NL toptennisser Sam Jesse
Bijgewerkt t/m 16 augustus 2019 Home



♂ Sam Jesse KNLTB 24450774
Jesse, S.V.
ITF




Prestaties
Gemengd 1e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Zandvoort 3 3-5
1e HE Sam Jesse / Roland Stuurman 2-6, 7-5, 6-1
27 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 6-2
2e HE Paul Klaver / Sam Jesse 6-4, 7-6
 HD Alexander van Meel - Paul Klaver / Sebastiaan Bonapart - Sam Jesse 5-7, 6-2, [10-4]
2e GD Olivier van Gorkom - Milou Ettekoven / Anna Kostiouk - Sam Jesse 6-4, 7-5
13 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-6
1e HE Sam Jesse / Melvyn op der Heijde 4-6, 4-6
 HD Sebastiaan Bonapart - Sam Jesse / Robert Lindgren - Luka Somen Walkover
2e GD Sam Jesse - Anna Kostiouk / Vroni van Berlo - Luka Somen Walkover
6 mei 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
 HD Sam Jesse - Moos Sporken / Viktor Rotteveel - Ruud Vis 3-6, 4-6
2e GD Sam Jesse - Medy Blankvoort / Viktor Rotteveel - Kim van der Horst 6-3, 6-4
22 april 2018 T.V. Heerhugowaard 2 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 4-4
2e HE Zen Zijlstra / Sam Jesse 6-1, 6-3
2e GD Jente Boersma - Zen Zijlstra / Anna Kostiouk - Sam Jesse 6-1, 7-5
15 april 2018 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. De Boekhorst (Noordwijkerhout) 1 3-5
1e HE Sam Jesse / Nick Broekhof 6-7, 1-6
 HD Sebastiaan Bonapart - Sam Jesse / Nick Broekhof - Kevin Noordermeer 4-6, 0-6
8 april 2018 T.V. Hoorn 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 5-3
 HD Alexander Blom - Wesley de Kwaadsteniet / Moos Sporken - Sam Jesse 4-6, 6-1, [10-2]
2e GD Romy Bitorajac - Wouter den Bakker / Sam Jesse - Hester Lange 0-6, 7-6, [10-3]

Gemengd 1e klasse Afdeling 17
30 april 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.V. Dekker Rokkeveen (Zoetermeer) 1 3-5
 HD Sam Jesse - Melvyn op der Heijde / Sven den Exter - Christian van Diemen-Ribas 5-7, 6-1, 1-6
2e GD Sophia Grippo - Sam Jesse / Colet Weening - Christian van Diemen-Ribas 6-3, 7-5

Gemengd 2e klasse Afdeling 30
17 april 2017 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.C. Bakkum 2 5-3
 HD Yoeri Somers - Sam Jesse / Yvo van der Horst - Marnix Blom 6-3, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
2R HE Sem Verbeek / Sam Jesse 6-7, 6-0, 7-5
1R HE Sam Jesse / Floris Podzimek 6-0, 6-0
1R HD Bram Bruinse - Tim Jansen / Sam Jesse - Yoeri Somers 5-7, 6-4, 6-4

NRT **/ JRT*** FOCUS tennis academy 2016 (Rotterdam, 24 dec - 31 dec) **
2R HE Len Schouten / Sam Jesse 6-2, 6-4
1R HE Sam Jesse / Sven den Exter 6-2, 6-1

Approach NRT Emmeloord 2016 (, 14 okt - 23 okt) **
1R HE Jesse Timmermans / Sam Jesse 6-3, 6-2

Sphaerinda Open 2016 (Utrecht, 1 aug - 7 aug) *
2R HE Roderik Franken / Sam Jesse 6-4, 6-2
1R HE Sam Jesse / Sidanť Pontjodikromo 5-3 Opgave

61e Open Leidse Kampioenschappen (Leiden, 16 jul - 24 jul) ****
1R HE Niels Lootsma / Sam Jesse 6-2, 6-3

LTC RuÔne van Brederode Open 2016 (Santpoort-Zuid, 9 jul - 17 jul) **
1R HE Zachary Eisinga / Sam Jesse 6-3, 6-4

Rhijenhof Open 2016 (Den Haag, 2 jul - 10 jul) ****
1R HE Bart van den Berg / Sam Jesse 6-4, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R HE Gijs Buntsma / Sam Jesse 2-6, 6-1, 6-4

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
5 juni 2016 T.C. Suthwalda (Zuidwolde) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 5-1
3e HE Floris Kilian / Sam Jesse Opgave uit
2e HD Roy Schoonveld - Mattheo Knoop / Finn Reynolds - Sam Jesse Opgave uit
29 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.T.C. Sloterplas (Amsterdam) 1 0-6
1e HE Sam Jesse / Michel Koning 1-6, 4-6
1e HD Sam Jesse - Stefan Bergman / Bart van Kampen - Martijn van Haasteren 1-6, 2-6
22 mei 2016 Oegstgeester L.T.C. 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 6-0
1e HE Roeland van Dijk / Sam Jesse 6-2, 6-2
1e HD Julian Vandenbussche - Roeland van Dijk / Sam Jesse - Yoeri Somers 6-4, 6-2

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
2R HE DaniŽl de Jonge / Sam Jesse 6-2, 6-2
1R HE Sam Jesse / Jim van Haastrecht 6-1, 6-2

Heren Hoofdklasse Afdeling 506
8 mei 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / D.L.T.C. Drachten 1 4-2
1e HE Sam Jesse / Stefan Deinum 6-1, 6-4
1e HD Sam Jesse - Rick Staal / Stefan Deinum - Tijn Bokma 6-2, 6-7, 2-6
24 april 2016 T.V. Badhoevedorp 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-4
1e HE Bas van Bentum / Sam Jesse 1-6, 2-6
2e HD Siem Fenne - Bart Cordemeijer / Sam Jesse - Millen Mortier 6-3, 6-0
17 april 2016 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / T.C. 't Nijl‚n (Leeuwarden) 1 3-3
1e HE Sam Jesse / Dennis Hageman 6-0, 6-1
1e HD Sam Jesse - Yoeri Somers / Frank Zeer - Elroy Middendorp 6-2, 1-6, 1-6
10 april 2016 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
2e HE Remko de Rijke / Sam Jesse 6-2, 4-6, 6-3
2e HD Pedro Mol - Niels de Morťe / Sam Jesse - Yoeri Somers 6-4, 6-7, 5-7

Connectica Open NRT ** 2016 Beverwijk (Beverwijk, 19 mrt - 27 mrt) **
KF HE Bart de Gier / Sam Jesse 6-1, 6-2
2R HE Sam Jesse / Adriaan de Jager 6-1, 7-6
1R HE Sam Jesse / Timothy Blok 7-6(4), 6-0

Meerzicht NRT Zoetermeer 2016 (Zoetermeer, 27 feb - 6 mrt) **
1R HE Yannick Ebbinghaus / Sam Jesse 6-3, 6-1
1R HD Sem Snoek - Milco Trampe / Niels Hoefsloot - Sam Jesse 7-6(5), 7-6(4)

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 (Apeldoorn, 20 feb - 28 feb) *
2R HE Bart van Haarlem / Sam Jesse 7-6(6), 6-2
1R HE Sam Jesse / Paul Wennink 2-6, 6-3, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2016 (Amstelveen, 9 jan - 15 jan) **
1R HE Robert Willekes MacDonald / Sam Jesse 2-6, 6-1, 7-6
KF HD Xander Spong - Robert Willekes MacDonald / Sam Jesse - Ilya Kneppelhout 6-4, 6-4
1R HD Sam Jesse - Ilya Kneppelhout / Ole Oosterom - Deney Wassermann 4-6, 6-1, 6-3

Focus Tennis Academy NRT 2015 (Rotterdam, 19 dec - 24 dec) **
1R HE Ryan Nijboer / Sam Jesse 6-3, 3-6, 6-1

Approach NRT Eibergen/Wierden 2015 (De Mors, Eibergen, 14 nov - 22 nov) **
2R HE Lucas Bos / Sam Jesse 7-5, 6-1
1R HE Sam Jesse / Maikel Borg 6-3, 5-7, 6-4

Approach NRT Emmeloord 2015 (, 17 okt - 25 okt) **
KF HE Gijs Brouwer / Sam Jesse 6-4, 6-2
2R HE Sam Jesse / Nick Broekhof 6-2, 6-7, 6-1
1R HE Sam Jesse / Vuk Trbojevic 6-3, 6-0

Neckslag NRT Open 2015 (Wijdewormer, 29 aug - 6 sep) **
2R HE Sidney de Boer / Sam Jesse 6-3, 6-1
1R HE Sam Jesse / Wesley de Kwaadsteniet 6-4, 7-5

Palingtoernooi 2015 (Volendam, 8 aug - 16 aug) ****
1R HE Botic van de Zandschulp / Sam Jesse 7-5, 6-2

Sphaerinda NRT 2015 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) *
2R HE Roderik Franken / Sam Jesse 6-3, 6-2
1R HE Ruben Konings - Moos Sporken / Sam Jesse - Millen Mortier 6-2, 6-3
1R HE Sam Jesse / Marnix Pluim 6-2, 6-1

Toomba Open 2015 (Lelystad, 18 jul - 26 jul) ***
1R HE Michiel de Krom / Sam Jesse 1-6, 6-2, 6-2

Rhijenhof Open 2015 (Den Haag, 27 jun - 5 jul) ****
1R HE Guus Koevermans / Sam Jesse 6-3, 6-2

Open Startbaantoernooi 2015 (Amstelveen, 12 jun - 20 jun) ****
2R HE Jesse Timmermans / Sam Jesse 6-2, 6-2
1R HE Sam Jesse / Yoram Hilberts 6-2, 6-3

Heren zondag 1e klasse Afdeling 516
31 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
4e HE Sam Jesse / Auke de Boer 6-0, 6-1
2e HD Stefan Bergman - Sam Jesse / Joost Bos - Auke de Boer 6-3, 6-2
17 mei 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.C. 's-Gravenzande 1 5-1
2e HD Millen Mortier - Sam Jesse / Dennis van Vliet - Roy Vijverberg 6-1, 6-2
10 mei 2015 L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 3-3
3e HE Wido Haver / Sam Jesse 2-6, 1-6
2e HD Kelly de Weers - Koos Ramakers / Sam Jesse - Millen Mortier 3-6, 1-6
26 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 1 3-3
3e HE Sam Jesse / Leon van der Linden 6-2, 6-1
2e HD Sam Jesse - Millen Mortier / Leon van der Linden - Ajdin Kolonic 6-3, 5-7, 6-3
19 april 2015 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 2-4
3e HE Peter Amerika / Sam Jesse 4-6, 4-6
12 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 2 4-2
3e HE Sam Jesse / Jeroen Poots 6-3, 7-5
2e HD Sam Jesse - Rick Staal / Jeroen Poots - Walter van Schie 6-3, 4-6, 6-4

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 16
6 april 2015 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn (Amstelveen) 2 / T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 1-7
2e HE Sam Jesse / Senne Braun 6-2, 6-3
 HD Gijs Buntsma - Sam Jesse / Lennard van Weelde - Arnout van Weelde 4-6, 4-6
2e GD Zawadi Fulani - Sam Jesse / Klaudia MalenovskŠ - Senne Braun 3-6, 2-6

Meerzicht NRT Zoetermeer 2015 (Zoetermeer, 28 feb - 8 mrt) **
1R HE Romano Frantzen / Sam Jesse 6-3, 6-1

Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 (Apeldoorn, 21 feb - 1 mrt) **
1R HE Ivor Duif / Sam Jesse 3-6, 6-4, 6-4
KF HD Stijn de Haan - Mats Hermans / Sam Jesse - Ilya Kneppelhout 6-4, 6-2
1R HD Sam Jesse - Ilya Kneppelhout / Emiliano Atzori - Valentijn Gaal 6-0, 6-0

Amstelpark Tennis Academy NRT 2015 (Amstelveen, 3 jan - 10 jan) **
2R HE Floris van den Brink / Sam Jesse 6-2, 6-1
1R HE Sam Jesse / Wilco Geenen 6-2, 6-2
HF HD Tim van der Horst - Lamar Kiel / Sam Jesse - Ilya Kneppelhout 6-4, 5-7, 6-4
KF HD Sam Jesse - Ilya Kneppelhout / Rick Staal - Vuk Trbojevic 6-2, 6-2

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
KF HE Botic van de Zandschulp / Sam Jesse 6-2, 6-0
2R HE Sam Jesse / Sander Geeris 3-6, 6-1, 6-2
1R HE Sam Jesse / Mark Geurts 7-6, 6-2

Focus Tennis Academy NRT 2014 (Rotterdam, 20 dec - 28 dec) **
2R HE Patrick Speelman / Sam Jesse 4-6, 6-2, 6-0
1R HE Sam Jesse / Thorsten Sollie 6-4, 6-3

Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 (De Mors, Eibergen, 15 nov - 23 nov) ***
1R HE Robert Constantinovici / Sam Jesse 6-0, 6-2

Approach NRT Emmeloord 2014 (, 12 okt - 19 okt) **
HF HE Marc Dijkhuizen / Sam Jesse 7-5, 6-2
KF HE Sam Jesse / Koen Schuurmans 6-1, 4-6, 6-2
2R HE Sam Jesse / Yannick Pel 6-1, 6-0
1R HE Sam Jesse / Sem Snoek 6-0, 6-4

Heerhugowaard Open 2014 (Heerhugowaard, 29 jun - 6 jul) *
1R HE Remco Reinhard / Sam Jesse 6-2, 2-6, 6-3

's Gravenzande Open 2014 ('s-Gravenzande, 23 jun - 29 jun) ***
1R HE Senne Braun / Sam Jesse 6-3, 3-6, 6-1

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2014 (Rotterdam, 9 jun - 15 jun) *
2R HE Timothy Blok / Sam Jesse 6-0, 6-2
1R HE Sam Jesse / Chris HŁcke 6-3, 6-1

TotZiens Promotions NRT 2014 (Santpoort-Zuid, 22 feb - 2 mrt) **
1R HE Moos Sporken / Sam Jesse 6-2, 6-2

Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2014 (Apeldoorn, 15 feb - 23 feb) **
1R HE Botic van de Zandschulp / Sam Jesse Walkover

Amstelpark Tennis Academy NRT 2014 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
2R HE Sidney de Boer / Sam Jesse 7-6, 6-0
1R HE Sam Jesse / Tonton de Romas 6-3, 6-3

Approach NRT Eibergen/Wierden 2013 (Eibergen, 17 nov - 24 nov) **
1R HE Bart van Leijsen / Sam Jesse 6-2, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 2 4
30 apr 2017 4,3056
17 apr 2017 4,3056
1 jan 2017 2,0310
1 jan 2017 2
5 jun 2016 2,0625 4,1389
29 mei 2016 2,0559 4,1389
22 mei 2016 1,9984 4,0579
8 mei 2016 1,9569 4,0579
24 apr 2016 2,0693 3,9885
17 apr 2016 2,1881 3,9885
10 apr 2016 2,0866 4,0718
1 jan 2016 2,4102
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,2434 4,2939
17 mei 2015 4,2939
10 mei 2015 2,2434 4,4842
26 apr 2015 2,2434 4,7188
19 apr 2015 2,2810
12 apr 2015 2,3344 4,8484
6 apr 2015 2,4691 4,8484
1 jan 2015 2,2392
1 jan 2015 3 5
1 jan 2014 3,0548
1 jan 2014 3 5
1 jan 2013 3 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 221
4 dec 2017 202
30 okt 2017 206
2 okt 2017 204
28 aug 2017 201
31 jul 2017 160
3 jul 2017 132
5 jun 2017 126
1 mei 2017 125
3 apr 2017 122
6 mrt 2017 105
6 feb 2017 106
9 jan 2017 103 175
5 dec 2016 112 180
31 okt 2016 101 179
3 okt 2016 91 179
5 sep 2016 91 179
1 aug 2016 97 189
11 jul 2016 85 192
6 jun 2016 79 193
2 mei 2016 74 197
4 apr 2016 74 197
7 mrt 2016 78 197
1 feb 2016 78 196
4 jan 2016 77 148
7 dec 2015 80 149
2 nov 2015 80 149
5 okt 2015 72 147
7 sep 2015 71 146
3 aug 2015 72 154
7 jul 2015 76 159
1 jun 2015 89 160
4 mei 2015 87 157
6 apr 2015 87 158
2 mrt 2015 89 154
2 feb 2015 110 171
5 jan 2015 108
1 dec 2014 110
3 nov 2014 111
6 okt 2014 163
1 sep 2014 166
4 aug 2014 170
7 jul 2014 160
2 jun 2014 175
5 mei 2014 179
7 apr 2014 179
10 mrt 2014 179
3 feb 2014 213
4 nov 2013 328