NL toptennisser Raymond Kip
Bijgewerkt t/m 9 januari 2020 Home



♂ Raymond Kip KNLTB 20139942
Kip, R.




Prestaties
Ludica Open 2019 (Enschede, 31 aug - 8 sep) **
KF HD Jort Nijdam - Niels Visker / Ton Hilhorst - Raymond Kip 6-2, 7-6
1R HD Ton Hilhorst - Raymond Kip / Coen Kuipers - Wiebe Meerstra 6-3, 3-6, 7-5

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
3 juni 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
2e HE Robin Grit / Raymond Kip 6-2, 6-3
 HD Lars Bijsterbosch - Jordy Grit / DaniŽl Veger - Raymond Kip 6-7, 4-6
27 mei 2018 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 4-4
1e HE Niels Koetje / Raymond Kip 4-6, 1-6
 HD Gwen Peeters - Allard van der Schuur / Raymond Kip - Patrick Shelepov 3-6, 3-6
1e GD Allard van der Schuur - Mieke Zijl / Raymond Kip - Evelien Bruningmeyer 4-6, 6-0, [10-5]
21 mei 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
1e GD Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip / Roelof Ameshoff - Manon de Rijk 6-3, 6-3
6 mei 2018 T.C. Salland (Bathmen) 3 / T.C. Ludica (Enschede) 1 5-3
 HD Quinten Kleiboer - Thieme Thelosen / DaniŽl Veger - Raymond Kip 3-6, 1-6
1e GD Frťdťrique de Vries - Thieme Thelosen / Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip 4-6, 0-6
22 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 1-7
1e HE Raymond Kip / Paul van den Tempel 1-6, 2-6
 HD Raymond Kip - DaniŽl Veger / Henny Meijer - Tom van der Bijl 3-6, 2-6
1e GD Evelien Bruningmeyer - Raymond Kip / Elja Vegter - Henny Meijer 7-6, 3-6, [10-6]
15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
 HD Yoram Hilberts - Bob Resink / Raymond Kip - Patrick Shelepov 4-6, 6-4, [6-10]
1e GD Yoram Hilberts - Ireen Kuipers / Raymond Kip - Evelien Bruningmeyer 6-7, 7-6, [10-8]
8 april 2018 T.C. Ludica (Enschede) 1 / K.J.L.T.C. Kampen 1 3-5
 HD Raymond Kip - DaniŽl Veger / Wilbrand Menzo - Johan van Urk 6-2, 6-2
2e GD Claire van der Riet - Raymond Kip / Susanne Munting - Johan van Urk 6-2, 0-6, [9-11]

Gemengd 2e klasse Afdeling 23
28 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 5-3
2e HE Hugo Kampschreur / Raymond Kip 7-6, 4-6, 4-6
 HD Jordy Visser - Hugo Kampschreur / Raymond Kip - Noah ten Veen 3-6, 6-3, 3-6
21 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
1e HE Raymond Kip / Jasper Krol 4-6, 3-6
1e GD Raymond Kip - Nikki Nuchelmans / Joost Ritsma - Laura Stokkel 4-6, 4-6
14 mei 2017 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
 HD Jeffrey van Limpt - Imad Cherrat / Floris Podzimek - Raymond Kip 6-0, 7-6
2e GD Dali Tjokrohamidjojo - Jeffrey van Limpt / Svenja de Greef - Raymond Kip 6-1, 6-2
7 mei 2017 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
 HD Adilson Timoteo Afonso - Jorrit ter Maat / Noah ten Veen - Raymond Kip 6-4, 6-7, 6-3
1e GD Jorrit ter Maat - Karen Loranc / Raymond Kip - Nikki Nuchelmans 3-6, 6-3, 7-6
17 april 2017 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
1e HE Koen de Haan / Raymond Kip 6-4, 6-2
 HD Bob Resink - Stan Bolhuis / Noah ten Veen - Raymond Kip 6-4, 6-4
9 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 1-7
1e HE Raymond Kip / Wouter van Tongeren 3-6, 0-6
2e GD Raymond Kip - Nikki Nuchelmans / Evelien Bruningmeyer - Stan Peters 1-6, 4-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
5 juni 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
1e HE Raymond Kip / Freek Consten 7-6, 7-6
 HD Raymond Kip - Jort Mensink / Koen Slijkhuis - Freek Consten 6-4, 6-4
2e GD Raymond Kip - Melissa Beumer / Freek Consten - Marleen Jansen 2-6, 1-6
29 mei 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e HE Raymond Kip / Anwar Salam 1-6, 2-6
 HD Raymond Kip - Jort Mensink / Anwar Salam - Imad Cherrat 6-7, 3-6
2e GD Raymond Kip - Bo Luttikhuis / Imad Cherrat - Yvonne Peeters 6-7, 6-4, 6-7
22 mei 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
2e HE Adilson Timoteo Afonso / Raymond Kip 1-6, 6-4, 4-6
 HD Adilson Timoteo Afonso - Jorrit ter Maat / Jort Mensink - Raymond Kip 6-1, 7-5
2e GD Maxim van Ossenbruggen - Adilson Timoteo Afonso / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-1, 6-3
8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 7-1
1e HE Henny Meijer / Raymond Kip 6-1, 6-2
 HD Henny Meijer - Sander Jans / Raymond Kip - Jort Mensink 6-1, 6-1
1e GD Fleur Eggink - Paul van den Tempel / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-4, 7-6
24 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e HE Raymond Kip / Bob Resink 0-6, 6-7
 HD Raymond Kip - Jort Mensink / Bob Resink - Jorden Vogel 6-3, 6-4
1e GD Nicole Wandel - Raymond Kip / Bob Resink - Lidwien Mentink 2-6, 2-6
17 april 2016 L.T.V. De Bontekoe (Leeuwarden) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 4-4
2e HE Pieter-Dirk Gerritsen / Raymond Kip 5-7, 5-7
 HD Emiel de Graaf - Pieter-Dirk Gerritsen / Raymond Kip - Jort Mensink 7-6, 1-6, 7-6
2e GD Rowena van der Ploeg - Pieter-Dirk Gerritsen / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-3, 6-3
10 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-4
1e HE Raymond Kip / Jasper Krol 3-6, 2-6
 HD Raymond Kip - Jort Mensink / Jasper Krol - Ricardo van Zutphen 5-7, 3-6
2e GD Nicole Wandel - Raymond Kip / Laura Stokkel - Jasper Krol 4-6, 1-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2018 3 3
28 mei 2017 3,6167 4,1864
21 mei 2017 3,5864 4,0256
14 mei 2017 4,1864
7 mei 2017 4,0256
17 apr 2017 3,5473 4,0256
9 apr 2017 3,4165 3,8784
1 jan 2017 3
5 jun 2016 3,3998 3,8963
29 mei 2016 3,3998 3,8963
22 mei 2016 3,4222 3,7406
8 mei 2016 3,4222 3,7406
24 apr 2016 3,2265 3,9927
17 apr 2016 3,2265 3,7010
10 apr 2016 3,2265 3,5822
1 jan 2016 3,0005
1 jan 2016 3
17 mei 2015 3,1546
1 jan 2015 2,8686 2,9808
1 jan 2015 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
7 jan 2020 189
2 dec 2019 190
4 nov 2019 190
7 okt 2019 190