Approach winter NRT ** 2024 (Wierden, 4 feb - 11 feb) ** |
1R DE |
Venna Land |
/ |
Pleun Splinter |
6-3, 6-3 |
|
NRT Kei-Fit Lichtenvoorde 2023 (Kei-Fit Lichtenvoorde, 21 okt - 29 okt) ** |
1R DE |
Coco Bosman |
/ |
Pleun Splinter |
6-1, 6-1 |
Gemengd Zondag 2e Klasse Afdeling 6 |
4 juni 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 |
4-4 |
1e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Flore Hullegie |
6-4, 6-3 |
1e GD |
Stijn Hofman - Pleun Splinter |
/ |
Flore Hullegie - Remmelt Bosklopper |
6-7, 3-6 |
|
Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) **** |
1R DD |
Pippa Bosman - Bente Patist |
/ |
Pleun Splinter - Onalee Wagner |
6-1, 6-2 |
Gemengd Zondag 2e Klasse Afdeling 6 |
21 mei 2023 |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
6-2 |
1e DE |
Veerle Tibben |
/ |
Pleun Splinter |
2-6, 2-6 |
DD |
Niki Keijser - Veerle Tibben |
/ |
Pleun Splinter - Sterre Fleur Moerdijk |
5-7, 5-7 |
1e GD |
Thom van der Wiel - Juna Schavemaker |
/ |
Robbert Mihalj - Pleun Splinter |
3-6, 6-2, [10-8] |
14 mei 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
T.C. Ludica (Enschede) 1 |
7-1 |
1e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Demi Huisman |
6-1, 6-0 |
DD |
Pleun Splinter - Anaya Brons |
/ |
Evelien Bruningmeyer - Puck Ooms |
6-2, 6-7, [10-4] |
1e GD |
Tom Nijssen - Pleun Splinter |
/ |
Tom Epping - Puck Ooms |
6-2, 6-2 |
7 mei 2023 |
T.V. Beekhuizen (Velp) 3 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
5-3 |
DD |
Emma Borgers - Elze Groenenboom |
/ |
Anaya Brons - Pleun Splinter |
3-6, 2-6 |
1e GD |
Olaf van Beveren - Elze Groenenboom |
/ |
Stijn Hofman - Pleun Splinter |
6-3, 4-6, [10-4] |
23 april 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
T.A.M. (Groningen) 3 |
4-4 |
DD |
Pleun Splinter - Luna Westerholt |
/ |
Manon Zijlstra - Daphne van der Veen |
2-6, 3-6 |
1e GD |
Stijn Hofman - Pleun Splinter |
/ |
Jasper Vogt - Suze Brock |
6-2, 6-0 |
16 april 2023 |
R.C. Borne 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
5-3 |
1e DE |
Maartje Mekenkamp |
/ |
Pleun Splinter |
1-6, 4-6 |
1e GD |
Noah ten Veen - Nouk Kleinenberg |
/ |
Robbert Mihalj - Pleun Splinter |
6-4, 7-5 |
10 april 2023 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 |
5-3 |
1e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Mirte de Bakker |
6-3, 6-4 |
DD |
Anaya Brons - Pleun Splinter |
/ |
Quirine van Zonneveld - Nikita Hulshorst |
6-7, 7-6, [10-8] |
1e GD |
Stijn Hofman - Pleun Splinter |
/ |
Dylan Hulshorst - Quirine van Zonneveld |
7-6, 6-4 |
|
Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) *** |
1R DD |
Joann Leijten - Roos Schoemaker |
/ |
Ilona Hernandez - Pleun Splinter |
7-5, 6-4 |
|
Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) * |
1R DD |
Feline van Eijkelenburg - Charlotte van Zonneveld |
/ |
Anaya Brons - Pleun Splinter |
6-1, 6-4 |
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5 |
29 mei 2022 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 |
6-2 |
1e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Marke Zwaan |
3-6, 6-3, 7-5 |
DD |
Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter |
/ |
Marke Zwaan - Demi Huisman |
7-5, 6-4 |
22 mei 2022 |
R.C. Borne 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
4-4 |
2e DE |
Sophie van Tongeren |
/ |
Pleun Splinter |
7-6, 6-1 |
DD |
Maartje Mekenkamp - Fenna Douwes |
/ |
Sterre Fleur Moerdijk - Pleun Splinter |
2-6, 1-6 |
2e GD |
Conner Kerkdijk - Sophie van Tongeren |
/ |
Pleun Splinter - Seb Dijkema |
6-4, 6-3 |
15 mei 2022 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
T.C. Ludica (Enschede) 1 |
5-3 |
2e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Evelien Bruningmeyer |
7-5, 6-1 |
DD |
Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter |
/ |
Evelien Bruningmeyer - Puck Ooms |
6-4, 5-7, [6-10] |
2e GD |
Dennis Kockx - Pleun Splinter |
/ |
Gijs Hannink - Selin Seyfettinoglu |
6-1, 6-3 |
8 mei 2022 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 |
4-4 |
2e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Lotte van Til |
4-6, 5-7 |
DD |
Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter |
/ |
Suus Stalenhoef - Lisa Marrée |
2-6, 6-3, [10-7] |
1e GD |
Dennis Kockx - Pleun Splinter |
/ |
Michiel Druyvesteyn - Lisa Marrée |
7-6, 5-7, [10-7] |
1 mei 2022 |
T.C. De Uithof (Utrecht) 1 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
2-6 |
2e DE |
Manon Zijlstra |
/ |
Pleun Splinter |
2-6, 0-6 |
DD |
Joëlle Tabernal - Agda van Huët |
/ |
Sterre Fleur Moerdijk - Pleun Splinter |
1-6, 0-6 |
1e GD |
Jacco van der Putten - Manon Zijlstra |
/ |
Robbert Mihalj - Pleun Splinter |
2-6, 7-6, [8-10] |
24 april 2022 |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
/ |
H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 |
2-6 |
2e DE |
Pleun Splinter |
/ |
Robynn Sterenberg |
6-2, 3-6, 3-6 |
DD |
Shanna Buitenhuis - Pleun Splinter |
/ |
Isa Spruyt - Flore Hullegie |
6-3, 1-6, [12-10] |
18 april 2022 |
T.A.M. (Groningen) 2 |
/ |
L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 |
8-0 |
2e DE |
Lotus Wilting |
/ |
Pleun Splinter |
5-7, 7-5, 6-1 |
DD |
Anna Boonstra - Lotus Wilting |
/ |
Sterre Fleur Moerdijk - Pleun Splinter |
6-0, 6-3 |