NL toptennisser Petar Wemmenhove
Bijgewerkt t/m 6 december 2022 Home



♂ Petar Wemmenhove KNLTB 27063135
Wemmenhove, P.




Prestaties
Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.C. Bosheim (Bussum) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 5-3
 HD Figou Stam - Sam Rijpert / Luuk Logtenberg - Petar Wemmenhove 2-6, 2-6
2e GD Wesley Nieuwendijk - Inge Vijsma / Petar Wemmenhove - Myrthe Wittkämper 5-1 Opgave
22 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
 HD Jorn Herber - Tim van Rodijnen / Petar Wemmenhove - Luuk Logtenberg 6-4, 1-6, [5-10]
2e GD Tim van Rodijnen - Pauline Kuijer / Myrthe Wittkämper - Petar Wemmenhove 4-6, 2-6
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
1e HE Petar Wemmenhove / Floris Podzimek 4-6, 2-6
2e GD Petar Wemmenhove - Myrthe Wittkämper / Nick Velders - Nicole Wandel 6-7, 6-4, [10-7]
1 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 3-5
2e HE Petar Wemmenhove / Tijn Bokma 6-1, 6-1
24 april 2022 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 2-6
1e HE Cedric Stanke / Petar Wemmenhove 7-5, 6-1
18 april 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / Groninger Talenten Combinatie (Groningen) 1 5-3
1e HE Petar Wemmenhove / Niels Roemeling 5-7, 5-7
1e GD Petar Wemmenhove - Myrthe Wittkämper / Tesse Haan - Niels Roemeling 6-4, 6-1
10 april 2022 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 6-2
1e HE Lody Teeuwsen / Petar Wemmenhove 6-3, 3-6, 6-3
2e GD Alexandra van Weelden - Lody Teeuwsen / Carolien Smits - Petar Wemmenhove 6-1, 6-0

Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 3
26 september 2021 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 2 7-1
1e HE Petar Wemmenhove / Tijmen van der Linden 7-6, 6-2
2e GD Petar Wemmenhove - Carolien Smits / Tijmen van der Linden - Hilde van Houten 6-3, 6-1

103e Sphaerinda Open 2021 (Utrecht, 31 jul - 8 aug) **
1R HE Martijn Fens / Petar Wemmenhove 6-3, 6-3
1R HD Tim Heijmans - Wout Vermeer / Joris Hoogland - Petar Wemmenhove 6-4, 6-7, 7-6

Janssen Kerres Open 2021 (Landgraaf, 17 jul - 25 jul) **
1R HE Tim Heijmans / Petar Wemmenhove 6-0, 6-2

Gazelle Shot Open 2021 (Zeist, 10 jul - 18 jul) **
1R HD Tom Clavel - Ricardo Hagedoorn / Alec Drost - Petar Wemmenhove 6-2, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
11 oktober 2020 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 1-7
1e HE Petar Wemmenhove / Matthijs van Starkenburg 3-6, 2-6
 HD Sam Bakker - Petar Wemmenhove / Matthijs van Starkenburg - Tim Jansen 3-6, 3-6
2e GD Tirza Griffejoen - Petar Wemmenhove / Amadeus Admiraal - Tim Jansen Walkover
27 september 2020 T.C. Bosheim (Bussum) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 8-0
1e HE Daniël Fennis / Petar Wemmenhove 6-0, 3-6, 6-4
2e GD Erik Goris - Regina Balcune / Petar Wemmenhove - Tirza Griffejoen Walkover
20 september 2020 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 2-6
2e GD Tirza Griffejoen - Petar Wemmenhove / Alwin van Engelenburg - Shanna de Cortie 1-6, 2-6
13 september 2020 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 7-1
2e HE Björn Luitink / Petar Wemmenhove 6-1, 6-1
2e GD Karel Blom - Beau Blokker / Tirza Griffejoen - Petar Wemmenhove 6-4, 4-6, [10-8]

Wilkin Sports Open Vijf Eiken 2019 (Rijen, 13 jul - 21 jul) **
1R HE Sander Jans / Petar Wemmenhove 6-1, 6-1

Shot Open 2019 (Zeist, 6 jul - 14 jul) **
1R HD Aloys van Baal - Justin Eleveld / Bernard Groenhof - Petar Wemmenhove 6-2, 6-1

Gaslicht.com TAM Open 2019 (Groningen, 29 jun - 7 jul) **
1R HE Sander Jans / Petar Wemmenhove Walkover

Heren 1e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 T.C. Bilthoven 2 / Z.L.T.B. (Zwolle) 1 5-1
1e HD Timion Meijs - Petar Wemmenhove / Bas de Vries - Jelle Boers 4-6, 6-3, [10-4]
26 mei 2019 T.C. Bilthoven 2 / Manger Cats (Driebergen-Rijsenburg) 1 3-3
4e HE Petar Wemmenhove / Boudewijn de Jongh 6-4, 6-3
2e HD Petar Wemmenhove - Felix Bake / Tim van der Zee - Bart Gijsbertsen 0-6, 6-3, [10-5]
19 mei 2019 H.L.T.C. Hoogerheide (Hilversum) 1 / T.C. Bilthoven 2 5-1
4e HE Léon Bouwman / Petar Wemmenhove 3-6, 1-6
2e HD Mark Floor - Léon Bouwman / Petar Wemmenhove - Felix Bake 6-4, 2-6, [10-6]
12 mei 2019 D.L.T.C. Drachten 1 / T.C. Bilthoven 2 5-1
4e HE Tijn Bokma / Petar Wemmenhove 6-7, 3-6
2e HD Tijn Bokma - Stefan Deinum / Petar Wemmenhove - Felix Bake 7-5, 6-3

Cream Crackers NRT Open 2018 (Groningen, 10 aug - 19 aug) *
1R HE Rutger Balk / Petar Wemmenhove 6-1, 1-6, 6-2

Shot Open 2018 (Zeist, 7 jul - 15 jul) **
2R HE Timo van der Geest / Petar Wemmenhove 6-3, 6-0
1R HE Petar Wemmenhove / Stijn de Mooy 4-6, 5-2 Opgave

Heren 1e klasse Afdeling 1
13 mei 2018 HealthCity Arnolduspark (Hoofddorp) 2 / T.C. Bilthoven 2 3-3
3e HE Mick Goederaad / Petar Wemmenhove 6-2, 6-1
2e HD Miko Wassermann - Floris van Lawick van Pabst / Nick Peters - Petar Wemmenhove 1-6, 6-2, [10-7]
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 aug 2022 2,6991
1 jan 2022 3 3
1 jan 2021 3 4
1 jan 2020 3 4
1 jan 2019 3 5
1 jan 2018 5 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 dec 2022 201
31 okt 2022 203
3 okt 2022 203
5 sep 2022 201
1 aug 2022 270
4 jul 2022 261
4 jan 2022 283
7 dec 2021 286
2 nov 2021 288
5 okt 2021 287
30 aug 2021 281
3 aug 2021 272
6 jul 2021 287
1 jun 2021 287
29 apr 2021 287
6 apr 2021 287
2 mrt 2021 287
2 feb 2021 286
5 jan 2021 286
1 dec 2020 284
3 nov 2020 286
5 okt 2020 287
1 sep 2020 287
3 aug 2020 284
2 mrt 2020 280
4 feb 2020 279
7 jan 2020 281
2 dec 2019 329
4 nov 2019 326
7 okt 2019 328
5 sep 2019 319
1 jul 2019 216
3 jun 2019 208
29 apr 2019 211
12 mrt 2019 216
12 feb 2019 216
3 dec 2018 202
5 nov 2018 204
2 okt 2018 203
3 sep 2018 201
6 aug 2018 204
2 jul 2018 340