NL toptennisser Roos Schoemaker
Bijgewerkt t/m 10 april 2024 Home



♀ Roos Schoemaker KNLTB 28391624
Schoemaker, R.
ITF




Prestaties
Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi NRT* 2023 (Den Bosch, 21 mei - 29 mei) *
1R DE Maike Tiemersma / Roos Schoemaker 6-0, 5-7, 7-5
KF DD Senne Janssen - Sammy Schouten / Joann Leijten - Roos Schoemaker 6-4, 2-6, [10-8]

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 3
21 mei 2023 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / B.L.T.V. (Breda) 1 6-2
1e DE Roos Schoemaker / Denise van der Leer 6-4, 6-1
 DD Roos Schoemaker - Emily Schut / Denise van der Leer - Irene Zorg 7-5, 6-1
2e GD Jayden Tjong - Roos Schoemaker / Irene Zorg - Roland van de Kerkhof 6-3, 7-6
14 mei 2023 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 5-3
1e DE Angelique van der Meet / Roos Schoemaker 6-2, 6-1
 DD Angelique van der Meet - Fréderique van de Velde / Anoek Pruijmboom - Roos Schoemaker 6-1, 6-1
7 mei 2023 Z.T.C. Shot (Zeist) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-1
2e DE Roos Schoemaker / Carolien Smits 6-3, 7-5
 DD Lois van de Fliert - Roos Schoemaker / Steffi Kröger - Myrthe Wittkämper 6-7, 6-4, [10-6]
2e GD Roos Schoemaker - Jayden Tjong / Tim Poorthuis - Myrthe Wittkämper 6-3, 1-1 Gestaakt

Park Bathmen NRT ** April 2023 (Bathmen, 29 apr - 7 mei) **
1R DE Lika Peresypkina / Roos Schoemaker 6-1, 6-3

OLTC Oegstgeest NRT** 2023 (Oegstgeest, 22 apr - 30 apr) **
1R DE Sarah Olff / Roos Schoemaker 6-1, 6-1

Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 3
10 april 2023 G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 / Z.T.C. Shot (Zeist) 2 1-7
 DD Fay te Hennepe - Quinty van Dongen / Kayleigh Didderiens - Roos Schoemaker 6-3, 6-7, [11-9]
2e GD Lars Stigter - Laurèl Polman / Colin Standaart - Roos Schoemaker 6-4, 3-6, [5-10]

Approach winter NRT ** 2023 (Wierden, 3 feb - 12 feb) **
1R DE Jolien Geels / Roos Schoemaker 2-6, 6-1, 6-1

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
1R DE Romy Pols / Roos Schoemaker 7-6(5), 6-1
KF DD Laura Rijkers - Joy de Zeeuw / Joann Leijten - Roos Schoemaker 6-2, 6-0
1R DD Joann Leijten - Roos Schoemaker / Ilona Hernandez - Pleun Splinter 7-5, 6-4

TPC Cash Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2022 - NRT** (Rijen, 16 jul - 24 jul) **
2R DE Lois van de Fliert / Roos Schoemaker 1-6, 6-2, 6-4
1R DE Roos Schoemaker / Kim van Riel 6-2, 6-0
KF DD Quinty van Dongen - Lianne de Jong / Joann Leijten - Roos Schoemaker 4-6, 6-0, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R DE Amber Maalderink / Roos Schoemaker 6-4, 6-3
1R DD Yentl Methorst - Carolien Smits / Senna van den Heuvel - Roos Schoemaker 6-0, 6-1

Solid Tennisacademy Smashtoernooi 2022 (Rotterdam, 11 jun - 19 jun) *
1R DE Mima de Niet / Roos Schoemaker 6-4, 6-1
HF DD Laurie Barendse - Dunya Charalampopoulos / Kayleigh Didderiens - Roos Schoemaker 3-6, 6-4, [10-3]
KF DD Kayleigh Didderiens - Roos Schoemaker / Yara Kessens - Irene Zorg 6-2, 6-4

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
  F DE Lika Peresypkina / Roos Schoemaker 6-1, 6-1
HF DE Roos Schoemaker / Lena Beckx 7-6, 6-3
KF DE Roos Schoemaker / Feline van Eijkelenburg 7-6, 1-6, 6-1
2R DE Roos Schoemaker / Quinty van Dongen 6-3, 6-4
1R DE Roos Schoemaker / Bente Bierma 6-2, 6-1
1R DD Anoek Pruijmboom - Dominique Yeo / Joann Leijten - Roos Schoemaker 6-3, 6-2

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 4
29 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / L.T.V. Berlicum 1 4-4
1e DE Roos Schoemaker / Chiara Merkx 7-6, 6-4
 DD Roos Schoemaker - Diede van Gelder / Eveline Claes - Lotte Hartjes 6-2, 6-2
22 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / B.L.T.V. (Breda) 1 1-7
1e DE Roos Schoemaker / Benthe de Bresser 0-6, 0-6
 DD Roos Schoemaker - Diede van Gelder / Benthe de Bresser - Evi Roobol 6-7, 3-3 Opgave
1 mei 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 5 4-4
1e DE Roos Schoemaker / Elja Vegter 6-1, 6-1
24 april 2022 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 1-7
1e DE Iris Broeren / Roos Schoemaker 6-1, 6-2
 DD Edith Cijsouw - Sofie van der Sman / Diede van Gelder - Roos Schoemaker 3-6, 2-6
18 april 2022 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
 DD Roos Schoemaker - Nienke Hermans / Frédérique de Vries - Margo Verbeet 2-6, 5-7
2e GD Lars Schouten - Roos Schoemaker / Tim Evers - Margo Verbeet 6-2, 6-3

NOJK 2021 t/m 18jr (Den Haag, 7 dec - 12 dec) ****
1R DE Rikke de Koning / Roos Schoemaker 6-1, 6-2

NOJK 2021 12-16jr (Den Haag, 1 dec - 5 dec) ***
KF DE Annelin Bakker / Roos Schoemaker 6-4, 7-6
2R DE Roos Schoemaker / Ivet Stancheva 6-4, 6-4
1R DE Roos Schoemaker / Diede van Gelder 6-3, 3-6, [11-9]
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 3 3
1 jan 2022 3,7918 3,3979
1 jan 2022 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
1 apr 2024 160
4 mrt 2024 159
5 feb 2024 214 159
8 jan 2024 215 156
4 dec 2023 212 111
6 nov 2023 213 109
2 okt 2023 217 109
4 sep 2023 217 110
31 jul 2023 222 112
3 jul 2023 158 109
5 jun 2023 102 89
1 mei 2023 98 89
3 apr 2023 96 89
27 feb 2023 110 95
30 jan 2023 108 96
2 jan 2023 105 130
5 dec 2022 106 129
31 okt 2022 112 137
3 okt 2022 110 137
5 sep 2022 111 136
1 aug 2022 109 146
4 jul 2022 113 140