Bas Louwers - Koen Wiggemans 5-7, 6-2, 6-1

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2013 (Apeldoorn, 21 dec - 29 dec) *
F HE Sander Arends / Milko Mulder 7-6, 6-3
SF HE Sander Arends / Pedro Mol 6-4, 7-6
QF HE Sander Arends / Dennis Kockx 6-4, 6-3
2R HE Sander Arends / Gijs Buntsma Walkover
1R HE Sander Arends / Remco Schreurs 6-3, 6-2

KNLTB Tennis Masters 2013 (Topsport Centrum Rotterdam, 17 dec - 22 dec) *****
QF HD Thiemo de Bakker - Melle van Gemerden / Sander Arends - David de Goede 6-3, 6-1

De Bontekoe NRT 2013 (Leeuwarden, 24 aug - 1 sep) **
F HE Sander Arends / Niels Lootsma 6-4, 6-3
SF HE Sander Arends / Justin Roberts 6-4, 6-2
QF HE Sander Arends / Douwe Disbergen 6-0, 6-3
2R HE Sander Arends / Yoram Hilberts 6-2, 6-2
1R HE Sander Arends / Eddie Acuna 6-2, 6-1
F HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Stefan Bodde - Marc Geers Walkover
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Tim Blaauboer - Ivor Duif 7-5, 4-6, 6-3
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Tim Driessen - Wilco Veltien 6-0, 6-0

Rotterdam Future 2013 (Mannen) (Rotterdam, 24 aug - 1 sep) $15.000
1R HE Floris Kilian / Sander Arends 6-3, 6-2

Palingtoernooi 2013 (Volendam, 17 aug - 25 aug) ****
SF HE Jasper Smit / Sander Arends 6-2, 6-1
QF HE Sander Arends / Stefan de Jong 6-1, 7-5
2R HE Sander Arends / Ivor Duif 7-5, 6-1
1R HE Sander Arends / Floyd van Houwelingen 6-4, 6-1

Enschede Future 2013 (Mannen) (Enschede, 17 aug - 25 aug) $15.000
1R HD Matwé Middelkoop - Miliaan Niesten / Sander Arends - Alban Meuffels 6-2, 6-3

KNLTB NRT Kampioenschappen 2013 (Raalte, 10 aug - 18 aug) *****
QF HE Matwé Middelkoop / Sander Arends 7-6(3), 6-2
2R HE Sander Arends / Stefan de Jong 6-3, 6-1
1R HE Sander Arends / Bart van den Berg 6-3, 5-7, 6-3
F HD Sidney de Boer - Daan Maasland / Sander Arends - Jannick Lupescu 7-5, 6-4
SF HD Sander Arends - Jannick Lupescu / Bart de Gier - David de Goede 6-4, 6-3
QF HD Sander Arends - Jannick Lupescu / Stijn de Gier - Yannick Zenden 6-4, 6-0
1R HD Sander Arends - Jannick Lupescu / Hans Coesel - Bernard Jonkman 6-3, 6-3

Brunssum Open 2013 (Brunssum, 3 aug - 11 aug) ****
F HE Sander Arends / Pascal Wilkat 7-6, 6-3
SF HE Sander Arends / David de Goede 6-3, 0-6, 6-4
QF HE Sander Arends / Job Heijman 6-2, 6-3
2R HE Sander Arends / Gerard ter Woorst 6-1, 6-3
1R HE Sander Arends / Ricardo Hagedoorn 6-1, 6-4
F HD Sander Arends - David de Goede / Peter Lucassen - Jesse Timmermans 6-3, 6-3
SF HD Sander Arends - David de Goede / Stijn de Gier - Benjamin Reek 6-4, 6-2
QF HD Sander Arends - David de Goede / Job Heijman - Paul Honig 6-3, 6-1

Open Westbrabantse 2013 (Roosendaal, 27 jul - 4 aug) ***
F HE Stefan de Jong / Sander Arends 6-0, 6-4
SF HE Sander Arends / Wouter Adriaansen 6-2, 6-2
QF HE Sander Arends / Jesse Timmermans 6-3, 1-6, 7-6
2R HE Sander Arends / Sander van Heijst 3-6, 6-3, 6-4
1R HE Sander Arends / Senne Braun 6-1, 6-2

Tamek Open 2013 (Lelystad, 20 jul - 28 jul) ***
SF HD Sidney de Boer - Daan Maasland / Sander Arends - Elroy Middendorp 6-3, 6-4
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Roderik Franken - Koen Wiggemans 6-4, 6-3
1R HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Mark Beemer - Jori Meulenbeld 7-6, 6-3
F GD Sander Arends - Sarah de Boer / Stefan Bodde - Kim van der Horst 6-4, 3-6, 6-3
SF GD Sander Arends - Sarah de Boer / Elroy Middendorp - Aniek van Rossum 6-2, 6-0
QF GD Sander Arends - Sarah de Boer / Jannick Lupescu - Floor 't Hart 6-4, 6-4

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2013 (Hoorn, 6 jul - 14 jul) ****
QF HE Roel Oostdam / Sander Arends 6-3, 6-1
2R HE Sander Arends / Bas Wild 6-4, 5-7, 6-2
1R HE Sander Arends / Sem Snoek 6-7, 6-0, 6-0
F HD Sander Arends - Alban Meuffels / Bart de Gier - Jake Mak 6-4, 7-6
SF HD Sander Arends - Alban Meuffels / Bart de Gelder - Koen Wiggemans 6-3, 6-2
QF HD Sander Arends - Alban Meuffels / Tim Blaauboer - Ivor Duif 6-2, 6-4
1R HD Sander Arends - Alban Meuffels / Menno Houter - Adriaan de Jager 6-1, 6-1

Future Zeeland 2013 (Mannen) (Middelburg, 29 jun - 7 jul) $15.000
SF HD Romano Frantzen - Thomas Schoorel / Sander Arends - Kevin Boelhouwer 6-1, 6-4
QF HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Wilson Leite - Thiago Monteiro 3-6, 6-0, [10-7]
1R HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Yannick Goossens - Jacob Grills Walkover

Breda Future 2013 (Mannen) (Breda, 22 jun - 30 jun) $15.000+H
1R HE Philip de Vetter / Sander Arends 6-4, 6-7(4), 6-2

32e Open Startbaan Toernooi 2013 (Amstelveen, 15 jun - 23 jun) **
F HE Sander Arends / Jesse Timmermans 6-2, 6-4
SF HE Sander Arends / Franz Sydow 6-0, 7-6
QF HE Sander Arends / Maarten Witte 7-5, 6-4
2R HE Sander Arends / Sebastiaan Bonapart 7-6, 6-0
1R HE Sander Arends / Rens van der Vis 6-2, 6-3

Future Alkmaar 2013 (Mannen) (Alkmaar, 15 jun - 23 jun) *****
1R HD Henri Kontinen - Christopher Rungkat / Sander Arends - Kevin Boelhouwer 6-3, 6-2

Future Amstelveen 2013 (Mannen) (Amstelveen, 8 jun - 16 jun) *****
1R HE Thiago Monteiro / Sander Arends 3-6, 7-5, 6-3
1R HD Ricardo Hocevar - Wilson Leite / Sander Arends - Kevin Boelhouwer 6-3, 7-6(5)

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
2 juni 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 1 2-6
1e HE Sander Arends / Bart van Kampen 5-7, 6-2, 6-3
1e HD Sander Arends - Stefan Bodde / Niels de Morée - Philippe Niewerth 5-7, 7-6, 1-6
1e GD Sander Arends - Maurien Rikkert / Bart van Kampen - Lisanne van Riet 6-3, 6-3
26 mei 2013 Meppeler L.T.C. 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Floris Kilian / Sander Arends 2-6, 6-7
1e HD Bart van Leijsen - Floris Kilian / Sander Arends - Stefan Bodde 6-7, 4-6

Dr. Van Leeuwentoernooi 2013 (Emmen, 13 mei - 20 mei) ****
QF HE Kevin Boelhouwer / Sander Arends 6-7(8), 7-6(8), 7-6(1)
2R HE Sander Arends / Stefan Bodde 6-2, 6-3
1R HE Sander Arends / Dennis Coenen 6-1, 6-4
F HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Elroy Middendorp - Roy Schoonveld 6-1, 7-5
SF HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Rick de Groot - Floris Kilian 6-4, 3-6, 6-3
QF HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Stefan Bodde - Marc Geers 6-7(5), 6-3, 6-2
1R HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Job Geerling - Koen de Haan 6-1, 7-6(5)

Gemengd senioren zondag Hoofdklasse Afdeling 3
12 mei 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Barneveld 1 3-5
1e HE Sander Arends / Evthimios Karaliolios 1-6, 7-5, 6-3
1e GD Maurien Rikkert - Sander Arends / Steven Korteling - Nicolette van Uitert 5-7, 1-6
5 mei 2013 T.V. Tennispark Jonkers (Noordwijkerhout) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Kevin Noordermeer / Sander Arends 1-6, 6-2, 6-7
1e GD Kevin Noordermeer - Silvana Jansen-Bauer / Sander Arends - Maurien Rikkert 6-3, 6-1
21 april 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 4-4
1e HE Sander Arends / Roy Schoonveld 6-2, 7-5
1e GD Sander Arends - Maurien Rikkert / Kim Borg - Elroy Middendorp 6-4, 6-3
14 april 2013 T.C. Berg en Bosch (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
1e HE Jannick Lupescu / Sander Arends 6-2, 6-7, 6-3
1e HD Jannick Lupescu - Niels Lootsma / Sander Arends - Stefan Bodde 7-5, 6-2
1e GD Jannick Lupescu - Ghislaine van Baal / Sander Arends - Maurien Rikkert 7-6, 6-7, 6-7
7 april 2013 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 2-6
1e HE Sander Arends / Alexander Blom 6-2, 6-2
2e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Charlotte van der Meij - Dennis van Scheppingen 3-6, 6-7

Meerzicht - Metselaars 2013 NRT** Zoetermeer (Zoetermeer, 2 mrt - 10 mrt) **
F HE Sander Arends / Bart van den Berg 6-0, 7-5
SF HE Sander Arends / Paul Monteban 6-2, 6-4
QF HE Sander Arends / Dion van Wersch 6-2, 6-4
2R HE Sander Arends / Glenn Smits 7-5, 7-5
QF HD Glenn Smits - Boy Vergeer / Sander Arends - Romano Frantzen 7-6, 7-6

Capsnobel Open 2013 en Nationaal Ranglijst Toernooi Goes (Goes, 23 feb - 3 mrt) **
SF HE Pim Toonders / Sander Arends 6-3, 6-4
QF HE Sander Arends / André van der Bijl 6-3, 6-0
2R HE Sander Arends / Glenn Smits 6-4, 6-4
1R HE Sander Arends / Sjors van der Velden 6-4, 7-5
F HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / John Naaktgeboren - Glenn Smits 6-3, 3-6, 7-6(7)
SF HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Lars de Boer - Sebastiaan Bonapart 6-4, 6-3
QF HD Sander Arends - Kevin Boelhouwer / Rutger Cramer - Wilco Geenen 6-1, 6-1
F GD Sander Arends - Ghislaine van Baal / Ruben van Someren - Milou Flohil 6-4, 6-3
SF GD Sander Arends - Ghislaine van Baal / Jeroen Alliët - Mandy Wolfert 6-4, 6-3

Future F7 2012 (Mannen) (Wierden, 1 sep - 9 sep) ****
1R HE François-Arthur Vibert / Sander Arends 6-2, 6-1
F HD Victor Baluda - Yannick Ebbinghaus / Sander Arends - Elroy Middendorp 6-3, 6-2
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Robert Constantinovici - Fabian van der Lans 6-1, 6-1
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Patrik Brydolf - Nicolas Rosenzweig 6-2, 6-0

De Bontekoe Open 2012 (Leeuwarden, 27 aug - 2 sep) **
F HE Sander Arends / Roy Bruggeling 7-5, 3-6, 6-4
SF HE Sander Arends / Jasper Krol 6-0, 6-2
QF HE Sander Arends / Bernard Wezeman 6-4, 6-4
2R HE Sander Arends / Timothy Blok 6-1, 6-0
F HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Roy Bruggeling - Leon Vellekoop 6-3, 6-1
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Timothy Blok - Kevin Boelhouwer 6-1, 6-0
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Tim Blaauboer - Ivor Duif 6-0, 6-2

Palingtoernooi 2012 (Volendam, 20 aug - 26 aug) ****
F HE Jasper Smit / Sander Arends 6-1, 6-2
SF HE Sander Arends / Tim van Terheijden 6-4, 3-6, 6-3
QF HE Sander Arends / Bart Beks 5-7, 7-5, 6-1
2R HE Sander Arends / Sidney de Boer 6-3, 6-4
1R HE Sander Arends / Roderik Franken 6-3, 6-1
F HD Sander Arends - Elroy Middendorp / David de Goede - Tim van Terheijden 5-7, 6-4, 7-6
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Evert Smit - Jasper Smit 6-1, 6-1
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Sidney de Boer - Bas Wild 6-1, 6-2

Nationale Tennis Kampioenschappen 2012 (Amstelveen, 13 aug - 19 aug) ****
1R HE Tim van Terheijden / Sander Arends 6-1, 6-0
SF HD Martijn van Haasteren - Jasper Smit / Sander Arends - Alexander Blom 6-4, 4-6, 6-4
QF HD Sander Arends - Alexander Blom / Dennis Coenen - Daan Maasland 6-4, 6-3
1R GD Tim America - Moniqúe Zuur / Sander Arends - Nikki Luttikhuis 6-1, 4-6, 6-4

Brunssum Open 2012 (Brunssum, 6 aug - 12 aug) ****
1R HE Wouter Adriaansen / Sander Arends 7-6, 6-7, 6-1
1R HD Arjan Pastoors - Kevin Schimmel / Sander Arends - Jesse Timmermans 4-6, 6-3, 7-6

Tamek Open 2012 (Lelystad, 23 jul - 29 jul) ***
1R HE Guy den Heijer / Sander Arends 3-6, 6-4, 6-4

Leidse Open 2012 (Leiden, 16 jul - 22 jul) ****
2R HE Roy Bruggeling / Sander Arends 6-3, 6-2
1R HE Sander Arends / Jeroen Camfferman 6-3, 5-7, 6-4

Boekweit Open 2012 (Hoorn, 9 jul - 15 jul) ****
SF HE Bart de Gier / Sander Arends 6-7, 6-0, 7-5
QF HE Sander Arends / Tim van Terheijden 6-4, 6-4
2R HE Sander Arends / Niels Lootsma 3-6, 6-2, 6-0
1R HE Sander Arends / Diwon de Haan 6-3, 6-2
F HD Bart de Gier - Jake Mak / Sander Arends - Tim van Terheijden 7-6, 4-6, 7-6
SF HD Sander Arends - Tim van Terheijden / Roy Bruggeling - Leon Vellekoop 4-6, 6-3, 7-5
QF HD Sander Arends - Tim van Terheijden / Niels Lootsma - Daan Maasland 6-2, 6-2

Future Middelburg 2012 (Mannen) (Middelburg, 30 jun - 8 jul) ****
QF HD Yannick Ebbinghaus - Andriej Kapas / Sander Arends - Alexander Blom 6-4, 7-6(0)
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Jeroen Bénard - Colin van Beem 6-2, 6-2

TAM Open NRt 2012 (Groningen, 25 jun - 1 jul) **
F HE Sander Arends / Roy Schoonveld 6-2, 6-4
SF HE Sander Arends / Diwon de Haan 6-1, 6-3
QF HE Sander Arends / Koen Buurlage 6-2, 6-1
2R HE Sander Arends / Jasper Krol 6-1, 6-3
1R HE Sander Arends / Jelmer de Visser 6-1, 6-3
F HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Yoram Hilberts - Marco van der Wal 6-4, 6-2
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Philipp Purkert - Roy Schoonveld 6-4, 6-4

Future Alkmaar 2012 (Mannen) (Alkmaar, 18 jun - 24 jun) ****
SF HD Romano Frantzen - Wesley Koolhof / Sander Arends - Alexander Blom 6-2, 6-1
QF HD Sander Arends - Alexander Blom / Jordi Samper-Montana - Mark Vervoort 7-6(8), 7-5
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Julien Dubail - Jonas Merckx 6-4, 6-3

Future Zuidwolde 2012 (Mannen) (Zuidwolde, 11 jun - 17 jun) ****
1R HE Marvin Netuschil / Sander Arends 6-1, 6-4
QF HD Patrik Rosenholm - Michael Ryderstedt / Sander Arends - Alexander Blom 6-2, 2-6, [10-5]
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Roel Oostdam - Stephen Stege 6-3, 6-2

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 7-1
1e HE Sander Arends / Arjan Pastoors 6-1, 7-6
1e HD Sander Arends - Marc Geers / Arjan Pastoors - Hugo Leenders 6-3, 6-7, 3-6
1e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Hugo Leenders - Annelie de Vries Opgave uit

Dr. van Leeuwentoernooi 2012 (Emmen, 21 mei - 28 mei) ****
2R HE Freek Tissink / Sander Arends 6-4, 6-4
1R HE Sander Arends / Jeroen Gortworst 6-2, 2-6, 6-2
F HD Sander Arends - Alexander Blom / Rick de Groot - Floris Kilian 7-6(3), 7-6(4)
SF HD Sander Arends - Alexander Blom / Roy Schoonveld - Freek Tissink 6-3, 6-4
QF HD Sander Arends - Alexander Blom / Mischa Boschman - Diwon de Haan 6-1, 6-2
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Ingmar Scholte - Bernard Wezeman 6-3, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 4
20 mei 2012 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
2e HE Dennis Kockx / Sander Arends 2-6, 4-6
1e HD David de Goede - Jeroen van den Hoek / Sander Arends - Marc Geers 7-5, 6-3
1e GD Ghislaine van Baal - Rolf Alblas / Nikki Luttikhuis - Sander Arends 4-6, 1-6
13 mei 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 6-2
1e HE Sander Arends / Daan Maasland 6-2, 6-0
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Daan Maasland - Max de Vroome 7-5, 3-6, 6-3
1e GD Sander Arends - Nikki Luttikhuis / Janneke Wikkerink - Max de Vroome 6-1, 2-6, 7-6
6 mei 2012 T.O.S. Bergeijk 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e HE Gerard ter Woorst / Sander Arends 3-6, 6-7
1e HD Benjamin Reek - Frederik van de Ven / Sander Arends - Marc Geers 3-6, 3-6
1e GD Celine Rolly - Gerard ter Woorst / Sander Arends - Nikki Luttikhuis 5-7, 7-6, 6-7
22 april 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 5-3
1e HE Sander Arends / Roland van de Kerkhof 6-1, 3-6, 2-6
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Kevin Benning - Pim Toonders 6-3, 6-4
1e GD Nikki Luttikhuis - Sander Arends / Soetkin van Deun - Roland van de Kerkhof 3-6, 0-6
15 april 2012 L.T.C. De Hoge Heide (Vlijmen) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 2-5
1e HE Jan-Wouter Roep / Sander Arends 2-6, 2-6
1e HD Jan-Wouter Roep - Jesse Timmermans / Sander Arends - Stefan Bodde 6-3, 6-2
9 april 2012 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Venlo 1 7-1
1e HE Sander Arends / Frans Folkvord 6-1, 6-2
1e HD Marc Geers - Sander Arends / Robert van Ewijk - Léon Lobach 2-6, 6-1, 6-4
1e GD Nikki Luttikhuis - Sander Arends / Merel Beelen - Frans Folkvord 4-6, 6-4, 7-6

Henk Timmer Circuit/Toptennis.nl en MATCH Tennis (Zoetermeer, 6 feb - 12 feb) ***
F HE Sander Arends / Jasper Smit Walkover
SF HE Sander Arends / Lennert van der Linden 6-4, 6-2
QF HE Sander Arends / Tim van Terheijden 6-1, 3-0 Opgave
2R HE Sander Arends / Sten Leusink 6-2, 6-1
1R HE Sander Arends / Stephan Fransen 6-4, 6-0
F HD Sander Arends - Alexander Blom / Yannick Ebbinghaus - Sabin Tigu 6-2, 6-3
SF HD Sander Arends - Alexander Blom / Garnik Murad - Jeff Toth 6-0, 6-0

Henk Timmer Circuit/Geldrop Banen 2012 (Geldrop, 23 jan - 29 jan) ***
2R HE Paul Monteban / Sander Arends 4-6, 6-2, 6-3
1R HE Sander Arends / Boris Oomes 6-4, 7-5
F HD Bart Brons - Tim van Terheijden / Sander Arends - Elroy Middendorp 7-6(3), 7-6(5)
SF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Gerard ter Woorst - Yannick Zenden 3-6, 6-4, 7-6
QF HD Sander Arends - Elroy Middendorp / Floris Boers - Paul Geurts 4-6, 6-3, 6-2

Central Park Alkmaar 2012 (Alkmaar, 2 jan - 8 jan) ***
QF HE Xander Spong / Sander Arends 6-4, 6-4
2R HE Sander Arends / Erik Goris 6-1, 6-2
1R HE Sander Arends / Dave de Graaf 7-5, 6-4
F HD Sander Arends - Alexander Blom / Bart Brons - Xander Spong 6-0, 7-6(3)
SF HD Sander Arends - Alexander Blom / Jeroen Gortworst - Elroy Middendorp 6-4, 6-2
QF HD Sander Arends - Alexander Blom / Romano Frantzen - Leander van der Vaart 7-5, 6-3
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Rick van Dijk - Marco van Zutphen 6-0, 6-2

Henk Timmer Circuit / Tennis Factory Open 2011 (Eibergen, 14 nov - 20 nov) ***
QF HE Bart Brons / Sander Arends 6-4, 6-2
2R HE Sander Arends / Erik Goris 6-4, 6-3
1R HE Sander Arends / Pim van Deuveren 6-4, 6-4
SF HD Roel Oostdam - Tim van Terheijden / Sander Arends - Marc Geers 7-5, 6-3
QF HD Sander Arends - Marc Geers / Dennis Coenen - Yoeri Somers 6-4, 7-6(7)

Henk Timmer Circuit / Van Gelderen Tennis Academy 2011 (Middenbeemster, 17 okt - 23 okt) ***
SF HE Michel Koning / Sander Arends 6-1, 3-6, 6-1
QF HE Sander Arends / Hugo Mes 6-1, 6-2
2R HE Sander Arends / Elroy Middendorp 7-6(3), 6-4
1R HE Sander Arends / Michiel Doornenbal 6-4, 6-4

Nicolai & Tabak Leeuwarden 2011 (Leeuwarden, 29 aug - 4 sep) **
F HE Dennis Hageman / Sander Arends 6-2, 6-2
SF HE Sander Arends / Bart van Kampen 7-6(3), 7-6(9)
QF HE Sander Arends / Bernard Wezeman 6-2, 6-1
2R HE Sander Arends / Ivan Sanchez Ramirez 6-1, 6-1
F HD Sander Arends - Dennis Hageman / Conan de Bruin - Jasper Krol 6-2, 6-4
SF HD Sander Arends - Dennis Hageman / Rutger Balk - Wilco Veltien 6-0, 6-1

Kanaalstreek 2011 (Stadskanaal, 20 aug - 28 aug) ***
SF HE Stefan de Jong / Sander Arends 6-2, 6-3
QF HE Sander Arends / Sidney de Boer 4-6, 6-4, 6-4
2R HE Sander Arends / Douwe Disbergen 5-7, 6-2, 6-3

Nationale Tennis Kampioenschappen 2011 (Amstelveen, 15 aug - 21 aug) ****
Q2 HE Kevin Noordermeer / Sander Arends 6-1, 6-7(5), 6-4
Q1 HE Sander Arends / Kevin Boelhouwer 6-3, 6-4
QF HD Bart de Gier - Jake Mak / Sander Arends - Alexander Blom 2-6, 6-4, 6-3
1R HD Sander Arends - Alexander Blom / Benjamin Reek - Jeroen van der Ven 6-1, 7-5

Akse Media Open 2011 (Den Helder, 8 aug - 15 aug) ***
F HE Bart de Gier / Sander Arends 6-2, 6-0
SF HE Sander Arends / Jeroen Gortworst 4-6, 6-1, 6-2
QF HE Sander Arends / Roderik Franken 6-4, 6-1
2R HE Sander Arends / Steven de Boer 7-5, 6-2
F HD Sander Arends - Alexander Blom / Hugo Mes - Milco Trampe 6-4, 6-4
SF HD Sander Arends - Alexander Blom / Yvar Debets - Steffan Kokkelink 6-2, 6-3
QF HD Sander Arends - Alexander Blom / Rogier van Bakel - Millen Mortier 6-2, 6-1

Tamek Open 2011 (Lelystad, 25 jul - 31 jul) ***
2R HE Tim America / Sander Arends 3-6, 6-4, 6-1
1R HE Sander Arends / Rogier Kint 6-1, 7-5
F HD Tim America - Jeroen van der Ven / Sander Arends - Marc Geers 6-4, 6-4
SF HD Sander Arends - Marc Geers / Hans Coesel - Bernard Jonkman 7-6, 6-2
QF HD Sander Arends - Marc Geers / Elroy Middendorp - Dean Tjin-A-Ton 6-3, 7-5
1R HD Sander Arends - Marc Geers / Roderik Franken - Joost van der Toorn 6-2, 6-3
F GD Gaby Beelen - Danny Spierenburg / Anita Bos - Sander Arends 4-0 Opgave
SF GD Anita Bos - Sander Arends / Joany Pontjodikromo - Marco van der Wal 6-2, 7-5
QF GD Anita Bos - Sander Arends / Marlou Kluiving - Bernard Wezeman 5-7, 6-3, 6-2

Strokel Open 2011 (Harderwijk, 18 jul - 24 jul) ***
2R HE Michel Meijer / Sander Arends 6-1, 6-0
1R HE Sander Arends / Guy Rutten 6-2, 6-3
F HD Alexander Blom - Jeroen Camfferman / Sander Arends - Marc Geers 6-1, 6-7, 6-4
SF HD Sander Arends - Marc Geers / Michel Meijer - Jori Meulenbeld 6-4, 5-7, 6-4
QF HD Sander Arends - Marc Geers / Lody Teeuwsen - Ronald Wind 6-2, 6-2
1R HD Sander Arends - Marc Geers / Jeroen Soons - Bart Winter 6-0, 6-0

Heerhugowaard Open 2011 (Heerhugowaard, 4 jul - 10 jul) ***
SF HE Evthimios Karaliolios / Sander Arends 6-2, 6-4
QF HE Sander Arends / Philippe Oudshoorn 2-6, 6-4, 7-6
2R HE Sander Arends / Ingmar Scholte 6-2, 6-2
1R HE Sander Arends / Ivor Duif 6-4, 7-6
F HD Roderik Franken - Jeroen van der Ven / Sander Arends - Roy Schoonveld 6-3, 7-6
SF HD Sander Arends - Roy Schoonveld / Nick Blaauw - Ingmar Scholte Walkover
QF HD Sander Arends - Roy Schoonveld / Elroy Middendorp - Marco van der Wal 1-6, 6-2, 6-2

TAM Open 2011 (Groningen, 27 jun - 3 jul) **
F HD Sander Arends - Stefan Bodde / Roy Schoonveld - Marco van der Wal 7-5, 6-3
SF HD Sander Arends - Stefan Bodde / Job van Eijk - Rik Wolthuis 6-3, 6-2
QF HD Sander Arends - Stefan Bodde / Saco Koelma - Bas de Vries 3-6, 6-2, 6-2

Dr. Van Leeuwen Toernooi 2011 (Emmen, 9 jun - 13 jun) ****
1R HE Jake Mak / Sander Arends 6-2, 7-6

Feestvarken 2010 (Alkmaar, 26 dec - 2 jan) ***
QF HE David de Goede / Sander Arends 6-3, 6-4
2R HE Sander Arends / Hugo Mes 6-3, 6-3
1R HE Sander Arends / Nick Blaauw 6-2, 6-1

Henk Timmer Kerst 2010 (Eibergen, 18 dec - 24 dec) ***
SF HE David de Goede / Sander Arends 6-1, 6-4
QF HE Sander Arends / Peter Lucassen 3-6, 6-4, 7-6
2R HE Sander Arends / Kevin Griekspoor 6-4, 7-5
1R HE Sander Arends / Boris Oomes 6-4, 6-2

Henk Timmer Huib Troost 2010 (Bathmen, 4 dec - 12 dec) **
SF HE Jasper Smit / Sander Arends 6-1, 6-4
QF HE Sander Arends / Colin van Beem 7-5, 7-5
2R HE Sander Arends / Paul Monteban 6-2, 6-4
1R HE Sander Arends / Alban Meuffels 6-1, 6-3

Henk Timmer Herfst 2010 (Hengelo, 16 okt - 24 okt) **
QF HE André van der Bijl / Sander Arends 6-7, 6-4, 6-0
2R HE Sander Arends / Thomas Felius 7-5, 6-4
1R HE Sander Arends / Sidney de Boer 7-6, 6-7, 7-5

Kanaalstreek Open 2010 (Stadskanaal, 23 aug - 29 aug) ***
QF HE Mark de Jong / Sander Arends 6-1, 6-4
2R HE Sander Arends / Thomas Felius 6-4, 6-2
1R HE Sander Arends / Koen de Haan 6-3, 6-1
F HD Sander Arends - Rick de Groot / Mark de Jong - Leon Vellekoop 7-6, 2-0 Opgave
SF HD Sander Arends - Rick de Groot / Conan de Bruin - Jasper Krol 6-2, 5-7, 6-2
QF HD Sander Arends - Rick de Groot / Thomas Felius - Piet Nagel 6-1, 6-2

Palingtoernooi 2010 (Volendam, 9 aug - 15 aug) ***
QF HE Bart de Gier / Sander Arends 6-1, 6-3
2R HE Sander Arends / Richard Punt 6-4, 6-3
1R HE Sander Arends / Don Ernsting 6-1, 6-1
F HD Bart de Gier - Jake Mak / Sander Arends - Conan de Bruin 6-0, 6-1
SF HD Sander Arends - Conan de Bruin / Mathys Bloem - Sidney de Boer 6-4, 3-6, 6-3
QF HD Sander Arends - Conan de Bruin / Michiel van den Bogaert - Tom Donkers 6-3, 7-5

Sla Raak Open 2010 (Winschoten, 2 aug - 8 aug) ***
QF HE Omar van Welzenis / Sander Arends 6-1, 6-0
2R HE Sander Arends / Mathys Bloem 6-2, 6-7, 6-3
1R HE Sander Arends / Job van Eijk 6-1, 6-2
1R HD Mathys Bloem - Kevin Boelhouwer / Sander Arends - Jasper Krol 6-3, 3-6, 6-3

Tamek Open 2010 (Lelystad, 26 jul - 1 aug) ***
2R HE Nick van der Meer / Sander Arends 6-2, 6-4
1R HE Sander Arends / Raúl van den Bedem 6-2, 6-2
1R HD Rick de Groot - Floris Kilian / Sander Arends - Jasper Krol 6-0, 5-7, 6-3

Open Leidse 2010 (Leiden, 19 jul - 25 jul) ****
2R HE Oliver (Mikal) Statham / Sander Arends 6-1, 6-4
1R HE Sander Arends / Bas van der Valk 7-6(5), 6-4

Boekweit 2010 (Hoorn, 12 jul - 18 jul) ****
1R HE Bart de Gier / Sander Arends 6-3, 7-5
1R HD Bobbie de Goeijen - Eric Reuijl / Sander Arends - Conan de Bruin 7-5, 6-2

Heerhugowaard Open 2010 (Heerhugowaard, 5 jul - 11 jul) ***
1R HE Bart van Kampen / Sander Arends 6-4, 1-6, 6-3
QF HD Kevin Benning - Pim Toonders / Sander Arends - Roy Schoonveld 6-3, 6-4

TAM Open 2010 (Groningen, 28 jun - 4 jul) **
QF HE Roy Schoonveld / Sander Arends 6-3, 6-1
2R HE Sander Arends / Jasper Krol 6-2, 6-4
1R HE Sander Arends / Mike Luttikhuis 6-0, 6-4

ALTA Open 2010 (Amersfoort, 21 jun - 27 jun) **
QF HE Bart van Kampen / Sander Arends 7-6, 4-6, 6-0
2R HE Sander Arends / Marco van der Wal 6-4, 6-2
1R HE Sander Arends / Robin Nicolai 5-7, 6-4, 6-4

Dr. Van Leeuwen Nationale Ranglijst Toernooi 2010 (Emmen, 19 mei - 24 mei) ****
1R HE Robert van Straaten / Sander Arends 6-4, 6-4
SF HD Stefan Bodde - Marc Geers / Sander Arends - Jasper Krol 2-6, 6-4, 6-1
QF HD Sander Arends - Jasper Krol / Jeroen Camfferman - Roel Oostdam 1-6, 6-4, 6-2
1R HD Sander Arends - Jasper Krol / Koen de Haan - Freek Stapel 6-1, 6-2

Geldrop Banen Henk Timmer 2010 (Geldrop, 23 jan - 31 jan) ***
QF HE Yannick Ebbinghaus / Sander Arends 6-4, 6-3
2R HE Sander Arends / Yoeri Somers 6-4, 6-4
1R HE Sander Arends / Stijn de Gier 6-3, 6-3
SF HD David Vorderman - Gerard ter Woorst / Sander Arends - Jasper Krol 4-6, 7-5, 6-4
QF HD Sander Arends - Jasper Krol / Ricardo Hagedoorn - Willem Waaijen 6-1, 3-6, 6-3

Henk Timmer TF - RTT Kerst 2009 (Enschede, 21 dec - 27 dec) ***
2R HE Roy Schoonveld / Sander Arends 6-2, 6-4
1R HE Sander Arends / Conan de Bruin 5-7, 7-6, 6-1
SF HD Arjan Pastoors - Kevin Schimmel / Sander Arends - Jasper Krol 6-2, 6-4
QF HD Sander Arends - Jasper Krol / Peter Lucassen - David Vorderman 7-6, 6-7, 6-3

Henk Timmer Circuit - Huib Troost - Bathmen 2009 (Bathmen, 5 dec - 13 dec) ***
1R HE David de Goede / Sander Arends 4-6, 6-1, 6-4

HenkTimmerTennis Factory herfst 2009 (Eibergen, 31 okt - 8 nov) ***
1R HE Miliaan Niesten / Sander Arends 7-5, 6-1

Henk Timmer Circuit / Tennisschool de Kloek 2009 (Hengelo, 19 okt - 24 okt) ***
QF HE Sander Koning / Sander Arends 6-3, 6-3
2R HE Sander Arends / René d' Hooghe 7-6, 3-0
1R HE Sander Arends / Job Heijman 6-2, 6-0

Palingtoernooi 2009 (Volendam, 3 aug - 9 aug) ***
2R HE Dennis Bank / Sander Arends 7-5, 7-5
1R HE Sander Arends / Midge Visser 6-4, 6-1

RaBoBank Open 2009 NRT (Winschoten, 27 jul - 2 aug) ***
2R HE Mathys Bloem / Sander Arends 6-1, 6-2
1R HE Sander Arends / Midge Visser 6-1, 1-6, 6-0

Björn Borg TAM Open 2009 (Groningen, 29 jun - 5 jul) **
QF HE Jordi Hermans / Sander Arends 7-5, 7-6
2R HE Sander Arends / Martijn Janssens 6-3, 6-1
1R HE Sander Arends / Freek Stapel 6-2, 6-3

Iduna Open 2009 (Utrecht, 22 jun - 28 jun) **
1R HE Bob van Duijn / Sander Arends 6-4, 6-0
QF HD Gert-Jan Kersten - Sven Sjoerds / Sander Arends - Elroy Middendorp 6-4, 7-5

van Haselen - van der Kam ALTA Open 2009 (Amersfoort, 13 jun - 21 jun) **
1R HE Paul Monteban / Sander Arends 6-2, 6-0
SF HD Steven Eelkman Rooda - Jeroen van den Hoek / Sander Arends - Roy Schoonveld 6-0, 6-0
QF HD Sander Arends - Roy Schoonveld / Gert-Jan Kortman - Guy Rutten 7-6, 6-3

Feestvarken.nl 2009 (Castricum, 27 dec - 4 jan) ***
1R HE Erik Dallinga / Sander Arends 6-2, 6-3