NL toptennisser Rens Kamphuis
Bijgewerkt t/m 13 augustus 2019 Home



♂ Rens Kamphuis KNLTB 17366283
Kamphuis, R.B.




Prestaties
Gemengd 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 3-5
 HD Tom Clavel - Rens Kamphuis / Wouter van Dijk - Yannick Goossens 6-1, 7-6

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 2-6
2e GD Rens Kamphuis - Martine Dijkman / Jasmijn Gimbrère - Niels Visker 3-6, 4-6
13 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
 HD Rens Kamphuis - Victor van Ruissen / Koen de Haan - Job van Eijk 6-3, 6-7, [8-10]
2e GD Rens Kamphuis - Liza Lebedzeva / Daniëlle Koetje - Koen de Haan 4-6, 2-6
6 mei 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 6-2
 HD Victor van Ruissen - Rens Kamphuis / Laurens Haxelmans - Robin Sietsma 6-1, 3-6, [10-5]
2e GD Rens Kamphuis - Martine Dijkman / Robin Sietsma - Lisa Borckink 6-3, 3-6, [10-8]
22 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 HD Lody Teeuwsen - Alwin van Engelenburg / Victor van Ruissen - Rens Kamphuis 6-7, 5-7
2e GD Miriam Westerink - Alwin van Engelenburg / Liza Lebedzeva - Rens Kamphuis 6-3, 5-7, [10-5]
8 april 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
 HD Joris Onverwagt - Bas Haverlag / Victor van Ruissen - Rens Kamphuis 6-7, 2-6
2e GD Joris Onverwagt - Roos van Reek / Martine Dijkman - Rens Kamphuis 5-3 Opgave

Gemengd 1e klasse Afdeling 14
28 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Strokel (Harderwijk) 1 6-2
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Jori Meulenbeld - Anwar Salam 7-5, 6-3
2e GD Rens Kamphuis - Florence Na / Jori Meulenbeld - Lisanne Muuse 5-7, 6-4, 6-7
21 mei 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 5-3
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Niels Visker - Sander Jans 6-7, 6-4, 7-6
2e GD Rens Kamphuis - Evianne Bouw / Niels Visker - Rixt van der Werff 2-6, 6-4, 6-7
14 mei 2017 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 6-2
2e HE Dennis Kockx / Rens Kamphuis 6-2, 6-2
7 mei 2017 T.A.M. (Groningen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 8-0
2e HE Ingmar Scholte / Rens Kamphuis 6-4, 7-6
 HD Job van Eijk - Yoram Hilberts / Rens Kamphuis - Tom Clavel 6-2, 3-6, 6-4
2e GD Daniëlle Koetje - Ingmar Scholte / Martine Dijkman - Rens Kamphuis Opgave uit
30 april 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
2e HE Rens Kamphuis / Alwin van Engelenburg 4-6, 3-6
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Koen Slijkhuis - Alwin van Engelenburg 6-4, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Evianne Bouw / Koen Slijkhuis - Miriam Westerink 3-6, 0-6
17 april 2017 T.V. Hoorn 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 5-3
 HD Alexander Blom - Wesley de Kwaadsteniet / Tom Clavel - Rens Kamphuis 6-2, 6-3
1e GD Alexander Blom - Annabelle Hageman / Florence Na - Rens Kamphuis 6-3, 6-2
9 april 2017 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 3 6-2
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Quinten Kleiboer - Guido Janssen 6-3, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Evianne Bouw / Lian Tran - Guido Janssen 7-6, 7-5

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2017 (Apeldoorn, 25 feb - 5 mrt) **
1R HE Max Houkes / Rens Kamphuis 6-4, 5-5 Opgave

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
2R HE Luuk Wassenaar / Rens Kamphuis 6-2, 6-2
1R HE Rens Kamphuis / Toby de Klerk 6-1, 6-2

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
2R HE Roelof Ameshoff / Rens Kamphuis 7-6, 6-0
1R HE Rens Kamphuis / Casper Room 6-3, 2-6, 6-0

Gemengd senioren zondag 1e klasse Afdeling 15
8 mei 2016 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.C. Bilthoven 1 2-6
 HD Rens Kamphuis - Thom van der Wiel / Michal Nevřela - Timion Meijs 2-6, 2-6
2e GD Rens Kamphuis - Martine Dijkman / Tim van der Horst - Annick Verhaar 7-5, 5-7, 6-7
24 april 2016 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 7-1
 HD Arnout van Weelde - Krzysztof Muzalewski / Thom van der Wiel - Rens Kamphuis 6-3, 7-6
2e GD Senne Braun - Andreea Ehritt-Vanc / Florence Na - Rens Kamphuis 6-4, 6-0
17 april 2016 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 7-1
 HD Tom Clavel - Rens Kamphuis / Daan de Ru - Menno van de Bor Opgave uit
2e GD Florence Na - Rens Kamphuis / Menno van de Bor - Ilse Puijker 1-6, 2-6
10 april 2016 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Richard van de Wetering / Rens Kamphuis 7-6, 4-6, 7-5

Open Buro Energy / Matenhal Apeldoorn 2016 (Apeldoorn, 20 feb - 28 feb) *
2R HE Justin Eleveld / Rens Kamphuis 6-1, 6-2
1R HE Rens Kamphuis / Rens Bouwmans 6-4, 6-4

Strokel Open 2015 (Harderwijk, 11 jul - 19 jul) *
2R HE Casper Bonapart / Rens Kamphuis 6-2, 6-2
1R HE Rens Kamphuis / Marc Geers 5-7, 7-5, 3-0 Opgave

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23
31 mei 2015 L.T.V. Lelystad 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 HD Maarten Witte - Anwar Salam / Tom Clavel - Rens Kamphuis 6-1, 6-2
2e GD Annemieke Witte - Anwar Salam / Florence Na - Rens Kamphuis 4-6, 6-4, 7-6
17 mei 2015 T.C. Seven Aeren (Zevenaar) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Ilco van Buuren / Rens Kamphuis 6-2, 6-0
 HD Ruben Oberink - Ilco van Buuren / Tom Clavel - Rens Kamphuis 3-6, 2-6
10 mei 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 5-3
2e HE Rens Kamphuis / Lars Bannink 6-4, 5-7, 4-6
2e GD Rens Kamphuis - Florence Na / Myrthe Pelskamp - Koen Slijkhuis 6-4, 5-7, 6-7
26 april 2015 T.C. Sprenkelaar (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 0-8
 HD Roelof Ameshoff - Robert Ameshoff / Rens Kamphuis - Tom Clavel 4-6, 4-6
1e GD Cynthia Dekker - Roelof Ameshoff / Florence Na - Rens Kamphuis 6-4, 3-6, 6-7
19 april 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 6-2
2e HE Rens Kamphuis / Henny Meijer 6-4, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Florence Na / Danique Gimbrère - Paul van den Tempel 7-5, 6-1
12 april 2015 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Justin Eleveld / Rens Kamphuis 6-2, 6-0
1e GD Justin Eleveld - Maurien Rikkert / Florence Na - Rens Kamphuis 6-1, 6-2
6 april 2015 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
 HD Rens Kamphuis - Tom Clavel / Bob Resink - Jorden Vogel 6-4, 6-4
2e GD Rens Kamphuis - Florence Na / Michelle Bliek - Jorden Vogel 7-6, 6-0

Basic-Fit / Buro Energy NRT Apeldoorn 2015 (Apeldoorn, 21 feb - 1 mrt) **
1R HE Kevin Benning / Rens Kamphuis 6-3, 6-2

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2014 (Apeldoorn, 22 dec - 28 dec) *
2R HE Ingmar Scholte / Rens Kamphuis 6-4, 6-4
1R HE Rens Kamphuis / Marten Tuller 7-6, 7-6

Tepci Open 2013 (Apeldoorn, 17 aug - 25 aug) *
1R HE Timothy Blok / Rens Kamphuis 6-1, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2
1 jan 2018 3
28 mei 2017 2,9477
21 mei 2017 2,9857
14 mei 2017 2,6359
7 mei 2017 2,7010 2,9857
30 apr 2017 2,5803 3,0869
17 apr 2017 2,9432
9 apr 2017 2,9432
1 jan 2017 2,5729
1 jan 2017 3
8 mei 2016 2,7710
24 apr 2016 2,6397
17 apr 2016 2,4734
10 apr 2016 2,0903
1 jan 2016 2,0903
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,4965
17 mei 2015 2,6273 2,8397
10 mei 2015 2,4553 2,8397
26 apr 2015 3,0766
19 apr 2015 2,5298 3,0766
12 apr 2015 2,5498 3,0766
6 apr 2015 3,3401
1 sep 2014 2,7580
1 jan 2014 3 4
1 aug 2013 3,0150
1 jan 2013 4 5
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 dec 2017 231
30 okt 2017 234
2 okt 2017 234
28 aug 2017 231
31 jul 2017 230
3 jul 2017 206
5 jun 2017 193
1 mei 2017 196
3 apr 2017 193
6 mrt 2017 190
6 feb 2017 162
9 jan 2017 163
5 dec 2016 192
31 okt 2016 188
3 okt 2016 188
5 sep 2016 188
1 aug 2016 190
11 jul 2016 189
6 jun 2016 189
2 mei 2016 190
4 apr 2016 190
7 mrt 2016 193
1 feb 2016 259
4 jan 2016 256
7 dec 2015 196
2 nov 2015 199
5 okt 2015 197
7 sep 2015 197
3 aug 2015 199
7 jul 2015 216
1 jun 2015 227
4 mei 2015 222
6 apr 2015 222
2 mrt 2015 216
2 feb 2015 226
5 jan 2015 226