NL toptennisser Nienke Hermans
Bijgewerkt t/m 5 november 2020 Home



♀ Nienke Hermans KNLTB 23971126
Hermans, N.




Prestaties
Gemengd 2e klasse Afdeling 3
4 oktober 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / Veenendaalse T.C. 1 5-3
2e DE Nienke Hermans / Judith van Fraayenhoven 4-6, 5-7
 DD Nienke Hermans - Lien Verheyen / Nirielle de Bakker - Carmen van den Brink 3-6, 6-7
27 september 2020 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
2e DE Aniek Kolen / Nienke Hermans 6-3, 6-3
 DD Chiara Merkx - Aniek Kolen / Nienke Hermans - Floor Lissone 6-2, 4-6, [4-10]
20 september 2020 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / E.L.T.V. (Eindhoven) 1 3-5
 DD Nienke Hermans - Lien Verheyen / Sanne Schoormans - Nikki van der Linden 3-6, 6-3, [7-10]
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans / Jens van den Hanenberg - Olga Kalyuzhnaya 6-3, 1-6, [6-10]
13 september 2020 L.T.V. De Merletten (Boxtel) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
2e DE Ellen Kemps / Nienke Hermans 3-6, 6-3, 1-6
2e GD Jorn van den Braak - Eveline Claes / Wouter Bruel - Nienke Hermans 6-3, 7-6

Tennis Academy Henk van Hulst NRT 2020 ** (Valkenswaard, 29 dec - 5 jan) **
2R DE Noesjka Brink / Nienke Hermans 6-0, 6-3
1R DE Nienke Hermans / Annick Verhaar 6-3, 7-6

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) **
1R DE Sophie Groen / Nienke Hermans 6-3, 6-3

Toomba Open 2019 (Lelystad, 20 jul - 28 jul) **
2R DE Valerie Griffejoen / Nienke Hermans 6-3, 6-0
1R DE Nienke Hermans / Marieke Tielemans 7-6, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 4
2 juni 2019 L.T.V. Berlicum 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 4-4
 DD Olga Kalyuzhnaya - Nikki van der Linden / Nienke Hermans - Manon Timmer 6-0, 6-1
1e GD Olga Kalyuzhnaya - Jens van den Hanenberg / Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans 6-1, 6-2
26 mei 2019 Neder Veluwse Lawn Tennis Bond (Wageningen) 1 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 2-6
 DD Merel Beelen - Edith Cijsouw / Nienke Hermans - Margo Verbeet 2-6, 7-5, [7-10]
2e GD Lon Lobach - Edith Cijsouw / Nienke Hermans - Wouter Bruel 4-6, 3-6
19 mei 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 2 3-5
2e DE Nienke Hermans / Maike Tiemersma 2-6, 0-6
2e GD Nienke Hermans - Wouter Bruel / Ruud van der Plank - Maike Tiemersma 7-6, 6-1
12 mei 2019 E.L.T.V. (Eindhoven) 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 3-5
 DD Charlotte Schonck - Frederieke Schonck / Nienke Hermans - Margo Verbeet 6-1, 2-6, [7-10]
22 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.V. 't Root (Asten) 1 7-1
 DD Nienke Hermans - Manon Timmer / Veerle Janssen - Wieke Senden 6-3, 6-7, [10-8]
2e GD Nienke Hermans - Victor Straatman / Wieke Senden - Willem van Beek 4-6, 2-6
14 april 2019 R.C. Borne 2 / T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 5-3
2e DE Milou ter Morsche / Nienke Hermans 6-3, 6-3
1e GD Jelte Veldkamp - Sarah van Emst / Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans Walkover
7 april 2019 T.V. Lewabo (Beneden-Leeuwen) 1 / T.C. Bemmel 1 3-5
1e DE Nienke Hermans / Karen Rombouts 1-6, 2-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 3
3 juni 2018 A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 / Tielse L.T.C. 1 8-0
2e DE Julia van Wissen / Nienke Hermans 6-1, 6-1
1e GD Reinoud Haal - Julia van Wissen / Nienke Hermans - Wouter Bruel 6-2, 6-3
27 mei 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.C. Startbaan (Amstelveen) 1 3-5
 DD Nienke Hermans - Sofieke Nout / Beau Blokker - Carmen van Poelgeest 3-6, 0-6
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans / Beau Blokker - Bjrn Luitink 7-5, 3-6, [10-8]
13 mei 2018 D.L.T.C. Dash '35 (Dordrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 5-3
1e DE Emma Goedkoop / Nienke Hermans 6-3, 6-4
 DD Lara Hijbeek - Merlin Passchier / Sofieke Nout - Nienke Hermans 6-0, 6-2
6 mei 2018 T.C. Domstad (Utrecht) 3 / Tielse L.T.C. 1 7-1
2e DE Pauline Kuijer / Nienke Hermans 6-4, 6-3
 DD Suzanne van Soest - Pauline Kuijer / Anne Riemsdijk - Nienke Hermans 6-0, 6-1
22 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / T.V. Cromwijck (Woerden) 1 1-7
2e DE Nienke Hermans / Aniek Remmerswaal 6-0, 6-1
1e GD Tommie van Gruijthuijsen - Nienke Hermans / Kika Hogendoorn - Michal Nevřela 3-6, 5-7
15 april 2018 Hillegomse T.C. 1 / Tielse L.T.C. 1 4-4
2e DE Famke van Trigt / Nienke Hermans 6-4, 0-6, 3-6
 DD Romy Krijger - Famke van Trigt / Nienke Hermans - Anne Riemsdijk 6-3, 7-6
8 april 2018 Tielse L.T.C. 1 / L.T.V. A.L.T.A. (Amersfoort) 4 1-7
 DD Nienke Hermans - Anne Riemsdijk / Nadine Terschegget - Shanna Buitenhuis 6-1, 6-3
2e GD Victor Straatman - Nienke Hermans / Eniek van den Broek - Joost van der Linden 1-6, 0-6

Beuningen Open 2017 (Beuningen, 5 aug - 13 aug) *
1R DE Kristel van der Heijden / Nienke Hermans 6-4, 7-6
HF DD Anouk van Hoek - Manon Timmer / Nicole Boots - Nienke Hermans 6-3, 6-3

Energy4All Beuningen (Beuningen, 6 aug - 14 aug) *
1R DE Shanna de Cortie / Nienke Hermans 6-0, 6-0
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2020 3 3
1 jan 2019 3 3
1 jan 2018 3 3
1 jan 2016 4 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
3 nov 2020 158
5 okt 2020 158
1 sep 2020 157
3 aug 2020 157
2 mrt 2020 161
4 feb 2020 156
7 jan 2020 156
2 dec 2019 172
4 nov 2019 173
7 okt 2019 173
5 sep 2019 166
5 aug 2019 167
1 jul 2019 227
3 jun 2019 224
29 apr 2019 226
12 mrt 2019 228
12 feb 2019 230
6 aug 2018 214 152
2 jul 2018 215 169
4 jun 2018 213 166
30 apr 2018 214 170
2 apr 2018 212 165
5 mrt 2018 211 166
5 feb 2018 213 165
1 jan 2018 211 169
4 dec 2017 215 177
30 okt 2017 217 174
2 okt 2017 216 174
28 aug 2017 213 176
31 jul 2017 208
3 jul 2017 215
5 jun 2017 198
1 mei 2017 201
3 apr 2017 199
6 mrt 2017 201
6 feb 2017 198
9 jan 2017 196
5 dec 2016 196
31 okt 2016 195
3 okt 2016 195
5 sep 2016 195