NL toptennisser Pepijn Bastiaansen
Bijgewerkt t/m 31 december 2023 Home



♂ Pepijn Bastiaansen KNLTB 27848159
Bastiaansen, P.
ITF ATP




Prestaties
Topspinplaza NRT *** Zwijndrecht (Zwijndrecht, 21 dec - 31 dec) ***
KF HD Daniel Fouchier - Liam Liles / Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen 6-3, 3-6, [10-4]
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen / Thom Griffioen - Martijn Kerssens 6-4, 6-4

NK Tennis 2023 ***** (Amstelveen, 9 dec - 17 dec) *****
1R HE Stijn Paardekooper / Pepijn Bastiaansen 6-4, 6-4
Q2 HE Manvydas Balciunas / Pepijn Bastiaansen 2-6, 6-4, [10-4]
Q1 HE Pepijn Bastiaansen / James Pikkaart 6-2, 6-3

Haren Future 2023 (mannen) (Haren (Gr), 2 sep - 10 sep) $15.000
1R HE Svyatoslav Gulin / Pepijn Bastiaansen 7-5, 6-4
KF HD Jurriaan Bol - Brian Bozemoj / Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen 6-3, 6-2
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen / Deney Wassermann - Miko Wassermann 6-3, 5-7, [10-7]

Genneper Parken Trophy 2023 (Eindhoven, 26 aug - 3 sep) **
  F HE Edward Etty / Pepijn Bastiaansen Walkover
HF HE Pepijn Bastiaansen / Arthur van der Kooij 6-1, 6-2
KF HE Pepijn Bastiaansen / Stijn de Haan 2-6, 6-1, 7-5
2R HE Pepijn Bastiaansen / Bjorn Schoemacher 6-1, 7-6(2)
1R HE Pepijn Bastiaansen / Tim Heijmans 6-0, 6-0
  F HD Edward Etty - Baptist Onderdonck / Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans 7-6(5), 6-4
HF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Nathaniel Apawti - Yanik Maarsen 6-3, 6-3
KF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Tim Heijmans - Wout Vermeer 6-3, 6-2

Eindhoven Future 2023 (mannen) (Eindhoven, 29 jul - 5 aug) $15.000
1R HE Christian Sigsgaard / Pepijn Bastiaansen 6-2, 6-3
HF HD Tim Rühl - Patrick Zahraj / Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen 6-4, 6-3
KF HD Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen / Aaron Addison - Ethan Cook 6-4, 3-6, [10-7]
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen / Pieter de Lange - Mees Röttgering 6-7(8), 6-3, [10-5]

Boekweit/Olie Tennis **** en Padel toernooi 2023 (Hoorn, 8 jul - 16 jul) ****
KF HE Bart de Gier / Pepijn Bastiaansen 7-6, 6-0
2R HE Pepijn Bastiaansen / Jasper Smit 6-0, 2-1 Opgave
1R HE Pepijn Bastiaansen / Twan van Zijl 7-6, 6-3
HF HD Tim Jansen - Ronetto van Tilburg / Jip van Assendelft - Pepijn Bastiaansen 6-4, 2-6, 6-1
KF HD Jip van Assendelft - Pepijn Bastiaansen / Quintan van Wijk - Xaveam van Wijk 6-0, 7-6

DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) **
  F HE Stian Klaassen / Pepijn Bastiaansen 7-6, 6-1
HF HE Pepijn Bastiaansen / Rein Koenders 6-4, 6-0
KF HE Pepijn Bastiaansen / Julius Bult 7-6, 6-1
2R HE Pepijn Bastiaansen / Lewie Bouman 4-6, 6-3, 6-0
1R HE Pepijn Bastiaansen / Petar Wemmenhove 6-2, 6-1
  F HD Pepijn Bastiaansen - Tristan Schrier / Quintan van Wijk - Xaveam van Wijk 7-6(5), 6-0
HF HD Pepijn Bastiaansen - Tristan Schrier / Daan Portiér - Finn Tinnemans 7-6(7), 7-6(8)
KF HD Pepijn Bastiaansen - Tristan Schrier / Thom Hermans - Sven Kerkhoffs 6-2, 6-2
1R HD Pepijn Bastiaansen - Tristan Schrier / Nick van den Hurk López - Petar Wemmenhove 6-3, 4-6, [10-7]

Van de WijdevenNRT** & MannaertsAppels TCT Open 2023 (Tilburg, 24 jun - 2 jul) **
HF HE Ronetto van Tilburg / Pepijn Bastiaansen 6-3, 7-5
KF HE Pepijn Bastiaansen / Bobbie de Goeijen 6-4, 2-6, 6-4
2R HE Pepijn Bastiaansen / Stijn de Haan 6-2, 3-6, 6-0
1R HE Pepijn Bastiaansen / Lewie Bouman 6-2, 6-0
KF HD Bart Dane - Tristan Schrier / Pepijn Bastiaansen - Bart Beks 6-3, 3-6, [10-6]
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bart Beks / Bart Brons - Max van Nunen 6-3, 6-4

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
4 juni 2023 T.V. Victoria (Rotterdam) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-3
1e HE Stefan de Jong / Pepijn Bastiaansen Walkover
 HD Stefan de Jong - Edwin Huisman / Pepijn Bastiaansen - Niels van der Sijs 4-6, 0-6

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 4
3 juni 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Uden 1 5-1
2e HE Pepijn Bastiaansen / Thomas Does 6-1, 6-3

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
1R HE Jurriaan Bol / Pepijn Bastiaansen 6-7, 6-0, 7-5
KF HD Ole Bredschneijder - Julius Bult / Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen 7-5, 7-6
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen / Daan Romp - Yorrick Veldkamp 7-5, 7-6

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
21 mei 2023 T.C. Zandvoort 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e HE Luuk van Randtwijk / Pepijn Bastiaansen 1-6, 2-6
 HD Luuk van Randtwijk - Martijn Kerssens / Pepijn Bastiaansen - Niels van der Sijs 5-7, 6-4, [8-10]
1e GD Martijn Kerssens - Melissa Boyden / Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten 1-6, 3-6
14 mei 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.C. Amstelpark Gold Star Tennis (Amstelveen) 2 6-2
 HD Pepijn Bastiaansen - Mees Röttgering / James Pikkaart - Dean van Scheppingen 6-3, 6-4
1e GD Danique Havermans - Pepijn Bastiaansen / Annick Melgers - James Pikkaart 6-2, 6-1

Heren 17+ Zaterdag Topklasse Afdeling 4
13 mei 2023 T.P.V. Vormer (Wijchen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-6
1e HE Bob Breukhoven / Pepijn Bastiaansen 0-6, 1-6
2e HD Tommy Derks - Simon de Swart / Pepijn Bastiaansen - Niels van der Sijs 2-6, 3-6

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
7 mei 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 7-1
2e HE Pepijn Bastiaansen / Ryan Koffeman 6-1, 6-2
 HD Mees Röttgering - Pepijn Bastiaansen / Ryan Koffeman - Daan Maasland 6-4, 6-4

Stadtmüller orthopedie NRT ** 2023 (Meppel, 22 apr - 30 apr) **
  F HE Pepijn Bastiaansen / Gosse Panagoulopoulos 7-6, 6-2
HF HE Pepijn Bastiaansen / Sil Hollemans 6-1, 3-1 Opgave
KF HE Pepijn Bastiaansen / Nathaniel Apawti 6-0, 6-1
2R HE Pepijn Bastiaansen / Daan Meijer 6-1, 6-0
1R HE Pepijn Bastiaansen / Finn Tinnemans 6-2, 6-3
HF HD Mattheo Knoop - Vincent Schadee / Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans 5-2 Opgave
KF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Kjell de Hek - Ties Pander 4-6, 6-4, 7-5

Gemengd Zondag Hoofdklasse Afdeling 2
23 april 2023 L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
 HD Romano Frantzen - Bart Brons / Mees Röttgering - Pepijn Bastiaansen 1-6, 4-6
1e GD Bart Brons - Nadine Gobin / Pepijn Bastiaansen - Danique Havermans 4-6, 5-7
16 april 2023 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 2-6
2e HE Pepijn Bastiaansen / Roy de Valk 7-6, 3-6, 6-1
1e GD Pepijn Bastiaansen - Mandy Wagemaker / Roy de Valk - Marente Sijbesma 4-6, 1-6
10 april 2023 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
2e HE Arthur van der Kooij / Pepijn Bastiaansen 6-2, 2-6, 7-6
 HD Karol van der Linden - Max van Wijk / Pepijn Bastiaansen - Mees Röttgering 3-6, 2-6
1e GD Tomi van den Ham - Dilara Okur / Pepijn Bastiaansen - Danique Havermans 3-6, 3-6

Carma Indoor Sports 2023 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 27 dec - 8 jan) ***
KF HD Mees Röttgering - Lars Wagenaar / Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans Walkover

Maximus TopspinPlaza NRT (Maximus Tennis, 25 dec - 2 jan) **
1R HD Tomi van den Ham - Yannick Verwater / Pepijn Bastiaansen - Bobbie de Goeijen 6-3, 6-7(4), [10-8]

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
KF HE Tom Clavel / Pepijn Bastiaansen 6-2, 3-6, 6-4
2R HE Pepijn Bastiaansen / Alec Drost 6-1, 6-1
1R HE Pepijn Bastiaansen / Yorrick Veldkamp 6-4, 7-5

Genneper Parken Trophy 2022 (Eindhoven, 27 aug - 4 sep) **
2R HE Jip Mens / Pepijn Bastiaansen 6-2, 6-4
1R HE Pepijn Bastiaansen / Sam Bakker 6-1, 2-0 Opgave
  F HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Stijn de Haan - Bobbie de Goeijen 6-1, 6-3
HF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Tom van den Dungen - Baptist Onderdonck 7-6, 7-5
KF HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Kaj Achttienribbe - Finn Tinnemans 6-1, 6-3
1R HD Pepijn Bastiaansen - Sil Hollemans / Jip Mens - Colin Standaart 6-2, 6-4

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
KF HE Bastiaan Weststrate / Pepijn Bastiaansen 6-2, 6-2
2R HE Pepijn Bastiaansen / Laurens Deelstra 6-2, 6-4
1R HE Pepijn Bastiaansen / Tim Heijmans 4-6, 6-3, 6-1
KF HD Sam Bakker - Erdem Isitan / Pepijn Bastiaansen - Tomi van den Ham 7-5, 4-6, 7-6(8)
1R HD Pepijn Bastiaansen - Tomi van den Ham / Jim Aarts - Rens Verhaar 6-3, 6-4

Faber Nrt** & MannaertsAppels Open 2022 (Tilburg, 25 jun - 3 jul) **
KF HE Fons van Sambeek / Pepijn Bastiaansen 7-6, 6-2
2R HE Pepijn Bastiaansen / Tim Heijmans 6-2, 6-0
1R HE Pepijn Bastiaansen / Rik Muller 7-5, 3-0 Opgave
HF HD Bart Brons - Max van Nunen / Pepijn Bastiaansen - Bart Beks 7-5, 7-6
KF HD Pepijn Bastiaansen - Bart Beks / Jip van Assendelft - Stijn de Haan 1-6, 6-2, [10-5]
1R HD Pepijn Bastiaansen - Bart Beks / Quinn Eygendaal - Finn van der Schoot 7-5, 6-1

NRT Leeuwenbergh 2022 (Den Haag, 4 jun - 12 jun) **
  F HE Brian Bozemoj / Pepijn Bastiaansen 6-2, 6-3
HF HE Pepijn Bastiaansen / Jens Hoogendam 6-4, 7-6
KF HE Pepijn Bastiaansen / Stijn Paardekooper 6-2, 6-1
2R HE Pepijn Bastiaansen / Yannick Verwater 7-5, 6-1
1R HE Pepijn Bastiaansen / Lars Wagenaar 6-1, 7-6
1R HD Kyvan Rietkerk - Lars Wagenaar / Pepijn Bastiaansen - Lukas Gruben 6-0, 6-2

Sourcy Vitaminwater Pinkstertoernooi 2022 (Den Bosch, 28 mei - 6 jun) *
  F HE Pepijn Bastiaansen / Quinten Kleiboer 6-2, 6-2
HF HE Pepijn Bastiaansen / Kyvan Rietkerk 6-2, 6-2
KF HE Pepijn Bastiaansen / Moritz Schroeter 6-0, 6-1
2R HE Pepijn Bastiaansen / Joris Hoogland 6-2, 7-5
1R HE Pepijn Bastiaansen / Nuno van Os 6-3, 6-0
1R HD Cian Mikkelsen - Timo de Visser / Pepijn Bastiaansen - Lukas Gruben 6-3, 6-4

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
29 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-4
1e HE Job van Eijk / Pepijn Bastiaansen 2-6, 4-6
22 mei 2022 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 8-0
1e HE Pepijn Bastiaansen / Koen van der Meer 6-0, 6-3
1e GD Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten / Pleun Kramer - Koen van der Meer 6-1, 6-1
15 mei 2022 T.V. Smash Bergen op Zoom 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 1-7
1e HE Bart Dane / Pepijn Bastiaansen 6-4, 4-6, 4-6
 HD Bart Dane - Luc van de Gruiter / Bart Beks - Pepijn Bastiaansen 1-6, 3-6
1e GD Bernice van de Velde - Bart Dane / Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten 2-6, 0-6

Heren zondag Hoofdklasse Afdeling 2
8 mei 2022 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 5-1
1e HE Pepijn Bastiaansen / Tribb de Jong 6-2, 6-2
1e HD Lukas Gruben - Pepijn Bastiaansen / Tribb de Jong - Laurens Lammers 1-6, 6-3, [10-5]

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 2
1 mei 2022 THOR De Bataaf (Den Haag) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 0-8
1e HE Tom Smit / Pepijn Bastiaansen 2-6, 3-6
1e GD Sander Compeer - Livia Cirnu / Sophie Schouten - Pepijn Bastiaansen Walkover
24 april 2022 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / A.T.C. T.E.A.N. (Alphen a/d Rijn) 1 6-2
1e HE Pepijn Bastiaansen / Tim Jansen 6-1, 6-1
2e GD Pepijn Bastiaansen - Bente Bierma / Brian de Vrind - Megan Caffin 4-6, 6-2, [13-11]
18 april 2022 A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 4-4
1e HE Tomi van den Ham / Pepijn Bastiaansen 3-6, 7-5, 7-6
 HD Max van Wijk - Karol van der Linden / Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh 6-4, 6-1
2e GD Dunya Charalampopoulos - Tomi van den Ham / Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten 4-6, 2-6
10 april 2022 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.L.T.C. Be Quick (Gouda) 1 8-0
1e HE Pepijn Bastiaansen / Davy Visser 6-1, 6-1
1e GD Pepijn Bastiaansen - Sophie Schouten / Davy Visser - Lois van de Fliert 6-0, 6-0

Carma Indoor Sports 2022 (Hendriks Sportpaleis Hoensbroek, 26 feb - 6 mrt) ***
1R HE Sil Hollemans / Pepijn Bastiaansen 6-3, 4-6, 6-2
1R HD Tom Lamers - Ralph Ubachs / Pepijn Bastiaansen - Bart Wolvius 6-4, 6-4

NOJK 2021 12-16jr (Den Haag, 1 dec - 5 dec) ***
1R HE Noah Gabriël / Pepijn Bastiaansen 6-4, 6-4

Genneper Parken Trophy 2021 (Eindhoven, 28 aug - 5 sep) ***
1R HE Maico Egbers / Pepijn Bastiaansen 6-2, 6-4
KF HD Aydan Gomez Osorio - Sil Hollemans / Pepijn Bastiaansen - Bart Beks 4-6, 6-4, 7-5

Heren 1e klasse Afdeling 3
27 september 2020 G.T.R. (Spaubeek) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 5-1
3e HE Bart Sonnenschein / Pepijn Bastiaansen 3-6, 6-4, 5-7
2e HD Tom Lamers - Pascal Wilkat / Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh 7-5, 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 2
20 september 2020 T.P.C. Etten (Etten-Leur) 1 / E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 7-1
2e HE Bart Dane / Pepijn Bastiaansen 6-2, 7-6
 HD Bart Dane - Julian Prins / Pepijn Bastiaansen - Bart Wolvius 5-7, 6-1, [10-4]
1e GD Julian Prins - Hanneke Lodewijks / Sophie Schouten - Pepijn Bastiaansen 6-3, 6-3
13 september 2020 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / L.T.C. Kralingen (Rotterdam) 1 2-6
2e HE Pepijn Bastiaansen / Bart Brons 4-6, 0-6
 HD Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh / Bart Brons - Romano Frantzen 2-6, 2-6

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
1R HD Baptist Onderdonck - Jip van Assendelft / Pepijn Bastiaansen - Andy Huynh 6-1, 6-2
Internationale Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 dec 2023 1646
6 nov 2023 1646
2 okt 2023 1744
28 aug 2023 1845
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2023 2 2
1 jan 2022 2,8038 2,9954
1 jan 2022 3 3
1 jan 2020 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
4 dec 2023 41 62
6 nov 2023 39 62
2 okt 2023 36 60
4 sep 2023 37 60
31 jul 2023 43 52
3 jul 2023 57 67
5 jun 2023 42 64
1 mei 2023 41 75
3 apr 2023 55 80
27 feb 2023 70 88
30 jan 2023 68 87
2 jan 2023 68 87
5 dec 2022 66 86
31 okt 2022 68 87
3 okt 2022 69 87
5 sep 2022 65 83
1 aug 2022 62 103
4 jul 2022 66 108
6 jun 2022 143
2 mei 2022 152
4 apr 2022 152
1 mrt 2022 156
1 feb 2022 153
4 jan 2022 157
7 dec 2021 157
2 nov 2021 157
5 okt 2021 158
3 aug 2021 316
6 jul 2021 336
1 jun 2021 336
29 apr 2021 336
6 apr 2021 336
2 mrt 2021 336
2 feb 2021 335
5 jan 2021 335
1 dec 2020 328
3 nov 2020 335
5 okt 2020 336
1 sep 2020 336