NL toptennisser Noesjka Brink
Bijgewerkt t/m 9 maart 2020 Home



♀ Noesjka Brink KNLTB 24700932
Brink, N.
ITF




Prestaties
Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
  F DE Noesjka Brink / Shanna de Cortie 6-2, 7-6
HF DE Noesjka Brink / Judith van Kessel 6-2, 7-6
KF DE Noesjka Brink / Nicole Wandel 6-1, 6-3
2R DE Noesjka Brink / Nika Beukers 6-4, 3-6, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Alexandra van Weelden 6-1, 6-0

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
HF DE Maxine Palmen / Noesjka Brink 6-4, 4-6, 6-4
KF DE Noesjka Brink / Joes van Geijn 7-5, 6-1
2R DE Noesjka Brink / Nienke Hermans 6-0, 6-3
1R DE Noesjka Brink / Amanda Bikker 6-2, 6-3
  F DD Sophie Schouten - Mandy Wagemaker / Noesjka Brink - Laura Rijkers 7-6, 2-0 Opgave
HF DD Noesjka Brink - Laura Rijkers / Chanel Janssen - Hanneke Lodewijks 6-3, 6-2
KF DD Noesjka Brink - Laura Rijkers / Danique Havermans - Joyce Nouws 4-6, 6-1, 6-1

Palingtoernooi **** 2019 (Volendam, 17 aug - 25 aug) ****
1R DE Jasmijn GimbrŤre / Noesjka Brink 6-2, 6-1

REO StaanArbo Open 2019 (Roden, 3 aug - 11 aug) ***
KF DE Diana Chehoudi / Noesjka Brink 6-4, 6-4
1R DE Noesjka Brink / Maurien Rikkert 6-2, 6-3

Plus Gommers Open 2019 (Roosendaal, 27 jul - 4 aug) ***
2R DE LaurŤl Polman / Noesjka Brink 6-4, 6-4
1R DE Noesjka Brink / Melisa Ogric 6-1, 6-0
  F DD Marrit Boonstra - Chayenne Ewijk / Noesjka Brink - Laura Rijkers 6-2, 6-0
HF DD Noesjka Brink - Laura Rijkers / Lotte Oostvogels - Marente Sijbesma 6-1, 6-2
KF DD Noesjka Brink - Laura Rijkers / Sanne Jansen - Kelly Versteeg 6-2, 7-6

Shot Open 2019 (Zeist, 6 jul - 14 jul) **
  F DE Noesjka Brink / Marleen Habes 6-4, 6-2
HF DE Noesjka Brink / Eniek van den Broek 2-6, 7-6, 6-3
KF DE Noesjka Brink / Marente Sijbesma 6-1, 6-3
1R DE Noesjka Brink / Jill van den Dungen 6-2, 6-2

DAAN Open 2019 (Velp, 29 jun - 7 jul) **
1R DE Jasmijn GimbrŤre / Noesjka Brink 6-2, 3-6, 6-1
  F DD Jasmijn GimbrŤre - Lianne de Jong / Noesjka Brink - Hanneke Lodewijks 3-6, 6-1, 6-4
HF DD Noesjka Brink - Hanneke Lodewijks / Vanja Gudelj - Joyce Nouws 6-3, 7-5

Social Blue Open 2019 (Hoorn, 15 jun - 23 jun) **
  F DE Lianne de Jong / Noesjka Brink 7-6(2), 6-1
HF DE Noesjka Brink / Dewi Dijkman 1-6, 6-3, 6-3
KF DE Noesjka Brink / Esmee Andresen 6-1, 7-5
2R DE Noesjka Brink / Rachelle Starreveld 6-2, 4-6, 6-1

MLTC Meppel Open 2019 (Meppel, 9 jun - 16 jun) **
2R DE Dainah Cameron / Noesjka Brink 6-2, 1-6, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Valerie Griffejoen 6-1, 6-3
KF DD Hanneke Lodewijks - Laura Rijkers / Noesjka Brink - Eloise de Mooij 6-2, 6-2

Dr. van Leeuwentoernooi 2019 (Emmen, 3 jun - 10 jun) ****
2R DE Dainah Cameron / Noesjka Brink 6-2, 6-4
1R DE Noesjka Brink / Fleur Eggink 3-6, 7-5, 6-4
HF DD Dewi Dijkman - Isabelle Haverlag / Noesjka Brink - Jasmijn GimbrŤre 6-3, 6-0
KF DD Noesjka Brink - Jasmijn GimbrŤre / Margriet Timmermans - Annick Verhaar 6-2, 6-2

Gemengd 1e klasse Afdeling 3
2 juni 2019 R.T.C. N.I.P. (Roermond) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
2e DE Joes van Geijn / Noesjka Brink 6-1, 5-7, 6-4
2e GD Joes van Geijn - Lars Gillissen / Noesjka Brink - Rik van Gerwen 4-6, 4-6
26 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 4-4
2e DE Noesjka Brink / Iris Verboven 4-6, 2-6
2e GD Rik van Gerwen - Noesjka Brink / Robin Sietsma - Lisa Borckink 6-7, 6-3, [10-7]
19 mei 2019 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 2-6
1e DE Shanna de Cortie / Noesjka Brink 6-7, 6-7
2e GD Alwin van Engelenburg - Shanna de Cortie / Rik van Gerwen - Noesjka Brink 1-6, 2-6
12 mei 2019 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
2e DE Birgit Heijnemans / Noesjka Brink 6-4, 3-6, 3-6
 DD Amanda Bikker - Birgit Heijnemans / Noesjka Brink - Nynke Hamburg 6-1, 3-6, [7-10]
1e GD Olivier van Gorkom - Pauline Kuijer / Nick Faessen - Noesjka Brink 2-6, 4-6
22 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 6-2
2e DE Noesjka Brink / Isabelle Haverlag 6-3, 5-7, 6-3
 DD Noesjka Brink - Nynke Hamburg / Isabelle Haverlag - Esmťe van der Helm Walkover
2e GD Rik van Gerwen - Noesjka Brink / Bas Haverlag - Esmťe van der Helm 6-2, 6-2
14 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 5-3
2e DE Sophie Schouten / Noesjka Brink 5-7, 6-2, 3-6
 DD Sophie Schouten - Mandy Wagemaker / Noesjka Brink - Nynke Hamburg 6-1, 6-0
2e GD Fons van Sambeek - Renťe van Bommel / Jip van Assendelft - Noesjka Brink 6-4, 6-4
7 april 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 1 4-4
2e DE Noesjka Brink / Jamie Jillissen 6-7, 0-6
 DD Noesjka Brink - Nynke Hamburg / Danique Baart - Janine Hemmes 6-2, 6-2
1e GD Nick Faessen - Noesjka Brink / Wilco Geenen - Jamie Jillissen 5-7, 4-6

Wijkom Open NRT** 2019 Beverwijk (Beverwijk, 23 mrt - 31 mrt) **
2R DE Jasmijn GimbrŤre / Noesjka Brink 2-6, 7-5, 6-2
1R DE Noesjka Brink / Kristel van der Heijden 3-6, 6-0, 6-3
HF DD Anouk Koevermans - Cato Tangkau / Noesjka Brink - Nynke Hamburg 6-2, 6-0
KF DD Noesjka Brink - Nynke Hamburg / LaurŤl Polman - Rachelle Starreveld 7-5, 6-2

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2019 (Amstelveen, 6 jan - 13 jan) **
1R DE Perla Nieuwboer / Noesjka Brink 6-3, 2-1 Opgave

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2018 ** (Valkenswaard, 31 dec - 6 jan) **
1R DE Liv Geurts / Noesjka Brink 5-7, 6-4, 6-2
HF DD Liv Geurts - Janneke Wikkerink / Noesjka Brink - Florentine Dekkers 6-1, 6-2
KF DD Noesjka Brink - Florentine Dekkers / Benthe de Bresser - Tess de Vocht 6-1, 7-6

TOP FOCUS tennis academy 2018 (Papendrecht, 22 dec - 29 dec) **
2R DE Bente Spee / Noesjka Brink 6-3, 6-0
1R DE Noesjka Brink / Cato Tangkau 6-3, 6-1

Approach NRT Emmeloord 2018 (Emmeloord, 20 okt - 28 okt) **
1R DE Annelou Nab / Noesjka Brink 4-6, 6-4, 7-6
1R DE Jasmijn GimbrŤre / Noesjka Brink 6-3, 7-5
  F DD Noesjka Brink - Margo Verbeet / Kim van Heur - Annelou Nab 6-0, 6-1
HF DD Noesjka Brink - Margo Verbeet / Nikki Luttikhuis - Maxim van Ossenbruggen Walkover
KF DD Noesjka Brink - Margo Verbeet / Kristel van der Heijden - Jade Kluijtmans 6-2, 6-3

Genneper Parken Trophy 2018 (Eindhoven, 24 aug - 2 sep) **
2R DE Laura Rijkers / Noesjka Brink 6-1, 6-2
1R DE Noesjka Brink / Nicole Boots 6-0, 6-2
HF DD Liv Geurts - Mandy Wagemaker / Noesjka Brink - Chanel Janssen 6-0, 6-1
KF DD Noesjka Brink - Chanel Janssen / Sanne Jansen - Laura Rijkers 7-5, 6-2

Sphaerinda Open 2018 (Utrecht, 28 jul - 5 aug) **
1R DE Elysia Pool / Noesjka Brink 6-4, 6-2

Approach NRT Wierden 2017 (Wierden, 18 nov - 26 nov) **
1R DE Dainah Cameron / Noesjka Brink 3-6, 6-3, 6-3

Genneper Parken Trophy 2017 (Eindhoven, 25 aug - 3 sep) **
HF DE Laura Rijkers / Noesjka Brink 6-4, 3-6, 6-1
KF DE Noesjka Brink / Lisanne van Riet 6-4, 6-2
2R DE Noesjka Brink / Marleen Jansen 6-1, 6-0
1R DE Noesjka Brink / Nirielle de Bakker 6-1, 6-2

Plus Gommers Open 2017 (Roosendaal, 29 jul - 6 aug) ***
2R DE Claire Verwerda / Noesjka Brink 7-5, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Joan van Lochem 6-2, 7-5
KF DD Lizette Blankers - Lianne de Jong / Noesjka Brink - Joan van Lochem 6-1, 6-2
1R DD Noesjka Brink - Joan van Lochem / Kelly Gorissen - ZoŽ Schaaders 6-3, 6-4

Rapiditas Open 2017 (Nijmegen, 21 jul - 30 jul) **
1R DE Dewi Dijkman / Noesjka Brink 7-6, 7-5

5 Eiken Open 2017 (Rijen, 15 jul - 23 jul) **
KF DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-4
2R DE Noesjka Brink / Karen Loranc 6-3, 6-0
1R DE Noesjka Brink / Paula van Haarlem 6-4, 6-2
  F DD Lizette Blankers - Karlijn van den Dungen / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-3, 6-2
HF DD Flory Bierma - Noesjka Brink / GabriŽlle Dekkers - Hanneke Lodewijks 2-6, 6-4, 6-3

Shot Open 2017 (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
KF DE Lotte van Leeuwen / Noesjka Brink 6-2, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Jill van den Dungen 5-7, 6-4, 6-1
KF DD Kim Kilsdonk - Nicolette van Uitert / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-2, 6-7, 6-4

Heerhugowaard's/Baanbereik Open Tennistoernooi 2017 (Heerhugowaard, 1 jul - 9 jul) *
2R DE Roos Gerritsen / Noesjka Brink 6-1, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2017 (Utrecht, 26 jun - 2 jul) **
1R DE Maxine Palmen / Noesjka Brink 6-2, 7-5

Kaap Hoorn NRT 2017 (Hoorn, 17 jun - 25 jun) **
1R DE Leonie Guijt / Noesjka Brink 6-2, 7-5

Aeolus-Oledo Smashtoernooi 2017 (Rotterdam, 10 jun - 18 jun) **
KF DE Emma Goedkoop / Noesjka Brink 6-0, 6-2
2R DE Noesjka Brink / Eva van der Weegen 6-0, 6-0
1R DE Noesjka Brink / GabriŽlle Dekkers 6-3, 6-3

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2017 (Den Bosch, 27 mei - 5 jun) *
1R DE Emma Goedkoop / Noesjka Brink 6-3, 6-4
  F DD Nirielle de Bakker - Nynke Hamburg / Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers 7-6, 7-6
HF DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Min Chae Kim - Sophie Schouten 7-5, 6-2

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 8
28 mei 2017 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
 DD Nicolette van Uitert - Kim Kilsdonk / Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers 6-4, 6-4
1e GD Kim Kilsdonk - Sidanť Pontjodikromo / Noesjka Brink - Lex Enklaar 6-2, 6-1
21 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Heerhugowaard 1 0-8
 DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Nina Kruijer - Lisanne Balk 1-6, 0-6
1e GD Noesjka Brink - Tim van Rodijnen / Bart de Gier - Lisanne Balk 0-6, 2-6
14 mei 2017 E.T.V. De Helster (Elst (GLD)) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
 DD Shura Poppe - Daevenia Achong / GabriŽlle Dekkers - Noesjka Brink 4-6, 5-7
1e GD Shura Poppe - Romano Tatuhey / Noesjka Brink - Tim van Rodijnen 6-1, 6-2
7 mei 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Salland (Bathmen) 2 0-8
1e DE Noesjka Brink / Lotte van Leeuwen 1-6, 0-6
 DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Lotte van Leeuwen - Annelou Nab 7-5, 3-6, 5-7
30 april 2017 T.C. Van Horne (Weert) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 7-1
 DD Antje Rubbrecht - Justine Pysson / Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers 4-6, 4-6
1e GD Justine Pysson - Phillipe Drouen / Noesjka Brink - Tim van Rodijnen 5-7, 6-2, 7-6
17 april 2017 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.C. Bilthoven 1 0-8
1e DE Noesjka Brink / Lisa Borckink 2-6, 7-5, 4-6
 DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Lisa Borckink - Annick Verhaar 5-7, 5-7
9 april 2017 L.T.C. Naaldwijk 2 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 8-0
 DD Sarah Gronert - Steffie Weterings / GabriŽlle Dekkers - Noesjka Brink 6-0, 6-0
1e GD Sarah Gronert - Roy Bruggeling / Noesjka Brink - Lex Enklaar 6-3, 6-3

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
1R DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-1
KF DD Lotte van Leeuwen - Claire Verwerda / Flory Bierma - Noesjka Brink 7-6, 6-1
1R DD Flory Bierma - Noesjka Brink / Sylvia Okafor - Enise Yiğit 6-7, 6-3, 5-4

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2017 (Valkenswaard, 2 jan - 8 jan) **
1R DE Shanna de Cortie / Noesjka Brink 6-2, 6-4
HF DD Donnaroza Gouvernante - GabriŽlla Mujan / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-1, 6-3
KF DD Flory Bierma - Noesjka Brink / Dalina Dahlmans - Savannah Sendar 2-6, 6-4, 7-6

TC Sprenkelaar Kersttoernooi 2016 (Apeldoorn, 26 dec - 31 dec) **
1R DE Donnaroza Gouvernante / Noesjka Brink 6-4, 6-2

Approach NRT Eibergen/Wierden 2016 (De Mors, Eibergen, 12 nov - 20 nov) **
2R DE Laura Rijkers / Noesjka Brink 6-3, 6-2
1R DE Noesjka Brink / Bo Luttikhuis 6-3, 7-6
KF DD Laura Rijkers - Stťphanie Visscher / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-4, 6-3

Approach NRT Emmeloord 2016 (, 14 okt - 23 okt) **
2R DE Annick Melgers / Noesjka Brink 6-0, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Fleur Adema 6-1, 6-2

Plus Gommers Open 2016 (Roosendaal, 30 jul - 7 aug) ***
1R DE Claire Verwerda / Noesjka Brink 6-2, 6-0
1R DD Debbie Gach - Mandy Wolfert / Noesjka Brink - Laura Rijkers 6-2, 6-2

Rapiditas Open 2016 (Nijmegen, 23 jul - 31 jul) **
1R DE Liv Geurts / Noesjka Brink 6-3, 6-0

De Jong & Laan Open 2016 (Harderwijk, 16 jul - 24 jul) *
1R DE Margo Verbeet / Noesjka Brink 6-2, 2-6, 6-3
KF DD Marleen Habes - Celine Koets / Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers 6-0, 6-3
1R DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Erinn Buitenhuis - Shanna Buitenhuis 6-3, 6-2

Shot Open 2016 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
1R DE Debbie Gach / Noesjka Brink 7-5, 7-5

Rhijenhof Open 2016 (Den Haag, 2 jul - 10 jul) **
KF DE Aniek van Rossum / Noesjka Brink 6-1, 6-4
1R DE Noesjka Brink / Melanie Vlak 6-3, 6-7, 7-5

Wij Makelaardij Iduna Open 2016 (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
1R DE Sanne Jansen / Noesjka Brink 6-0, 6-3

G.S.T.C. NRT 2016 (Groningen, 4 jun - 12 jun) *
  F DE Cato Tangkau / Noesjka Brink 6-3, 6-4
HF DE Noesjka Brink / Willie Nijborg 6-4, 6-4
KF DE Noesjka Brink / Rowena van der Ploeg 6-2, 6-3
1R DE Noesjka Brink / Sarah de Boer 6-3, 3-6, 7-6(7)

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
5 juni 2016 L.T.V. Breukelen 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
2e DE Floor 't Hart / Noesjka Brink 3-6, 2-6
2e GD Marija Zivkovic-Laurenta - Bas Neijenhuis / Noesjka Brink - Lex Enklaar 6-7, 2-6
29 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 7-1
1e DE Noesjka Brink / Floor Hinten 6-3, 2-1
22 mei 2016 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
2e DE Yvon Roelofs / Noesjka Brink 6-7, 6-2, 4-6
 DD Yvon Roelofs - Laura Smits / Nikita Kiep - Noesjka Brink 7-6, 6-4

Teun van Pelt Sport Pinkstertoernooi 2016 (Den Bosch, 9 mei - 16 mei) *
KF DE Margriet Timmermans / Noesjka Brink 6-0, 6-2
2R DE Noesjka Brink / Loes Siderius Walkover
1R DE Noesjka Brink / Femke Mars 2-6, 6-0, 6-1

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 27
8 mei 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 4-4
1e DE Noesjka Brink / Olga Kalyuzhnaya 2-6, 0-6
 DD Noesjka Brink - Karlijn van den Dungen / Hanneke Ketelaars - Olga Kalyuzhnaya 1-6, 0-6
24 april 2016 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 3-5
2e DE Katharina Jacob / Noesjka Brink 6-4, 7-6
1e GD Kristel Sanders - Mark Pluk / Lex Enklaar - Noesjka Brink 6-4, 6-4
17 april 2016 B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 7-1
2e DE Noesjka Brink / Stťfanie ter Woorst 6-3, 6-4
10 april 2016 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 4-4
1e DE Cheryl Weerdenburg / Noesjka Brink 6-7, 6-3, 6-7
 DD Pauline Kuijer - Bo Rol / Noesjka Brink - Nikita Kiep 3-6, 6-3, 6-0
2e GD Pauline Kuijer - Bram Stultiens / Noesjka Brink - Lex Enklaar 3-6, 3-6

Tennischool Henk van Hulst NRT** 2015-16 (Valkenswaard, 27 dec - 3 jan) **
2R DE Savannah Sendar / Noesjka Brink 7-6, 6-4
1R DE Noesjka Brink / Diana Chehoudi 3-6, 6-4, 7-5
1R DD Katerina Antoniou - Jente Boersma / Flory Bierma - Noesjka Brink 6-2, 6-2

Rapiditas Open 2015 (Nijmegen, 25 jul - 2 aug) **
KF DD Donnaroza Gouvernante - Margo Verbeet / Noesjka Brink - Laura Rijkers 6-2, 6-2

Kerres Open 2015 (Landgraaf, 11 jul - 19 jul) **
2R DE Sophia Grippo / Noesjka Brink 6-4, 6-1
1R DE Noesjka Brink / Naomi de Kwaadsteniet 6-1, 6-2
  F DD Pleun Burgmans - April van Gennip / Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers 6-0, 6-0
HF DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Anniek Jansen - Yvette Vlaar 6-3, 1-6, 6-4
KF DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Naomi de Kwaadsteniet - Miriam van der Zee 5-7, 6-4, 6-1
1R DD Noesjka Brink - GabriŽlle Dekkers / Susan Eggen - Vivian Hegeman 6-4, 6-4

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2015 (Den Bosch, 18 mei - 25 mei) *
KF DE Noa Liauw-A-Fong / Noesjka Brink 4-6, 6-2, 6-1
2R DE Noesjka Brink / Noumea Witmus 6-3, 3-6, 7-6(1)
1R DE Noesjka Brink / Melanie Vlak 6-1, 6-2

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 26
26 april 2015 T.V. De Blauwe Reiger (Maarssen) 1 / B.L.T.C. Bastion Baselaar (Den Bosch) 1 2-6
2e DE Floor 't Hart / Noesjka Brink 7-5, 2-6, 3-6

Tennischool Henk van Hulst NRT 2014-15 (Valkenswaard, 27 dec - 4 jan) **
2R DE Laura Rijkers / Noesjka Brink 7-5, 6-2
1R DE Noesjka Brink / Lucky van Gennip 7-6, 6-3

Teun van Pelt Pinkstertoernooi 2014 (Den Bosch, 31 mei - 9 jun) *
1R DE Sem Wensveen / Noesjka Brink 7-5, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
28 mei 2017 2,4154
21 mei 2017 2,4154
14 mei 2017 2,4562
7 mei 2017 2,6562 2,4562
30 apr 2017 2,5326
17 apr 2017 2,6562 2,5326
9 apr 2017 2,3659
1 jan 2017 2,6562
1 jan 2017 2
5 jun 2016 3,4434 2,6558
29 mei 2016 3,4434
22 mei 2016 3,4434 2,6558
8 mei 2016 3,5515 2,6558
24 apr 2016 3,3583 3,1487
17 apr 2016 3,6004
10 apr 2016 3,7493 3,1014
1 jan 2016 2
26 apr 2015 3,0817
1 mrt 2013 4,7174
1 jan 2013 5 5
1 jan 2012 6 6
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
2 mrt 2020 45 31
4 feb 2020 44 43
7 jan 2020 44 43
2 dec 2019 46 45
4 nov 2019 51 39
7 okt 2019 53 39
5 sep 2019 50 31
5 aug 2019 59 35
1 jul 2019 74 52
3 jun 2019 93 56
29 apr 2019 96 55
12 mrt 2019 108 61
12 feb 2019 108 60
3 dec 2018 111 54
5 nov 2018 108 87
2 okt 2018 111 93
3 sep 2018 111 94
6 aug 2018 108
2 jul 2018 59 95
4 jun 2018 60 94
30 apr 2018 64 75
2 apr 2018 63 75
5 mrt 2018 62 79
5 feb 2018 61 80
1 jan 2018 64 64
4 dec 2017 68 64
30 okt 2017 69 63
2 okt 2017 73 62
28 aug 2017 81 59
31 jul 2017 84 73
3 jul 2017 92 100
5 jun 2017 74 131
1 mei 2017 72 137
3 apr 2017 71 136
6 mrt 2017 72 137
6 feb 2017 67 138
9 jan 2017 68 141
5 dec 2016 69 177
31 okt 2016 66 175
3 okt 2016 72 172
5 sep 2016 71 170
1 aug 2016 69 165
11 jul 2016 77 91
6 jun 2016 119 95
2 mei 2016 119 90
4 apr 2016 119 90
7 mrt 2016 121 94
1 feb 2016 122 93
4 jan 2016 123 97
7 dec 2015 128 101
2 nov 2015 128 102
5 okt 2015 129 102
7 sep 2015 128 104
3 aug 2015 138 107
7 jul 2015 161
1 jun 2015 171
4 mei 2015 187
6 apr 2015 187
2 mrt 2015 184
2 feb 2015 194
5 jan 2015 195