NL toptennisser Puck Vlaskamp
Bijgewerkt t/m 1 november 2021 Home



♀ Puck Vlaskamp KNLTB 19516304
Vlaskamp, P.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
31 oktober 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / T.C. Venray 1 3-3
2e DE Puck Vlaskamp / Nicole Boots 6-3, 6-0
24 oktober 2021 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 6-2
2e DE Lucky van Gennip / Puck Vlaskamp 6-1, 6-2
 DD Lotte Oostvogels - April van Gennip / Merle de Vries - Puck Vlaskamp 6-0, 6-7, [17-15]
17 oktober 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 5-3
2e DE Puck Vlaskamp / Sterre Fleur Moerdijk 4-6, 6-1, 6-4
2e GD Steven Ammerlaan - Puck Vlaskamp / Brandon van Kleef - Hilde van Houten 6-1, 6-1
10 oktober 2021 L.T.V. Berlicum 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 2-6
2e DE Naomi Merkx / Puck Vlaskamp 0-6, 3-6
 DD Chiara Merkx - Naomi Merkx / Elja Vegter - Puck Vlaskamp 3-6, 2-6
2e GD Naomi Merkx - Noah Nguyen / Steven Ammerlaan - Puck Vlaskamp 4-6, 7-6, [6-10]
26 september 2021 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 4-4
2e DE Lotte van Til / Puck Vlaskamp 1-6, 3-6
2e GD Ruben Hoekstra - Lotte van Til / Michael Schut - Puck Vlaskamp 7-5, 6-7, [7-10]
19 september 2021 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
2e GD Michael Schut - Puck Vlaskamp / Carolien Smits - Tim Poorthuis 3-6, 6-3, [8-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
4 oktober 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 4 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 2 4-4
 DD Iris van de Ven - Puck Vlaskamp / Maaike Groot - Josine Bekkers 7-6, 6-7, [4-10]
2e GD Joey Dijkstra - Puck Vlaskamp / Bram Bruinse - Sofieke Nout 6-3, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
27 september 2020 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / T.C. De Uithof (Utrecht) 1 3-5
 DD Elja Vegter - Puck Vlaskamp / Laura Sterkman - Merle de Vries 6-7, 4-6
1e GD Puck Vlaskamp - Tim van Rodijnen / Merle de Vries - Jacco van der Putten 4-6, 3-6

Energy4All Beuningen (Beuningen, 6 aug - 14 aug) *
HF DD Shanna de Cortie - Margo Verbeet / Nirielle de Bakker - Puck Vlaskamp 6-3, 6-1

Approach NRT Eibergen Kerst 2014 (De Mors, Eibergen, 21 dec - 28 dec) **
1R DE Lucky van Gennip / Puck Vlaskamp 7-5, 6-1

Rapiditas Open 2014 (Nijmegen, 19 jul - 27 jul) **
KF DD Mirte de Bakker - Dewi Dijkman / Linda Vink - Puck Vlaskamp 4-6, 6-1, 6-1

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 (Den Bosch, 31 mei - 9 jun) *
1R DE Debbie Gach / Puck Vlaskamp Walkover

Tennischool Henk van Hulst NRT 2013-14 (Valkenswaard, 30 dec - 5 jan) **
KF DD Lisanne van Riet - Eva Wacanno / Linda Vink - Puck Vlaskamp 6-0, 6-0
1R DD Linda Vink - Puck Vlaskamp / Floor 't Hart - Anne-Fleur Schonck Walkover

Approach NRT Eibergen Kerst 2013 (Eibergen, 22 dec - 29 dec) *
2R DE Nikki Luttikhuis / Puck Vlaskamp 6-3, 6-0
1R DE Puck Vlaskamp / Steffi Menzinga 6-2, 6-3

Rapiditas Open 2013 (Nijmegen, 20 jul - 28 jul) **
KF DD Marleen Lensen-Custers - Resie Hoeijmakers / Linda Vink - Puck Vlaskamp 6-4, 6-3
KF GD Ghislaine van Baal - Michel Lentjes / Puck Vlaskamp - Guy Rutten 6-2, 6-4
1R GD Puck Vlaskamp - Guy Rutten / Melody Taal - Tim van Dijk 4-6, 7-5, 7-6

Tennis Academy Henk van Hulst 2013 (Valkenswaard, 30 dec - 5 jan) **
1R DE April van Gennip / Puck Vlaskamp 6-3, 6-4

Approach Kerst 2012 (Eibergen, 23 dec - 30 dec) **
1R DE Rebecca van Beek / Puck Vlaskamp 6-4, 6-3
HF DD Pleun Burgmans - Inge Hendrikx / Sarah Peek - Puck Vlaskamp 6-2, 6-2
KF DD Sarah Peek - Puck Vlaskamp / Lucky van Gennip - Chantal Malcolm 6-1, 3-6, 6-1

Genneper Parken Trophy 2012 (Eindhoven, 27 aug - 2 sep) **
1R DE Rebecca Pijls / Puck Vlaskamp 6-3, 6-4

Tepci Open 2012 (Apeldoorn, 20 aug - 26 aug) *
1R DE Joyce van der Linden / Puck Vlaskamp 7-5, 6-1

Cream Crackers Open 2012 (Groningen, 13 aug - 19 aug) *
1R DE Tessa van der Ploeg / Puck Vlaskamp 6-1, 6-0

REO Open 2012 (Roden, 6 aug - 12 aug) **
2R DE Ilse Huiskes / Puck Vlaskamp 6-1, 4-6, 6-1
1R DE Puck Vlaskamp / Milou Pietersz 6-1, 1-6, 6-4

Sphaerinda Open 2012 (Utrecht, 30 jul - 5 aug) **
2R DE Martine Dijkman / Puck Vlaskamp 6-0, 6-0
1R DE Puck Vlaskamp / Sarah Peek 6-4, 6-2

Rapiditas Open 2012 (Nijmegen, 23 jul - 29 jul) **
HF DD Tiffany HŲberth - Britt Schreuder / Maartje Basten - Puck Vlaskamp 6-2 Opgave
KF DD Maartje Basten - Puck Vlaskamp / Birgit Kok - Leonieke Palmen 6-2, 6-4

Henk Timmer Circuit/Geldrop Banen 2012 (Geldrop, 23 jan - 29 jan) ***
1R DE Nadine Gobin / Puck Vlaskamp 6-3, 6-2

Henk van Hulst/Valkencourt 2012 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) ***
1R DD Julie Cremers - Laurine Palmen / Floor Minkels - Puck Vlaskamp 6-2, 7-5

Genneper Parken Trophy 2011 (Eindhoven, 29 aug - 4 sep) **
1R DE Michelle Soons / Puck Vlaskamp 6-3, 7-6

Tepci Open 2011 (Apeldoorn, 21 aug - 28 aug) *
HF DE Vivienne Roelofs / Puck Vlaskamp 6-4, 6-3
KF DE Puck Vlaskamp / MariŽlle van der Giessen 4-6, 6-2, 6-1
1R DE Puck Vlaskamp / Rianne Buist 7-6, 6-3
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2021 4 4
1 jan 2020 3
1 jan 2018 3 3
1 jan 2017 3
1 jan 2016 3
1 jan 2014 2,8030
1 jan 2014 3
1 nov 2013 2,8030
1 okt 2013 2,8030
1 sep 2013 2,8030
1 aug 2013 2,8030
1 jul 2013 2,5947
1 jun 2013 2,5947
1 mrt 2013 3,3452
1 jan 2013 3 3
1 apr 2012 2,9773
1 mrt 2012 2,9773
1 jan 2012 3
1 jan 2011 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
31 jul 2017 181
3 jul 2017 177
5 jun 2017 165
1 mei 2017 172
3 apr 2017 167
6 mrt 2017 171
6 feb 2017 170
9 jan 2017 170
5 dec 2016 159
31 okt 2016 157
3 okt 2016 154
5 sep 2016 152
7 jul 2015 244
1 jun 2015 253
4 mei 2015 248
6 apr 2015 248
2 mrt 2015 243
2 feb 2015 255
5 jan 2015 256
1 dec 2014 189 181
3 nov 2014 191 180
6 okt 2014 190 181
1 sep 2014 194 179
4 aug 2014 201 186
7 jul 2014 189 187
2 jun 2014 166 169
5 mei 2014 173 171
7 apr 2014 173 172
10 mrt 2014 172 172
3 feb 2014 166 167
4 nov 2013 235 122
2 sep 2013 237 116
5 aug 2013 172 122
1 jul 2013 163 104
3 jun 2013 170 111
13 mei 2013 170 110
1 apr 2013 170 110
4 mrt 2013 167 109
1 jan 2013 146 108
5 nov 2012 147 140
1 okt 2012 148 139
3 sep 2012 147 140
6 aug 2012 130 147
2 jul 2012 154
4 jun 2012 152
7 mei 2012 143
2 apr 2012 143
5 mrt 2012 143
2 jan 2012 153
3 okt 2011 166
5 sep 2011 176