NL toptennisser Nika Beukers
Bijgewerkt t/m 12 oktober 2020 Home



♀ Nika Beukers KNLTB 26369796
Beukers, N.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
11 oktober 2020 T.C. Venray 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 4-4
1e DE Rosil Hesen / Nika Beukers 3-6, 1-6
 DD Marleen Lensen-Custers - Nicole Boots / Nika Beukers - Sanne Lemmers 6-0, 6-2
1e GD Marleen Lensen-Custers - Ron van der Wouw / Nika Beukers - Ivar Krans 6-3, 6-4
4 oktober 2020 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 5-3
1e DE Nika Beukers / Karlijn van den Dungen 7-6, 6-2
1e GD Nika Beukers - Stan de Haan / Karlijn van den Dungen - Erik de Hair 3-6, 4-6
27 september 2020 E.L.T.V. (Eindhoven) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 5-3
1e DE Olga Kalyuzhnaya / Nika Beukers 6-2, 4-6, 6-0
1e GD Nikki van der Linden - Jim Aarts / Nika Beukers - Stan de Haan 2-6, 2-6
20 september 2020 B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 / L.T.V. Berlicum 1 6-2
1e DE Nika Beukers / Chiara Merkx 6-4, 6-2
13 september 2020 Veenendaalse T.C. 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 3-5
1e DE Judith van Fraayenhoven / Nika Beukers 5-7, 0-6
1e GD Carmen van den Brink - Sem Middelhoven / Ivar Krans - Nika Beukers 3-6, 1-6

Genneper Parken Trophy 2020 (Eindhoven, 22 aug - 30 aug) ***
1R DE Judith van Kessel / Nika Beukers 6-3, 6-2

Cream Crackers Open 2020 (Groningen, 7 aug - 16 aug) *
2R DE Annelin Bakker / Nika Beukers 7-6, 6-3
1R DE Nika Beukers / Anoek Pruijmboom 6-0, 6-2
  F DD Annelin Bakker - Sarah van Emst / Nika Beukers - Coco Bosman 6-2, 6-3
HF DD Nika Beukers - Coco Bosman / Benthe de Bresser - Tess de Vocht 3-6, 7-6, 6-0
KF DD Nika Beukers - Coco Bosman / Tesse Haan - Bente Patist 6-2, 3-6, 6-2

DASH '35 Open 2020 (Dordrecht, 30 jul - 9 aug) **
2R DE Melissa Boyden / Nika Beukers 6-2, 6-2
1R DE Nika Beukers / Sophie Groen 6-0, 6-1
HF DD Melissa Boyden - Lexie Stevens / Nika Beukers - Laurèl Polman 6-3, 6-1
KF DD Nika Beukers - Laurèl Polman / Joyce Nouws - Sophie Schouten 6-3, 7-6

Iduna NRT 2020 (Utrecht, 25 jul - 2 aug) **
2R DE Liv Geurts / Nika Beukers 6-1, 4-6, 6-3
1R DE Nika Beukers / Sophia Grippo 6-3, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
2R DE Noesjka Brink / Nika Beukers 6-4, 3-6, 6-1
1R DE Nika Beukers / Amber Maalderink 2-6, 6-4, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 14 feb - 22 feb) **
1R DE Vanja Gudelj / Nika Beukers 6-2, 6-2

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
HF DE Jasmijn Gimbrère / Nika Beukers 6-0, 6-3
KF DE Nika Beukers / Mima de Niet 6-2 Opgave
2R DE Nika Beukers / Demi Huisman 6-1, 6-1
1R DE Nika Beukers / Fenna Douwes 6-3, 6-1

Janssen Kerres Open 2019 (Landgraaf, 13 jul - 21 jul) **
2R DE Nynke Hamburg / Nika Beukers 7-6(4), 6-2
1R DE Nika Beukers / Tessa Kwakernaak 5-7, 7-5, 1-2 Opgave

Gemengd 2e klasse Afdeling 8
2 juni 2019 Veenendaalse T.C. 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 5-3
2e DE Carmen van den Brink / Nika Beukers 1-6, 1-6
 DD Judith van Fraayenhoven - Carmen van den Brink / Kristel van der Heijden - Nika Beukers 2-6, 6-3, [8-10]
1e GD Twan Peters - Judith van Fraayenhoven / Tim Heijmans - Nika Beukers 7-6, 6-3
26 mei 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / T.V. Rapiditas (Nijmegen) 2 4-4
2e DE Nika Beukers / Ivana Milosevic 6-2, 6-1
 DD Nika Beukers - Kristel van der Heijden / Resie Hoeijmakers - Ivana Milosevic 4-6, 7-6, [10-7]
19 mei 2019 T.C. Amstelpark (Amstelveen) 3 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
2e DE Demi de Vries / Nika Beukers 7-6, 1-6, 4-6
 DD Demi de Vries - Loïs Tsui / Fleur van den Berg - Nika Beukers 2-6, 6-0, [10-6]
12 mei 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / T.C. Bemmel 2 8-0
2e DE Nika Beukers / Julia Danen 6-3, 3-6, 6-4
 DD Nika Beukers - Kristel van der Heijden / Julia Danen - Lonneke Muhlhaus 6-3, 6-4
2e GD Daan Portiér - Nika Beukers / Bob Leebeek - Lisa van Hoogstraten Walkover
22 april 2019 T.C. Venray 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
2e DE Rosil Hesen / Nika Beukers 4-6, 2-6
 DD Nicole Boots - Marleen Lensen-Custers / Nika Beukers - Kristel van der Heijden 5-7, 4-6
1e GD Ron van der Wouw - Marleen Lensen-Custers / Tim Heijmans - Nika Beukers 6-2, 7-5
14 april 2019 T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 / B.T.C. De Pettelaer (Den Bosch) 1 4-4
2e DE Nika Beukers / Laura Smits 2-6, 6-3, 6-4
2e GD Tim Heijmans - Nika Beukers / Ivar Krans - Laura Smits 6-2, 2-6, [8-10]
7 april 2019 L.T.V. Eeckenrode (Waalre) 1 / T.V. Frisselsteijn (Veghel) 1 3-5
2e DE Lotte van den Heuvel / Nika Beukers 4-6, 5-7
2e GD Joris van der Velden - April van Gennip / Nika Beukers - Tim Heijmans 2-6, 7-6, [4-10]

Gemengd 2e klasse Afdeling 8
3 juni 2018 Z.T.C. Shot (Zeist) 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 3-5
 DD Melody Taal - Yanniek Voogel / Evi Buijsen - Nika Beukers 4-6, 6-0, [10-5]
1e GD Jorn Herber - Melody Taal / Nika Beukers - Jasper van Kleef 6-3, 6-4
27 mei 2018 L.T.C. Soestdijk 1 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 7-1
 DD Elleke Wolters - Nathalie Kiel / Lienka Ammar - Nika Beukers 6-0, 6-1
2e GD Paul Sevinga - Nathalie Kiel / Tom Booy - Nika Beukers Walkover

Bastion Baselaar Pinkstertoernooi 2018 (Den Bosch, 13 mei - 21 mei) *
2R DE Amalia Stuger / Nika Beukers 5-7, 7-5, 3-2 Opgave
1R DE Nika Beukers / Puck Ooms 6-2, 6-2

Gemengd 2e klasse Afdeling 8
13 mei 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.V. Flehite (Amersfoort) 1 3-5
2e DE Nika Beukers / Diane Schäfer 5-7, 6-2, 2-6
 DD Lienka Ammar - Nika Beukers / Esther Vermeulen - Evelien Strijker 2-6, 0-6
1e GD Jasper van Kleef - Nika Beukers / Brent van Dorssen - Evelien Strijker -Walkover
6 mei 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.C. Barneveld 1 4-4
2e DE Nika Beukers / Nicole van Ginkel 6-4, 6-4
 DD Nika Beukers - Jade Kluijtmans / Steffi Kröger - Esmée van der Helm 7-5, 6-7, [9-11]
1e GD Jasper van Kleef - Nika Beukers / Ruben de Kleijn - Nicole van Ginkel 2-6, 4-6
22 april 2018 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 6-2
 DD Marleen Jansen - Margot de Haan / Lienka Ammar - Nika Beukers 7-5, 4-6, [10-7]
2e GD Margot de Haan - Hugo Kampschreur / Nika Beukers - Jasper van Kleef 3-6, 2-6
15 april 2018 H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 3 6-2
2e DE Nika Beukers / Nina Morks 7-5, 7-5
2e GD Jasper van Kleef - Nika Beukers / Mikey Cairo - Julia Tuhusula 6-4, 6-2
8 april 2018 T.V. Rapiditas (Nijmegen) 3 / H.T.C. Son 2000 (Son en Breugel) 2 2-6
1e DE Margo Kok / Nika Beukers 6-2, 7-5
2e GD Laurine Palmen - Bob Coenen / Jasper van Kleef - Nika Beukers 4-6, 1-6
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 2 2
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
5 okt 2020 91 94
1 sep 2020 90 94
3 aug 2020 98
2 mrt 2020 114
4 feb 2020 187
7 jan 2020 184
2 dec 2019 182
4 nov 2019 184
7 okt 2019 179
5 sep 2019 174
5 aug 2019 176
1 jul 2019 229
3 jun 2019 226
29 apr 2019 206
12 mrt 2019 211
12 feb 2019 215
3 dec 2018 207
5 nov 2018 204
2 okt 2018 211
3 sep 2018 208
6 aug 2018 214
2 jul 2018 221
4 jun 2018 217