NL toptennisser Puck Luttikhuis
Bijgewerkt t/m 16 mei 2022 Home



♀ Puck Luttikhuis KNLTB 22894101
Luttikhuis, P.




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
1e DE Lisa Marrée / Puck Luttikhuis 5-7, 3-6
 DD Yentl Methorst - Suus Stalenhoef / Puck Luttikhuis - Anna Boonstra 6-3, 5-7, [13-15]
2e GD Vinzenz Koning - Lotte van Til / Casper Room - Puck Luttikhuis 3-6, 3-6
1 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / R.C. Borne 1 4-4
 DD Puck Luttikhuis - Lotus Wilting / Suze Bennink - Sophie van Tongeren 6-4, 6-2
1e GD Anton Lippert - Puck Luttikhuis / Noah ten Veen - Suze Bennink 6-7, 0-6
24 april 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
1e DE Juna Schavemaker / Puck Luttikhuis 6-2, 3-6, 6-3
2e GD Marke Zwaan - Jard Zwaan / Puck Luttikhuis - Casper Room 1-6, 3-6
18 april 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 8-0
1e DE Puck Luttikhuis / Shanna Buitenhuis 6-2, 6-3
2e GD Casper Room - Puck Luttikhuis / Sterre Fleur Moerdijk - Hidde van der Linden 6-4, 6-3
10 april 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 3-5
1e DE Sonja Dobrowolski / Puck Luttikhuis 4-6, 1-6
 DD Puck Ooms - Evelien Bruningmeyer / Anna Boonstra - Puck Luttikhuis 1-6, 3-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
17 oktober 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 3-5
 DD Puck Luttikhuis - Pauline Landa / Lidwien Mentink - Elja Vegter 4-6, 1-6
1e GD Anton Lippert - Puck Luttikhuis / Stan Bolhuis - Lidwien Mentink 2-6, 2-6
26 september 2021 T.A.M. (Groningen) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 3-5
 DD Puck Luttikhuis - Rixt van der Werff / Loes Ebeling Koning - Sarah Olff 1-6, 3-6
1e GD Tijn Bokma - Puck Luttikhuis / Boudewijn Willems - Sarah Olff 6-1, 3-6, [3-10]
19 september 2021 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 7-1
1e DE Annelin Bakker / Puck Luttikhuis 6-1, 6-1
 DD Annelin Bakker - Bente Patist / Puck Luttikhuis - Amber Maalderink 7-6, 6-3
2e GD Jasper Visker - Annelin Bakker / Sjoerd Idzerda - Puck Luttikhuis 6-1, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
4 oktober 2020 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 2 2-6
 DD Renate van Oorschodt - Juna Schavemaker / Puck Luttikhuis - Amber Maalderink 4-6, 1-6
1e GD Roelof Ameshoff - Manon de Rijk / Puck Luttikhuis - Anton Lippert 4-6, 6-2, [9-11]
27 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
 DD Amber Maalderink - Puck Luttikhuis / Annelin Bakker - Laila Ghazouani 4-6, 1-6
20 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 1-7
2e DE Senna van den Heuvel / Puck Luttikhuis 2-6, 3-6
 DD Pippa Bosman - Senna van den Heuvel / Amber Maalderink - Puck Luttikhuis 6-7, 6-7
13 september 2020 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 5-3
 DD Puck Luttikhuis - Sanne Hoekstra / Thari Jansens - Ayla Rebel 3-6, 6-2, [7-10]
1e GD Puck Luttikhuis - Sjoerd Idzerda / Moesha van Leeuwen - Joris Onverwagt 0-6, 1-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 7-1
 DD Lisa Lubben - Puck Luttikhuis / Willie Nijborg - Claudia Löwik 6-3, 6-2
2e GD Puck Luttikhuis - Jelte Veldkamp / Monika Kavace - Job Geerling 6-3, 7-5
26 mei 2019 R.C. Borne 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
 DD Lisa Lubben - Puck Luttikhuis / Margo Kok - Annelie de Vries 6-3, 3-6, [10-6]
19 mei 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / R.C. Borne 1 3-5
 DD Yanniek Voogel - Melody Taal / Puck Luttikhuis - Lisa Lubben 6-4, 2-6, [10-6]
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
 DD Stephanie Oostveen - Anoek Pruijmboom / Lisa Lubben - Puck Luttikhuis 2-6, 6-3, [7-10]
2e GD Tijmen van der Linden - Shanna Buitenhuis / Wibo Behm - Puck Luttikhuis 3-6, 7-5, [4-10]
22 april 2019 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
 DD Puck Luttikhuis - Sophie van Tongeren / Fleur Adema - Sanne Hoekstra 6-4, 4-6, [10-5]
2e GD Pascal Nijland - Puck Luttikhuis / Sanne Hoekstra - Jordy Grit 5-7, 7-5, [10-5]
14 april 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / R.C. Borne 1 1-7
2e DE Mieke Zijl / Puck Luttikhuis 3-6, 6-7
1e GD Mieke Zijl - Allard van der Schuur / Noah ten Veen - Puck Luttikhuis 2-6, 4-6
7 april 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
 DD Lisa Lubben - Puck Luttikhuis / Cheryl Weerdenburg - Arina Sorokina 1-6, 3-6
1e GD Noah ten Veen - Puck Luttikhuis / Cheryl Weerdenburg - Hugo Strang 6-3, 6-4

Gemengd 2e klasse Afdeling 7
3 juni 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
2e DE Puck Luttikhuis / Elja Vegter 6-3, 7-6
 DD Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis / Monika Kavace - Willie Nijborg 4-6, 7-6, [11-13]
1e GD Puck Luttikhuis - Yoram Hilberts / Henny Meijer - Elja Vegter Walkover
27 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Salland (Bathmen) 3 4-4
1e DE Puck Luttikhuis / Marwa Hakimi 7-6, 1-6, 3-6
 DD Puck Luttikhuis - Sanne Hoekstra / Marwa Hakimi - Rose Marie Nijkamp 4-6, 6-3, [8-10]
2e GD Jeroen Franssen - Puck Luttikhuis / Marwa Hakimi - Sam Rijpert 7-5, 3-6, [10-7]
13 mei 2018 K.J.L.T.C. Kampen 1 / T.A.M. (Groningen) 2 4-4
 DD Josien Boverhof - Chantal Migo / Puck Luttikhuis - Ireen Kuipers 4-6, 6-1, [7-10]
1e GD Josien Boverhof - Wilbrand Menzo / Puck Luttikhuis - Bob Resink 6-1, 6-4
6 mei 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 2 8-0
2e DE Puck Luttikhuis / Joske van der Sluis 6-3, 6-2
 DD Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis / Joske van der Sluis - Mieke Zijl 6-3, 6-4
1e GD Bob Resink - Puck Luttikhuis / Mieke Zijl - Allard van der Schuur 7-5, 6-2
22 april 2018 Meppeler L.T.C. 1 / T.A.M. (Groningen) 2 7-1
 DD Anita Bos - Michelle de Haan / Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis 7-6, 6-1
1e GD Anita Bos - Robin Grit / Puck Luttikhuis - Yoram Hilberts 4-6, 7-5, [10-5]
15 april 2018 T.A.M. (Groningen) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 6-2
2e DE Puck Luttikhuis / Claire van der Riet 6-3, 6-0
 DD Sanne Hoekstra - Puck Luttikhuis / Evelien Bruningmeyer - Claire van der Riet 6-3, 7-5
8 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 4-4
1e DE Manon de Rijk / Puck Luttikhuis 6-1, 6-1
2e GD Evianne Bouw - Roan Valk / Puck Luttikhuis - Stan Bolhuis 3-6, 6-4, [8-10]

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
5 juni 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
2e DE Puck Luttikhuis / Myrthe Pelskamp 6-2, 5-7, 2-6
 DD Puck Luttikhuis - Melissa Beumer / Sanne Otten - Myrthe Pelskamp 6-3, 6-4

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
2R DE April van Gennip / Puck Luttikhuis 6-1, 6-2
1R DE Puck Luttikhuis / Perla Nieuwboer 6-4, 6-0

Approach NRT Eibergen Kerst 2014 (De Mors, Eibergen, 21 dec - 28 dec) **
1R DE Sanne Hoekstra / Puck Luttikhuis 7-6, 6-1

Approach NRT Eibergen/Wierden 2014 (De Mors, Eibergen, 15 nov - 23 nov) ***
KF DD Sanne Hoekstra - Celine Koets / Puck Luttikhuis - Nikki Nuchelmans 6-0, 6-1

Approach NRT Eibergen Kerst 2013 (Eibergen, 22 dec - 29 dec) *
KF DD Celine Koets - Steffi Menzinga / Puck Luttikhuis - Laurie Nuchelmans 6-0, 7-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 2
1 jan 2020 3 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 2
1 jan 2017 2,9344
1 jan 2017 3
5 jun 2016 2,9896 3,3398
1 jan 2016 2,9896
1 jan 2016 3
1 jan 2015 3,0552
1 jan 2015 3 4
1 jan 2014 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 jan 2016 178
7 dec 2015 181
2 nov 2015 180
5 okt 2015 177
7 sep 2015 176
3 aug 2015 178
7 jul 2015 181
1 jun 2015 192
4 mei 2015 186
6 apr 2015 186
2 mrt 2015 183
2 feb 2015 192
5 jan 2015 193
1 dec 2014 257