NL toptennisser Nikander Damianos
Bijgewerkt t/m 3 augustus 2020 Home



♂ Nikander Damianos KNLTB 19047193
Damianos, N.
ITF




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 L.T.C. Soestdijk 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Jesse Abbey / Nikander Damianos 6-4, 1-6, 4-6
26 mei 2019 T.V. Hoorn 2 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 1-7
1e HE Joris Kleinloog / Nikander Damianos 3-6, 6-7
1e GD Charlie Koper - Miriam van der Zee / Merel Spaander - Nikander Damianos 3-6, 4-6
19 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / T.V. Heerhugowaard 3 7-1
1e HE Nikander Damianos / Dave Nijhuis 6-1, 6-0
 HD Nikander Damianos - Jim van Nieuwkerk / Dave Nijhuis - Tim Smit 6-2, 6-4
12 mei 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 2 6-2
1e HE Nikander Damianos / Steffen Hart 6-1, 6-2
1e GD Merel Spaander - Nikander Damianos / Sabine Huijskes - Mischa Boschman 6-2, 6-4
22 april 2019 L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 8-0
1e HE Xander Spong / Nikander Damianos 6-2, 6-2
 HD Jelmer Broers - Xander Spong / Nikander Damianos - Jim van Nieuwkerk 6-1, 6-2
1e GD Xander Spong - Myrthe van der Boon / Nikander Damianos - Merel Spaander 6-1, 6-3
14 april 2019 A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 / G.L.T.C. Het Spieghel (Hilversum) 2 3-5
1e HE Nikander Damianos / Ytzen Zeilstra 6-0, 6-0
1e GD Nikander Damianos - Merel Spaander / Ytzen Zeilstra - Lisa van Tiel 6-3, 6-3
7 april 2019 T.V. De Hout (Alkmaar) 1 / A.S.T.V. Chip & Charge (Amsterdam) 1 4-4
1e HE Mendel Meuffels / Nikander Damianos 1-6, 2-6
1e GD Mendel Meuffels - Linda Jelsma / Merel Spaander - Nikander Damianos 3-6, 6-3, [2-10]

Heren 1e klasse Afdeling 516
28 mei 2017 T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
2e HE Tim America / Nikander Damianos 5-7, 7-5, 6-1
1e HD Robert Fox - Luke Ekker / Max Pootjes - Nikander Damianos 6-4, 2-6, 6-4
21 mei 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.C. Leeuwenbergh (Den Haag) 1 5-1
1e HE Nikander Damianos / Wilmar Guleij 6-3, 6-2
1e HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Wilmar Guleij - Indy Pranger 6-0, 6-2
14 mei 2017 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 6-0
1e HE Thomas Rohof / Nikander Damianos 6-4
1e HD Matthijs Bolsius - Quirijn van Veen / Max Pootjes - Nikander Damianos Opgave uit
7 mei 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / Hillegomse T.C. 1 3-3
2e HE Nikander Damianos / Mark Kerkhof 6-0, 6-0
1e HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Ryan Geerdink - Willem Visser 6-3, 7-5
30 april 2017 D.L.T.C. Drachten 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 5-1
2e HE Tijn Bokma / Nikander Damianos 6-0, 6-1
1e HD Tijn Bokma - Roderick Lagendijk / Jefke Plasmeijer - Nikander Damianos 6-7, 6-3, 6-4
17 april 2017 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.V. De Merenwijk (Leiden) 1 2-4
1e HE Nikander Damianos / Daan de Ru 4-6, 0-6
1e HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Mathys Bloem - Timo de Mooy 6-1, 6-4
9 april 2017 T.V. Badhoevedorp 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 3-3
1e HE Martijn van der Zalm / Nikander Damianos 4-6, 6-3, 6-0
1e HD Erik van der Zalm - Nick Hogenhout / Nikander Damianos - Max Pootjes 3-6, 2-6

Heren zondag 1e klasse Afdeling 516
29 mei 2016 KrommenieŽr L.T.V. 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-4
1e HE Nikander Damianos / Casper Mantje 5-7, 3-6
2e HD Nikander Damianos - Joost Bos / Jairo Seur - Sven Haver 6-0, 6-3
22 mei 2016 H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 4-2
1e HE Deney Wassermann / Nikander Damianos 3-6, 6-2, 6-4
2e HD Tribb de Jong - Lothar Miedema / Nikander Damianos - Joost Bos 3-6, 3-6
8 mei 2016 KrommenieŽr L.T.V. 1 / Haarlemsche L.T.C. 1 4-2
1e HE Nikander Damianos / Ben Spee 4-6, 4-6
24 april 2016 A.L.T.C. D.D.V. (Amsterdam) 2 / KrommenieŽr L.T.V. 1 3-3
1e HE Niels de Boer / Nikander Damianos 1-6, 0-6
1e HD Christiaan Hesselink - Talbert Boef / Nikander Damianos - Sjoerd Migchelsen 1-6, 4-6
17 april 2016 KrommenieŽr L.T.V. 1 / T.V. Maasland 1 5-1
1e HE Nikander Damianos / Bas Zwinkels 6-4, 6-2
2e HD Nikander Damianos - Sjoerd Migchelsen / Bob van Aalst - Niels Berrevoets 6-1, 6-1
10 april 2016 L.T.C. RuÔne van Brederode (Santpoort-Zuid) 1 / KrommenieŽr L.T.V. 1 3-3
1e HE Bernard Jonkman / Nikander Damianos 6-3, 6-2
2e HD Koen Heupers - Xander van den Berg / Nikander Damianos - Sjoerd Migchelsen 6-3, 3-6, 4-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 28
31 mei 2015 T.V. Assendelft 1 / H.L.T.C. Marquette (Heemskerk) 1 5-3
1e HE Nikander Damianos / Maarten Heideman 6-1, 6-1
 HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Maarten Heideman - Chiel van der Plas Opgave uit
17 mei 2015 T.V. Assendelft 1 / L.T.C. Brederode (Santpoort) 1 2-6
1e HE Nikander Damianos / Joris Bodin 2-6, 2-6
 HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Joris Bodin - Dominic Bersee 3-6, 3-6
10 mei 2015 T.C. Bakkum 2 / T.V. Assendelft 1 6-2
1e HE Viktor Rotteveel / Nikander Damianos 6-2, 6-1
 HD Viktor Rotteveel - Arno Balk / Nikander Damianos - Max Pootjes 6-1, 1-6, 3-6
26 april 2015 H.L.T.V. Juliana (Hoorn) 2 / T.V. Assendelft 1 2-6
1e HE Menno Houter / Nikander Damianos 7-6, 0-6, 1-6
 HD Lucas Bos - Martijn Admiraal / Nikander Damianos - Simon Prins 6-3, 3-6, 6-7
19 april 2015 T.V. Assendelft 1 / T.V. Heerhugowaard 4 4-4
1e HE Nikander Damianos / Remco Reinhard 6-2, 7-5
 HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Koen van der Meer - Remco Reinhard 6-3, 4-6, 3-6
12 april 2015 L.T.C. Festina (Amsterdam) 2 / T.V. Assendelft 1 5-3
1e HE Bart van Monsjou / Nikander Damianos 7-6, 6-4
 HD Matthijs Bolsius - Quirijn van Veen / Nikander Damianos - Max Pootjes 4-6, 2-6
2e GD Matthijs Bolsius - Federica van Adrichem / Merel Spaander - Nikander Damianos 6-4, 6-3
6 april 2015 T.V. Assendelft 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 6-2
1e HE Nikander Damianos / Floyd van Houwelingen 6-1, 6-1
 HD Nikander Damianos - Max Pootjes / Benjamin Boogerd - Laurens Veldman 6-2, 6-2
2e GD Nikander Damianos - Sanne Heurter / Floyd van Houwelingen - Inge Hoogland 6-0, 7-6

Connectica Open Beverwijk 2014 (Alkmaar, 22 mrt - 30 mrt) **
1R HE Milco Trampe / Nikander Damianos 6-4, 6-2

Central Park Hairstudio 2013 (Alkmaar, 31 dec - 6 jan) ***
1R HD Viktor Rotteveel - Ruud Vis / Nikander Damianos - Max Pootjes 6-2, 6-3

TotZiens Promotions Tennistoernooi 2012 (Haarlem, 27 feb - 4 mrt) **
1R HE Roderik Franken / Nikander Damianos 6-2, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2019 2 2
28 mei 2017 2,2021 2,3022
21 mei 2017 2,2597 2,3022
14 mei 2017 2,3527 2,1938
7 mei 2017 2,3610 2,1938
30 apr 2017 2,2192 1,8181
17 apr 2017 2,1667 1,8181
9 apr 2017 2,0000 2,0000
1 jan 2017 2,0000
1 jan 2017 2
29 mei 2016 2,1769 2,3831
22 mei 2016 2,0820 2,3831
8 mei 2016 1,8169
24 apr 2016 1,9378 2,5044
17 apr 2016 2,1074 2,4890
10 apr 2016 1,9408 2,5038
1 jan 2016 2,0000
1 jan 2016 2
31 mei 2015 2,4079 2,5238
17 mei 2015 2,2874 2,3938
10 mei 2015 2,0881 2,4876
26 apr 2015 2,0881 2,4876
19 apr 2015 2,1457 2,3023
12 apr 2015 2,0000 2,3308
6 apr 2015 2,0000 2,4203
1 jan 2014 2,8317 2,7105
1 jan 2014 3 3
1 nov 2013 2,8317 2,7105
1 okt 2013 2,8317 2,7105
1 sep 2013 2,8317 2,7686
1 aug 2013 2,9639 2,8980
1 jul 2013 2,9639 2,9308
1 mei 2013 2,9026
1 apr 2013 2,8161 2,8952
1 mrt 2013 2,5727 2,8952
1 jan 2013 2,4076 2,8119
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,3877 2,9425
1 sep 2012 2,3877 2,9092
1 aug 2012 2,3520 2,9092
1 jul 2012 2,2345 2,9508
1 jun 2012 2,2448 2,8326
1 mei 2012 2,1290 2,7007
1 apr 2012 2,2460 2,8234
1 mrt 2012 2,4861 2,8234
1 jan 2012 2,4861 2,8234
1 jan 2012 3 3
1 okt 2011 2,7217
1 sep 2011 2,8122
1 jul 2011 2,9360
1 jan 2011 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
3 feb 2014 330
4 nov 2013 328
2 sep 2013 323
5 aug 2013 324
1 jul 2013 321
3 jun 2013 345
13 mei 2013 352
1 apr 2013 354
4 mrt 2013 353
1 jan 2013 290
5 nov 2012 289
1 okt 2012 292
3 sep 2012 292
6 aug 2012 308
2 jul 2012 318
4 jun 2012 321
7 mei 2012 315
2 apr 2012 315
5 mrt 2012 318