NL toptennisser Pleun Kramer
Bijgewerkt t/m 7 september 2022 Home



♀ Pleun Kramer KNLTB 27395251
Kramer, P.




Prestaties
Veracket NRT* 2022 (Groningen, 27 aug - 4 sep) *
1R DE Mila Jepkes / Pleun Kramer 6-3, 4-6, 6-2

Kivo - Palingtoernooi 2022 (Volendam, 13 aug - 21 aug) ****
KF DE Lika Peresypkina / Pleun Kramer 6-2, 6-0
2R DE Pleun Kramer / Kristel van der Heijden Walkover
1R DE Pleun Kramer / Romy Kersten Walkover
HF DD Feline van Eijkelenburg - Alexandra van Weelden / Yara Kessens - Pleun Kramer 6-1 Opgave

REO SocioHypotheek NRT**** (Roden, 6 aug - 14 aug) ****
2R DE Marente Sijbesma / Pleun Kramer 6-0, 6-1
1R DE Pleun Kramer / Iris Veldhuis 3-6, 6-1, 6-1
HF DD Danique Havermans - Sanne Schalekamp / Julia Enderink - Pleun Kramer 6-1, 6-1
HF DD Rikke de Koning - Marente Sijbesma / Julia Enderink - Pleun Kramer 6-0, 6-3

Hyde Park NRT (H****/D***) 2022 @ TV Hoofddorp (Hoofddorp, 30 jul - 7 aug) ***
1R DE Jasmine Apawti / Pleun Kramer 6-0, 6-1
KF DD Warda Ait El Bachir - Rachelle Starreveld / Jasmine Apawti - Pleun Kramer Walkover

Boekweit/Olie Tennis Toernooi NRT **** (Hoorn, 9 jul - 17 jul) ****
1R DE Demi de Vries / Pleun Kramer 6-0, 6-2

Rhijenhof/Burgersdijk Open NRT* (Den Haag, 2 jul - 10 jul) *
2R DE Feline van Eijkelenburg / Pleun Kramer 6-1, 6-0
1R DE Pleun Kramer / Fay te Hennepe Walkover
KF DD Ilona Hernandez - Ivet Stancheva / Jet Kramer - Pleun Kramer 4-6, 6-4, [10-8]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / T.V. Smash Bergen op Zoom 1 2-6
2e DE Pleun Kramer / Bernice van de Velde 0-6, 1-6
 DD Pleun Kramer - Femke Reinhard / Bernice van de Velde - Frťderique van de Velde 6-7, 2-6
22 mei 2022 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 8-0
2e DE Bente Bierma / Pleun Kramer 6-3, 6-1
 DD Sophie Schouten - Mandy Wagemaker / Pleun Kramer - Femke Reinhard 6-0, 6-1
1e GD Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten / Pleun Kramer - Koen van der Meer 6-1, 6-1
15 mei 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / T.C. Domstad (Utrecht) 3 2-6
 DD Pleun Kramer - Femke Reinhard / Lisa Borckink - Birgit Heijnemans 6-7, 4-6
1e GD Pleun Kramer - Nanno Mein / Birgit Heijnemans - Nick Beumer 4-6, 3-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 1
1 mei 2022 T.P.V. Hoorn 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
2e DE Jasmine Apawti / Pleun Kramer 6-4, 6-0
 DD Jasmine Apawti - Demi de Vries / Julia Enderink - Pleun Kramer 6-1, 6-1
2e GD Jordi Hermans - Jasmine Apawti / Pleun Kramer - Dentrey Veenstra 6-3, 4-6, [9-11]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
24 april 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 6-2
2e DE Pleun Kramer / Quinty van Dongen 6-2, 3-6, 1-6
 DD Pleun Kramer - Femke Reinhard / Lois van de Fliert - Marieke Zegwaart 5-7, 6-2, [10-7]
18 april 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / T.V. Heerhugowaard 2 5-3
2e DE Maartje Schulz / Pleun Kramer 6-3, 4-6, 6-2
1e GD Tom Smit - Livia Cirnu / Pleun Kramer - Nanno Mein 6-0, 7-6
10 april 2022 T.V. Heerhugowaard 2 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 4-4
 DD Rowie Kouw - Pleun Kramer / Megan Caffin - Femke van Diemen 2-6, 2-6
1e GD Martijn Kerssens - Pleun Kramer / Tim Jansen - Femke van Diemen 2-6, 3-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
24 oktober 2021 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
2e DE Kimberly Loo / Pleun Kramer 6-3, 6-0
 DD Rebecca Indrakusuma - Kimberly Loo / Elise van Zijst - Pleun Kramer 6-0, 3-4 Opgave
2e GD Kimberly Loo - Floyd van Houwelingen / Pleun Kramer - Dentrey Veenstra 6-1, 6-1
17 oktober 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 4-4
1e DE Pleun Kramer / DaniŽlle van der Zee 2-6, 0-6
10 oktober 2021 A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 6-2
2e DE Femke van Diemen / Pleun Kramer 6-2, 6-1
2e GD Tim Jansen - Megan Caffin / Pleun Kramer - Tycho Veenstra 6-1, 6-0
26 september 2021 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 8-0
 DD Nicolette van Uitert - Myrthe van der Boon / Pleun Kramer - Julia Enderink 6-1, 6-2
19 september 2021 T.V. Heerhugowaard 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 3-5
2e DE Pleun Kramer / Eveline Hamers 1-6, 4-6
 DD Elise van Zijst - Pleun Kramer / Sophie van Rosendael - Federica van Adrichem 2-6, 0-6
1e GD Robert Kef - Pleun Kramer / Federica van Adrichem - Bas Haverlag 6-4, 4-6, [8-10]

Boekweit | Olie Tennis Toernooi 2021 (Hoorn, 10 jul - 18 jul) ****
1R DE Eloise de Mooij / Pleun Kramer 6-1, 6-2
1R DD Sophie Feller - Nina Kruijer / Pleun Kramer - Klara Veldman 6-1, 6-1

Gemengd 1e klasse Afdeling 1
27 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 4-4
2e DE Pleun Kramer / Jade Groen 4-6, 4-6
 DD Pleun Kramer - Elise van Zijst / Jade Groen - Erika Vogelsang 2-6, 6-1, [8-10]
13 september 2020 T.V. Heerhugowaard 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 3-5
1e DE Pleun Kramer / Rebecca Indrakusuma 3-6, 4-6
 DD Pleun Kramer - Elise van Zijst / Rebecca Indrakusuma - Kimberly Loo 3-6, 3-6
1e GD Martijn Kerssens - Pleun Kramer / David Valstar - Rebecca Indrakusuma 6-2, 6-7, [7-10]

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
1R DE Daphne Kamp / Pleun Kramer 6-4, 6-3
KF DD Anna Boonstra - Willie Nijborg / Pippa Bosman - Pleun Kramer 6-4, 6-2
1R DD Pippa Bosman - Pleun Kramer / Veerle Tibben - Klara Veldman Walkover

REO StaanArbo Open 2020 (Roden, 30 jul - 9 aug) ***
KF DD Diana Chehoudi - Perla Nieuwboer / Pleun Kramer - Laila Ghazouani 6-0, 6-1

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2020 (Amstelveen, 4 jan - 11 jan) **
2R DE Floor Lissone / Pleun Kramer 6-2, 6-1
1R DE Pleun Kramer / Susanne Rehorst 3-6, 6-0, 6-3
HF DD Dewi Dijkman - Bo Luttikhuis / Lisa Godthelp - Pleun Kramer 6-3, 6-0
KF DD Lisa Godthelp - Pleun Kramer / Kim Heddes - Ophťlie van Kesteren 6-1, 6-3

Maximus Tennis NRT 2020 (SRC de Rottemeren Bleiswijk, 29 dec - 5 jan) **
1R DD Ana Jocelijn Cavero Roeper - Rachelle Starreveld / Pippa Bosman - Pleun Kramer 5-7, 6-4, 7-6

TV Hoofddorp Open 2019 (Hoofddorp, 27 jul - 4 aug) *
2R DE Ana Sofia SŠnchez Jaramillo / Pleun Kramer 3-6, 6-2, 7-6(2)
1R DE Pleun Kramer / Chelsea Apawti 2-6, 6-2, 6-1
HF DD Lucky van Gennip - Kristel van der Heijden / Pleun Kramer - Klara Veldman 6-1, 6-1
KF DD Pleun Kramer - Klara Veldman / Sophie Groen - Loris de Vries 6-1, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 T.P.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
2e DE Naomi de Kwaadsteniet / Pleun Kramer 2-6, 2-6
1e GD Charlie Koper - Susanne Trik / Pleun Kramer - Robert Kef 7-5, 3-6, [10-6]
26 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Soestdijk 1 4-4
1e DE Pleun Kramer / Steffi KrŲger 2-6, 0-6
 DD Jente Boersma - Pleun Kramer / Roos Gerritsen - Danielle Lescrauwaet 3-6, 0-3
2e GD Pleun Kramer - Robert Kef / Jesse Abbey - Steffi KrŲger 3-6, 2-6
19 mei 2019 A.S.T.P.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
1e DE Merel Spaander / Pleun Kramer 4-6, 6-4, 7-5
2e GD Merel Spaander - Nick Verkerk / Pleun Kramer - Robert Kef 6-0, 6-0
12 mei 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 1-7
1e DE Pleun Kramer / Myrthe van der Boon 7-6, 6-7, 2-6
2e GD Robert Kef - Pleun Kramer / BjŲrn Luitink - Myrthe van der Boon 6-7, 3-6
22 april 2019 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 / T.V. Heerhugowaard 3 3-5
2e DE Esther Stoop / Pleun Kramer 6-4, 6-3
 DD Sabine Huijskes - Esther Stoop / Jente Boersma - Pleun Kramer 3-6, 5-7
2e GD Kent de Bruin - Sabine Huijskes / Pleun Kramer - Robert Kef 1-6, 1-6
14 april 2019 T.V. Heerhugowaard 3 / T.V. De Hout (Alkmaar) 1 4-4
2e DE Pleun Kramer / Marjolein de Langen-Oudegeest 5-7, 6-3, 2-6
2e GD Robert Kef - Pleun Kramer / Mendel Meuffels - Linda Jelsma 7-5, 3-6, [10-5]

Dionar Hoofddorp 2018 (Hoofddorp, 28 jul - 5 aug) *
1R DE Femke van Diemen / Pleun Kramer 6-2, 6-2
1R DD ZoŽ Gubbels - Sophie Wagemaker / Pleun Kramer - Renske Ubachs 6-4, 6-0

Heerhugowaard's/Baanbereik Open 2018 (Heerhugowaard, 30 jun - 8 jul) *
1R DE Roos Gerritsen / Pleun Kramer 6-0, 6-0

Gemengd 2e klasse Afdeling 1
3 juni 2018 T.P.V. Hoorn 2 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
2e DE Naomi de Kwaadsteniet / Pleun Kramer 0-6, 2-6
 DD Miriam van der Zee - DaniŽlle Kruijver / Pleun Kramer - ZoŽ Gubbels 2-6, 3-6
27 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Zandvoort 5 8-0
1e DE Pleun Kramer / Gigi Sy-A-Foek 6-1, 6-2
13 mei 2018 T.C. Bakkum 2 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e DE Emma Kranendonk / Pleun Kramer 6-2, 7-5
 DD Emma Kranendonk - Irene Kranendonk / Demi de Vries - Pleun Kramer 6-1, 6-4
2e GD Emma Kranendonk - Marnix Blom / Pleun Kramer - Kristian Blokhuis 5-7, 1-6
6 mei 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / T.C. Bosheim (Bussum) 1 0-8
2e DE Pleun Kramer / Femke Mars 7-6, 2-6, 4-6
 DD Demi de Vries - Pleun Kramer / Femke Mars - Kim van Heur 5-7, 1-6
1e GD Pleun Kramer - Nikola Radovic / Femke Mars - Yellan Boendermaker 3-6, 4-6
22 april 2018 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 6-2
1e DE Dali Tjokrohamidjojo / Pleun Kramer 4-6, 6-4, 3-6
 DD Rixt de Jong - Floor Grootjans / Demi de Vries - Pleun Kramer 6-2, 6-2
1e GD Adrien Berkowicz - Rixt de Jong / Pleun Kramer - Kristian Blokhuis 6-3, 6-1
15 april 2018 T.V. Heerhugowaard 4 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 2-6
1e DE Pleun Kramer / Chantal Geers 7-6, 4-6, 6-1
 DD Demi de Vries - Pleun Kramer / Charlotte Wijkamp - Chantal Geers 4-6, 4-6
2e GD Pleun Kramer - Skott van der Vliet / Charlotte Wijkamp - Tim Geers 4-6, 6-7
8 april 2018 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 4 8-0
2e DE DaniŽlle van der Zee / Pleun Kramer 6-4, 6-2
 DD Lara van Tiggelen - Rowan Sijpenhof / Demi de Vries - Pleun Kramer 6-3, 6-4
2e GD Rowan Sijpenhof - Jeroen Gortworst / Skott van der Vliet - Pleun Kramer 6-4, 6-1

Wijkom Open NRT** 2018 Beverwijk (Alkmaar, 24 mrt - 1 apr) **
KF DD Rowie Kouw - Bibi Kruijer / Pleun Kramer - Willemijn van Mierlo 6-1, 6-4

Heerhugowaard's/Baanbereik Open Tennistoernooi 2017 (Heerhugowaard, 1 jul - 9 jul) *
1R DE Roos Gerritsen / Pleun Kramer 6-3, 6-2
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 4 3
1 jan 2021 3 4
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 4
1 jan 2018 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 sep 2022 87 62
1 aug 2022 202
4 jul 2022 169
6 jun 2022 169
2 mei 2022 179
4 apr 2022 179
1 mrt 2022 188
1 feb 2022 185
4 jan 2022 154 131
7 dec 2021 155 131
2 nov 2021 158 130
5 okt 2021 155 130
30 aug 2021 151 123
3 aug 2021 149 113
6 jul 2021 177 119
1 jun 2021 177 119
29 apr 2021 177 119
6 apr 2021 178 119
2 mrt 2021 177 119
2 feb 2021 177 119
5 jan 2021 177 119
1 dec 2020 119
3 nov 2020 177 119
5 okt 2020 177 119
1 sep 2020 176 119
3 aug 2020 183 117
2 mrt 2020 184 105
4 feb 2020 178 113
7 jan 2020 208 154
2 dec 2019 218 161
4 nov 2019 216 164
7 okt 2019 217 166
5 sep 2019 214 157
5 aug 2019 227 157
3 jun 2019 177 123
29 apr 2019 177 121
12 mrt 2019 176 122
12 feb 2019 178 121
3 dec 2018 169 113
5 nov 2018 170 114
2 okt 2018 171 116
3 sep 2018 169 117
6 aug 2018 173 125
2 jul 2018 180 133
4 jun 2018 248
30 apr 2018 247