NL toptennisser Sam Bakker
Bijgewerkt t/m 3 januari 2023 Home



♂ Sam Bakker KNLTB 28547950
Bakker, S.F.
ITF ATP




Prestaties
Sluipers Open 2022 en AVR Watersport NRT (Reeuwijk, 3 sep - 11 sep) *
  F HD Sam Bakker - Gosse Panagoulopoulos / Julius Bult - Sil Hollemans Walkover
HF HD Sam Bakker - Gosse Panagoulopoulos / Pieter de Lange - Pepijn Langras 6-3, 7-6
KF HD Sam Bakker - Gosse Panagoulopoulos / Derk Brinkman - Wout Vermeer 6-4, 6-7, 6-3

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
1R HE Pepijn Bastiaansen / Sam Bakker 6-1, 2-0 Opgave

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
2R HE Abel Forger / Sam Bakker 6-1, 7-5
1R HE Sam Bakker / Moritz Schroeter 7-6, 6-7, 6-4

LambWeston Krabbentoernooi + NRT (Bergen op Zoom, 6 aug - 14 aug) **
2R HE Jay Trip / Sam Bakker 3-6, 6-4, 6-4
1R HE Sam Bakker / Tim Heijmans 7-6, 6-2

104e Sphaerinda Open NRT** 2022 (Utrecht, 30 jul - 7 aug) **
KF HE Ole Bredschneijder / Sam Bakker 7-5, 6-4
2R HE Sam Bakker / Daan Portiér 6-1, 6-4
1R HE Sam Bakker / Tristan Schrier 6-3, 6-3

Peugeot Aope Zittesje NRT*** 2022 (Sittard, 23 jul - 31 jul) ***
2R HE Zachary Eisinga / Sam Bakker 6-2, 6-0
1R HE Sam Bakker / Cian Mikkelsen 6-3, 6-0
KF HD Edward Etty - Baptist Onderdonck / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 6-4, 7-5
1R HD Sam Bakker - Elgin Khoeblal / Arjan Pondman - Twan van Zijl 6-3, 6-4

Buitenring NRT** Toernooi 2022 (Landgraaf, 16 jul - 24 jul) **
HF HE Quin Verstegen / Sam Bakker 3-6, 6-2, 6-1
KF HE Sam Bakker / Edward Etty 7-5, 1-6, 6-3
2R HE Sam Bakker / Julius Bult 7-6, 6-2
1R HE Sam Bakker / Pieke Bouman 6-1, 6-4
KF HD Edward Etty - Quinten Kleiboer / Sam Bakker - Julius Bult 6-3, 7-5
1R HD Sam Bakker - Julius Bult / Olaf van Beveren - Sven Kerkhoffs 6-3, 6-2

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
1R HE Joppe van Malderen / Sam Bakker 6-4, 3-6, 7-5
  F HD Quinten Kleiboer - Luuk Logtenberg / Sam Bakker - Erdem Isitan 3-6, 7-5, 7-6(8)
HF HD Sam Bakker - Erdem Isitan / Bart Dane - Martijn Fens 6-1, 4-6, 7-6(7)
KF HD Sam Bakker - Erdem Isitan / Pepijn Bastiaansen - Tomi van den Ham 7-5, 4-6, 7-6(8)
1R HD Sam Bakker - Erdem Isitan / Ben van Donselaar - Yorrick Veldkamp 6-1, 6-2

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
2R HE Ole Bredschneijder / Sam Bakker 7-5, 6-0
1R HE Sam Bakker / Jordy Visser 6-4, 6-4
KF HD Martijn Sanders - Yorrick Veldkamp / Sam Bakker - Quinten Kleiboer Walkover

LTC 's-Gravenzande 2022 ('s-Gravenzande, 25 jun - 3 jul) *
KF HE Frank Jonker / Sam Bakker 7-5, 6-1
2R HE Sam Bakker / Kaelan Albada Jelgersma 6-1, 6-2
1R HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 6-1, 6-2

Open Startbaan Toernooi 2022 (Amstelveen, 18 jun - 26 jun) **
1R HE Steffan van Weldam / Sam Bakker 6-1, 3-6, 6-2

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
KF HE Arthur van der Kooij / Sam Bakker 6-2, 6-3
2R HE Sam Bakker / Sam van Dijk 5-7, 6-3, 6-3
1R HE Sam Bakker / Ties de Regt 4-0 Opgave

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
HF HE Quinten Kleiboer / Sam Bakker 7-6(3), 7-6(3)
KF HE Sam Bakker / Yanik Maarsen 3-6, 6-1, 6-0
2R HE Sam Bakker / Niels van der Sijs 6-4, 6-2
1R HE Sam Bakker / Jim Aarts 6-1, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
22 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 1 5-3
1e HE Sam Bakker / Laurens Deelstra 5-7, 6-3, 4-6
 HD Sam Bakker - Mats Bredschneijder / Ricardo Hagedoorn - Laurens Deelstra 4-6, 6-2, [6-10]
2e GD Sam Bakker - Olga Kalyuzhnaya / Lidwien Mentink - Ricardo Hagedoorn 6-4, 4-6, [10-3]
15 mei 2022 T.V. Victoria (Rotterdam) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
1e HE Daniel Verbeek / Sam Bakker 6-2, 6-2
 HD Ronetto van Tilburg - Luke Tollenaar / Noah Gabriël - Sam Bakker 7-5, 6-3
1e GD Luke Tollenaar - Danique Havermans / Sam Bakker - Klara Veldman 6-3, 3-6, [6-10]

OLTC Oegstgeest NRT 2022 (Oegstgeest, 30 apr - 8 mei) **
2R HE Rob van den Berg / Sam Bakker 1-6, 6-4, 6-2
1R HE Sam Bakker / Daan Romp 6-3, 6-2

Gemengd zondag Hoofdklasse Afdeling 1
1 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 2 5-3
2e HE Sam Bakker / Paul Monteban 6-4, 4-6, 0-6
24 april 2022 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 HD Willem van As - Maarten Witte / Tom Clavel - Sam Bakker 7-5, 6-3
2e GD Loes Ebeling Koning - Bas Bouwman / Sarah van Emst - Sam Bakker 5-4 Opgave
18 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
 HD Tom Clavel - Sam Bakker / Turpal Gadamauri - Jay Temming 6-3, 6-2
2e GD Sarah van Emst - Sam Bakker / Marleen Habes - Turpal Gadamauri 6-2, 6-7, [10-4]
10 april 2022 Baarnse L.T.C. 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
2e HE Nassim Slilam / Sam Bakker 6-4, 5-7, 1-6
 HD Sidané Pontjodikromo - Elgin Khoeblal / Sam Bakker - Joris Hoogland 6-2, 6-4

Funderingstechnieken De Coogh VGTA (Middenbeemster, 17 mrt - 27 mrt) **
2R HE Luke Tollenaar / Sam Bakker 6-2, 6-2

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
2R HE Yannick Verwater / Sam Bakker 6-1, 6-1
1R HE Sam Bakker / Julius Bult 3-6, 6-1, 6-0

Stadjershal/Top Tennis Groningen (Groningen, 19 feb - 26 feb) **
1R HE Martijn Kerssens / Sam Bakker 6-3, 6-4
HF HD Aloys van Baal - Max Houkes / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 6-4, 6-1
KF HD Sam Bakker - Elgin Khoeblal / Amadatus Admiraal - Sil Hollemans 7-6, 6-3

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
24 oktober 2021 T.V. Pijnacker 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
 HD Rogier Koster - Quinten Leus / Tim Poorthuis - Sam Bakker 1-6, 4-6
1e GD Adamus Admiraal - Laurie Barendse / Sam Bakker - Carolien Smits 3-6, 6-7

Emmeloord NRT (Emmeloord, 16 okt - 24 okt) **
KF HE Teun Rozenberg / Sam Bakker 6-1, 6-3
2R HE Sam Bakker / Gosse Panagoulopoulos 6-3, 6-7, 6-4
1R HE Sam Bakker / Luuk Goes 7-6, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
17 oktober 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 8-0
 HD Luuk Logtenberg - Sam Bakker / Patrique Praest - Jacco van der Putten 6-1, 6-3
1e GD Carolien Smits - Sam Bakker / Kim Stukker - Patrique Praest 6-1, 6-1
10 oktober 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.C. Venray 1 6-2
1e HE Sam Bakker / Florian Staehle 6-0, 6-3
 HD Luuk Logtenberg - Sam Bakker / Ron van der Wouw - Daan Koppers 7-5, 6-1
26 september 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
2e HE Sam Bakker / Jay Temming 4-6, 3-6
19 september 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Michael Schut / Sam Bakker 3-6, 3-6
1e GD Merle de Vries - Ingmar Remmerswaal / Sam Bakker - Lisa Marrée 7-6, 4-6, [6-10]

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
1R HE Wesley Nieuwendijk / Sam Bakker 6-4, 6-4

Dash’35 Timo’s Tennis Tuning 2021 (Dordrecht, 7 aug - 15 aug) **
2R HE Jip van Assendelft / Sam Bakker 6-1, 6-0
1R HE Sam Bakker / Tim Jansen 6-3, 6-1
KF HD Jip van Assendelft - Sil Hollemans / Sam Bakker - Quinten Kleiboer 6-2, 6-2
1R HD Sam Bakker - Quinten Kleiboer / Jim Aarts - James Pikkaart 6-2, 3-6, 6-4

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
2R HE Aydan Gomez Osorio / Sam Bakker 6-4, 6-0
1R HE Sam Bakker / Luc van de Gruiter 4-6, 6-3, 6-1
1R HD Mike Groenendijk - Quinn Groenendijk / Sam Bakker - Martijn Fens 6-3, 7-6

Peugeot Aope Zittesje 2021 (Sittard, 24 jul - 1 aug) ***
1R HD Amadatus Admiraal - Sidané Pontjodikromo / Sam Bakker - Erdem Isitan 0-6, 6-3, 7-6

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
1R HE Stan Bormans / Sam Bakker 6-3, 6-3
1R HD Jorrit ter Maat - Ron van der Wouw / Sam Bakker - Erdem Isitan 6-3, 3-6, 6-3

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
1R HD Laurens Deelstra - Aydan Gomez Osorio / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 2-6, 6-4, 6-3

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
11 oktober 2020 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-7
2e HE Sam Bakker / Tim Jansen 6-3, 6-4
 HD Sam Bakker - Petar Wemmenhove / Matthijs van Starkenburg - Tim Jansen 3-6, 3-6
1e GD Sam Bakker - Valerie Griffejoen / Matthijs van Starkenburg - Charlotte Wijkamp 3-6, 1-6
27 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 8-0
2e HE Erik Goris / Sam Bakker 6-3, 5-7, 6-4
 HD Daniël Fennis - Erik Goris / Sam Bakker - Luuk Logtenberg 6-4, 6-4
20 september 2020 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
2e HE Sam Bakker / Bobby Brand 6-4, 6-7, 4-6
 HD Sam Bakker - Luuk Logtenberg / Alwin van Engelenburg - Bobby Brand 2-6, 6-4, [8-10]
13 september 2020 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7-1
1e HE Karel Blom / Sam Bakker 6-3, 6-1
 HD Xander Spong - Jelmer Broers / Sam Bakker - Luuk Logtenberg 6-3, 7-6

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
1R HD Zachary Eisinga - Roland Stuurman / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 6-3, 6-2

TV Hoofddorp Open 2020 (Hoofddorp, 7 aug - 16 aug) ***
1R HD Rob van den Berg - Stefan Lončar / Sam Bakker - Olivier van Gorkom 6-2, 7-6

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
KF HD Jelte Veldkamp - Niek Wigger / Sam Bakker - Quinten Kleiboer 6-1, 6-3
1R HD Sam Bakker - Quinten Kleiboer / Tim Jansen - Sander Zijlstra 7-5, 7-5

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
2R HE Joost van der Linden / Sam Bakker Walkover
1R HE Sam Bakker / Kai Rottiné 6-2, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
1R HD Joost van der Linden - Max van Nunen / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 7-6, 5-7, 7-6

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) **
1R HE Jip van Assendelft / Sam Bakker 6-4, 6-4

TSH Haren Open * 2019 (Haren (Gr), 17 aug - 25 aug) *
1R HE Paul van den Tempel / Sam Bakker 6-1, 6-2

Sphaerinda Open 2019 (Utrecht, 27 jul - 4 aug) **
1R HE Tom Schulz / Sam Bakker Walkover

Rapiditas Open 2019 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) **
1R HD Floris Podzimek - Patrick Shelepov / Sam Bakker - Ingmar Remmerswaal 6-0, 6-7, [10-6]

Shot Open 2019 (Zeist, 6 jul - 14 jul) **
1R HE Gijs Akkermans / Sam Bakker 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
 HD Sam Bakker - Wouter Olling / Peer Jansen - Koen Vonk 6-0, 6-0
26 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 0-8
2e HE Sam Bakker / Reinoud Haal 2-6, 0-6
19 mei 2019 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 6-2
1e GD Sophie van Rosendael - Olger van Gent / Sam Bakker - Milou Dalmolen 6-2, 6-2
12 mei 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.C. Bakkum 2 5-3
 HD Sam Bakker - Wouter Olling / Yvo van der Horst - Björn Vermeulen 6-4, 6-4
1e GD Sam Bakker - Eva Boschloo / Yvo van der Horst - Sharon Jobbagyova 3-6, 1-6
14 april 2019 L.T.C. Vleuten de Meern 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 4-4
1e GD Sam Bakker - Eva Boschloo / Floyd van Houwelingen - Dali Tjokrohamidjojo 3-6, 7-5, [6-10]
7 april 2019 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / L.T.C. Vleuten de Meern 1 5-3
 HD Luuk Ammerlaan - Jacco van der Putten / Sam Bakker - Tariq Khoeblal 6-3, 6-2

Shot Open 2018 (Zeist, 7 jul - 15 jul) **
KF HD Laurens Deelstra - Mark Riebel / Sam Bakker - Elgin Khoeblal 7-5, 6-2

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R HE Lars Schouten / Sam Bakker 6-4, 6-2
KF HD Jarno Jans - Sander Jans / Sam Bakker - Olivier van Gorkom 6-3, 6-2

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
1R HD Wietze Janssen - Sander Zijlstra / Sam Bakker - Joris Hoogland 6-0, 6-2

Wijkom Open NRT ** 2017 Beverwijk (Beverwijk, 27 mrt - 2 apr) **
1R HE Sem Snoek / Sam Bakker 6-2, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 1,7258
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2017 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 jan 2023 81 80
5 dec 2022 81 79
31 okt 2022 82 80
3 okt 2022 80 80
5 sep 2022 78 87
1 aug 2022 85 83
4 jul 2022 94 127
6 jun 2022 88 136
2 mei 2022 94 140
4 apr 2022 94 140
1 mrt 2022 106 144
1 feb 2022 100 173
4 jan 2022 102 178
7 dec 2021 103 178
2 nov 2021 111 178
5 okt 2021 128 179
30 aug 2021 125 162
3 aug 2021 163 168
6 jul 2021 189 174
1 jun 2021 189 175
29 apr 2021 189 175
6 apr 2021 189 175
2 mrt 2021 189 176
2 feb 2021 188 176
5 jan 2021 188 176
1 dec 2020 194 176
3 nov 2020 187 176
5 okt 2020 188 176
1 sep 2020 188 174
3 aug 2020 194
2 mrt 2020 181
4 feb 2020 250
7 jan 2020 251
2 dec 2019 259
4 nov 2019 300
7 okt 2019 301
5 sep 2019 293
5 aug 2019 302
2 jul 2018 305 211
4 jun 2018 290 207
30 apr 2018 290 206
2 apr 2018 288 203
5 mrt 2018 256 206
5 feb 2018 258 211
1 jan 2018 259 218
4 dec 2017 272 221
30 okt 2017 275 222
2 okt 2017 274 220
28 aug 2017 272 215
31 jul 2017 274 212
3 jul 2017 308
5 jun 2017 300
1 mei 2017 306