NL toptennisser Robert Kef
Bijgewerkt t/m 23 mei 2022 Home



♂ Robert Kef KNLTB 23137398
Kef, R.




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
22 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / T.C. Bakkum 1 3-5
 HD Robert Kef - Lasse Reinhard / Ruud Vis - Viktor Rotteveel 2-6, 6-2, [6-10]
1e GD Robert Kef - Sophie Wagemaker / Gaby Beelen - Viktor Rotteveel 6-2, 6-2
15 mei 2022 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
1e HE Floris van den Brink / Robert Kef 6-2, 6-3
1e GD Floris van den Brink - Medy Blankvoort / Julia Enderink - Robert Kef 6-2, 6-1
24 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 1-7
 HD Robert Kef - Dentrey Veenstra / Adrien Berkowicz - Jan-Willem Feilzer 2-6, 5-7
1e GD Robert Kef - Elise van Zijst / Floyd van Houwelingen - Ilse Huiskes 6-2, 6-4
18 april 2022 T.C. Zandvoort 3 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
1e HE Koen Heupers / Robert Kef 6-4, 4-6, 2-6
1e GD Wouter van Leuven - Andrea van den Hurk / Julia Enderink - Robert Kef 6-3, 6-1
10 april 2022 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 2-6
2e HE Robert Kef / Björn Luitink 2-6, 6-1, 7-6
 HD Lasse Reinhard - Robert Kef / Jelmer Broers - Xander Spong 6-3, 6-4

Heren zondag Eredivisie Afdeling 1
31 oktober 2021 T.C. Nieuwerkerk (Nieuwerkerk a/d IJssel) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-2
4e HE Patrick Speelman / Robert Kef 7-5, 6-2
2e HD Jeroen Camfferman - Patrick Speelman / Jeroen van der Ven - Robert Kef 1-0 Opgave
24 oktober 2021 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 4-2
4e HE Ivar Krans / Robert Kef 6-2, 6-2
2e HD Ivar Krans - Guus Oerlemans / Dax Donders - Robert Kef 3-6, 6-1, [9-11]
17 oktober 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 1 2-4
4e HE Robert Kef / Michel van der Goes 3-6, 2-6
2e HD Bart de Gier - Robert Kef / Bas van der Valk - Mats Hermans 6-4, 5-7, [7-10]
10 oktober 2021 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 5-1
4e HE Vincent van den Honert / Robert Kef 6-1, 6-1
2e HD Aloys van Baal - Vincent van den Honert / Robert Kef - Jeroen van der Ven 6-0, 6-2

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
26 september 2021 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
1e HE Björn Luitink / Robert Kef 6-1, 7-6
 HD Xander Spong - Jelmer Broers / Robert Kef - Dentrey Veenstra 6-2, 6-3
1e GD Björn Luitink - Nicolette van Uitert / Robert Kef - Julia Enderink 6-0, 6-2
19 september 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
1e HE Robert Kef / Olger van Gent 6-2, 6-2
 HD Robert Kef - Dentrey Veenstra / Bas Haverlag - Olger van Gent 6-7, 3-6
1e GD Robert Kef - Pleun Kramer / Federica van Adrichem - Bas Haverlag 6-4, 4-6, [8-10]

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
27 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
2e HE Robert Kef / Jens Hoogendam 7-5, 6-1
1e GD Robert Kef - Nina Kruijer / Jens Hoogendam - Erika Vogelsang 5-7, 0-6
20 september 2020 H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 3-5
 HD Koos van Driel - Maarten Heideman / Martijn Kerssens - Robert Kef 1-6, 4-6
1e GD Inge van Wakeren - Chiel van der Plas / Sophie Feller - Robert Kef 6-2, 6-7, [9-11]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.P.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
 HD Ruben Hof - Charlie Koper / Tim Smit - Robert Kef 5-7, 3-6
1e GD Charlie Koper - Susanne Trik / Pleun Kramer - Robert Kef 7-5, 3-6, [10-6]
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e HE Robert Kef / Jesse Abbey 6-3, 6-4
 HD Robert Kef - Tim Smit / Jesse Abbey - Marco van der Wal 7-6, 2-6, [11-9]
2e GD Pleun Kramer - Robert Kef / Jesse Abbey - Steffi Kröger 3-6, 2-6
19 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
2e HE Nick Verkerk / Robert Kef 4-6, 6-1, 6-1
2e GD Merel Spaander - Nick Verkerk / Pleun Kramer - Robert Kef 6-0, 6-0
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
2e HE Robert Kef / Karel Blom 6-4, 1-6, 6-7
 HD Robert Kef - Tim Smit / Karel Blom - Jelmer Broers 6-4, 4-6, [10-3]
2e GD Robert Kef - Pleun Kramer / Björn Luitink - Myrthe van der Boon 6-7, 3-6
22 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
 HD Kent de Bruin - Rutger van Gennep / Robert Kef - Dave Nijhuis 2-6, 5-7
2e GD Kent de Bruin - Sabine Huijskes / Pleun Kramer - Robert Kef 1-6, 1-6
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 4-4
1e HE Robert Kef / Mendel Meuffels 2-6, 2-6
2e GD Robert Kef - Pleun Kramer / Mendel Meuffels - Linda Jelsma 7-5, 3-6, [10-5]
7 april 2019 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 4-4
1e HE Ytzen Zeilstra / Robert Kef 3-6, 2-6
 HD Twan Kok - Rosco Muller / Robert Kef - Dave Nijhuis 6-2, 6-4

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
2R HE Martijn Kerssens / Robert Kef 6-1, 6-1
1R HE Robert Kef / Sandro Neefjes 2-6, 6-2, 7-5
  F HD Martijn Kerssens - Pascal Wagemaker / Robert Kef - Tim Smit 6-2, 6-2
HF HD Robert Kef - Tim Smit / Ramon van Flymen - Lucas van Flymen 6-4, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
3 juni 2018 L.T.C. Eindenhout (Haarlem) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 1-7
2e HE Colin van der Hel / Robert Kef 1-6, 5-7
2e GD Edwin Beffers - Renée Bosse / Robert Kef - Sophie Wagemaker 5-7, 4-6
27 mei 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
 HD Twan Kok - Rosco Muller / Robert Kef - Jurre van Rossum 7-6, 6-2
2e GD Rosco Muller - Ilvi van Boxel / Robert Kef - Sophie Wagemaker 6-7, 7-6, [4-10]
21 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 3 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 4-4
2e HE Robert Kef / Thijs Hagen 3-6, 6-7
2e GD Robert Kef - Sophie Wagemaker / Nathalie Reinhard - Bastiaan Storm 2-6, 5-7
6 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 3 / T.C. Amstelpark (Amstelveen) 2 6-2
 HD Robert Kef - Jurre van Rossum / Ethan Florens - Millen Mortier 6-2, 6-3
2e GD Sophie Wagemaker - Robert Kef / Willemijn van Mierlo - Ethan Florens 7-5, 6-1
22 april 2018 T.V. Merlenhove (Heemstede) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
 HD Leo Pijnacker - Stefan Imanse / Dave Nijhuis - Robert Kef 6-7, 6-1, [11-13]
1e GD Leo Pijnacker - Marlous Jutte Verkerk / Elise van Zijst - Robert Kef 6-2, 6-4
15 april 2018 T.V. Heerhugowaard 3 / Koog-Zaandijkse T.V. (Koog a/d Zaan) 1 8-0
2e HE Robert Kef / Tim Beijer 6-2, 6-2
 HD Robert Kef - Jurre van Rossum / Tim Beijer - Jelmer van Vliet 6-3, 7-5
8 april 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.V. Heerhugowaard 3 5-3
2e HE Steven Ammerlaan / Robert Kef 1-6, 3-6
2e GD Bo Rol - Daan Eickmans / Anouk Hiemstra - Robert Kef 6-1, 6-1

Heerhugowaard's/Baanbereik Open Tennistoernooi 2017 (Heerhugowaard, 1 jul - 9 jul) *
2R HE Siem Fenne / Robert Kef 6-2, 6-1
1R HE Robert Kef / Sandro Neefjes 6-7, 7-6, 6-4

Kaap Hoorn NRT 2017 (Hoorn, 17 jun - 25 jun) **
2R HE Jim Hendrikx / Robert Kef 6-4, 6-4
1R HE Robert Kef / Steef Duijn Walkover

Cream Crackers NRT Open 2014 (Groningen, 10 aug - 17 aug) *
1R HD Senne Braun - Ricardo van Zutphen / Robert Kef - Skott van der Vliet 6-3, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 3
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 4 3
1 jan 2017 4
1 jan 2016 4
1 jan 2014 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
6 jul 2021 252 174
1 jun 2021 252 175
29 apr 2021 252 175
6 apr 2021 252 175
2 mrt 2021 252 176
2 feb 2021 251 176
5 jan 2021 251 176
1 dec 2020 247 176
3 nov 2020 251 176
5 okt 2020 252 176
1 sep 2020 252 174
3 aug 2020 258 182
2 mrt 2020 254 183
4 feb 2020 252 189
7 jan 2020 253 189
2 dec 2019 262 190
4 nov 2019 257 190
7 okt 2019 260 190
5 sep 2019 256 189
5 aug 2019 253 187
1 jul 2019 260 165
3 jun 2019 262 165
29 apr 2019 262 164
12 mrt 2019 268 167
12 feb 2019 269 165
3 dec 2018 264 150
5 nov 2018 262 150
2 okt 2018 261 153
3 sep 2018 259 150
6 aug 2018 275 160
2 jul 2018 270
4 jun 2018 198
30 apr 2018 200
2 apr 2018 197
5 mrt 2018 200
5 feb 2018 204
1 jan 2018 205
4 dec 2017 214
30 okt 2017 216
2 okt 2017 214
28 aug 2017 212
31 jul 2017 213
3 jul 2017 224