NL toptennisser Noah ten Veen
Bijgewerkt t/m 30 mei 2022 Home



♂ Noah ten Veen KNLTB 23254610
Veen, N. ten




Prestaties
Gemengd zondag 2e klasse Afdeling 5
29 mei 2022 T.C. Ludica (Enschede) 1 / R.C. Borne 1 5-3
1e HE Tom Epping / Noah ten Veen Opgave
22 mei 2022 R.C. Borne 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 4-4
1e HE Noah ten Veen / Ramon de Vos 6-3, 6-0
 HD Noah ten Veen - Jort Mensink / Robbert Mihalj - Ramon de Vos 4-6, 6-2, [7-10]
15 mei 2022 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 / R.C. Borne 1 4-4
1e HE Thom van der Wiel / Noah ten Veen 2-6, 3-6
 HD Bastijn Groenendaal - Nick van den Hurk López / Noah ten Veen - Conner Kerkdijk Walkover
1e GD Thom van der Wiel - Juna Schavemaker / Maartje Mekenkamp - Noah ten Veen 6-2, 6-3
1 mei 2022 T.A.M. (Groningen) 2 / R.C. Borne 1 4-4
 HD Anton Lippert - Casper Room / Noah ten Veen - Conner Kerkdijk 6-4, 6-4
1e GD Anton Lippert - Puck Luttikhuis / Noah ten Veen - Suze Bennink 6-7, 0-6
24 april 2022 R.C. Borne 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 2 6-2
 HD Niek Wigger - Noah ten Veen / Arnoud Kramer - Vinzenz Koning 6-1, 6-2
1e GD Noah ten Veen - Suze Bennink / Yentl Methorst - Vinzenz Koning 0-6, 6-2, [13-11]
18 april 2022 T.C. De Uithof (Utrecht) 1 / R.C. Borne 1 6-2
1e HE Jacco van der Putten / Noah ten Veen 4-6, 3-6
 HD Ruben Hoekstra - Jacco van der Putten / Noah ten Veen - Conner Kerkdijk 7-5, 6-4
10 april 2022 R.C. Borne 1 / H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 4-4
1e GD Noah ten Veen - Fenna Douwes / Pieter Vink - Flore Hullegie 3-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 5
13 september 2020 R.C. Borne 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 6-2
 HD Noah ten Veen - Niek Wigger / Tjerry van Eekert - René de Haan 3-6, 6-3, [10-7]

Gemengd 2e klasse Afdeling 6
2 juni 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Veracket (Groningen) 1 7-1
 HD Noah ten Veen - Jelte Veldkamp / Henny Meijer - Job Geerling 4-6, 6-2, [12-10]
1e GD Noah ten Veen - Lisa Lubben / Claudia Löwik - Robert Wezeman 6-7, 6-4, [10-5]
26 mei 2019 R.C. Borne 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
2e HE Noah ten Veen / Tim Evers 6-1, 7-6
 HD Wibo Behm - Noah ten Veen / Paul Wennink - Tim Evers 6-2, 6-7, [10-7]
1e GD Noah ten Veen - Lisa Lubben / Paul Wennink - Frédérique de Vries 6-2, 7-6
19 mei 2019 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / R.C. Borne 1 3-5
2e HE Jorn Herber / Noah ten Veen 6-2, 4-6, 6-3
 HD Jorn Herber - Jorden Kassing / Wibo Behm - Noah ten Veen 4-6, 6-7
1e GD Jorn Herber - Melody Taal / Noah ten Veen - Lisa Lubben 4-6, 6-7
12 mei 2019 L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 / R.C. Borne 1 4-4
2e HE Tijmen van der Linden / Noah ten Veen 7-5, 5-7, 6-4
 HD Rolf Alblas - Tijmen van der Linden / Noah ten Veen - Wibo Behm 6-3, 7-6
22 april 2019 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 2 8-0
2e HE Noah ten Veen / Jordy Grit 6-1, 6-1
 HD Nils Schlamann - Noah ten Veen / Jordy Grit - Casper Room 6-4, 6-3
14 april 2019 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / R.C. Borne 1 1-7
2e HE Ruud den Hartigh / Noah ten Veen 2-6, 1-6
 HD Ruud den Hartigh - Allard van der Schuur / Pascal Nijland - Noah ten Veen 0-6, 2-6
1e GD Mieke Zijl - Allard van der Schuur / Noah ten Veen - Puck Luttikhuis 2-6, 4-6
7 april 2019 R.C. Borne 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 4 5-3
2e HE Noah ten Veen / Steven Ammerlaan 6-0, 6-2
1e GD Noah ten Veen - Puck Luttikhuis / Cheryl Weerdenburg - Hugo Strang 6-3, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 4
3 juni 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / R.C. Borne 1 7-1
1e HE Alwin van Engelenburg / Noah ten Veen 7-5, 6-4
 HD Alwin van Engelenburg - Lody Teeuwsen / Noah ten Veen - Pascal Nijland 6-3, 6-1
2e GD Annelie de Vries - Jordy Visser / Ghislaine van Baal - Noah ten Veen 4-6, 6-7
27 mei 2018 R.C. Borne 1 / U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 3-5
2e HE Noah ten Veen / Laurens Haxelmans 7-5, 6-2
 HD Noah ten Veen - Floris Podzimek / Sander van Dongen - Laurens Haxelmans Walkover
1e GD Lisa Lubben - Noah ten Veen / Lisanne van Riet - Laurens Haxelmans 4-6, 6-4, [4-10]
13 mei 2018 G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 1 / R.C. Borne 1 5-3
2e HE Bas Haverlag / Noah ten Veen 6-1, 6-3
 HD Erik Goris - Bas Haverlag / Floris Podzimek - Noah ten Veen 6-3, 6-0
1e GD Erik Goris - Isabelle Haverlag / Noah ten Veen - Lisa Lubben 6-1, 6-3
10 mei 2018 R.C. Borne 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 1-7
1e HE Noah ten Veen / Sander Jans 2-6, 5-7
1e GD Lisa Lubben - Noah ten Veen / Rixt van der Werff - Jarno Jans 2-6, 4-6
6 mei 2018 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / R.C. Borne 1 6-2
1e HE Jorrit ter Maat / Noah ten Veen 6-4, 6-3
2e GD Wouter van Tongeren - Maxim van Ossenbruggen / Noah ten Veen - Lisa Lubben 6-3, 6-2
15 april 2018 A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 / R.C. Borne 1 5-3
1e HE Victor van Ruissen / Noah ten Veen 7-6, 6-0
 HD Victor van Ruissen - Thom van der Wiel / Pascal Nijland - Noah ten Veen 6-1, 6-3
8 april 2018 R.C. Borne 1 / T.A.M. (Groningen) 1 0-8
2e GD Noah ten Veen - Ghislaine van Baal / Koen de Haan - Celine Koets 4-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 23
28 mei 2017 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 5-3
 HD Jordy Visser - Hugo Kampschreur / Raymond Kip - Noah ten Veen 3-6, 6-3, 3-6
1e GD Annelie de Vries - Jordy Visser / Noah ten Veen - Savanna Hoekstra Opgave uit
21 mei 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 3-5
 HD Noah ten Veen - Floris Podzimek / Jasper Krol - Jan Pieter Veenboer 3-6, 3-6
2e GD Noah ten Veen - Svenja de Greef / Nikki Kolman - Jan Pieter Veenboer 3-6, 4-6
14 mei 2017 L.T.V. Lelystad 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
1e HE Ryan Koffeman / Noah ten Veen 6-4, 4-6, 6-2
1e GD Yvonne Peeters - Imad Cherrat / Elsa Rauhé - Noah ten Veen 6-3, 6-1
7 mei 2017 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
1e HE Jorrit ter Maat / Noah ten Veen 5-7, 3-6
 HD Adilson Timoteo Afonso - Jorrit ter Maat / Noah ten Veen - Raymond Kip 6-4, 6-7, 6-3
2e GD Adilson Timoteo Afonso - Maxim van Ossenbruggen / Noah ten Veen - Svenja de Greef 6-4, 7-5
30 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / K.J.L.T.C. Kampen 1 2-6
1e HE Noah ten Veen / Johan van Urk 6-2, 6-2
 HD Noah ten Veen - Floris Podzimek / Johan van Urk - Wilbrand Menzo 7-5, 1-6, 2-6
1e GD Noah ten Veen - Nikki Nuchelmans / Johan van Urk - Susanne Munting 5-7, 3-6
17 april 2017 T.A.M. (Groningen) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
 HD Bob Resink - Stan Bolhuis / Noah ten Veen - Raymond Kip 6-4, 6-4
1e GD Koen de Haan - Sanne Hoekstra / Savanna Hoekstra - Noah ten Veen 3-6, 6-3, 7-6
9 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Ludica (Enschede) 1 1-7
 HD Noah ten Veen - Floris Podzimek / Wouter van Tongeren - Daniël Veger 2-6, 3-6
1e GD Bo Luttikhuis - Noah ten Veen / Daniël Veger - Janna Ruisch 1-6, 0-6

Amstelpark Tennis Academy NRT ** 2017 (Amstelveen, 7 jan - 13 jan) **
1R HE Patrick Speelman / Noah ten Veen 6-0, 6-1
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2022 3 2
1 jan 2020 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
1 nov 2017 2,5220 2,8676
28 mei 2017 3,5815
21 mei 2017 3,4542
14 mei 2017 3,5278
7 mei 2017 2,3410 3,4542
30 apr 2017 2,3983 3,4542
17 apr 2017 3,4542
9 apr 2017 3,0550
1 jan 2017 3 3