NL toptennisser Nicole Wandel
Bijgewerkt t/m 12 juni 2024 Home



♀ Nicole Wandel KNLTB 27592073
Wandel, N.




Prestaties
Gemengd Zondag 1e Klasse Afdeling 2
2 juni 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Domstad (Utrecht) 2 7-1
 DD Miriam Westerink - Nicole Wandel / Lidwien Mentink - Roos Nederstigt 2-6, 5-7
2e GD Nicole Wandel - Yorrick Veldkamp / Roos Nederstigt - Thijs Buur 7-6, 7-6
26 mei 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / A.L.T.C. Joy Jaagpad (Amsterdam) 1 5-3
1e DE Nicole Wandel / Marlieke Jager 2-6, 3-6
1e GD Yorrick Veldkamp - Nicole Wandel / Floyd van Houwelingen - Kimberly Loo 6-3, 6-3
21 april 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 7-1
 DD Nicole Wandel - Floor Lissone / Senna van den Heuvel - Naomi Jin 7-5, 6-0
2e GD Alwin van Engelenburg - Nicole Wandel / Ben van Donselaar - Emma Staal 6-1, 6-3
14 april 2024 L.T.C. Festina (Amsterdam) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 5-3
1e DE Kim Hansen / Nicole Wandel 6-3, 6-3
1e GD Marlot Meddens - Ryan Koffeman / Yorrick Veldkamp - Nicole Wandel 4-6, 6-7
7 april 2024 T.V. Beekhuizen (Velp) 1 / T.V. Tie-Breakers (Amsterdam) 1 7-1
1e DE Nicole Wandel / Emily van der Werf 1-6, 4-6
1e GD Yorrick Veldkamp - Nicole Wandel / Erik Goris - Anna Kostiouk 7-6, 6-2

Approach winter NRT ** 2024 (Wierden, 4 feb - 11 feb) **
1R DE Rixt van der Werff / Nicole Wandel 6-0, 6-4

Lumosa Shot Open 2023 (Open + NRT **) (Zeist, 8 jul - 16 jul) **
1R DE Elisabeth Goldsmith / Nicole Wandel 6-4, 6-2

DAAN NRT & Beekhuizen Open 2023 (Velp, 1 jul - 9 jul) **
2R DE Gigi Sy-A-Foek / Nicole Wandel 6-4, 4-0 Opgave
1R DE Nicole Wandel / Veerle Tibben 6-3, 6-1

Wij Makelaardij Iduna Open 2023 (Utrecht, 24 jun - 2 jul) **
HF DE Sarah Olff / Nicole Wandel 4-6, 6-0, 6-2
KF DE Nicole Wandel / Sem Hazes 6-3, 1-6, 6-4
2R DE Nicole Wandel / Warda Ait El Bachir Walkover
1R DE Nicole Wandel / Dilay Ata 6-2, 6-1

Park Bathmen NRT ** Juni 2023 (Bathmen, 10 jun - 18 jun) **
1R DE Min Chae Kim / Nicole Wandel 6-0, 6-3

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi NRT**** 2023 (Emmen, 21 mei - 29 mei) ****
1R DE Melissa Boyden / Nicole Wandel 6-2, 6-4

Gemengd Zondag 2e Klasse Afdeling 6
7 mei 2023 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / H.T.V. Ten Woude (Heerenveen) 1 7-1
1e DE Nicole Wandel / Flore Hullegie 7-5, 6-1
 DD Nicole Wandel - Quirine van Zonneveld / Isa Spruyt - Robynn Sterenberg 6-0, 6-4
16 april 2023 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Ludica (Enschede) 1 4-4
1e DE Nicole Wandel / Jana Hecking 7-6, 6-2
1e GD Daniël Salomé - Nicole Wandel / Puck Ooms - Tom Epping 6-3, 5-7, [10-6]

Funderingstechnieken De Coogh VGTA NRT (Middenbeemster, 24 nov - 4 dec) **
1R DE Sarah van Emst / Nicole Wandel 6-4, 6-2

Bathmen NRT ** (Bathmen, 19 okt - 30 okt) ***
2R DE Dilara Okur / Nicole Wandel 6-2, 6-1
1R DE Nicole Wandel / Sammy Schouten 3-6, 6-2, 6-1

Veracket NRT* 2022 (Groningen, 27 aug - 4 sep) *
  F DE Amber Maalderink / Nicole Wandel 6-2, 0-6, 6-4
HF DE Nicole Wandel / Loïs Tsui 6-1, 6-1
KF DE Nicole Wandel / Mila Jepkes 6-1, 3-6, 6-3
1R DE Nicole Wandel / Yara Kessens 5-0 Opgave

Shot Open NRT** 2022 (Zeist, 9 jul - 17 jul) **
1R DE Lois van de Fliert / Nicole Wandel 7-5, 6-4

DAAN NRT Beekhuizen 2022 (Velp, 2 jul - 10 jul) **
KF DE Danique Havermans / Nicole Wandel 7-5, 7-5
2R DE Nicole Wandel / Dunya Charalampopoulos 6-2, 6-3
1R DE Nicole Wandel / Charlotte van Zonneveld 6-1, 6-0

Wij Makelaardij Iduna Open 2022 NRT** (Utrecht, 25 jun - 3 jul) **
2R DE Amber Maalderink / Nicole Wandel 6-4, 6-3
1R DE Nicole Wandel / Jane Steur Walkover

Zorgfactory Dr. van Leeuwentoernooi 2022 (Emmen, 29 mei - 6 jun) ****
2R DE Sarah van Emst / Nicole Wandel 6-1, 4-6, 6-4
1R DE Nicole Wandel / Tesse Haan 7-5, 7-5

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
29 mei 2022 T.C. Domstad (Utrecht) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
1e DE Suzanne van Soest / Nicole Wandel 6-4, 6-3
22 mei 2022 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bosheim (Bussum) 2 3-5
1e DE Nicole Wandel / Pippa Bosman 7-5, 6-1
2e GD Nicole Wandel - Nick Velders / Sam Rijpert - Pippa Bosman 6-7, 2-6
15 mei 2022 U.L.T.C. Iduna (Utrecht) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
 DD Valerie Griffejoen - Carolien Smits / Nicole Wandel - Charlotte van Zonneveld 4-6, 6-3, [8-10]
2e GD Petar Wemmenhove - Myrthe Wittkämper / Nick Velders - Nicole Wandel 6-7, 6-4, [10-7]
18 april 2022 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Beekhuizen (Velp) 1 4-4
1e DE Nicole Wandel / Shanna de Cortie 3-6, 5-7
1e GD Floris Podzimek - Nicole Wandel / Simon de Swart - Miriam Westerink 2-6, 4-6

Gemengd zondag 1e klasse Afdeling 3
10 oktober 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.A.M. (Groningen) 1 6-2
2e DE Nicole Wandel / Amber Maalderink 4-6, 3-6
1e GD Floris Podzimek - Nicole Wandel / Rixt van der Werff - Anton Lippert 6-1, 6-2
26 september 2021 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 3-5
2e DE Nicole Wandel / Bente Patist 6-3, 6-2
 DD Nicole Wandel - Josanne Witjes-van-Bennekom / Annelin Bakker - Bente Patist 2-6, 6-7
2e GD Floris Podzimek - Nicole Wandel / Jasper Visker - Bente Patist 2-6, 6-3, [10-6]

DAAN Open 2021 (Velp, 28 aug - 5 sep) **
2R DE Regina Balcune / Nicole Wandel 6-4, 6-3
1R DE Nicole Wandel / Lois van der Kooij 6-2, 6-0

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 23 feb - 6 mrt) **
KF DE Noesjka Brink / Nicole Wandel 6-1, 6-3
2R DE Nicole Wandel / Annemart Kleijn 6-1, 6-4
1R DE Nicole Wandel / Madelief van Heese 6-3, 6-1

Approach NRT Eibergen 2020 (De Mors, Eibergen, 31 jan - 9 feb) **
1R DE Renske Ubachs / Nicole Wandel 6-3, 6-4

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 13 dec - 13 dec) **
  F DE Michelle de Haan / Nicole Wandel 6-1, 6-3
HF DE Nicole Wandel / Marente Sijbesma 6-4, 7-6
KF DE Nicole Wandel / Suze Brock 6-0, 6-2
2R DE Nicole Wandel / Amalia Stuger 6-2, 7-6
1R DE Nicole Wandel / Willemijn van Mierlo 6-2, 6-2

Approach NRT Eibergen 2019 (De Mors, Eibergen, 5 nov - 17 nov) **
KF DE Eloise de Mooij / Nicole Wandel 6-0, 6-0
2R DE Nicole Wandel / Sanne Schalekamp 5-7, 6-2, 7-6(4)
1R DE Nicole Wandel / Flore Hullegie 4-6, 6-2, 7-6(9)

Ludica Open 2019 (Enschede, 31 aug - 8 sep) **
HF DD Michelle de Haan - Annemart Kleijn / Vivien Sandberg - Nicole Wandel 6-4, 4-6, 6-4

Gemengd 1e klasse Afdeling 2
2 juni 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.C. Bakkum 1 6-2
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Gaby Beelen - Kim van der Horst 6-3, 7-6
26 mei 2019 H.L.T.C. Leimonias (Den Haag) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 3-5
 DD Polly Lam Po Kuen - Marilien van der Valk-de Vries / Lizzy Bitter - Nicole Wandel 6-1, 6-3
2e GD Chris Politiek - Stéphanie Zaaijer / Marc Geers - Nicole Wandel 6-7, 6-4, [7-10]
19 mei 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.L.T.V. Daisy (Apeldoorn) 1 3-5
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Judith van Kessel - Florence Na 6-1, 6-4
12 mei 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / T.V. Heerhugowaard 2 3-5
 DD Josanne Witjes-van-Bennekom - Nicole Wandel / Bibi Kruijer - Sophie Wagemaker 6-2, 6-4
1e GD Mark Beemer - Nicole Wandel / Sanne Brand - Koen van der Meer 7-6, 6-1
14 april 2019 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / A.T.V. Berkenrode (Berkel en Rodenrijs) 2 7-1
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Suzan Lamens - Cato Tangkau 4-6, 3-6
7 april 2019 E.T.V. Volley (Eindhoven) 2 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 4-4
 DD Min Chae Kim - Danique Havermans / Nicole Wandel - Lizzy Bitter 4-6, 5-7
2e GD Danique Havermans - Max van Nunen / Floris Podzimek - Nicole Wandel 6-1, 6-3

Gemengd Hoofdklasse Afdeling 1
3 juni 2018 T.P.C. Etten (Etten-Leur) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7-1
2e DE Angelique van der Meet / Nicole Wandel 6-2, 6-0
 DD Perla Nieuwboer - Angelique van der Meet / Nicole Wandel - Josanne Witjes-van-Bennekom 6-1, 6-3
27 mei 2018 TOPZ (Zaandam) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 7-1
2e DE Chantal Nonnekes-Peperkamp / Nicole Wandel 6-7, 6-3, 6-7
 DD Mireille Bink - Bo Verhulsdonk / Josanne Witjes-van-Bennekom - Nicole Wandel 6-0, 6-3
13 mei 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / H.L.T.C. De Metselaars (Den Haag) 1 2-6
2e DE Nicole Wandel / Erika Vogelsang 1-6, 4-6
 DD Nicole Wandel - Lizzy Bitter / Erika Vogelsang - Liv Geurts 2-6, 4-6
22 april 2018 T.V. Dekker Tennis (Warmond) 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 6-2
 DD Imke Küsgen - Jaimy-Gayle van de Wal / Lizzy Bitter - Nicole Wandel 6-4, 6-3
1e GD Imke Küsgen - Senne Braun / Nicole Wandel - Kevin Benning 2-6, 4-6
15 april 2018 A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 / L.T.C. Naaldwijk 2 1-7
 DD Lizzy Bitter - Nicole Wandel / Kim Rus - Dainah Cameron 6-2, 6-2
1e GD Kevin Benning - Nicole Wandel / Kim Rus - Roy Bruggeling 2-6, 5-7
8 april 2018 T.C. Bilthoven 1 / A.L.T.V. Tepci (Apeldoorn) 1 5-3
 DD Katerina Antoniou - Dido Blonk / Lizzy Bitter - Nicole Wandel 1-6, 3-6
2e GD Brian de Vrind - Annick Verhaar / Marc Geers - Nicole Wandel 6-3, 6-3

Gemengd 2e klasse Afdeling 23
30 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / K.J.L.T.C. Kampen 1 2-6
1e DE Nicole Wandel / Josien Boverhof 2-6, 3-6

Gemengd 2e klasse Afdeling 24
17 april 2017 T.V. Woolderes (Hengelo) 1 / T.V. De Krekel (Veghel) 1 6-2
1e DE Nicole Wandel / Hanneke Ketelaars 0-6, 3-6
9 april 2017 T.C. Bemmel 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 3-5
2e DE Lonneke Muhlhaus / Nicole Wandel 7-5, 4-6, 3-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 24
5 juni 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.V. Beekhuizen (Velp) 2 6-2
1e DE Nicole Wandel / Marleen Jansen 6-1, 6-0
1e GD Jort Mensink - Nicole Wandel / Sanne Otten - Koen Slijkhuis 6-4, 6-2
29 mei 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / L.T.V. Lelystad 1 5-3
1e DE Nicole Wandel / Alexa de Bont 6-3, 6-3
1e GD Nicole Wandel - Jort Mensink / Annemieke Witte - Anwar Salam 6-3, 6-2
22 mei 2016 O.L.T.C. Ready (Oldenzaal) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 6-2
1e DE Karen Loranc / Nicole Wandel 6-4, 6-7, 6-2
 DD Karen Loranc - Maxim van Ossenbruggen / Melissa Beumer - Nicole Wandel 4-6, 1-6
2e GD Maxim van Ossenbruggen - Adilson Timoteo Afonso / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-1, 6-3
8 mei 2016 G.L.T.V. Cream Crackers (Groningen) 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 7-1
2e DE Elja Vegter / Nicole Wandel 4-6, 6-2, 1-6
1e GD Fleur Eggink - Paul van den Tempel / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-4, 7-6
24 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.A.M. (Groningen) 2 5-3
2e DE Nicole Wandel / Kim de Groot 6-3, 6-1
1e GD Nicole Wandel - Raymond Kip / Bob Resink - Lidwien Mentink 2-6, 2-6
17 april 2016 T.V. Leeuwarden 1 / T.V. Woolderes (Hengelo) 2 4-4
1e DE Astrid Carton / Nicole Wandel 4-6, 2-6
2e GD Rowena van der Ploeg - Pieter-Dirk Gerritsen / Nicole Wandel - Raymond Kip 6-3, 6-3
10 april 2016 T.V. Woolderes (Hengelo) 2 / T.C. Veracket (Groningen) 1 4-4
1e DE Nicole Wandel / Laura Stokkel 7-5, 6-7, 6-0
2e GD Nicole Wandel - Raymond Kip / Laura Stokkel - Jasper Krol 4-6, 1-6

Gemengd senioren zondag 2e klasse Afdeling 23
6 april 2015 T.V. Beekhuizen (Velp) 2 / T.V. Woolderes (Hengelo) 1 2-6
1e GD Miriam Westerink - Alwin van Engelenburg / Pascal Nijland - Nicole Wandel 6-2, 5-7, 7-6

Henk Timmer Kerst 2010 (Eibergen, 18 dec - 24 dec) ***
1R DE Ghislaine van Baal / Nicole Wandel Walkover

Henk Timmer Huib Troost 2010 (Bathmen, 4 dec - 12 dec) **
1R DE Gabriëla van de Graaf / Nicole Wandel 7-5, 6-2

Henk Timmer Herfst 2010 (Hengelo, 16 okt - 24 okt) **
2R DE Pauline Wong / Nicole Wandel 6-2, 6-1
1R DE Nicole Wandel / Fréderique van de Velde 6-1, 6-7, 6-4
Dynamische Rating / Speelsterkte
Datum Enkel Dubbel
1 jan 2024 2 2
1 jan 2023 3 2
1 jan 2022 3 2
1 jan 2021 3 2
1 jan 2019 2
1 jan 2018 2,0000 2,7203
1 jan 2018 2 3
30 apr 2017 2,1808
17 apr 2017 1,9991
9 apr 2017 2,1657
1 jan 2017 2,1657
1 jan 2017 2
5 jun 2016 2,8810 2,6225
29 mei 2016 3,2227 2,7561
22 mei 2016 2,9350 2,2639
8 mei 2016 2,9350 2,2639
24 apr 2016 2,9888 2,2639
17 apr 2016 2,9888 2,0833
10 apr 2016 3,0504 2,0000
1 jan 2016 3,0504
1 jan 2016 3
6 apr 2015 2,0000
1 jan 2014 2,5610 2,8003
1 jan 2014 3 3
1 nov 2013 2,5610 2,8003
1 okt 2013 2,5610 2,8003
1 sep 2013 2,4904 2,8003
1 aug 2013 2,4904 2,8003
1 jul 2013 2,2743 2,9114
1 jun 2013 2,1751 2,7544
1 mei 2013 2,7999 2,5601
1 apr 2013 2,5394 2,5221
1 mrt 2013 2,5394 2,5221
1 jan 2013 2,5394 2,5221
1 jan 2013 3 3
1 okt 2012 2,5394 2,5221
1 sep 2012 2,5394 2,4943
1 aug 2012 2,5394 2,4943
1 jul 2012 2,3999 2,5865
1 jun 2012 2,3999 2,5865
1 mei 2012 2,7451 2,7115
1 apr 2012 2,3835
1 mrt 2012 2,3835
1 jan 2012 2,3835 3,1479
1 jan 2012 2 3
1 okt 2011 2,1953
1 sep 2011 2,2534
1 aug 2011 2,2534
1 jul 2011 2,3795
1 jun 2011 2,4414
1 mei 2011 2,5691
1 apr 2011 2,5352
1 mrt 2011 2,5352
1 jan 2011 2,4565
1 jan 2011 3 4
Nederlandse Ranking
Datum Enkel Dubbel
10 jun 2024 88
6 mei 2024 83
1 apr 2024 100
4 mrt 2024 99
5 feb 2024 99
8 jan 2024 98
4 dec 2023 97
6 nov 2023 94
2 okt 2023 87
4 sep 2023 86
31 jul 2023 74
3 jul 2023 69
5 jun 2023 68
1 mei 2023 66
3 apr 2023 66
27 feb 2023 82
30 jan 2023 82
2 jan 2023 80
5 dec 2022 81
31 okt 2022 88
3 okt 2022 92
5 sep 2022 92
1 aug 2022 95
4 jul 2022 101
6 jun 2022 169
2 mei 2022 179
4 apr 2022 179
1 mrt 2022 135
1 feb 2022 130
4 jan 2022 134
7 dec 2021 86
2 nov 2021 79
5 okt 2021 78
30 aug 2021 82 123
3 aug 2021 77 115
6 jul 2021 77 120
1 jun 2021 77 120
29 apr 2021 77 120
6 apr 2021 78 120
2 mrt 2021 77 120
2 feb 2021 77 120
5 jan 2021 76 120
1 dec 2020 80 120
3 nov 2020 78 120
5 okt 2020 78 120
1 sep 2020 77 120
3 aug 2020 80 117
2 mrt 2020 87 113
4 feb 2020 87 121
7 jan 2020 84 120
2 dec 2019 158 126
4 nov 2019 130
7 okt 2019 132
5 nov 2012 231
1 okt 2012 235
3 sep 2012 234
6 aug 2012 252
2 jul 2012 264
4 jun 2012 266
7 mei 2012 260
2 apr 2012 260
5 mrt 2012 258
2 jan 2012 246
3 okt 2011 152
5 sep 2011 151